28. strana

21.01.2016 17:36

Moja cesta 6
Peter Tary | 03.10.2015

Bohu:

Drahý Bože, neposlúchol som Ťa. Prikázal si mi, aby som opustil svoju manželku a ja som to neurobil. Bolo mi zaťažko zanechať ju, svoje deti, svoj domov...čaká ma „otroctvo“, ako si mi odkázal. Neviem, či som na to pripravený, to neviem. Vlastne ja sa ako otrok cítim už dlhú dobu. Otrok svojich schybení, svojich hriechov. Zúrim Otče, zúrim nad sebou samým. Neviem čo mám robiť, zastal som v nejakej tme a neviem sa rozhodnúť kam. Ako si mi povedal Ty sám môj Bože: „Si ako topiaci sa v mori, ktorý nevie kam má plávať, hore alebo dole, vpravo alebo vľavo?“ Ospravedlňujem sa Ti Otče, za svoju nemohúcnosť. Viem, že mi chceš len to najlepšie, že ma od svojej manželky posielaš preč nie preto, aby si moju rodinu rozbil, ale naopak, aby si ju mohol opäť spojiť silno a natrvalo. No chce to moju obetu a ja sráč stále čakám, že vezmeš odo mňa tento kalich, ktorý na mňa čaká. Nahováram si, že dokážem zmeniť sám svoj osud, že svoju ženu dokážem zmeniť a priviesť ju k Tebe drahý Bože a tým zachrániť ju aj svoju rodinu. Bojím sa, že som už všetko posral a prezradil som manželke to, čo malo zostať utajené a tým premeškal tú šancu, ktorú si mi dával. Hanbím sa prosiť Tvoju Lauru o pomoc, o radu, veď ja som už radu dostal od Teba môj Bože. Nepíšem do Tvojej Božej stránky už dlhý čas, lebo vina, ktorú cítim ma tlačí k zemi. Cítim, akoby som nemal právo otvárať si teraz ústa, keď sa len prizerám svojej slabosti a prežívam v svojom „pelechu domova“. Môj nebeský Otče, pred celým svetom sa Ti ospravedlňujem za všetky svoje hriechy, za všetky svoje pády a schybenia duše. Milujem Ťa a hanbím sa. Cítim, že nie som hoden Tvojej lásky. Prosím Ťa za svoju manželku, zachráň ju, lebo je slepá a nevidí Ťa, lebo je hluchá a nepočuje Ťa, lebo je hlúpa a nepotrebuje Ťa. Ak už nie je neskoro, pomôž mi prosím Ťa opustiť ju a naplniť tak svojou časťou Tvoj Boží plán.

Laure:

Pani Laura, ospravedlňujem sa Vám, aj Vášmu manželovi za Váš čas, ktorý Ste mi posledne venovali, lebo ja som to všetko premrhal. Boží príkaz mi často znie v ušiach a ja sa len sám pred sebou ospravedlňujem, že moje nevinné deti a moji rodičia si nezaslúžia trpieť a trápiť sa za môj odchod od manželky. Snažil som sa svoju manželku cez spoločné rodinné modlenie, držiac sa s deťmi za ruky pri plameni sviečky, utužovaním našej vzájomnej lásky, nášho porozumenia prebudiť a privádzať ju na cestu k Bohu, no ako Ste mi odkázala, z jej strany to bolo len silenie a nútenie sa pre mňa a pre dobro v rodine, nie z úprimnosti a lásky k Bohu. Prestal som teda s tým a každý ďalší deň mi len ukazuje, ako som zlyhal, keď som zostal pri rodine mysliac si, že všetko dokážem zmeniť sám.

Ľuďom:

Vám všetkým čítajúcim tieto riadky chcem odkázať, aby Ste si zobrali z tohto príklad, že treba poslúchať Božie príkazy, dôverovať Božím odkazom a riadiť sa nimi, aj za cenu bolesti a trápenia, lebo inak sa môžete dostať do situácie ako ja, kedy sa budete cítiť ako zdrvený zbabelec vedomý si svojho schybenia čakajúci na následky. Pomáhajte nášmu nebeskému Otcovi v jeho Božom pláne, lebo na mojom príklade vidíte, kam vedie neuposlúchnutie. Buďte silní aspoň Vy ostatní. Boh Vám žehnaj.

 

RE: Peter
4.10.2015 | Peter Tary, vzdávaš to všetko bez boja?
Prihováram sa k Tebe ja, Peter, ktorý zvládol situáciu akú máš Ty. Ak si nečítal môj príbeh, prečítaj si ho tu: www.liecitelka-laura.sk/news/b/ 
Na úvod pár otázok: Vzdávaš to všetko bez boja? Si ochotný spraviť pre svoju rodinu čokoľvek, tak ako ja? Necháš aby Ťa položil na kolená zlyhaním satan, proti ktorému tu všetci bojujeme?

Chcem Ťa podporiť v Tvojej ceste. Nechcem Ťa v žiadnom prípade poučovať, pre toto, Ti vôbec nepíšem. Snažil si sa svojou  cestou o niečo, čo musí ísť inou cestou. Ja Ťa popravde aj chápem. Sme ľudia a vždy sa snažíme Božie odkazy tak trošku obísť. Ruku na srdce, vidíš sám že to výsledok nemalo. Každá jedna životná skúška nás posúva ďalej a ďalej. Aj mňa posunula, po takmer 3 mesiacoch odlúčenia sa mi otočil život v jeden jediný večer!!! Musíme byť silný, veľmi silný. Nedbať na okolie, rodičov, príbuzných a všetky tie reči okolo toho. Keby mi dnes Pán Boh povedal, že mám spraviť to, či ono, tak to spravím, aj keď by sa to spočiatku zdalo ako neprekonateľná vec. Ja som dnes šťastný človek so svojou rodinou, a každý deň sa snažím Pánu Bohu poďakovať za to, že to tak je. Sme spolu na novom bydlisku a doslova nám pomohlo odlúčenie vo všetkých smeroch...aj v láske.
Podľa toho, čo píšeš, si sa sčasti vzdal tohto boja, a čakáš kedy dostaneš poza uši od Pána Boha. Kľakni na kolená a pros o dušu, aby Ti Tatík náš nebeský dal ešte trocha času, že si to vzal zlým smerom. Nech Ti dodá silu...atď...veď vieš ako to myslím. Ak máš tú možnosť, zavolaj určite bez čakania pani Laure, pýtaj sa, bez hanby. Podľa mňa si ešte nič nestratil, avšak stratiť môžeš, a veľa. Môžeš mi veriť, i ja som sa bál. Priznávam sa bez bitky. Ale veď je to normálne, bojíme sa stále o svojich najbližších. Niekedy však treba aby jeden vo vzťahu priniesol obetu, aby sa pokazené napravilo. Teraz je rad na Tebe, tak ako som to musel zvládnuť ja, tak ako i moja manželka musela pochopiť, verím že to zvládneš aj Ty. Nikdy to nebude pre nikoho z nás jednoduché. A čo ak je to skúška od Pána Boha, ako moc mu veríš? Pozri sa do starého zákona, Abrahám mal oveľa ťažšiu skúšku, mal zabiť vlastného syna. On ju zvládol, o čo jednoduchšie to však v dnešnej dobe máme my? Takéto ťažké skúšky nedostávame....To ako sa cítiš, je len voda na mlyn satanovi, aby Ťa dostal!!! Prefackaj sa a krič: Peter, hlavu hore, ja verím len Pánu Bohu, Ty ma nedostaneš, Ty smrad, ťahaj do pekla!!!
Peter, nevzdávaj to, držím Ti päste, a verím, že onedlho budeš písať iný príspevok. Takto som to robil aj ja.
S pozdravom Tvoj menovec Peter.

Aranžér a hudobný skladateľ

 

Poďakovanie za prijatie a odovzdanú liečbu na krvný zápal.
Tomáš | 03.10.2015
Vďaka Ti môj milovaný a láskavý BOH, že si mi poslal pomoc na moju alergiu, ktorá je veľmi nepríjemná v jarných a letných mesiacoch. Kedy nemôžem ani spávať, pretože celú noc sa mi nedá dýchať a neustále kýcham, čo ma po celú noc budí. A lieky, ktoré som dostával od lekárov, mi to nejako nezlepšovali ani neuľahčovali, podľa nich lieky budú ako investícia do budúcnosti, na čo bude moje telo reagovať slabšími príznakmi tejto alergie, no či som to poberal mesiac alebo 3 mesiace, ani sa to len o trošku nezlepšilo. Čo pre mňa veľmi jasne dokazuje, že lekári, pomôcť vedia, no len tam kde sa ich lieky stávajú účinné. V mojom prípade, boli liečiva totálne disfunkčné a len som do seba hádzal chemikálie a bol oberaný o peniaze. Preto si Božiu liečbu veľmi vážim a ďakujem pani Laure, že má prijala a liečbu mi odovzdala. Liečba je náročná, no inak som to ani neočakával. Veľmi sa teším na jej začatie. A som veľmi vďačný BOH-u, pani Laure aj pánovi Vladkovi, ktorý mi poradil, isté zlepšováky aby to bolo o čosi časovo menej náročné a za jeho trpezlivé odpovede pri mojich otázkach.

 

Poďakovanie Pánu Bohu.
Elena | 03.10.2015
Otecko môj láskavý, veľmi pekne Ti ďakujem za všetko aj za tieto krásne dni, že mám synčeka na chvíľu doma, že mi ho ochraňuješ, pomáhaš aj teraz na ceste zo zahraničia domov. Bože Otče všetko odovzdávam do Tvojho riadenia našich životov.
Milujem Ťa navždy, vždy, nekonečne. ĎAKUJEM s Tebou je tento život nádherný.
Objímam Ťa svojou dušou a posielam nespočetne veľa bozkov na Tvoju Božiu tvár
s pokorou, láskou
Elena
Otecko náš ďakujem aj za požehnanie mojej záhrady, bolo úrody vo vedrách.

Dušičky vzácne vo Dvorníkov pani Laura, Vladko, ďakujem, mám vás rada.

 

ĎAKUJEM Pane Bože, pani Laura.
Peter Golian, Švajčiarsko | 30.09.2015
Ďakujem Pane Bože, za všetko....VŠETKO čo si pre mňa urobil, že dávaš na mňa pozor, že mi dodávaš ZDRAVIE, ŠŤASTIE a LÁSKU do života...Pane Bože, bez Tvojej pomoci by som tu už nebol.

Otče Bože, boli v mojom živote chvíle, kedy som to mal ťažké, či v mojom zdraví, alebo osobnom živote...ale Ty Pán Boh jediný si dával na mňa pozor i pred tým, ako som vôbec prišiel k našej pani Laure, Tvojmu poslednému prorokovi na tejto zemi.

Boli dni, týždne či mesiace, kedy som to mal v živote veľmi ťažké...napríklad, keď bola moja maminka, tak chorá, že nám ju lekár poslal domou aby sme sa s ňou rozlúčili...ale ty Pán Boh si nám ju zachránil...a ešte si si ju nevzal k sebe, za čo som Ti NESKUTOČNE VĎAČNÝ!! ..

Pane Bože, viem....že nie som jeden z tvojich najlepších synov...ale viem, že Ťa milujem a aj vždy MILOVAŤ BUDEM...

Ďakujem Ti za to, že si ma vyslal do tejto vzdialenej zemi, aby som tu začal žiť, ďakujem ti za prácu, ktorú si mi pomohol zaobstarať, ďakujem Ti za to, že si viedol moje kroky..po správnej ceste..aj teraz nedávno, keď som išiel na Slovensko, pozrieť moju rodinku...ani som nevedel, ani som netušil, že sa mám na aute, na niečo také pozerať, pretože som si myslel, že je to v poriadku..pretože keď som prišiel domov, som neveril vlastným očiam, z mojich kolies už trčali drôty z kolies, čo boli také zodraté...keď som si v ten moment spomenul, ako som letel po Nemeckej diaľnici...no neostal by zo mňa ani mastný fľak..iba hadicu a strieť ma z cesty...ale ty Pán Boh jediný si dával na mňa pozor, aby som prišiel v poriadku domov, ba dokonca si sa postaral aj o to, že v servise v SOBOTU, kde ani nepracuje s pneumatikami, mal na sklade práve 2 jediné, nové...a že mi ich predal...staráš sa o mňa po všetkých stránkach..a niekedy mám pocit, či už v práci, alebo doma, že ty mi vkladáš tie správne slová do úst, aby som si povedal svoj názor a zároveň nikoho tým nenahneval...ĎAKUJEM TI PANE BOŽE....ĎAKUJEM

ĎAKUJEM TI ZA MOJE ZDRAVIE, ŠŤASTIE, LÁSKU, KTORÚ MI DÁVAŠ DO KAŽDÉHO DŇA..!!! A ĎAKUJEM TI ZA MOJU RODINU, ZA JEJ ZDRAVIE, LÁSKU A POKORU K ŽIVOTU...ZA MOJÚ CELÚ RODINKU!!

VEDEL BY SOM TU TOHO POPÍSAŤ EŠTE VEĽMI VEĽA, TO MI VERTE MILÍ ČITATELIA, ALE JEDNO VÁM POVIEM, BOH JE...VŽDY BOL A VŽDY BUDE!!! A  NAŠU PANI LAURU, KTORÚ MILUJEM AKO ČLENA MOJEJ RODINY...TAK ISTO SOM PRESVEDČENÝ, ŽE JE POSLEDNÝ BOŽÍ PROROK!!!

KAŽDÉ JEDNO SLOVO, ČO NAŠA LAURA POVIE, JE PRAVDA!!! ŽIADNA LOŽ!! A VY VŠETCI, ČO SA STAVIATE PROTI NEJ. RAZ, ALE ISTO RAZ, BUDETE KĽAČAŤ NA KOLENÁCH...VŠETCI DO POSLEDNEJ NOHY....A BUDETE BOHA JEDINÉHO PROSIŤ O ODPUSTENIE..., TO SI PAMÄTAJTE....!!!
Ako som tu v tejto vzdialenej zemi, vzdialený od domova, ale nie tak silným pocitom cnenia po rodine, lebo viem, že sme aj tak spolu...vďaka našej vzájomnej láske a láske k Tebe Pane Bože...ale ako som tu, mám chvíľkami pocit, že ja tu mám aj ľudom pomôcť, usmerniť..usmerniť ich k našej pani Laure, k Tebe Pane Bože..pretože už nie jeden človek sa mi tu sťažoval, či už na zdravie, alebo osobný život...a ani jedna stotina sekundy nestihla prebehnúť od momentu, ako mi niekto niečo povedal ako sťažnosť a v momente som mal na rozume  Teba Otče Bože a Lauru...budem sa ich snažiť usmerniť....na tú správnu cestu, cestu lásky, pokore k Tebe Bože.

Pane Bože..viem....ale, chcel by som Ťa o niečo požiadať...usmerni ....môjho ocina ísť k pani Laure...a usmerni všetkých ľudí...i tých čo si to nezaslúžia, lebo sme ľudia...a ako sa to vraví, mýliť sa je ľudské, nie sme až tak rozumní na toľko, aby sme vedeli rozoznať, čo je lož a čo je pravda....usmerni nás na správnu koľaj, na správnu cestu a maj s nami strpenia...pretože Ťa v duši všetci MILUJEME.
s pokorou, láskou
Peter Golian, Švajčiarsko

 

Dočkala som sa.
Maťa | 30.09.2015
Ďakujem Ti Tatinko môj láskavý, že som konečne osobne spoznala tvoju Lauru, posledného Božieho proroka. Ďakujem Ti Otče drahý, za odhalenie príčiny našich problémov a nedorozumení. Ďakujem pani Laura a pán Vladko, za váš čas, že ste sa mi venovali taký dlhý čas, že ste prehovorili do duše môjmu mužovi. Stoj prosím Ťa Otče pri mne a dodávaj mi silu na boj, ktorý ma čaká. Prosím Ťa o silu. Milujem Ťa najviac Otče môj.

 

Ľúbim Ťa.
Simona | 30.09.2015
Drahý Bože,
Chcem ti poďakovať za každučký deň svojho života ktorým ma neustále sprevádzaš..,od kedy som s úplnou dôverou odovzdala svoj život do tvojej náruče všetko okolo mňa sa mení,ale hlavne najvačšia zmena nastáva vo mne,v mojej duši...Cítim nesmierny pokoj a šťastie a to je na nezaplatenie.Je krásne sledovať ako po tom čo sa mi dlhé obdobie nedarilo a rozpadal sa mi život na márne kúsky teraz všetko zapadá do seba a vracia sa na správnu koľaj.Je úžasné ako dokážeš riadiť naše životy,stačí ti len plne dôverovať.Každý deň sa pri myšlienke na teba usmievam a moje srdce horí tou najväčšiou láskou,milujem ťa nadovšetko Bože moj..,väčšej lásky na svete niet.Ďakujem ti,že ma miluješ bezpodmienečne,tak ako to vieš len ty.Už nepociťujem ani najmenší strach a napätie,pretože viem,že tvojou láskou sa v tomto zivote nikdy nestratím a že všetko je tak ako má byť.
Ďakujem ti za každodenné zázraky ktoré činíš,treba mať len otvorené oči a všímať si aj maličkosti,pretože prave tie tvoria dokonalý celok našej skladačky...,ďakujem ti za najväčší zázrak,ty vieš.. :-)
S láskou Simona

 

Poďakovanie môjmu láskavému Pánu Bohu.
Daniela P. | 29.09.2015
Otecko môj drahý..milujem Ťa najviac na celom svete, si mojim pilierom šťastia, zdravia a ochrany duše. Ďakujem Ti celým svojim srdcom za Tvoju lásku, ktorú môžem k Tebe cítiť, za lásku, ktorú môžem ďalej šíriť. Ďakujem Ti za všetkých dobrých ľudí, ktorých som vo svojom živote strela ešte predtým ako som začala v Teba veriť. Akoby všetko, čo si mi do života dal bolo dopredu naplánované, bolo len na mne vydať sa tou správnou cestou. Na všetko zlé už nechcem myslieť a veľakrát, keď mi myšlienky zablúdia a bodnú do bolestivých miest, si tu Ty a ja prosím Ťa o moje odpustenie, pretože cítim, že som nebola dušou dobrou a viem, že dôvod, prečo som na tejto zemi je naprávať a oľutovať svoje schybenia aj tie časom zabudnuté. Moja láska k Tebe je nekonečná, hodnoty celého sveta sa nedajú vyrovnať jedinej sekunde v spojení lásky s Tebou, ktorú zažívam vo svojom srdci. Ďakujem Ti, že ma miluješ, ďakujem Ti Otecko za pozemskú lásku, ktorú môžeme cítiť k svojim rodičom, partnerom, deťom, zvieratám a prírode. Láska je krásna a všetko, čo si s láskou stvoril. Chcem Ti zložiť tú najväčšiu úprimnú lásku, akú len viem zo srdca dať. Klaniam sa Tvojmu Majestátu. Drahá pani Laura pán Vladko, ďakujem vám, že ste ma pustili cez prah vášho domu, zachránilo a zmenilo mi to môj život.
S láskou Daniela..

 

Poďakovanie Pánu Bohu.
Elena | 29.09.2015
Otecko náš nebeský nekonečné ďakujem Ti za lásku k mojej rodinke, za liečbu mojej duše kliatbou zasiahnutej aj liečby môjho tela,okúsilo smrteľnú posteľ a pri napĺňaní liečby od Teba Bože Otče som na 7 deň sa postavila na rovné nohy a začala umývať okná, za liečby môjho skolabovaného tela,poslané domov z nemocnice na zomretie, za liečbu mojich synov, ich liečby duší, ktoré boli zaťažené kliatbou, za ukázanie cesty môjmu synovi, ktorého sprevádzaš každý okamih života, staráš sa aj v ďalekej zemi o nich, za Tvoj Boží zázrak, keď syna zabíjala kliatba, správnu liečbu jeho epilepsie spôsobenou kliatbou, kým nasmeroval svoje kroky k našej vzácnej duše Laure, aby mu odovzdala od Teba drahý Bože liečbu na jeho dušičku, za nezabudnuteľný telefonát s Tebou Bože , za tvoje milosti pre moju dušu, za Tvoju dokonalú lásku k mojej rodinke, za Tvoju Božiu pomoc mojej rodinke, za Tvoju Božiu ochranu mojej rodinky, môjho príbytku.Ďakujem za dar od Teba, našu a tvoju oddanú služobnicu, Tvojho posledného proroka na zemi, za Božiu stránku .Ďakujem za všetko. Bože Otče pokorou svojej duše zasielam nekonečné ďakujem. Bože Otče Tebe jedinému patrí celá moja duševná láska, nekonečná vďaka, hlboká pokora. Všetko odovzdávam do Tvojej jedinej dokonalosti. Milujem Ťa Otče Bože vždy,navždy Tvoja oddaná duša Elena

 

Božia láska k našej rodine.
Mária Candráková | 29.09.2015
Drahý Bože Otče môj, zlatá naša pani Laura, Vladko a všetci boží bojovníci. Chcela by som sa nesmierne poďakovať nášmu Oteckovi Nebeskému za každodenné dary, ktorými mne a mojej rodine neskutočne pomáha. Je tomu mesiac čo mi milostivý Otecko poslal odkaz cez pani Lauru, ktorá mi v noci volala že mi hrozia veľké zdravotné problémy, že mi hrozí zaliatie mozgu. Bolo to neskutočné, cítite sa v poriadku a zrazu máte takýto odkaz. Boh vedel čo mi hrozí a naša zlatá pani Laura ma takto vopred varovala. Nemusela, ozaj nemusela ale ona to urobila, ona ma s Božím odkazom zachránila. Hneď ráno som zháňala odporučenú dávku vitamínov a začala som užívať. Až na druhý deň som si uvedomila, že ma v poslednej dobe často bolievala hlava, ale tak dosť čudne. Mala som pocit, že mám malú hlavu a mozog veľký a tlačí ma to. Niekedy som sa budila s ukrutnými bolesťami. Ale priznám sa vôbec som tomu nevenovala pozornosť. Veď veľa ľudí bolí hlava. Ani vo sne by ma nenapadlo, že mi hrozí niečo také ako mozgová príhoda. Otčinku ty si to vedel, ty si ma zachránil, ty si mi pomohol. ĎAKUJEM, veľmi veľké ĎAKUJEM. Tak veľmi si mi pomohol. Ja viem že bez teba by som tu možno už nebola a ak aj áno, určite by som bola bolo by to strašné.
Pani Laura naše zlatíčko, veľmi vám ďakujem. Z celého srdca vám patrí vďaka nielen za moje zdravie ale za celú moju rodinu. Vy ste nielen mne, ale celej mojej rodine veľmi veľa pomohla. Nasmerovala ste s Božou pomocou môjho zlatého manžela. Môžem povedať že ten Boží zásah a jeho smerovanie cítim každý deň. On ma skutočne miluje a to len a len vďaka Vám a Božím radám ktoré ste nám od Pána Boha odkázala. Uzdravila ste nielen mňa, ale obe moje zlaté deti, naše slniečka. Zvládli sme so synom zápal krvi, vyliečiť podľa lekárov infekciu ktorá sa medicínsky nedá odstrániť. Ale pre Boha nič nie je nemožné a syna bezevšeho vyliečil.
Odmeňuješ mňa a moju rodinu každý deň a ja som tak rada že ťa mám. Tak úžasné je cítiť ťa u nás doma. Prosím buď navždy našou hlavou rodiny. Ďakujem ti Otecko náš za lásku, za to že vieme čo je láska a že to čo cítime je neskutočný dar ktorý si nám dal. Prosím veď nás Božím smerom, tvojou cestou života.
Mne si život zachránil a ja viem že ma miluješ. Ja ti patrím celá Otče Bože. ĎAKUJEM TI a nesmierne ťa milujem. A veľmi veľké ĎAKUJEM patrí aj Vám drahá pani Laura a Vladko. Vaša obeta a neskutočne silná láska k Bohu nech sú pre nás všetkých hnacou silou a príkladom ako milovať Teba Bože.
Veľmi Vás máme radi.

 

Ďakujem Ti Bože za pomoc a za Tvoju prekrásnu lásku.
Dominika Červenáková | 29.09.2015
Chcem sa Ti môj Bože za všetko čo mi dávaš poďakovať. Ďakujem Ti hlavne za pomoc a lásku ktorú mi dávaš. Ďakujem Ti za vitamín C, veľmi mi pomohol. Ešte pred 3 týždňami som bola každý deň neskutočné veľmi unavená, prespala by som aj cely deň, keby môžem. Teraz sa cítim oveľa lepšie, nedá sa to porovnať. Ďakujem Ti Bože aj za rýchlu pomoc, ktorú si mi cez pani Lauru dal. Bolo mi veľmi zle a Ty si mi odhalil príčinu. Zle a silne myšlienky od určitého členu rodiny mi uboleli moju dušu natoľko, že po určitom čase by smerovali k ďalšej kliatbe. Ďakujem za ochranu proti tomuto zlu. Taktiež mi Boh cez pani Lauru odhalil zlých ale i dobrých ľudí v mojom okolí. Podotýkam, že pani Laura nevedela o koho sa jednalo, povedala som len zopár mien a s veľkou presnosťou mi povedala o každom jedincovi aký je. Ďakujem Vám pani Laura a pán Vladimír za všetku tu pomoc, za to, že ste sa mi snažili všetko zrozumiteľne vysvetliť. Veľmi si to vážim. Ďakuje Vám aj moja mama za pomoc. Nech Vás náš Boh ochraňuje. Ďakujem Bože, že si zachránil moju dušu, že sa takto o mňa a o moju rodinu staráš. Je to hrozne, ako veľmi dokáže duša bolieť, keď sa jej ublíži. Tvoju lásku Bože cítim veľmi intenzívne, slzy od šťastia mi tečú po mojej tvary skoro každý deň. Si a aj budeš pre mňa všetko! Milujem Ta Ocinko môj nebesky, milujem Ta! S láskou Dominika

 

SYN - Boží zázrak, Boží zásah.
Elena | 29.09.2015
Pekný Bohom žehnaný dníček.
Bohu budem vždy ďakovať, lebo Božiu pomoc, láska, ochrana je nenahraditeľná ničím.
Chcem sa s vami podeliť o nezabudnuteľnú pomoc. Môjmu dospelému synovi bolo veľmi zle, mal problém niečo zjesť a jeho telo už odmietalo aj vodu. Keď sa pokúsil napiť vody, nastali veľké kŕče. Nechápala som, čo sa deje.Trvalo to niekoľko dní. Napísala som našej vzácnej Laure- poslednému Božiemu prorokovi email, že napíšem príspevok, ale .... a spomenula som synov problém. Do hodiny mi zavolala, že pocítila niečo zlé, pri čítaní tej vety, čo som spomenula syna. Hneď som vedela, že tento zdravotný problém nevyrieši žiadny lekár na svete. Aj toto, ako všetko je v Božej pomoci, sile, všemohúcnosti, dokonalosti. Hneď som mu povedala, že sa ozvala pani Laura a povedala som mu, čo som pre jeho dušu vypočula. Úprimne, bolo mu do plaču, aj poplakal, ale teraz vedel, čo mal urobiť. K večeru si zobral modlitby, ktoré sú priamo od nášho Pána Boha, z tejto Božej stránky a modlil sa. Zaspal. Keď ráno vstal, bol Boží zázrak. Pán Boh ho vyslyšal a svojou Božou všemocou mu tú bolesť zobral. Aj tento Boží zázrak som videla na vlastné oči.
Bože Otče nekonečné ďakujem za všetko, Teba Bože miluje vždy a navždy. Pani Laura, aj vám ďakujem, lebo viem, že nám odovzdávate od Pána Boha Božie pravdy a ukazujete nám správnu cestu k jedinému Pána Bohu. Bože Otče ďakujem za Tvoju a našu Božiu stránku, Tvoje upozornenia, liečby, rady, nádherné modlitby, ktorá nás povzbudzuje správnou cestou tohto života.
Bože Otče prosím Ťa odpusť mi moje hriechy, chyby. Viem,som hriešna a všetko, čo je zapísané knihe mojich životov je pravda. Bože Otče prosím odpusť mi. Milujem ťa nekonečne, V Teba verím, Tebe verím, našej Laure a Božej stránke.
s láskou , pokorou, vďakou Elena

 

Bože Otče láskavý, prosím odpusti mi moje veľké schybenie.
Elena | 28.09.2015
Bože Otče láskavý, prosím odpusti mi moje veľké schybenie.
Áno, Otče máš pravdu, vždy. Schybila som a veľmi. Zobral si mi prístup na stránku a ďakujem Ti za Tvoju spravodlivosť, lebo som si to zaslúžila. Dával si mi nekonečne veľa darov, veľa odkazov, liečebných odkazov, vysvetlení a ja nekonečne darebná sviňa som sa nepodelila o tie krásne dary od Teba a som nepoďakovala za Tvoju nekonečnu dobrotu, aby aj druhí ľudia prečítali, ako sa staráš o mňa aj celú moju rodinu a len pod perinou, som Ti ďakovala aj prosila, rozprávala, vysvetľovala. Ty si Otče Bože zaslúžiš od mňa oveľa viacej. Ja nekonečne darebná, lenivá, sprostá, hlúpa duša som nenapísala vrúcne poďakovanie, úprimné ďakujem. Teraz som pochopila, že každý príspevok má veľkú cenu,to je boj za Teba Otče Bože, aby duše, ktoré privedieš na Božiu stránku, aby sa im otvorili, oči, srdcia a pochopila, že naša vzácna Laura je posledný Boží prorok, aby pochopili, že cez jej dušu prehováraš Ty Otče Bože. Zlyhala som. Odkladala som písanie poďakovaní Tebe Bože a Ty si neodkladal Tvoju Božiu pomoc mojej duši, mojim blízkym. Keby si Ty odkladal pre mňa a moju rodinu pomoc, tak som dávno mŕtva aj môj syn. Bože Otče ty si Láska a ja nevďačný smrad!
Bože Otče ďakujem Ti za všetko, ako sa staráš o mňa , mojich blízkych aj za toto poukázanie mojej sprostej duše. Teraz už viem, uvedomujem si moju chrapúnstvo k Tebe Bože. Teraz viem, že keby som napísala každý deň poďakovanie aj tak je to málo, lebo si zaslúžiš od mojej duši ešte viacej.
Bože Otče prosím Ťa odpusti mi, keď to bude Tvoja Božia vôľa a ja si to zaslúžim.
Pani Laura,ďakujem za vašu lásku, statočnosť a pravdy,ktoré nám poviete, napíšete.
Som na papuli?! Tak mi treba! Mohla som písať?! Nepísala! Aj takto vyzerá cesta k Jedinému Bohu.
Bože Otče milujem Ťa, vrúcne za všetko ďakujem a dúfam, že tú spravodlivo rozbitú papuľu raz budem mať zahojenú Tvojou Božou milosťou.
s pokorou, láskou
Elena

Pani Laura, aj vy Vladko ďakujem za spravodlivý výplach. Mám vás rada, že to bolí?! Čo som si zaslúžila, to mám. K Lucii sa nepridám :-) Ja som si istá, že ste Boží prorok, ja som si istá, že Boh je jeden, ja som si istá, že všetky odkazy sú od nášho láskavého spravodlivé Pána Boha, ja som si istá, že je to Božia stránku . Ja som si istá, že ja som schybila a hnev môžem mať len a len sama na seba a keby sa dalo, tak sa nakopem do riti, že by som za dlho nemohla sedieť, aj keď by to bol malý osobný trest.

 

Vrúcne ďakujem Pane Bože.
Elena | 29.09.2015
Bože láskavý ďakujem za Tvoju lásku, že si mi odpustil moje veľké schybenie. Prijal si ma späť do Tvojej láskavej náruče. Včera bol plač bolesti, čo som vykonala a dnes plač radosti, že si mi odpustil. Moja úprimná ľútosť a priznanie boli Otče Bože hneď Tebou vyslyšané. Vrúcne z hĺbky duše Ti ďakujem.
Bože Otče milujem Ťa nekonečnou láskou vždy a navždy, z hĺbky svojej duše ďakujem za každy okamih mňa a mojej rodiny, za Tvoje dary.
s laskou, pokorou k Tebe Bože
Elena

 

Vďaka za Tvoju starostlivosť Otecko náš.
Júlia Planková | 27.09.2015
Pane Bože, ďakujem Ti z celého srdca za všetky liečby, ktoré si mi zoslal, veľmi si vážim, ako sa o mňa staráš. Už je len na mne aby som liečby správne napĺňala. Pred pár mesiacmi som bola u pani Laury a Ty Pane Bože si mi odporučil brať pyridoxin. Nepýtala som sa Ťa, na čo to je. Deň na to som chcela darovať krv, kde mi zistili nedostatok hemoglobínu, že potrebujem jesť viac mäsa a pritom si myslím, že ho jem dostatok. O pár dní, keď do lekárne prišiel pyridoxin, sa môj priateľ spýtal, na čo sa vlastne používa. Povedali, že napomáha tvorbe hemoglobínu. Takto si mi Ty Bože zoslal liečik na môj malý problém tesne predtým ako mi ho zistili z krvi. Vravela som, že to spomeniem na stránke a až teraz som si spomenula, že som tak ešte neurobila, tak píšem oneskorene.
Ďakujem Ťi Bože, že sa o nás Božích bojovníkov tak pekne staráš, že nám zosielaš liečby na najrôznejšie príčiny, že nás chrániš a varuješ nás pred zlým. Prosím Ťa, nech sme silní. Všetko, čo nám povieš, myslíš pre naše dobro, chceš nás naviesť na tu správnu cestu lásky, cestu k Tebe Tatinko. Stále Ti ďakujem aj za pani Lauru a pána Vlada, že venujú svoj čas a svoju silu pomoci našim dušiam.
Pane Bože, ďakujem Ti veľmi za všetku lásku, čo od Teba dostávam a všetko, čo pre mňa robíš. Život s Tebou v srdci je nádherný! Prajem si cítiť tú veľkú lásku k Tebe každý jeden deň môjho života. Veľmi Ťa milujem Pane Bože!

 

ODDAJTE SA BOHU A ON VÁS OCHRÁNI!
Peter Candrák | 25.09.2015
ODDAJTE SA BOHU A ON VÁS OCHRÁNI!
Drahí čitatelia, Boží bojovníci. Verte Bohu ktorý jediný môže zachrániť naše duše. Božinku náš nebeský, chcem sa ti poďakovať za všetko, čo nám dávaš. Ďakujem ti za pani Lauru s jej manželom, že sme ich vôbec mohli spoznať a môžeme ich poprosiť o Vaše rady.
Božinku náš nebeský, ďakujem za záchranu mojej manželky, varoval si ju cez našu pani LAURU, ktorá nám ochotne v noci volala, že sa jej zalieva mozog. Človek si to až neskôr uvedomí, že už som ju tu nemusel mať, alebo by mohla zostať napr.ležiaca, bez života. Neviem si to ani predstaviť, ĎAKUJEM, ĎAKUJEM, ĎAKUJEM BOŽINKU, MILUJEM ŤA!!! Rodinka moja milujem Vás, život s Vami je krásny. Manželka moja, si úžasná, ďakujem ti za tvoju lásku a naše krásne detičky.
A pritom treba v podstate tak málo, oddať sa Bohu, modliť sa a milovať ho čistým srdcom. A verte tomu, že si vás nedá. Všetci máme svoje slabosti a neresti, ale ak sme úprimný, Boh to vidí a smeruje naše kroky cestou života.
Pane Bože, buď prosím ťa hlavou našej rodiny a veď kroky mojej rodiny. Nechceme bez teba žiť, ten pocit v srdci, že sa na teba môžeme obrátiť je na nezaplatenie. Všetko ostatné je nepodstatné, lebo keď nemáte lásku k Bohu, život je prázdny a ponúka satanovi otvorené dvere, aby ovládol naše duše.
Viem že nie je ľahké byť dobrý v tejto zlej dobe, ale keď si budete chrániť lásku k PÁNU BOHU, on nám to ostatné požehná. Ochraňujte si svoje rodiny, buďte k sebe láskavý. Veď koniec koncov, treba si prečítať príbehy ľudí, ktorí sa nevzdali Boha a on ich vždy odmenil!!!
BOH JE SPRAVODLIVÝ, LÁSKAVÝ A VŠEMOHÚCI!!!!

 

Ako liečby nádherne fungujú.
Peter | 23.09.2015
Asi pred viac ako 2 mesiacmi mi začalo haprovať srdce.Z ničoho nič som mal pocit akoby sa malo v sekunde zastaviť, ale rozbehlo sa silným jedným buchnutím. Vždy som to musel predýchať. Stávalo sa mi to aj niekoľkokrát denne. Bol som z toho dosť nervózny a vykoľajený. Hovorím si, asi prišla už moja doba, a Otecko si ma zrejme už zoberie k sebe...nepríjemné chvíle, hlava sa mi nekrútila, tlak je zrejme ok. Stresy z mojej rodinnej situácie a víkendové ponocovania sa odrazili na stave môjho srdca.. Už už som sa chcel objednať k pani Laure, keď akoby na zavolanie Pán Boh zoslal liečbu na srdce a krvný obeh zo...........
Dnes mám za sebou asi 12 dní pitia tohoto skvelého čaju, a môžem Vám povedať že odvtedy som nemal ani jeden záchvev na mojom srdci. Ľudia dobrí, verte liečbam, verte všetkému čo tu čítate od Pána Boha nášho. Ja som tak šťastný Otče Božinku, veľmi Ťa za to MILUJEM!!!!!!!!! Večná vďaka Tebe Bože. Čo si to Ty za neskutočne obrovskú lásku Tatinko náš??? To sú veci o ktorých môžu ľudia za bránami tejto Božej stránky len a len snívať. Bože dobrý, NECH SA UŽ KONEČNE ZOBUDÍ TENTO SVET ZO SPÁNKU NEVERECTVA!!!

 

Pekná dovolenka vďaka Bohu.
miro | 20.09.2015
Otče Bože ahoj, prepáč že som sa teraz dva týždne modlil iba tak málo, bolo to preto lebo sme boli s priateľkou na dovolenke, veď Ty vieš. Prosil som Ťa aby si sa nehneval, že teraz sa ti budem menej prihovárať dva týždne, ale myslel som na Teba každý jeden deň, každé ráno, každý večer. Priateľka sa modlila viac ako ja, priznávam. To preto, lebo som si potreboval oddýchnuť a mať taký „iný režim“, taký dovolenkový.
Milujem Ťa Bože dobrý a ďakujem Ti za to, akú krásnu dovolenku si nám zariadil. Všetko sa podarilo, počasie pekné, more čisté, málo ľudí (keďže už je September) čiže poloprázdne pláže, málo ľudí v reštauráciách, žiadne tlačenice, kľud. Pokoj. Paráda. Ďakujem Ti za tak peknú dovolenku, oddýchol som si kvalitne. Vraj v Chorvátsku už viac rokov nemali tak pekný a slnečný September. Dobre si vedel prečo si nás poslal práve do Chorvátska Tatinko môj. Dokonca si vybavil aj to, aby nám majiteľ hotela dal pripravovať jedlo na bravčovej masti a nie na oleji, bol to rodinný hotel, fajn ľudia, vysvetlili sme im aj prečo si na všetko sypeme chilli, prečo jeme maslo a nie margarín, prečo nepoužívame mikrovlku, prečo masť a nie olej, prečo si štípance od komárov potierame teetrea olejom. Prečo sa pred jedlom prežehnávame...Dali sme majiteľovi aj kontakt na tvoju pani Lauru, lebo má celá ich rodina vysoký krvný tlak a jeho kamarát zo Srbska, veľmi bohatý človek má dcérku, ktorá má na pol tvári nepeknú kožnú chorobu. Vraj sa odmení v tisícoch eur za pomoc, povedal som mu nech určite volajú. všetci, nech sa čím skôr objednávajú, lebo termínov je málo a treba čakať.
A to že som predposledný deň stupil na morského ježka aj keď na celom pobreží boli možno len piati a nemohol som poriadne chodiť, to beriem ako daň za tak krásnu dovolenku a vôbec sa na Teba nehnevám. Hehe. Určite to mám za niečo čo som urobil zle. Takže vlastne ďakujem aj za to.
Milujem Ťa a už sa znova budem modliť ako každý iný bežný deň. Ľúbim Ťa Bože a ďakujem Ti za pekný a jednoduchý život!!!

tvoj mirko trulko

 

Ďakujem Bože, že si pri mne.
Gabika | 18.09.2015
Božinku môj, chcem sa Ti Veľmi poďakovať za Tvoju každodennú pomoc a ochranu. Mám vo svojom okolí strašne veľa závistlivcov, zlých a zákerných ľudí. Neviem ako by som to bez Tvojej pomoci tieto mesiace zvládla. Neustále cítim ako mi pomáhaš a posielaš mi pomoc. Ďakujem BOŽE, si pre mňa všetkým, veľmi Ťa ľúbim TATINKO môj.

 

Ďakujem Ti Otče Bože.
Kosztolányiová Dana | 17.09.2015
Ďakujem Ti pane Bože, za liečebnú receptúru, ktorú ešte napĺňam a zabrala mi už v prvom týždni, všetky Tvoje receptúry zaberajú na 100% a mala som ich už od Teba asi zo sedem.Ľúbim Ťa Bože a Ďakujem Ti z duše svojej , že ľúbiš moju dušu a vedieš moje kroky aj myseľ.Ďakujem Ti ,že Ťa cítim a viem že si to Ty , ktorý mi hovoril cez indického mnícha menom Suchetas odpovede na moje otázky a s návodom ako zvládať denno denné nástojčivé myšlienky, ktoré sú brzdou a ťažia ma. Veľmi Ti Ďakujem , že ma máš rád, lebo aj to cítim , že som nebola v dávnych dobách životoch dobrou dušou a Ty ma máš aj tak rád... ..bez Teba Otče Bože, som nič...... a život bez Teba je o ničom......Ľúbim Ťa a všetko si uvedomujem....ako Ti na nás záleží ...aký si dobrý a láskavý....len niektoré duše to nechápu... alebo necítia...a Ty si trpezlivý a čakáš....kedy sa zobudíme a uvidíme Ťa....srdcom... raz som niekde čítala čo napísal Eisten - Chcel by som poznať myslenie Boha.........ja tiež.......Ďakujem Ti pane Bože za všetko! MILUJEM ŤA NAVŽDY!!!

 

Ďakujem Bože za zdravie mojich detí.
Maťa | 13.09.2015
Otecko môj drahý, chcem sa Ti veľmi poďakovať, že moje tri dcérky sú všetky zdravé, že maju zdravé rúčky, nôžky... Čítala som o Luckinom treste a neviem si prestaviť,akú bolesť musí prežívať. Ty si Boh spravodlivý a nameráš každému len to, čo mu patrí. Zdalo sa mi moje trápenie priveľké, koľkokrát Ti Otecko môj plačem, že už viac neunesiem. No teraz som Ti vďačná za zdravie mojich detí, ostatné sa vyrieši s tvojou Božou pomocou. Ľúbim Ťa tatinko môj, prosím Ťa o Tvoju Božiu ochranu od všetkého zlého, nikdy mi nedovoľ zradiť Teba a náš poklad na zemi, ktorý si nám sem poslal, našu drahú Lauru.

 

Milujem Ťa Otecko....
Zuzana | 11.09.2015
Vieš veľmi dobre môj Otecko Nebeský, ako Ti každý deň ďakujem, že ma ochraňuješ a aj moje deti a muža. Vždy ma vypočuješ a keď som unavená posilníš mi telo a idem ako blesk. :-) Aj pri práci vo vinici to bola Tvoja robota, že si ma naplnil silou a behala som po tých brehoch s flaksaricou a pokosila burinu, aby sme mohli pozberať úrodu, ktorou si nás obdaroval. Viem, že bez Tvojej pomoci by som to nezvládla, lebo vieš aké je moje telo vyčerpané a nevládze, no vždy, keď Ťa poprosím, aby si stál pri mne a dal mi silu, tak ju vždy dostanem a naberiem druhý dych. Viem, že si to ani nezaslúžim, to všetko ako mi pomáhaš, lebo viem, že mám veľa chýb. Odpusti Otecko nehnevaj sa za to na mňa a pomôž mi prosím byť lepším človekom. Milujem Ťa Otecko veľa, veľa.....

 

Moja výhra.
Erika Ďugelová | 11.09.2015
Bože chcem sa poďakovať, že tu patrím. Toto je moja najväčšia a najdrahšia výhra, ktorá sa cene ničoho nevyrovná. Veľmi si to vážim. Ďakujem BOŽE.