29. strana

21.01.2016 20:04

Milujem Ťa Bože z hĺbky svojej duše.
Elena | 25.10.2015
Otecko náš jediný, láskavý všemocný ďakujem Ti, že sa staráš o moju celú rodinku. Ty si v našej rodinke na najvyššom piedestáli, všetci sa utiekame k Tvojej láske, pomoci, požehnaniu, k ochrane aj k spravodlivosti. Ty jediný nás nekonečne miluješ, ty jediný máš s nami trpezlivosť, ty jediný vieš, čo je pre nás najlepšie. Všetko odovzdávame do Tvojej všemohúcnosti, dokonalosti a sme radi, že stojíš pri nás každý okamih v našom pozemskom bytí.
Bože Otče láskavý, všetko odovzdávam Tebe, nech je Tvoja Božia vôľa.
Milujem Ťa, z hĺbky duše za všetko nekonečne ďakujem.
s pokorou, láskou Elena

 

Ďakujem Pánu Bohu, že mi ukázal cestu k Vám.
Júlia | 22.10.2015
Drahá pani Laura Vdacne Dakujem Panu Bohu ze ste na tejto zemi a ze mi ukazal cestu k Vam .Vdacne z celeho srdca velmi dakujem za ochotu pre moju dusu ,za vasu ochotu a laskavost .Dakujem Panu Bohu ze som vas mohla aj pocut lebo vasa dusa je najvzacnejsia aspom pre mna a viem ze to kazdemu neni umoznene a preto si to velmi z celeho srdca cenim .Nehnevajte sa na mna ze neviem pisat na stranku ako treba z makcenmi neviem to naucim sa to ,ale chcela som podakovat aspom ako viem nehnevajte sa nie som tech.typ a deti nie su vzdy doma .Dakujem Vam za pochopenie .Vdacne dakujem za pomoc este raz aj vasmu muzovi a dakujem za trpezlivost ,laskavost ,ochotu vdacne .Pre moju dusu ste najvzacnejsia a dakujem za vas aj za vasho muza kazdy den .Vas cas je najvzacnejsi a Dakujem zan ,ze ste mi ho obetovala Vdacne milion krat DAKUJEM .S Panom Bohom.

 

Ďakujem Ti Bože za rýchlu pomoc.
Elena | 20.10.2015
Otecko náš nebeský vrúcne ďakujem za Tvoju rýchlo pomoc, vysvetlenie na môj problém, ktorý sa mi začal ukazovať. Bože Otče Tvoje varovanie poslúchnem, lebo z celej duše verím Tvojim slovám, ktoré nám odovzdáva naša vzácna Laura,Tvoja služobnica, posledný Boží prorok.
Bože Otče si všetkým čo potrebujem, milujem Ťa nekonečne.
Ďakujem aj vám našim láskavým, milým dušičkám vo Dvorníkoch, Laure, Vladkovi
s láskou
Elena

 

Na potešenie Vašej duši.
Erika Ďugelova | 20.10.2015
Sadla so si dnes večer k počítaču,unavená z celého dňa.Prišla na túto nádhernú stránku,ako vždy.Pustila nádherné melódie,ktoré Nám tu pani Laura pridala.Len tak si z času na čas čítam Božie kréda.A začnú sa mi kotúľať slzy.To uvolnenie ,ktoré pociťujem mi nezabezpečí nikto.Iba Ty Bože.
Ďakujem aj Vám pani Laura ,ako sa staráte o túto stránku.Myslíte naozaj na všetko.VĎAKA.

 

Vďačnosť Božej Poštárke.
Julia | 20.10.2015
Vdacne Dakujem z celeho srdca a celaj duse Panu Bohu za to ze Vas Pani Laurinka mam .Vdacne Vam Dakujem za ochotu a pomoc mojej dusi a mojej rodine .Neda sa to ani slovami vyjadrit aka som vam vdacna za OBROVSKU POMOC ktoru ste mi pytala .Vdacne milion krat dakujem za pomoc,ochotu ,laskavost ,podporu .Neviem si to ani predstavit ako by sme bez Bozej Pomoci fungovali .Pani Laurinka nech Vam Laskavy Panbozko da sily ,ochrany ,zdravia lasky ,trpezlivosti ,energie aby ste bola stale fit .Zelam Vam vela vela Bozieho stasticka a ochrany ,Vdacne za vsetko DAKUJEM aj vasmu muzovi Vladkovi ,S Panom Bohom

 

Vďaka za Božiu Poštárku.
Julia | 20.10.2015
Dakujem Ti Laskavy Moj Boze za nasu Postarku Boziu Milujucu ochotnu ,laskavu ,Prisnu ,trpezlivu .Dakujem za vsetku postu sveta co posielas pre nas chore, utrapene duse tu na choru skazenu zem, Laskavy Moj Boze velmi proim o Boziu ochranu nasej postarky milujucej, chran ju od vsetkeho zleho. Chran ju od ludi co neprijimaju Boziu pomoc. Daj Laskavy Moj Boze nesej postarke sily, ochrany, trpezlivosti ,zdravicka ,lasky lebo cela zem potrebuje Lasky Moj Boze Tvoju Boziu Pomoc .Nedovol Pane aby dusa p.Laury plakala a trapila sa .Vdacne Dakujem

 

Veľká Vďačnosť pre Najvzácnejšieho Boha.
Julia | 20.10.2015
Vdacne milion krat Velke Dakujem z celeho srdca Laskavy Moj Boze za pomoc ktoru si mi poslal, za krasnu modlidbicku ochranujucu pre moju choru dusu. Vdacne Dakujem Lubim Ta Moj Boze a doverujem len tvojej pomoci. Posielam Ti Boze Moj velke srdiecko plne lasky a vdaky do nebicka. Dakujem Vdacne.

 

Ďakujem za pomoc a modlitby.
Gabika | 15.10.2015
Drahý Bože, ďakujem Ti za včerajší môj dníček, o čo som Ťa včera poprosila v tom si mi pomohol a ešte aj omnoho navyše, aj tom v čo som ani už len nedúfala.Bože ďakujem za modlitby, ktoré nám dávaš, sú úžasné každá jedna. Je to neskutočne dobrý pocit, keď mám zimomriavky po celom tele, hneď keď sa začínam modliť, viem že si pri mne a ja sa ti môžem so všetkého vyžalovať. Ďakujem. Ďakujem aj Vám pán Vladko a pani Laurika, že ste mi opäť včera pomáhali, moc ste mi pomohli. Mám Vás moc rada.

 

Veľké ďakujem Pane Bože.
Eva Č. | 15.10.2015
Otče môj nebesky je najvyšší čas, aby som sa Ti poďakovala za všetku tu pomoc, čo si nám poskytol za všetko, čo pre nás robíš. Ďakujem Ti Otče za to, že si ma stvoril, za každú sekundu môjho života, za každé nadýchnutie.
Ďakujem Ti Otče za Tvojho posledného proroka pani Lauru, ktorá mi úplne otvorila oči, ktorá ma naučila Ta milovať celým svojim srdcom celou dušou.
Ach milostivý Bože, len ty vieš čím som si musela za posledný rok prejsť, že som prežila peklo na zemi, ale Ocko môj nebesky bol si to pravé Ty, kto ma postavil na nohy, keď som už bola na kolenách, len Tebe môžem za všetko ďakovať za všetku tu silu, ktorú si mi dával každý deň.
Koľko kráť, keď mi bolo zle, keď som zazívala ten neskutočný strach som Ta prosila Otče prosím pomôž mi a Ty si ma vyslisal Ocko môj, tvar mi zaliali slzy a ja som cítila veľkú úľavu cítila som, že si pri mne cítila som Tvoju lásku Tvoje pohladenie. Bez Teba by som to nezvládla, bez Teba by môj život nemal zmysel.
Milostivý Pane Bože, ďakujem Ti, že si ma zbavil kliatby a za liečbu, ktorú si mi nadelil a za silu , ktorú si mi dával. Ešte dva týždne Ocko môj a ani neviem, ako rýchlo ten polrok ubehol.
Veľké ďakujem Ti Otče za to, ako pomáhaš mojej dcére, že stojíš pri nej ,veď vieš Ocko môj nebesky, ako som trpela, keď jej bolo najhoršie, keď sa mi strácala pred ocami, že to veselé zdravé dievča sa zrazu premenilo na ľudskú trosku, ale Bože môj ja verím, že s Tvojou pomocou sa uzdraví a ja uvidím znova jej krásne žiariace oči a ten jej úsmev, ktorý vždy rozdávala.
Ďakujem Ti Otče môj aj za môjho manžela, ktorý nám veľmi pomaha,za trpezlivosť, ktorú mu dávaš.
Pane Bože, ďakujem Ti za modlitby, ktoré mi tak veľmi pomáhajú sú prekrásne dávajú človeku toľko sily, pohladia ubolenú dušu. Zároveň Ta Otče prosím odpusti mi všetky hriechy, ktoré som spáchala vedome či nevedome, odpusti mi všetky tie slzy, ktoré som vyronila za svojou mamičkou a bratom nebolo to ľahké, mamičku som veľmi ľúbila chyba mi dala mi toľko lásky, preto Ta Otče môj prosím , prijmi ich dušičky do svojho nebeského kráľovstva, nech nájdu svoj večný pokoj.
A ešte jedno veľké ďakujem za pani Lauru a jej manžela Vladka, za trpezlivosť, ktorú majú s nami
za pomoc, ktorú nám poskytujú. Ochraňuj ich Otče od všetkého zlého a daj im veľa síl.

Pane Bože Ďakujem Ti za všetko veľmi Ta ľúbim, prosím Ta stoj vždy pri našich dušiach neopúšťaj nás, veď naše kroky vždy tou správnou cestou.

S láskou Eva

 

Ďakujem Ti Bože za recept na únavu.
Marek Mihók | 14.10.2015
Drahý Pane Bože láskavý , chcem sa Ti poďakovať , že si mi " podal " recept na môj si myslím vážny problém - únava. Nemám na mysli únavu takú , že prídete domov z práce a ste unavený .Mne stačilo aby som si sadol na posteľ na 2 minutý a neskutočne ma ťahalo na spanie ,absolútne sa mi nič nechcelo ,cítil som sa byť úplne vyčerpaný aj keď som nič nerobil. A to bol problém, ktorý ma trápil každý deň.Mame som vravel , že nieje možné aby som bol stále taký unavený .Aj keď som si dal kávu sadol som si pred telku a bum , hneď ma ťahalo na spanie .Začal som brať väčšie množstvo vitamínov ako mi náš láskavý Pán Boh "naordinoval "a ani som si neuvedomil ,že môj problém zmizol :)Ďakujem Ti Pane Bože .Pomáhaš mi aj v pracovnej oblasti.Začína sa mi dariť ,zákazky pribúdajú a to ma veľmi teší.Veľmi pekne Ti Ďakujem za všetko Pane Bože. Úprimne , neviem čo by som bez tvojej pomoci robil ...
Aj Vám milá pani Laura ďakujem , že ste ma priviedli na tu správnu cestu.Aj Vám pán Vladimír ďakujem , že mi vždy všetko vysvetlíte a poradíte.Ďakujem.
s pozdravom Marek

 

Ďakujem Ti Bože za perfektnú modlitbu!
miro | 14.10.2015
Otče Bože, ďakujem Ti za úžasnú modlitbu ktorú si nám raz dávno poslal cez pani Lauru. Perfektne funguje! Odporúčam ju všetkým čo majú veľmi veľa práce alebo povinností počas dňa a vedia že bez Božej pomoci to nezvládnu
Je to táto modlitba:
www.liecitelka-laura.sk/news/modlitba-k-bohu-do-takeho-naplnenia-ake-ocakavam-do-svojich-vytycenych-snov-tymto-dnom-dostat-s-bozou-pomocou-ako-realnu-skutocnost-svojich-splnenych-a-vykonanych-skutkov-/

Dávam ju do pozornosti preto, lebo keď sa ju modlievam, myslím niekedy na to, že by sa určite hodila viacerým ľudom, ktorí sú veľmi pracovne vyťažení.
Ja osobne to robím tak, že keď mám taký deň, že veľmi pochybujem že všetko v ten deň stihnem, tak už večer predtým prosím Boha aby mi so všetkým pomohol na druhý deň
a ráno normálne v pohode vstanem akoby sa nič nedialo a naschval robím všetko pomaly, neponáhlam sa. Tak ukážem Bohu, že Mu verím, že aj keď sa nebudem ponáhľať, tak viem že mi pomôže a aj tak všetko stihnem.
Ešte namiesto toho aby som rýchlo vypadol z domu, si nájdem 5minút a pomodlím sa túto špeciálnu modlitbu. Má obrovskú silu, všetko v ten deň výjde presne ako má. Vidno že Boh túto modlitbu veľmi žehná, lebo
je to až neuveriteľné ako veci vychádzajú v ten deň, keď sa ju pomodlím. Viackrát v minulosti, a aj dnes asi štyrikrát sa mi stalo, že som zákazníkov zastihol na poslednú chvíľu, keď už niekam odchádzali.
Otče Bože, vieš že niekedy sú také dni že každá minúta sa mi hodí a ty mi práve vtedy najviac pomáhaš...
...za to Ti Boh môj ďakujem, aj za to že si každý deň so mnou, cítim ako na mňa dávaš pozor, ako mi pomáhaš!
Otče Bože, ja to viem, vidím, cítim. Myslím na Teba a keď raz príde vhodný čas, odmením ťa veľkým a silným objatím za to všetko ako mi tu na zemi pomáhaš! Je mi krásne tu na zemi, a bolo by mi ešte lepšie, keby ľudia nie len uverili že si, ale
keby Ti začali VERIŤ!

ĎAKUJEM, milujem Ťa a nikdy neprestanem! Amen.

 

Ďakujeme láskavému Pánu Bohu za odoslanú pomoc.
Martin Golian, Ena a Renata Jakupovic
Slovensko, Švajčiarsko | 14.10.2015

Zdravim Vas Laura a Vlado
Zaregistroval som sa na vasu stranku ale nejak mi neprechadzaju moje komentare a nezobrazuju sa na stranke a preto som sa rozohodol vam napisat email a poziadat vas tento email skopirovat a dat ho na stranku.
Martin Golian, Ena und Renata Jakupovic, Zürich Switzerland, 10. OKTOBER 2015

 

Draha pani Laura, drahy pan Vlado...
Bol som u Vas niekolko krat a vzdy je to nieco nove a neskutocne. V prvom rade dakujem Vam a nasmu laskavemu Bohu ze ma opat prijal a ze dal moznost Renate a Ene spoznat Vas, moznost dostat sa blizsie k bohu a pochopit ho. Dakujem ze som opat dostal odpoved na otazky ktore som mal, i ked musim povedat ze som tentokrat ostal sokovany, zahodit sny ktore som mal cele tie roky, zabudnut na pracu pre ktoru som robil vsetko aby som ju dostal. Bolo mi to tazke v tu sekundu pochopit a prihat... Vyspal som sa... Porozmyslal nad tym... A prijal... Teraz budem robit vsetko to... Co mi nas laskavy pan boh povedal, pretoze verim ze cestou ktorou ma posiela ma spravy stastnym. Pani laura, vidim ze nemate lahku pracu a preto... Kedykolvek a akukolvek pomoc budete potrebovat, staci sa ozvat.  ak by mal niekto nejake pochybnosti... Otazky... Nech sa ozve... Rad odpoviem. Email: martin.golian@gmx.ch

Druha cast tohto prispevku je napisana v nemcine kedze slecny pochadzaju zo Svajciarska.
Ena und Renata Jakupovic, Zürich Switzerland, 10. OKTOBER 2015

Zuerst einmal möchte ich sagen, dass egal ob Sie es glauben oder nicht, wir ohne diese wunderbare Frau nie wieder ein normales Leben geführt hätten.
Meine kleine Familie bestehend aus mir und meinen Eltern wussten schon über 12 Jahre das was nicht stimmt, nur was? Ich ehemalige Profisportlerin, meine eltern immer gesunde Menschen gewesen...und auf einmal wurde mein Vater mit MS diagnostiziert, meinr Mutter mit Krebs und ich kurze Zeit darauf auch mit Multiple Sklerose.
Alles ging in die Hose und allgemein hatten wir viel Pech, vorallem ich.
Wir waren schon bei den besten Ärzten und haben die bestmögliche Medizin bekommen aber die Krankheiten wurden nur herausgezögert und nicht wirklich bekämpft.
Nach jetzt genau 14 Jahren hat mir mein Partner von Laura erzählt und wir haben dann eine Reise ins Ungewisse unternommen. Ich ging neutral zu diesem Termin, dennoch in der Hoffnung Sie könne uns helfen.
Der Tag war da, wir sind extra aus der Schweiz angereist und hatten nicht wirklich geschlafen. Der Termin war anders als alles denkbare. Wir (Mutter und Ich) haben erfahren das wir recht hatten und beide verflucht waren, wir haben auch erfahren von wem und was wir dagegen tun können. Selbstverständlich lässt Gott jedem Menschen immer die Wahl was er tun möchte, und somit ist jeder auch für sich selber verantwortlich.
Wir haben uns entschieden etwas dagegen zu tun und haben vor kurzem damit angefangen den Fluch zu bekämpfen, und werden die "verschriebenen" 14 Tage diszipliniert und mit reinem Herzen meistern.
Viele Menschen haben den Glauben an Gott vergessen oder rufen Ihn nur wenn Sie in einer aussichtslosen Situation sind. Wir werden nicht alle Menschen überzeugen können, aber je mehr Menschen wieder an Gott glauben, desto besser kann die Welt wieder werden.
Ich stehe Ihnen bei Fragen gerne jederzeit zur Verfügung unter Ena_J@ gmx.ch

Preložený text z nemčiny:
Ena a Renata Jakupovic, Zurich Švajčiarsko, 10.10.2015

V prvom rade by som chcel povedať, že bez ohľadu na to, či tomu veríte alebo nie, by nikdy sme urobili normálny život bez tejto nádhernej ženy.
Moja malá rodina skladajúca sa zo mňa a moji rodičia už vedel, že viac ako 12 rokov, čo je zle, ale čo? Aj bývalý profesionálny športovec, moji rodičia vždycky zdraví ľudia ... a zrazu môj otec bol diagnostikovaný s MS, meinr matky s rakovinou a ja krátko nato s roztrúsenou sklerózou.
Všetko išlo do nohavíc a všeobecne sme mali veľa smoly, predovšetkým ja.
Sme zostali na tých najlepších lekárov a najlepší liek skóroval, ale ochorenie bola len a zaváhal nie je naozaj bojoval.
Presne po 14 rokoch sa môj partner rozprával Laura a my sme urobili cestu do neznáma. Išiel som neutrálne k tomuto dátumu, stále dúfal, že by ste nám mohli pomôcť.
V deň, keď tam bola, že sme celú cestu zo Švajčiarska a že nie je naozaj spal. Vymenovanie bolo na rozdiel od nič predstaviť. My (matka a ja), sa dozvedel, že sme mali pravdu, a obaja boli prekliatí, tiež vieme, od koho a čo môžeme urobiť o tom. Samozrejme, že Boh necháva každý vždy si vyberá, čo chce robiť, a preto každý je zodpovedný sám za seba.
Rozhodli sme sa s tým niečo urobiť a my sme v poslednej dobe začali robiť bojovať kliatbu, a "predpísané" master 14 dní disciplinovaný a s čistým srdcom.
Mnoho ľudí zabudol svoju vieru v Boha alebo volajte ho, len keď ste v beznádejnej situácii. Nebudeme schopní presvedčiť všetkých ľudí, ale čím viac ľudí verí v Boha znova, tým lepší svet možno prehrávať.
Ja som sa na nejaké otázky, kedykoľvek pod Ena_J @ gmx.ch

 

Vysoká teplota 2
Zuzana | 12.10.2015
Vieš Otecko ,že som Ti myslela napísať a poďakovať hneď, no len lenivosť mi to akosi nedovolila. Odpusti mi môj najdrahší Otecko, lebo Tvoja zázračná modlitba pomohla cez noc a nebol si lenivý ako ja a pomohol si hneď. Samozrejme , že si ma vypočul a moje deti na druhý deň boli bez teploty. ĎAKUJEM TI veľmi aj za ochranu pri cestovaní,že si nám všetky prekážky odstránil z cesty a aj ten dážď krúžil dookola a utekal od nás. Milujem Ťa ja ,Tvoja dcéra naveky.

 

Ďakujem nášmu Pánu Bohu.
Dáša | 12.10.2015
Milý Otče náš, Bože, milá pani Laura.
Chcem sa touto cestou poďakovať nášmu Pánu Bohu, že ste tu pre nás. Ja som zatiaľ len ako čitateľ stránky, ktorému sa vďaka Vám otvorili oči a srdce.
Ďakujem Bože za Tvoju ochranu, pre mňa a celú moju rodinku. Ďakujem, že vždy pri nás stojíš.
Bože, odpusť všetko zlé, čo som kedy urobila, vedome alebo nevedome. Odpusť mi všetky spáchané hriechy.
Ďakujem, že si nám zoslal nášho posledného Proroka, Lauru...
Dúfam, že niekedy budem aj ja môcť sa zaregistrovať na túto stránku, nakoľko zatiaľ mi to nebolo umožnené.
Priznávam, chvíľu som pochybovala. No to pochybenie som už tisíckrát oľutovala... prosím, odpusť, Bože.
Ďakujem za všetko... prajem Vám veľa síl, pani Laura.
Ďakujem Bože náš milovaný..

 

Ďakujem Ti za všetko.
Betka | 11.10.2015
Drahý Otče,
Áno, pochopila som to... trvalo mi to síce mesiace, ale dúfam, že som Ťa pochopila správne. Otvoril si mi oči. Ukázal si mi pravdu. Aj keď to bolí, a veľmi. My ľudia sme už len takí, chceme počuť iba tú pravdu, ktorá je príjemná. Ale ktorá nás prefacká, tú už počuť nechceme. A práve tá nás uvedie na pravú mieru.
Už je tomu päť mesiacov, čo som stratila prístup na Tvoju Božiu stránku. Bola som hlúpa, ja viem. Ani takú maličkosť som nevedela spraviť, že sa Ti poďakujem za Tvoju pomoc. Stále som si to odkladala, však napíšem budúci týždeň..., však napíšem, keď dokončím liečbu. Vtedy to bolo už neskoro. Stratil si trpezlivosť a mal si pravdu. Však Ty si mi pomohol hneď, pomohol si mi zbaviť sa kliatby, poslal si mi liečbu na krvný zápal, poslal si mi odpoveď na moju otázku, ktorá ma trápila už dlhšiu dobu. A ja som si myslela, že sa stačí poďakovať iba vtedy, keď budem mať všetko za sebou... NIE!!! Ďakovať Bohu treba hneď! Až teraz som pochopila, aké je to šťastie, keď nám pošle Boh odpovede prostredníctvom pani Laury.
Ty vieš, ako sa mi zmenil život koncom mája... Ale už som sa naučila: všetko je tak, ako má byť. Iba Ty vieš, či je to trest za moju hlúposť, alebo je to skúška. Ale hlavná vec je, že vidím veci v inom svetle. Aj keď moja duša trpela a prežívala veľkú bolesť, stál si pri mne, ja viem, že si vypočul moje modlitby. Dával si mi duševnú silu, keď boli moje utrpenia tie najväčšie. Viem, že som sa nemodlila každý deň, ale snažila som sa modliť vtedy, keď som sa cítila dosť silná na to. A práve vďaka modlitbám som sa postavila znova na nohy, už sa nebojím budúcnosti. S Tvojou pomocou prežijem všetko. Pomáhali mi aj slová pani Laury, ktoré nám povedala ešte minulý rok v novembri.
Prosím Ťa Bože, odpusť mi moje hriechy a moju hlúposť. Posielaš nás na Zem odčiniť hriechy, a my hriešne duše si zoberiem z toho ponaučenie iba vtedy, keď dostávame facky a keď to bolí. Chcem sa Ti poďakovať za každú jednu facku, ktorá ma posunie ďalej. Len Ty vieš, čo ma ešte čaká, ale vedz, že nikdy Ťa neprestanem milovať, neotočím sa Ti chrbtom.
Ľudia, Boha treba milovať aj vtedy, keď to máte v živote ťažké. Je ľahké Ho milovať vtedy, keď je všetko v poriadku a ide to ako po masle. Ale jedine On nám podá pomocnú ruku aj v tých najbolestivejších chvílach.
Ďakujem Ti Bože za všetko, čo si pre mňa v živote spravil. Ďakujem, že si nám poslal na Zem tvojho posledného proroka pani Lauru, ktorá nebojácne šíri Tvoje pravdy. Ochraňuj ju a jeho manžela pána Vladka, aby mohli vykonávať túto ťažkú prácu čo najdlhšie.
S láskou Betka

 

Veľké ďakujeme láskavému Pánu Bohu.
Lukáš a mama | 11.10.2015
Otče Bože láskavý ďakujeme Ti za Tvoju lásku k našim dušiam, za prekrásne velebné modlitby, ktoré sa denne modlíme k tebe, prosíme Ťa a ďakujeme .
Ďakujeme Otče Bože, že nás stále tak bedlivo počúvaš, vždy vypočuješ naše prosby a pomáhaš nám. Ďakujeme, že si nám pomohol vyriešiť problémy, ktoré sme mali v našej rodine. Ďakujeme Ti za všetky Tvoje liečebné receptúry, ktoré nám posielaš a uzdravuješ nás každým dňom, každým okamihom nášho života.
Otče Bože, Ty si naším najväčším a najlepším lekárom. Vždy vyliečiš v našich dušiach a telách to čo je potrebné. Ďakujeme Ti za duševnú a telesnú silu, ktorú nám dávaš do každého dňa, za Tvoju Božiu pomoc, za ochranu od zla. Otče Bože veľmi Ťa ľúbime a milovať Ťa nikdy neprestaneme, Ty si naša najväčšia láska, prosíme Ťa odpusť nám všetky naše hriechy a schybenia. Otče Bože, prosíme Ťa odpusť všetky hriechy aj mojej dcérke, ktorú si povolal k sebe, prosíme Ťa prijmi ju do svojho Božieho nebeského kráľovstva. Otče Bože láskavý, prosíme ťa ochraňuj nás od všetkého zlého a nikdy naše duše neopusť. Ďakujeme Ti za pani Lauru božieho proroka a jej manžela Vladka, prosíme Ťa ochraňuj ich a daj im do každého dňa veľa sily. Ďakujeme aj Vám pani Laura a pán Vladko za všetko čo pre nás robíte za Vašu trpezlivosť a obetavosť. S láskou a pokorou Lukáš a mama

 

Ďakujem TI môj BOŽE LÁSKAVÝ.
Marek R. | 11.10.2015
Chcem sa veľmi pekne poďakovať nášmu NEBESKÉMU OTCOVI za poslanie liečby pre moju dušu a telo, Vám pani Laura za jej prevzatie a vysvetlenie aj pánovi Vladimírovi. Ďakujem TI môj BOŽE LÁSKAVÝ.

 

Vďaka Ti, Bože.
Helena | 09.10.2015
Dnes som sa vybrala s malou k doktorovi na kontrolu. Aj keď som išla zavčasu, bola som deviata. Dnes je aj 9.10. tak si vravím V duchu: Láskavý môj. Bože, idem na poobednu, ak sa skoro vybavím,tak poďakujem na stránke. Keď sa otvorila budova,sme sa rozbehli po ambulanciách,tak som bola na rade prvá, tak chcem dodržať sľub, píšem a zároveň sa Ti chcem poďakovať, že som sa tak rýchlo vybavila a že dcéra mala dobré výsledky. Ďakujem Ti, za všetko dobré a aj za to zlé v mojom živote, ku prospechu mojej duše a k Tvojej spokojnosti,láskavý môj Bože...

 

Vysoká teplota.
Zuzana | 08.10.2015
Chcem sa Ti Otecko poďakovať za modlitbičku pri vysokej teplote, ktorú som zas využila,aby som sa zbavila vysokej teploty. Včera ráno som sa zobudila s nepredstaviteľnou bolesťou hlavy, kĺby ma boleli ,že som ledva chodila a zimnica mnou otriasala každú chvíľu. Popri povinnostiach s detmi som si odmerala teplotu až večer a bola poriadne vysoká. Hňeď ma napadla táto modlitba a keď sa dala spať deti som sa ju modlila.Ráno som vstala , zacvičila si bolesti kĺbov prešli rovnako ako aj zimnica a aj teplota klesla len bolesť hlavy pretvala po celý deň. Dnes dostali teplotu aj deti a namiesto liekov od teploty sa modlíme a prosíme Teba Otecko,aby si im znížil teplotu a bolesť tela. Jedine Ty to dokážeš svojou všemohúcnosťou. Otecko môj ,viem že máš veľa roboty s týmto zlým svetom no prosím Ťa vypočuj moju modlitbu za moje deti a zbav ich teploty. Milujeme Ťa Otecko máš jediný. Veľká vďaka aj vám pani Laura za stránku a všetky rady a modlitby. S láskou Zuzana.