26. strana

21.01.2016 16:56

Si moja láska drahý Bože.
Maťa | 27.07.2015
Otecko môj jediný, ďakujem Ti za slová, ktoré som počula cez Tvoju drahú Lauru. Potrebovala som Otecko môj počuť, ako ďalej. Tvoja vzácna rada prišla v hodine dvanástej. Milujem Ťa drahý môj. Ďakujem Ti, že som padla - ako povie naša Laura, na hubu zopárkrát. Ďakujem Ti za tie pády, lebo som našla Teba môj milovaný Otče. Vieš, Otecko môj, že som to mala trošku ťažšie v poslednej dobe a asi musí prejsť ešte zopár dní a verím, že už bude len dobre. Chcem Ti poďakovať za Tvoju Lauru, že sa vždy obetuje a pomáha, aj keď je jej dušička vysilená. Sama mi zavolala, aby ma upozornila a poradila mi a ešte sa pokorne ospravedlní, ak vyrušuje. Pani Laura, ste úžasná, neskutočná a tak láskavá duša, až nechápem. Ľúbim Vás a ďakujem Vám za všetky rady, za slová od BOHA, za to, že STE. Otče, prosím Ťa, posilňuj dušu tvojej služobnice, ktorá je taká pokorná a skromná, je to poklad, naše veľké zlatíčko, daj silu aj pánovi Vladkovi, jej anjelovi strážnemu. Ochraňuj ich. :-) Tvoja Maťa :-)

 

Vďaka Ti Pane Bože môj.
Margita | 25.07.2015
Ďakujem Ti Pane Bože za to, že stojíš pri mne, za receptúru a všetko ostatné, ale momentálne za to, že si nám odkázal cez nášho posledného proroka našu drahú pani Lauru, ako sa máme v týchto horúčavách ochladzovať, veľmi mi to pomohlo v mojej práci omývať ruky po lakte studenou vodou. Srdečná vďaka Tebe Otecko. Pozdravujem Vás pani Laura aj Vás pán Vladimír, vyprosujem pre Vás Božie požehnanie. S láskou, úctou a pokorou, pekný sobotný večer. Margita

 

Poďakovanie.
Marek Rohoška | 22.07.2015
Chcem sa veľmi poďakovať nášmu Nebeskému Otcovi, že mi poslal liečbu na krvný zápal ktorý sa prejavoval alergiami. Pred pár dňami som ukončil štvor mesačnú liečbu a nemám žiadne príznaky alergie, ktorú som už v tomto čase mával. Chcem sa poďakovať aj Vám pani Laura, že ste pre mňa prijali liečbu od nášho Pána a aj Vám pán Vladimír, že ste mi to všetko vysvetlil. Ďakujem Vám, ale hlavne Tebe OTČE BOŽE LÁSKAVÝ.
Marek zo Zvolena

 

Ďakujem Ti Otecko.
Renata Reinová | 22.7.2015
Ďakujem Ti Bože môj milovaný za všetko čo si pre mňa urobil. Potrebujem Tvoju pomoc. Som sklamaná z ľudí ktorým som pomohla. Ale tak mi treba. Teraz je všetko tak ako má byť. Rozhodol si správne a jediný Ty môj milovaný ma posúvaš ďalej. Čo sa stalo sa vrátiť nedá a tak to má byť. Milujem Ťa, Ty si ma nikdy nesklamal a ja Ti Bože ďakujem a budem Ti ďakovať celý život milovaný môj. Tvoja Renata

 

Poďakovanie.
Gabriela J. | 21.07.2015
Chcela by som sa poďakovať Pánu Bohu za liečbu pre seba i pre môjho manžela. Taktiež ďakujem aj za deti a celú rodinu. Ďakujeme Vám pani Laura i Vášmu manželovi za vašu láskavosť, vás čas, trpezlivosť a obetavosť pri pomoci pre všetkých ľudí. I keď ešte nemáme liečbu ukončenú cítime, že už teraz je nám lepšie a verime, že nám Pán Boh dopomože k vyliečeniu. Prajeme Vám veľa síl a nekonečnej energie, aby ste mohli uzdravovať a pomáhať aj iným ľuďom aj napriek mnohým nepoučiteľným neprajníkom.

 

Božie oči sú stále nado mnou. Ďakujem.
Valéria | 17.07.2015
Bože opäť Ti píšem len s veľkou radosťou a vďakou. Priala som si pracovať v zahraničí a vyskúšať niečo nové pozrieť si prostredie... Vypočul si ma, ďakujem. Dal si všetko čo som si priala, mám sa fantasticky vďaka Tebe. Chrániš ma každý deň, nenechávaš ma samú, vo všetko mi pomáhaš. Bože vidím to na všetko čo robím, vo všetko je Tvoje Božie dielo. Ďakujem Ti krásne som šťastná, že si takto pri mne, že mi neustále pomáhaš. V tak krátkom čase sa toho dobrého udialo, tak veľa a to len kvôli tomu, že TY pomáhaš Bože. Som šťastná už len preto, že si mi daroval opäť plnohodnotný život, zachránil si ma, na to sa nikdy nezabúda a od toho času už prešlo veľa týždňov a ja cítim, že si neustále so mnou. Ďakujem TI Bože môj, za pokoj, kľud, pohodu, za zobratie strachu a vrátenie istoty a dôvery k Tebe. Mám svoje chyby viem, ľutujem a ospravedlňujem sa ti Bože, že Ti ubližujem mojimi  hriechmi, zľutuj sa Bože nado mnou. Ľúbim Ťa Otče, nič krajšie ako myšlienka na Teba neexistuje, s tebou mám všetko ĎAKUJEM TI BOŽE A PRAJEM SI BYŤ S TEBOU NAVŽDY. SI V MOJOM SRDCI A NIKDO NIKDY MA NEPRESVEDČÍ A NIKDY NEVYTRHNE ŤA Z MÔJHO SRDCA. VĎAČÍM TI ZA VŠETKO A VŽDY AJ BUDEM! MILUJEM ŤA BOŽE.

 

Ahoj Otče.
Peter Tary | 10.07.2015
Som dojatý, šťastný, že som opäť doma Otče. No mám zároveň strach, aby som Ťa znova nesklamal. Cítim sa Ti byť zaviazaný, za Tvoju lásku ku mne. Prešiel som si zvláštnym bludiskom pocitov, až prišiel včerajšok a zavolala mi Tvoja Laura. Pred dvomi dňami som mal nutkanie ísť na záhradu a spať tam, aj keď tam vlastne spať nie je kde. Chcel som byť sám len s Tebou Otče Bože a s hviezdami na oblohe. Tak sa aj stalo, len s tým, že keď zostalo po polnoci ticho a pri mne vedľa kresla len praskal oheň a ja som sa uprene díval na nebesia, Ty vieš Otče ako posledné obdobie na mňa doľahlo a nebol som schopný sa s Tebou rozprávať. Zmohol som sa len na pár uprimných viet, "Som unavený Bože!" "Už nevládzem so sebou bojovať, neprestávam robiť chyby." "Neviem či to dokážem sa zmeniť a všetko napraviť." Potom som pri ohni zaspal, na chvíľu. Premohlo ma vyčerpanie. Už o 04.00 hod. ráno som kládol kameň okolo jazierka a po pár hodinách bolo všetko hotové. Práca mi išla od ruky, každý kameň zapadal tam, kde mal, až teraz, keď sa k tomu vraciam je mi jasné, že to nie ja, to Ty Otče si všetko spravil za mňa. Postavil si ma na nohy, myseľ bola zvláštne ľahká a pozitívna. A jazierko, vyzerá dokonale, aspoň v mojich očiach. Vieš čo Otče? Je vlastne Tvoje ako aj celý tento svet. A preto Ti ho darujem ako spomienku na noc pod holým nebom pri ohni a na nové zofvihnutie sa zo zeme. Toto si celý Ti Bože. Keď je človek v koncoch, prídeš a znovu mu vleješ novú silu a nádej. No to nebolo všetko. Ty mi ešte aj otvoríš dvere domov tým, že mi cez Tvoju Lauru odkážeš, že ak chcem môžem znovu požiadať o odblokovanie Tvojej Božej stránky. Ako mi môžeš preukázať toľko lásky, po tom všetkom. Ľudia ktorí si budete tieto moje riadky čítať, samozrejme nejde o jazierko, použil som ho ako príklad na to, že keď je Boh s Vami a keď je to jeho vôľa, všetko sa vydarí, všetko sa spraví, napraví, opraví a to nemyslím len materiálne, ale najmä duševne. Je to len na nás, ako sa správame, akí sme, ako počúvame, poslúchame Boha a plníme nie svoje záujmy, ale Jeho vôľu, lebo aj keď to mnohokrát tak nevyzerá, Božia vôľa je najlepšie a najväčšie dobro pre každého z nás a preto sa treba v každej životnej situácii odovzdať do vôle a rúk Božích a nevzpierať sa ako ja. Dúfam Otče, že som to dobre vystihol pre ostatných. Ďakujem Ti Bože Otče láskavý, nech je jedného dňa zvelebené Tvoje meno v každom ľudskom srdci v každom kúte sveta, amen. Dobrú noc drahý Bože.

 

Dobrú noc všetkým hore!
miro | 9.07.2015
Bože môj dobrý, ďakujem Ti aj touto cestou za všetky Tvoje rady, za to ako sa o mňa staráš a že mi chceš vždy to najlepšie. Aj keď niekedy my ľudia nevieme sami čo je pre nás najlepšie, Ty to vieš vždy. Máš zhora predsa len lepší výhľad na dianie tu na zemi:-) Mám Ťa rád nech už sa deje čokoľvek, nech sa stane hocičo, milovať Ťa nikdy neprestanem Boh môj! Nič mi nestojí za to aby som ťa prestal milovať, lebo Ty si moju lásku zaslúžiš najviac na svete. Nikto iný mi nepomáha viac ako Ty a nikto iný ma nemá tak rád ako Ty. Preto Ťa milujem a navždy budem. Už nech sa stane čo sa má stať, moju lásku k Tebe mi z duše nevytrhne ani konvoj pekelných pojašencov. Áno, je to slovo do boja, nech to mám za sebou, nebojím sa ničoho, lebo viem že Ty mi vždy pomôžeš, kým budem veriť v Teba, všetko vydržím!!!
Ľúbim Ťa Boh môj, dobrú noc hore všetkým prajem!

 

Najmilovanejšiemu Pánu Bohu nášmu ochráncovi a najkrajšej dušičke na svete a jej krásnemu anjelikovi VĎAKA.
Lucia | 7.07.2015
NÁŠ NAMILOVANEJŠÍ PANE BOŽE, Ďakujem znovu za svoj život a život nášho bábätka. ĎAKUJEM, že si nás zachránil a dal nám včas vedieť, ty všetko vidíš, všetko vieš. Prosím náš namilovanejší daj veľa LÁSKY našej nádhernej pani Laurike a pánovi Vladkovi, sú to naše anjelíky na svete, nám vyslané od TEBA a sú tak krásne dušičky... Ďakujem, že si nás s Biankou nenechal zomrieť alebo že sa nenarodila mŕtva. Je to veľmi smutné, že aj kolega z práce praje malému nevinnému dieťaťku smrť. ĎAKUJEM PANE BOŽE, náš NAJMILOVANEJŠÍ, ZNOVU ZA ŽIVOT, asi by ma už zabilo, keby sa teraz niečo Bianke stalo, alebo manželovi. ĎAKUJEM TI, MILUJEM ŤA, nedá sa opísať slovami ako a ako Ti za všetko vďačím, čo mám, prosím prepáč, že som niekedy smutná, chcem Ti robiť radosť len ako Ty mne, ĎAKUJEM, POŽEHNAJ  prosím anjelíkom našim na zemi, sú veľmi milovaní, milovaná naša láskavá pani Laurika, som mysľou často s Vami. Och, ako dobre, že Vás nám Pán Boh poslal na zem, čo by sme bez Vás robili, akýže ste dar, neoceniteľný. Tak veľmi Vás milujem, ďakujem. A prepáčte, ospravedlňujem sa, že ste kvôli mne musela byť dlhšie hore, tak rada som Vás počula znova. Vôbec sa netrápte kvôli zlým, o koľko prišli si ani nevedia predstaviť svojou nenávisťou k tej najlepšiej dušičke na zemi. S láskou Lucia

 

Poděkování.
Martin, Česká republika | 05.07.2015
Opět a s velikou radostí bych chtěl poděkovat našemu milostivému Pánu Bohu, a paní Lauře v nápovědě, kde a jak hledat tu pravou lásku, požehnanou Bohem. Děkuju Pánu Bohu za jeho milosrdenství, za ne zdaleka první životní radu a za pomoc, a paní Lauře, bez které bychom o tom pravém a jediném Bohu nevěděli a své laskavé rodině, bez které bych tu správnou cestu určitě nenašel. Děkuju Bohu za jeho ochranu, kterou když je mi nejhůř mi vždy posílá..

 

Ďakujem Pánu Bohu, za pomoc pri štúdiu..
Júlia Planková | 30.06.2015
Pane Bože môj milovaný. Chcem Ti poďakovať aj takto na stránke za to, že mi veľmi pomáhaš v živote. Keď sa na Teba obrátim, tak ako zázrakom, sa moje želania plnia. Ďakujem Ti, že som spravila všetky testy a skúšku, aj keď som sa počas semestra málo učila. Vďaka Tebe, som sa dokázala za pár dní pripraviť, tak, že som to zvládla. Cítila som ako mi leješ rozum do hlavy. A pred poslednou skúškou, som si pozrela práve tie otázky, ktoré prišli na skúšku. Viem, že Ty si ma k ním naviedol, aby som sa na ne pripravila. Aj keď má moje štúdium baví a chcem ho dokončiť, sú pre mňa oveľa dôležitejšie veci, za ktoré som Ti vďačná. Teším sa, že mám pri sebe zopár ľudí, ktorí Tebe milý Bože veria a milujú Ťa z celého srdiečka, najviac zo všetkého, čo existuje. Sme na podobnej vlne a s nimi je život tu na Zemi krajší .
Ďakujem Ti Pane Bože, že si dal Pani Laurinke opäť silu, že ju tu máme medzi nami odhodlanú, dobrú a statočnú. Mrzí ma, že to má spolu s pánom Vladom také ťažké. Že sú ľudia takí, akí sú, nevďační, že sa nechajú ovládať tým úbožiakom švihnutým satanským. Pane Bože, prosím, nech cíti pani Laura s pánom Vladom lásku, nás všetkých Božích bojovníkov. Nech je niekoľkonásobne silnejšia ako nenávisť tupcov. Mrzí ma, že som pani Lauru nepodporila skôr, ale ty vieš Bože, že na nich často myslím a modlím sa za nich. Sú náš spojovník s Tebou Tatinko náš nebeský. Ďakujem, že to obaja zvládli. Najprv som ani nemala slov, nevedela som, čo je dobré napísať. Dúfala som, že sa to dá do poriadku, aj keď som cítila smútok. Prosím Ťa Pane Bože, nech sa majú lepšie. Ešte že im posielaš toľko lásky. Bez nej by toto všetko nikdy nedokázali zvládnuť, pomáhať ľuďom aj cez prekážky a bojovať za dobro.
Moja najväčšia láska patrí Tebe Bože. Kedysi som urobila chybu, keď som si myslela, že Ty si tu na to, aby si nám len pomáhal. Pane Bože teraz viem, že Ťa máme milovať, celým srdcom, najviac zo všetkého. My sme tu na to, aby sme našli lásku k Tebe. Pretože Ty nás miluješ, aj keď máme chyby, len nám dávaš šancu sa polepšiť. Aj teraz sa mi tlačia slzičky do očí, že Ťa mám. Som šťastná, že som pochopila, že tento život nie je všetko čo máme. Tento život je len časť našej cesty. To čo nás čaká po ňom je večné. Som rada, že spoznaním celej pravdy o Tebe od Tvojho proroka sa mi upravili rebríčky hodnôt. Najdôležitejšie je milovať Teba Bože a šíriť vôkol seba lásku.
Prepáč mi Bože, keď ešte nevládzem, keď som slabá a som málinko pri Tebe. Prosím, nech moje skutky a myšlienky sú dobré a Tebe osožné.
Ďakujem Ti, že cítim už teraz po dvoch mesiacoch liečby veľmi veľký rozdiel. Už prvý mesiac bol pre mňa pokrok. Prosím Ťa stále, nech sa vyzdraviem úplne.
Pozdravujem všetkých Božích bojovníkov, Pani Lauru a Pána Vladka. Milujem Ťa Bože.

 

Pozdrav Pánu Bohu a pani Laure.
Margita | 27.06.2015
Pozdravujem Ťa Otecko môj najdrahší a aj Vás pani Laura a Vášho manžela Vladimíra. Chcem aj touto cestou vyjadriť obrovské ĎAKUJEM NÁŠMU JEDINÉMU PÁNU BOHU za recept ktorý poslal pre mňa na liečbu vysokého tlaku. Užívam liečbu ani nie celý mesiac a môj krvný tlak je už v norme, ale to nie je všetko, liečba lieči aj iné choroby o ktorých som ani nevedela, vylúčili sa mi žlčové a obličkové kamene, zmizla mi bolesť v krčnej chrbtici, ktorú som roky pociťovala pri menšej manuálnej práci. Teraz sa cítim výborne, vykonávam aj manuálnu prácu a aj na slnku a nemám žiadne ťažkosti. Pane môj BOŽE ĎAKUJEM TI ZA VŠETKO, za receptúru v poradí už druhu, za to že si ma zbavil kliatby, za to že si mi našiel naozaj dobrú prácu za slušné peniaze, ďakujem Ti že si mi ukázal správny smer, ďakujem Ti PANE BOŽE za to, že môžem navštevovať Božiu stránku, ďakujem Ti za našu pani LAURU, ĎAKUJEM ŽE ŽIJEM A SOM ZDRAVÁ A ŠŤASTNÁ. PANE MÔJ PROSÍM O ODPUSTENIE MOJICH SCHYBENÍ. JE mi veľmi ľúto chýb ktoré som urobila. Prosím o ochranu našej pani LAURY a jej manžela, prosím žehnaj im na každom kroku. Pani Laura a pán Vladimír pozdravujem Vás, myslím na Vás každý deň, ďakujem Vám ste úžasní ľudia, silní proste ste z vôle nášho Pána Boha. S láskou úctou, vďakou a pokorou, pozdravujem tiež ostatných čitateľov, Margita

 

Slnečník od najláskavejšieho Pána Boha.
Elena | 24.06.2015
Otče Bože ďakujem Ti, že sa tak o mňa staráš, za Tvoje každodenné zázraky k mojej duši, lásku, pomoc, požehnanie.
Ako som vstala zo smrteľnej posteli, som Boží chodiaci zázrak, tak mám aj prácu, aj brigádu, ktorú mi dal Pán Boh na pomoc, asi aj na rozcvičku môjho zležaného tela. Celý týždeň chodím do práce a v sobotu mám brigádu. Samozrejme som sa spýtala nášho láskavého jediného Boha, že či môžem tú prácu vykonávať, keď je sobotu a vieme, že je to deň, ktorý máme ešte viacej stráviť v Božom objatí a velebenie, ďakovanie nášmu nebeskému Oteckovi.
Idem ja vám na tú brigádu v deň sobotný, veľká horúčava a stojím na ďalší autobusový spoj na horúcom asfalte, hneď za veľkou frekventovanou križovatkou. Pán Boh mi poslal spoj, auto s manželským párom. Zastalo, že ma zoberú, aby som nečakala na tej horúčave a zaviezli ma pred samú budovu, kde je moje pracovisko, lebo som im povedala, že poznám len to miesto v celej veľkej dedine.
Ďalšia sobota! Stále veľká horúčava a ja zase križovatka a spevom piesňou na perách od P. Buricu k nášmu Oteckovi. Zastala som na mieste, kde stojí autobus. Vtedy nad rozpálené slniečko Otecko nebeský privial obláčik a držal ho na mieste, kým mi prišiel autobus a robil mi vetrík, aby sa moje telo v tej veľkej horúčave neprehrialo. Ja som Bohu spievala, ako vždy na tom mieste a On mi robil slnečník a neskutočne príjemnú spoločnosť.
Ďalšia sobota, znovu zastávka, pieseň na perách ako vždy sme si spríjemňovali tieto chvíle. Nečakala som ani dve minútky a prišiel zase spoj, znovu súkromný, že ma zoberú, že majú cestu popri mojej práci.
Vždy sme sa pekne rozišli, popriali krásny dníček.
Bože Otče si všetkým čo potrebujem, si silou mojej duše, si útechou mojich starostí, si prístav mojej radosti, si nekonečná moja duševná láska, si mi všetkým. Milujem Ťa Otče Bože a za všetko len Tebe ďakujem.
Pani Laura, náš posledný Boží prorok na tejto zemi, prevzácny dar od nášho Pána Boha, ďakujem aj vám, že ste ma naučili milovať Pána Boha, že ste našim žiarivým Svetlom na tejto zemi.
Otče Bože ďakujem za všetko
s láskou k vám Elena
Som šťastná, že patrím do rodiny, ktorá sa schádza na krásnej  Božej stránke.
Mám vás rada, vážim si, čo pre nás robíte, som Pánu Bohu vďačná, že ma priviedol k vám a vy zase mňa k Bohu. Moje ťažké choroby mali zmysel, mali svoj cieľ. Aj takto sa duša prinavracia k Pánu Bohu, cez bolesť a beznádej. Bohu vďaka.

 

Búšenie srdca.
Dana | 23.06.2015
Láskavý dobrotivý Otče Bože, chcem sa Ti poďakovať z celého srdiečka, z celej duše za veľkú pomoc, ktorú si mi poskytol, keď mi cez týždeň bolo ťažko. Zobudila som sa pred polnocou a veľmi rýchlo mi búšilo srdce. Hneď som vstala a išla som sa modliť modlitbu proti búšeniu srdca. Tam pani Laura písala, že sa ju môžeme modliť aj viac krát za sebou. Ja som to robila a poviem Vám, milí čitatelia, ten kľud čo som pocítila, fakt neklamem za chvíľu sa mi pulz upokojil na 80. A pred modlitbou bol vyše 120 za minútu. Potom som išla spať s takým pokojom. Nekonečná vďaka Tebe jedinému Otče Bože. Milujem Ťa nekonečne a vždy budem, nech sa deje čokoľvek. Ďakujem aj Vám pani Laura, že sa toľko pre nás obetujete. S láskou Dana.

 

Drahý Otče láskavý, ďakujem Ti za tú nádhernú modlitbu, ktorú sa modlím keď idem spať.
Kvetena | 22.06.2015
Poďakovanie tomu najúžasnejšiemu Bohu. Drahý Otče láskavý, ďakujem Ti za tú nádhernú modlitbu, ktorú sa modlím keď idem spať. Modlitba na spánok. Je to krásna a veľmi silná modlitba. Niekoľko rokov som brala tabletky. Myslela som si, že už do konca môjho života ich budem užívať. No nestalo sa tak, len Tebe drahý môj Bože, Svetlo mojich očí, Láska moja veľká a jediná, len Tebe ďakujem že som prestala tie tabletky užívať. Už pol roka neberiem tabletky na spanie a to mi povedala doktorka, že už ich nemôžem prestať užívať, lebo nikdy bez nich nezaspím. No ja sa pomodlím tú krásnu modlitbu pred spaním, cítim tú veľkú lásku, nášho najláskavejšieho Boha, cítim ju v celej hĺbke duše a srdca. Pane Bože, aká som Ti vdačná, opísať to neviem, tú veľkú vdačnosť Tebe. Ako veľmi Ťa ľúbim, len Ty to vieš, že šťastná som, že si, že viem o Tebe. Ďakujem Ti drahý Bože Otče láskavý, korím sa Tebe s tou najväčšou poklonou a vďačnosťou jedinému ľúbeznému Bohu. Tak šťastná som, že si, že ľúbiť Ťa smiem, že v celom mojom živote mi tak pomáhaš. Môj najspravodlivejší Bože, vďačná som Ti korím sa Ti s úctou a nekonečnou Láskou jedinému Bohu ďakujem. Veľmi, veľmi Ťa ľúbim a všetkým, každému prajem, aby pocítili tú veľkú úžasnú Lásku jediného úžasného Boha. Drahý Bože Otče láskavý, len Ty vieš aká som vďačná za našu milovanú Laurinku, ktorú si nám dal, vďaka nej skrze jej dušu, nám tie nádherné modlitby posielaš, ľúbim ju aj jej manžela, anjela jej strážneho. Tvoja Kvetena, ľúbim Ťa.

 

Ďakujem zo srdca.
Mária Candráková | 22.06.2015
Drahý Otčinečku náš milovaný. Veľmi sa Ti chcem poďakovať za každý deň do ktorého sa s Tebou prebúdzame. Tak veľmi nám pomáhaš a moje veľké ďakujem patrí iba Tebe. S manželom si každý deň hovoríme, ako veľmi nám pomáhaš a ako veľmi Ťa cítime pri sebe. Každé ráno si spolu zacvičíme všetky tie úžasné cviky, ktoré si nám cez pani Lauru požehnal. Ďakujeme ti za ne, pretože nielenže spolu cvičíme, ale vždy sa pri tom pohladíme, pobozkáme a objímeme. Ty chrániš našu lásku, nielen že nás uzdravuješ cvikmi, ale spájaš našu lásku za čo som Ti nesmierne vďačná. Ďakujeme Ti za zdravie svojich dvoch detí a za liečbu ktorú sme pred vyše mesiacom dostali pre nášho syna. Je síce na rok, ale bravúrne ju s Tvojou pomocou zvláda. Vždy mu hovoríme, aby poprosil Teba Otčinku náš drahý a že určite to zvládne. A tak to aj je. Nesmierne Ti ďakujeme za všetko čo od Teba máme. Ľúbim Ťa celým srdcom a prosím ochraňuj našu drahú pani Lauru a pána Vladka pretože nám nesmierne pomáhajú. Prosím daj, aby sa ľudia obracali iba ku Tebe a iba TEBA Otecko milovali. Nech Pán Boh ochraňuje Vaše kroky Boží bojovníci. Otecko Ďakujem Ti a veľmi Ťa ľúbim.

 

Bože som Ti vďačný za toľko vecí.
miro | 15.06.2015
Buď chvála Bohu a ďakujem Ti za to, že mi vo všetkom pomáhaš! Otče Bože už som dlhšiu dobu nepísal ako veľmi som Ti vďačný za život aký si mi dal. Ako sa mi dobre a ľahko žije. Mám všetko čo potrebujem a navyše viem, že to mám od Teba! Ďakujem Ti veľmi, že mi toľko dávaš, niekedy mám pocit že si to nezaslúžim, ale potom pozriem na Teba do neba a len tak myknem plecom a poviem si: tak asi áno, asi si zaslúžim, Ty vieš najlepšie. Keby som si nezaslúžil tak mi nadávaš:-)
Bože som Ti vďačný za toľko vecí a za tak pekný život, pomáhaš mi v podnikaní, dal si mi do života tých správnych ľudí, som zdravý a dovolil si mi spoznať Teba a tvojho proroka pani Lauru. Čo si tiež veľmi vážim a som rád, že som mal tú česť Ťa Bože môj dobrý spoznať a budem sa snažiť si to u Teba nepokaziť. Tatinko môj, vieš že tiež robím chyby, ale Ty si tak dobrý že ma máš aj tak rád:-) Si úžasný a patrí Ti najväčší kus mojej lásky ktorú denne v srdci prechovávam! Milujem Ťa a navždy budem. Prosím Ťa drž ma na správnej ceste a ak náhodou začnem vybáčať, daj mi to vedieť, zlom mi potom nohu ako znamenie, ja už pochopím:-)
A budem Ťa mať aj tak rád...a ešte radšej!
Boh môj, milujem Ťa!
Tvoj oddaný bojovník miro

 

Niet tak bohatého človeka na tejto zemi, ktorý by dokázal zaplatiť hodnotu tejto Božej stránky.
Silvia | 10.06.2015
Milosrdný Bože, ďakujem Ti za nášho proroka Lauru, niet väčšieho pokladu na tejto zemi. Ďakujem Vám milá Laura za vedenie tejto Božej stránky. Je to moje útočisko a niet miesta, kde sa cítim Bohu bližšie ako tu. Milostivý náš Otec nebeský, drž bedlivo svoju ochrannú ruku nad našim prorokom Laurou a jej manželom Vladimírom. Niet tak bohatého človeka na tejto zemi, ktorý by dokázal zaplatiť hodnotu tejto Božej stránky. Ďakujem za tento poklad. Veľa ľudí nemá ani poňatia, čo táto stránka znamená, veľa ľudí nemá poňatia, čo pani Laura pre tento svet znamená! Ja Ti Bože ďakujem za to, že ma ľúbiš a že si si ma tiež vybral, aby som mohla tieto múdrosti čítať. Už nie je zo mňa bludná ovca. Prosím Ťa Otecko náš nebeský ochraňuj nás naďalej od všetkého zla. S láskou Silvia

 

Už je asi rok od mojej liečby, som plná sily a celý rok som nebola vôbec chorá.
Daniela P. | 08.06.2015
Nikdy som nebola nábožensky vedená, dá sa povedať, že som bola istý čas ateista. No vždy, keď som vo svojom živote cítila nejaké trápenie, prosila som z hĺbky duše o pomoc a tá pomoc prišla. Asi pred rokom som sa cez kolegynku Janku dozvedela o Božej stránke a všetko, čo som sa na nej dozvedela mi dávalo zmysel, logické vysvetlenie. Ako som už dávnejšie písala, moje prianie bolo, aby sa moja mama oslobodila od všetkého negatívneho, aby sa vymanila zo začarovaného kruhu. V tom čase som mala aj ja svoje zdravotné problémy, neustále chorá na antibiotikách, zoslabnutá imunita, reumatické bolesti ktoré mi spôsobovali problém postaviť sa, tŕpli mi nohy, nemala som pravidelnú menštruáciu, polycystické vaječníky na ktoré ma chceli operovať s pravidelným užívaním antikoncepcie, často chorá na mandle, ktoré mi chceli tiež vyberať. Obe sme dostali Božiu pomoc vďaka Vám pani Laura. Bolo to náročné, ale ako hovorím, pomôž si človeče, aj Pán Boh Ti pomôže. Vedela som, že liečebnú receptúru na môj krvný zápal dokáže odstrániť len Pán Boh a moja silná vôla v uzdravenie a viera v Pána Boha. Liečba bola náročná, všetci ma od toho odhovárali, pretože som v tom čase bola strašne slabá, schudnutá, až som sa aj ja o seba bála. Bála som sa, že s liečbou ešte viacej schudnem, ale vedela som, že lekári do mňa budú pchať len antibiotiká, tak aj bolo celé 3 mesiace ktoré som ostala doma na PN mi predpísali 3x antibiotiká, ktoré som samozrejme z lekárne vybrala ale neužívala. Už po týždni Božej liečby som dostala prvý menzes. Pre mňa to bolo najväčším požehnaním a do teraz aj je. Bola som natoľko v tom čase vyčerpaná, že som celé mesiace dennodenne mala potrebu len spať. Veľmi ťažko som zvládala liečbu, bola som donútená pri tom aj veľa jesť, aby som necítila všetky bylinky, ktoré sami o sebe nafukovali. Každým dňom som však cítila ako sa telo čistí od všetkých patogénnych nánosov za tie roky, že všetky koreniny a bylinky svojou silou čistia a uzdravujú moje telo. Pána Boha som sa naučila milovať cez nádherné modlitby, ktoré v mojom srdci nastolili harmóniu a pokoj. Cítila som jeho silu, jeho objatie, kedy som už skutočne nevládala, ale vôbec som sa ničoho nebála, len som chcela byť v jeho objatí a cítiť jeho lásku. Slovo láska v tomto smere tak málo vystihuje. Je to oveľa viac. Cítila som a častokrát aj cítim Jeho prítomnosť ako ochranu, silu, harmóniu, šťastie, lásku, dobro, teplo, veci, nad ktorými som sa častokrát trápila, ktoré ma boleli sa vystriedali s harmóniou a nadhľadom nad problémami a vôbec ma už nezaťažovali. Toto všetko prajem zažiť každému. Počas 3 mesačnej PN som v práci dostala výpoveď, nebolo to tam ideálne, zlé kolegiálne vzťahy, ale bola som rada, že nejakú prácu vôbec mám. Modlila som sa preto za lepšiu prácu akú som činila dovtedy a zakrátko mi volal bývalý kolega z inej firmy, či by som nechcela nastúpiť na jeho pozíciu. Na pohovor sa dostavilo 9 uchádzačov a z nich si vybrali mňa. Božia pomoc ma sprevádza dennodenne. V čase nástupu do práce som ešte vykonávala Božiu liečbu. Neprajníci v starej práci išli puknúť od zlosti keď videli, že som sa vrátila ale na lepšiu pozíciu. Ja som však necítila k nim nenávisť ani som sa nepovyšovala. Uvedomila som si, že na každého príde rad a to ich zlo ich požerie samých. Radšej sa od takých ľudí dištancovať. Už je asi rok od mojej liečby, som plná sily a celý rok som nebola vôbec chorá, keď som cítila, že na mňa niečo lezie, veľmi rýchlo ma to prešlo. Žiadne operácie, cítim sa veľmi dobre. Moja mamina neustále rieši nejaké problémy, ale konečne má aj ona vnútornú silu a všetko zamotané sa postupne vymotáva. Dôležité je, že sa vie z chuti zasmiať a zažila už aj ona pekné chvíle, splnené sny.

 

Ďakujem Pánu Bohu za modlitbu matky za dieťa.
Erika Ďugelová | 5.06.2015
Ďakujem Pánu Bohu za modlitbu matky za dieťa. Teraz ju pani Laura dala na hlavnú stránku, veľmi ma to potešilo, lebo sa ju môže pomodliť každá milujúca matka. Modlím sa túto modlitbu každý deň, za moje dve deti i keď už sú neni až také malé. Lebo vtedy viem, že Boh ich ochráni a samozrejme aj ja som pokojnejšia. Pred dvoma rokmi som mala s dcérou problémy v škole, túto modlitbu som sa denne modlila nespočetne krát. Je nádherná. Boh presne vie, ako sa matka bojí o svoje deti. Moje modlitby boli vyslyšané a teraz sa už nebojím. Lebo Boh je tu neustále a stráži naše deti.
Bože ďakujem.