25. strana

21.01.2016 16:32

Pani Laura, na vašu obranu proti všetkým neprajníkom…
Daniela P. | 08.06.2015
Niekedy mi myšlienky nedajú, potrebujem ukľudniť myseľ a Božia stránka je ako balzam, no rovnako ma zaujíma dianie na stránke. Aj ja za vami stojím a uvedomujem si vašu zodpovednosť za nás ľudí, za bremeno tohoto sveta. Všade naokolo vidím pokrivené charaktery ľudí, ktorí sú veriaci len vtedy, keď idú do kostola. Je to pre mňa absurdné, keď vidím, ako tlačia deti na náboženstvo, ako ich dávajú krstiť ako tomuto všetkému slepo veria a pritom to nedáva logickú odpoveď, keď sa ich opýtam, prečo to robia. Odpoveďou je, lebo aj oni boli tak vychovaní. Najnovšie som sa dozvedela o svadbe, ktorá sa bude konať na matrike a neskôr v kostole. Z pohľadu cirkvi by mladomanželia svadbu v kostole mať nemali, ale keď sú peniaze, všetko sa dá. Toto je obraz toho, o čo vlastne ide. Preto sa znova pýtam, nie sme si pred Bohom všetci rovní? Keď niekto úprimne miluje, Pán Boh bude žehnať takému vzťahu.
Už len laik keď si prečíta Božiu stránku musí vedieť rozoznať pravdu od lži.
...zamyslel sa už niekto nad tým, čo všetko pre nás pani Laura robí? Dennodenne vkladá na stránku modlitby, príbehy len na naše uvedomenie sa. Prijíma ľudí ktorí potrebujú pomoc, každý víkend im venuje svoj čas, ale rovnako ten čas vynakladá aj na Božie receptúry prijaté od Pána Boha. Vôbec o tom nepochybujem, že je to tak, pretože v mojom okruhu ľudí je ich viac ako dosť, ktorí sme od Pána Boha pomoc dostali. Každý človek na niečo iné... Ja pani Lauru poznám už rok a viem, že pracuje bezo dňa voľna. Prijíma ľudí všelijakých, s ťažkými ochoreniami, s krutými osudmi... Chcela by som vidieť obyčajného človeka, ktorý by takto roky fungoval bezo dňa voľna, bez oddychu a robil toto pre druhých! Pre mňa je niekedy vyčerpávajúce už len to, keď je pri mne niekto negatívny. My, čo máme čas aj oddychovať, navštevovať príbuzných, chodiť na výlety, dovolenky. Takto konať môže jedine Boží prorok, lebo vie prečo to robí a nepripisuje si žiadne zásluhy, učí nás ďakovať jedine nášmu Pánu Bohu. Nepredpisuje nám žiadne bylinky, ktoré by sme si mali u nej kupovať o všetko sa už človek musí postarať sám.
V prvom rade by som si rozmyslela, či si obrátiť proti sebe lásku od jediného Pána Boha, alebo lásku Ježiša, ktorý nás má viesť k láske k Pánu Bohu. Ak si vyberiete za svojho Boha Ježiša, nie je to teda obrátenie sa chrbtom k Pánu Bohu? Ak sa modlíte k Pánu Bohu, Ježiš sa predsa na nič nahnevať nemôže.
Lásku k Pánu Bohu si nekúpite cez žiadneho farára alebo príspevkom do kostola. Radšej pomôžte tomu o kom viete, že to práve potrebuje. Láska a pomoc od Pána Boha je tu pre všetkých, len sa na neho treba obrátiť, priznať si vlastné zlyhania a byť vždy pokorný. To vaše rúhanie sa proti Bohu na tejto stránke sa otočí jedine proti Vám.

 

Podpora pre pani Lauru.
Helena Šadláková | 01.06.2015
Nebuďte smutná, to že nejaký redaktor sa potrebuje zviditeľniť prostredníctvom senzácií a urážok. Televízia je plná sračiek s prepáčením za toto vystižné pomenovanie s cieľom ovládať masy ľudí strachom, vymývaním mozgu a sústrediť pozornosť na čo oni chcú. Život človeka naučí, že nemá robiť názor na niekoho, na základe názoru nejakého človeka. Inteligentný človek si ho utvorí sám. Smutné je skôr, že ľudia Vás preklínajú, pritom ste vložili úsilie a svoj čas a námahu, aby sa vyliečili. Mňa by ani nenapadlo, aby som svoju neschopnosť ventilovala smerom k Vám. Táto druhá liečba bola náročná, ale pokiaľ by prosili Pána Boha, aby im pomohol prekonať samých seba, zvládli by to, ale my potrebujeme vinníka a vy ste ten najlepší terč, ste žena a ženy sú citlivejšie a zraniteľnejšie. Aj vy sa potrebujete vyplakať, ale vždy sa postavíte a nevzdávate sa, v tom ste silná a Pán Boh bude vždy pri Vás stáť, aj keď nezachránite celý svet, vaša práca má zmysel, že ste mnohým ľuďom vniesli svetlo, skrze seba s pomocou Nášho Boha. Ja som toľko sĺz vyronila, že niekedy neviem plakať, neviem či taká z kameňa alebo zcelená životom, ale musíme sa radovať zo života a Vy sa radujte tiež, prajem Vám veľa energie na Vašej ťažkej životnej ceste, aj Vášmu manželovi, pekný deň :)

 

Podpora pre pani Lauru.
Marek Mihók | 30.05.2015
Milá pani Laura, po prečítaní vašich riadkov mi zastal rozum. Tá nevdačnosť niektorých ľudí je priam nepochopiteľná. Banda odporná!! A keď tu čítam, že na Vás ešte stále píšu že ste satan, tak mi je zle z tých debilov debilných.
Milá pani Laura, nech Vás náš láskavý Pán Boh ochraňuje pred tou ľudskou zlobou a nenávisťou pred ktorou musíte čeliť.
Prajeme Vám aj pánu manželovi pekný deň
s pozdravom Marek a Kvetoslava (mamka).

 

Podpora pani Laure.
Lukáš Šatara | 30.05.2015
Milá pani Laura.
Po prečítaní Vášho článku, mi smútok zasiahol moju dušu, že práve Vy musíte na tejto skazenej zemi takto trpieť.
Veľmi rád sa pridám k ľuďom, ktorí Vás povzbudia ..
Síce tak ako mi Vašim článkom prišiel smútok na dušu, tak ľudia ktorí Vám ho komentovali mi ten smútok zobrali, lebo každý jeden článok je písaný priamo od srdca.
Aj keď máte veľmi nepriateľov, tak vždy tu budete mať nás, ktorí pri Vás budu vždy stáť a ktorí si Vás nedajú ani za nič.
Ľúbime Vás pani Laura a ak sa Vám tým článkom uľavilo, tak nám to môže len úsmev na tvári vyčarovať, že sme Vám mohli takto pomôcť. Máme Vás veľmi radi pani Laura a ak Vám toto dokáže pomôcť, tak môžte dávať takýchto článkov aj viac, my si ich vždy radi prečítame a napíšeme niečo, čo Vás zase posunie ďalej :)

 

...moja drahá Laura!!!
daniela | 29.05.2015
...začnem vždy a vždy rovnako týmto pomenovaním, lebo pre mňa budete už navždy moja drahá Laura!!! Oči sa mi zarosili, keď som čítala ako Vám zase ubližujú. Ale použijem teraz vašu vetu, ktorou ste ma jedného času neskutočne podporili s manželom: Nebojte sa, my si Vás nedáme!!! Boh si Vás nedá!!! Tak to teraz odovzdávame my všetci Vám!!! Ste výnimočná, láskavá a obetavá pre nás všetkých. Som hrdá na to, že som vás s manželom spoznala, vlastne ste už nejako tak aj keď nepriamo súčasťou môjho života..A preto, čokoľvek budete potrebovať, som ochotná zo všetkých síl pomôcť aj ja vám. Zaplnila by som ešte mnoho riadkov tým, čo všetko ma už trápilo, bolelo a vďaka Vám som sa zo všetkého dostala. Takže teraz len toľko, že moja najväčšia vďaka a úcta patrí mojej "svätej trojici" do domčeka v Dvorníkoch: Boh - Laura - Vladko
s láskou daniela

 

Podpora pani Laure.
Eva Hyčková | 28.05.2015
Milá pani Laura, chcem Vám tiež vyjadriť podporu a naozaj s pokorou sa pokloniť pred Vašou prácou. Vždy hovorím, že Vaše poslanie je veľmi ťažké, my všetci si vôbec nevieme predstaviť, čo zažívate. Ale náš drahý Otecko si Vás vybral a vôbec nie je pravda to, čo hovorí nejaká hlúpa redaktorka, zahľadená do seba a ktorá hľadá ako vyniknúť. Myslím, že je dosť "Božích bojovníkov" stojacich za Vami. Aj keď Vás Pán Boh vyvolil spomedzi nás smrteľníkov, ste tiež len človek, ktorý má svoje problémy a aj slabšie chvíle, tak ako my. Ale my si Vás nedáme. Stojím za Vami a prajem Vám len veľa sily, aby ste zvládala plniť toto Božie poslanie. Ale jedno je zaujímavé, že keď je niekto ateista, na toho sa nehrnie toľko nadávok, opovrhovania a zloby. Keď si niekto dovolí hlásať, že máme iba jediného láskavého Boha, tak to je podľa kresťanov strašná drzosť a opovážlivosť a nakoniec by ho aj ukrižovali. Toľko zloby som nevidela. A to hlásajú lásku k blížnemu. To je niečo, čo nás vracia spať do dôb dávnych, keď ľudia neboli takí rozhľadení a vzdelaní. Neviem, či je to pohodlnosť vzdelaných ľudí, že radšej budú húsť s davom tú istú pesničku /myslím tým že Ježiš vstal z mŕtvych a stojí po pravici Pána a Pán Boh je trojjediný/.Nerozumiem tomu. Mne viera v Pána Boha dáva veľmi veľa. Každé ráno keď vstanem bez energie alebo "bez vôle", po ceste do práce sa obzerám okolo seba a teším sa, že nám Pán Boh dal tú krásu okolo, kvety, vtáčikov, slniečko. Ďakujem Ti Bože za to, že si, že mám manžela, ktorý mi pomáha, že mám kde bývať, že mám prácu, že mám okolo seba zvieratká, dobrých susedov, dokonca som presvedčená, že keď sa s Pánom zhováram a to je často, vie kedy mi má pomôcť aj s finaciami. Ďakujem Pane, že som relatívne zdravá, ale keď náhodou spyšniem, tak ma hneď usadí a ukáže mi prst, takto nie. Pani Laura, ja som nebola u Vás, ale verím tomu čo hovoríte, píšete a to že máte tú schopnosť a liečite ľudí podľa Božích receptúr. Tej láske k nášmu Bohu ma učíte Vy. Postupne mi otvárate oči a verte, že ja sa už nášho Otecka nevzdám, nechcem sa vzdať. Viete takýchto ľudí podľa toho čo píšu na stránku je veľa. Mnohým z tej druhej strany sa Vaše liečivé receptúry nepáčia najmä preto, lebo sám človek musí prispieť k tomu, aby bol liečený. Viete u nás sa hovorilo,"pomôž si človeče aj Pán Boh Ti pomôže". Niekedy som si hovorila, čo sú to vlastne za reči ale dnes to chápem. Pán Boh nás postrčí nejakým spôsobom, radou, myšlienkou, ale my sa musíme pričiniť o to, aby sa dielo podarilo. Prepáčte mi, že som možno aj skákala z jednej témy do druhej, ale to hlavné je stále tu. Pani Laura, ste náš Boží prorok, ktorý pomáha ľuďom, alebo presnejšie: prostredníctvom Vás, nám náš láskavý Bože pomáha. Nie ste sama. Sme tu s Vami a budem sa modliť, aby ľudia začali rozmýšľať. Prajem Vám, nech Vám náš láskavý Boh dá veľa, veľa zdravia, sily a ochraňuje Vás.
Eva

 

Modlím sa za vás, aby ste boli silná.
Maria | 28.05.2015
Krásny večer, želám pani Laura a Vladimír. Chcem Vám napísať - ja stále myslím na vás a neopúšťam vás ani v mysli, pri zaneprázdnenosti môjho pracovného tempa. Neozvala som sa pre náročnosť a skúšku danú v mojom živote, ktorú mi milostivý Ocinko predurčil. Chcem vám poďakovať že ste stále mojim domovom, nie len vtedy keď chcem, ale keď naozaj môžem sem prísť a otvoriť dvere k Bohu. Chcem poďakovať aj za to, čo všetko pre nás robíte, píšete, tvoríte a nás čitateľov veriacich neopúšťate, ste tu pre nás ...veľmi veľká úcta padá k vám odo mňa a poklona Oteckovi jedinečnému, ktorý nás spojil dávno vedome a aj v podvedomí. Spojil naše dušičky, ktoré si to dávno zaslúžili byť na tejto stránke a spoločne budovať nebeskú bránu, ktorá je rozbitá neprajníkmi, ktorí nám sústavne ubližujú, hlavne vám Laura. Modlím sa za vás, aby ste boli silná, aby ste sa nevzdávala, lebo naša láska k Bohu je tá najsilnejšia ochrana pod nebeským jeho svetlom a láskou napĺňať, byť silný a ochránený. Ľúbim Vás a ospravedlňujem sa za neskoré prízvučie. Otecko všetko vidí aj počuje ...ja to viem a nestrácam nádej ísť a pokračovať v ceste, ktorú mi sám doprial byť v jeho nebeskom kráľovstve aj s ostatnými, čo sme tu na našej stránke. Je krásne milovať nášho všemohúceho. Krásny večer všetkým spoločníkom tejto stránky aj Vám Boh náš žehnaj. Stále som Vaša spoločníčka vierovyznaní v Otecka jedinečného Boha. Najviac ma zo života bolí to, ako mi jedna pani stále hovorila, že aká som vierovyznankyňa a nedodržiavam pravidlá podľa Biblie. Chcela vždy vo mne presadiť to, čo ona nepocítila ako ja, existenciu Otecka Boha a hlavne veľa ľudí mi neskutočne ubližujú bez príčiny tým, že som vierovyznávacia len v Otecka jedinečného Boha a snažia sa ma ničiť tým, že to nie je pravda. Ja som však stále na tejto stránke, ktorá mi stále hladí môj domov, teplo a blízkosť spoločných ctiteľov jedinečného všemohúceho Otca Boha.

 

K Laurinej stránke.
Viera | 28.05.2015
Keď som prvýkrát čítala Laurinu stránku, bola som šokovaná a požiadala som o registráciu, lebo som chcela vedieť viac. Nie som z tých, čo chodia do kostola a na cirkev mám nie práve lichotivý názor. Ale články na Laurinej stránke mi vysvetlili veľa vecí o ktorých sa nedá polemizovať a sú mi prijateľnejšie, ako keď to vysvetľuje cirkev. Je to opovážlivosť tvrdiť, že Laura je Boží prorok, ba priam rúhanie zo strany cirkvi, najmä, keď to tvrdí sama o sebe a že ju tak nazýva samotný Pán Boh. Ale veď, keby to nebola pravda, samotná Laura by riskovala Boží hnev, že sa za proroka pasuje. V tom prípade by sa samotná Laura mala triasť od strachu. Pomohla mnohým ľuďom, vrátane mňa. Vďačím jej za to, že mi otvorila oči, odvtedy sa modlím každý deň, aj keď už nemám prístup na jej stránku, verejné príspevky čítam takmer každý deň a snažím sa byť lepším človekom. Samotná Laura nepotrebuje podporu od nás, pretože jej najväčšou oporou je Pán Boh, ktorý ju miluje. To my potrebujeme podporu od nej.
Kedysi som našla na internete konštatovanie, ktoré mám doteraz zapísané ako "staré pravdy", kde sa píše:" Temno používa rozmanité bočné cestičky, aby zastavilo ľudí idúcich za svetlom. Ja sa však držím príslovia - Svetlo nemusí bojovať, stačí, že je." S týmto sa celkom stotožňujem a pani Lauru považujem za také svetlo, za ktorým treba ísť. Žiaden farár Vám nedá to, čo dostanete prostredníctvom Laury. Môžete sa veľa dozvedieť, nie len o svete, ale aj o sebe. Či už to bude dobré, alebo zlé, bude to pravda a Vy máte možnosť na sebe pracovať. A to nie len násobným odriekaním "Zdravas". Laura potrebuje podporu od čitateľov len preto, lebo niektorí ľudia pravdu zle znášajú a ona musí čeliť ich útokom.
Ja len Laure prajem, aby sa nenechala odradiť, pretože to, čo robí, pomáha mnohým ľuďom dostať sa bližšie k Bohu. Viera

 

Pani Laura nás učí milovať BOHA.
Katka | 28.05.2015
Hoci nepoznám pani Lauru osobne, som presvedčená, že je to výnimočný človek, ktorému boli dané mimoriadne schopnosti.  Verím, že k nej prehovára samotný Boh, pretože si neviem predstaviť dôvod, prečo  by sa snažila niekoho zavádzať. Ale zavádzať ako?  V zmysle – dôverujte Bohu, milujte Boha, modlite sa k Bohu – je na tom vari niečo nesprávne? Ja to vidím tak, že Laura nás chce naučiť to najlepšie, čo sa vôbec dá – milovať Boha. A za to by sme jej mali poďakovať a nie haniť ju. Laura nám, podľa mňa, ukazuje svet taký, aký v skutočnosti je, realitu na ktorú  zrejme ešte nie sú všetci pripravení. Vy pochybovači, otvorte svoje oči, otvorte myseľ a uvidíte, že Boh láskavý je len jeden, jediný. Je tu vždy s nami, ochraňuje nás, pomáha nám, je začiatok aj koniec. Ja ďakujem pánu Bohu aj pani Laure za informácie, ku ktorým som sa mala možnosť dostať, veľa to pre mňa znamená. Všetkým prajem krásny deň.

 

Vždy sa za Vás pani Laura postavíme.
Kvetena | 28.05.2015
Krásny deň Vám prajem, drahá pani Laurinka, pozdravujem aj Vášho manžela, anjela strážneho od Boha Vám daného. Rozhodla som sa Vám napísať po dlhšom uvážení a to, viac krát si zvyknem prečítať niektoré stránky, od všetkých ktorí Vás máme veľmi rady, ale aj od tých provokatérov, ktorí sa pokúšajú všetko zničiť, čo sa im v žiadnom prípade nepodarí. My všetci Boží bojovníci Vás máme veľmi rady, nedáme Vás. Máte veľkú podporu od všetkých, tak krásne všetci napísali, je to niečo úžasné ako sme sa za Vás postavili, podporili a nikdy Vás nesklameme, vždy sa za Vás postavíme a nedovolíme haniť Vaše meno Proroka, našej Laury. Vy máte ten dar od Boha a ste aj darom daným pre nás od ľúbezného Nebeského Otecka. Viete, uvažovala som nad článkami, ktoré píšu neprajníci týchto stránok, že vždy keď je zamračené počasie a ľudia nadávajú, že aký je zas čas, vždy len prší, vietor zima, ale nezamýšľajú sa nad tým, že aj ony sú tvorcami toho počasia. Každý jeden na tejto Zemi. Sú to ich zlé myšlienky, zlé priania, porušovanie Božích prikázaní, tá hlúposť nás Slovákov, čo nevieme si vážiť to Svetlo, ktoré nám dal Pán Boh. Všimla som si, že keď je veľa toho zla, tých neprajníkov, ktorí idú proti našej pani Laure, vždy sa zmení počasie. Je veľa zla vo svete a tých neprajníkov, poviem len HNUS. Počínajúc od cirkvi až po obyčajných ľudí, tých ktorí sa boja svoj názor vysloviť. Takí sme a toto je výsledok, počasie. Tak treba sa zamyslieť nad svojím myslením, myšlienky sú veľmi silné, majú veľkú moc. Teraz sú už povodne, prečo asi? Postihuje to hlavne tie oblasti, kde sú tuhí katolíci, nepočula som že by niekto z nich spomenul BOHA. Len Ježiša a Máriu, no ony im nepomôžu, môžu volať aj rozhlasom. Keby sa konečne spamätali a použili svoje právo slobodného myslenia, Lásky k Bohu, všetko by sa zmenilo. Uvažovala som nad tým a ide to tak, že ľudia sú odvrátení od Boha a počúvajú len hlúposti diktatúry cirkvi, úplne zvrátené myslenie, na ich škodu. Sú to tiež útočné slová na našu Lauru, Boh im dáva znamenia, aby sa spamätali kým je čas. No hluchí a slepí nevidia a nepočujú, tak nech trpia a nesťažujú si. Všetci, ktorí píšete tak urážajúce články na tieto stránky plné lásky a dobrých prianí, liečenia, modlitieb, pre rady a pomoc ľuďom a všetko ostatné čo robí pani Laura pre nás všetkých, skrze dušu svoju čo posiela Pán BOH pre nás pre všetkých, ľudia zamyslite sa trocha nad sebou, kým nie je neskoro. BOH nám poslal svojho Posla z Nebeského Kráľovstva, neurážajte Ho, je naším požehnaním, je v zastúpení nášho jediného Pána Boha cez ktorého nám všetko posiela. Zobuďte sa ľudia, nespite,zhoďte tie okuliare z očí a používajte svoje myslenie, uvažujte, lebo aj ten mozog Vám skrpatie a stanete sa bábkami v rukách diktatúry cirkvi, tá Vás zničí na dobro. Tešte sa z každého nového dňa od nášho Boha nám daného. Aby ste raz mohli povedať, žiť je tak krásne a milovať BOHA ešte viac. Drahá pani Laurinka, Prorok náš, veľmi Vás mám rada a vážim si všetko od Vás, ste úžasný, zlatý človek, Svetlo naše, ste náš DAR pre nás od Nebeského Otecka a to nik na celom Svete nezmení. Nikdy Vás nezradím, ľúbim vás aj Vášho manžela, ste naši anjeli na tejto drahej Zemi od Boha nám danej. S Láskou Kvetena

 

Podpora pre Vás pani Laura.
Maťa | 28.05.2015
Až dnes nám zapojili internet a čítam, čo sa udialo, kým sme boli mimo. Asi pred dvomi mesiacmi bola na markíze reportáž od jedného liečiteľa, ktorý liečil pomocou čistej vody, ktorú mal v džbáne položený na nejakých kryštáloch. Do tejto vody vkladal svoju myšlienku....no trápne, nasmiala som sa. Verím tomu, že takýto šarlatán, ktorý je skutočný šarlatán má odvtedy zástupy ľudí, ktorí pijú jeho odstátu vodu na krištáloch s jeho myšlienkou a nikto nepovie na neho krivého slova. Pani Laura, všetky útoky sú len dôkaz, že ste na správnej ceste, nikto tu zo stránky nepochybuje, že za Vami stojí sám Boh a verím tomu a sama si to veľmi prajem, aby celý svet pocítil a zažil vaše Bohom žehnané schopnosti. Mám Vás veľmi rada a teším sa veľmi na stretnutie s Vami a s pánom Vladkom.
Otecko môj drahý, veľmi Ťa prosím, aby si nedopustil už ani jeden útok na dušu svojho proroka, nedovoľ aby vypustila ani jednu slzu pre niekoho, kto si to nezaslúži, nedovoľ do jej duše už ani jeden kopanec a prosím Ťa za uvedomenie každej klamanej duše. Milujem Ťa Bože môj jediný, tvoja Maťa.

 

Podpora pre pani Lauru.
Gabika | 28.05.2015
Pani Laurika, je mi to všetko tak strašne ľúto, že Vám takto ubližujú, sú to tupé hlavy, ktoré rozum vôbec nepoužívajú. Mám taký pocit, že keď ubližujú Vám tak si asi myslia, že im cirkev - akože Boh odpustia nejaké svoje hriechy. Možno keď sa budú spovedať pred svojim farárom, tak ich pochváli za ich nenávisť a zákernosť. Nerozumiem tomu, ako môže byť niekto takýto zákerný, a myslieť si dokonca pritom, že to všetko je v mene Boha. Pani Laurika máme Vás všetci veľmi radi a sme nesmierne vďační za všetko, čo pre nás aj s vašim manželom robíte. Síce sa satan snaží nás oslabiť, ale na Boha a na našu lásku k BOHU nemá. Bude nás viac a viac v pravého Boha milujúcich a raz nad ním s Božou pomocou zvíťazíme. Verím tomu, že sa nás všetkých už poriadne bojí.
Ďakujem Vám pani Laurika aj Vám pán Vladko za všetko, ste úžasní ľudia, mám Vás moc rada. Gabika

 

Podpora pre SRDCE NAŠEJ PLANÉTY LAURINKY.
Júlia | 28.05.2015
Bože láskavý, veľmi Ťa milión krát prosím, nedovoľ aby zlí ľudia ubližovali našej Laurinke milujúcej opatrovníčke, cez ktorú posielaš nám chorým pomoc. Prosím láskavý Bože, nedovoľ nikdy aby jej duša plakala pre hlúposť ľudí. PROSÍM ŤA BOH LEN TY JEDINÝ TO MÔŽEŠ ZASTAVIŤ. Keď plače Laurinka aj my plačeme Bože a modlíme sa za ňu, aby si jej dal tu naj naj najväčšiu Božiu ochranu. Prosím Ťa láskavý Bože, nech naša milujúca Laurinka sa len usmieva, láskou žiari, šťastíčkom a srdiečkom plnej lásky každým dňom žiari, nech nikdy jej duša NEPLAČE BOŽE MÔJ, SLÚŽI TI VERNE A ODDANE, MILIÓNTE PROSBY POSIELAM TI BOŽE DO NEBESKÝCH VÝŠIN, OCHRÁŇ NAŠE SRDCE LAURINKU, OBETUJE TU NA ZEMI SVOJ ŽIVOT PRE NÁS ĽUDÍ. Ďakujeme Bože za pomoc každým dňom čo nám posielaš cez Laurinku len. Ďakujeme a zlo ju nemôže ničiť. ĽÚBIME SI LAURINKU AJ JEJ VLADKA. Ďakujem Ti Bože, verím a dôverujem vo všetko o čo Ťa Jediného Boha prosíme. Ďakujem Lalinská

 

Podpora.
Tomáš | 27.05.2015
Obdiv pani Laura a ešte obdiv. Takých redaktorov, je na svete mnoho, čo sa šplhajú po kariérnom rebríčku a myslia, len na svoj obdiv a prospech. Bez takých by svet nebol horším. Usudzujem to podľa toho, že redaktorke stačila, len výpoveď jednej matky a informácie o vzdelaní aby Vás odsúdila. Môže mať aj Harvard, no tuposť bude prekvitať. Tie poďakovania, na tie bola slepá.
Neni na svete ďalšia Laura, človek, liečiteľ. Veru, nie ako Vy. BOH vedel prečo Laura. Tiež už nemusím dlho rozmýšľať aby som vedel, hneď viem 10 dôvodov v okamihu počutia, prečítaní a vyslovenia LAURA. Hneď Vás vidím nesmierne silnú a statočnú, no ste človek, preto pri čítaní Vašich slov si Vás dokážem predstaviť aj zarmútenú, len BOH je dokonalý.
S pokojným svedomím môžem povedať, že ste naše Slnko, ktoré dáva život a to doslovne, na stránke sú čitatelia, ktorým ste Božou pomocou dali život (jedného mám doma, ktorému by som inak pokladal kvety na náhrobok), preto ak sa nájde odborník oceňovaný svetom od ktorého mi bude možná naskytnutá potrebná pomoc, ja radšej pôjdem za obyčajnou Laurou bez diplomu, ktorú omnoho radšej uvidím a viac jej dôverujem, než akémukoľvek odborníkovi.
Obdiv aj Vám pán Vladko, veď ste ochranca pokladu na ostrove pirátov.
Pekný večer Vám prajem.

 

Posielam LÁSKU.
Elena Golianova | 27.05.2015
Moje pocity?! Smútok, žiaľ, bolesť, ešte väčšie sklamanie z ľudskej podlosti, zloby.
Posielam vám veľa lásky naša drahá pani Laura a nevynechávam ani Vladka, mám vás veľmi rada, vážim si vás a vrúcne ďakujem za Svetlo od Boha, ktoré nám nehodným stále držíte. Verím Pánu Bohu a človeku na tejto zemi čo verím ste VY. Úprimne, ani sebe tak neverím, ako verím vám! Pani Laura oceán je veľmi rozbúrený, veľké vlny nás kolíšu na našej lodi LÁSKA k Jedinému Bohu, ale verím, že nech bude akékoľvek vlnobitie mi ideme a plávame. Náš Jediný Boh si zaslúži aj cestu, ktorou teraz plávame, aby sme ju zvládli a zvládali. Pán Boh, náš milovaný nebeský Otecko je pri nás a On nás neopustí. Pani Laura satana hneváme, lebo odchádzajú a keď v menšom počte z jeho pazúrov prebudené duše k Jedinému Bohu, tak tie ohlúpené mozgy viacej útočia, lebo ich duše driape svojou zlobou už tu na zemi, len oni to nedokážu pochopiť komu slúžia. Bože Otče ochraňuj našu Lauru, tvoj dar pre nás, tvojho posledného Božieho proroka. Milujem Ťa Otče Bože celou dušou, vrúcne Ti za všetko ĎAKUJEM. S láskou, Elena

 

Podpora pre pani Lauru.
Peter | 27.05.2015
Pani Laura prosím, neberte si tieto urážky od týchto nevďačníkov a nevercov tak k srdcu. Je veľa takých ľudí, ktorí Vás majú radi a to, sme všetci my, ktorí veríme v Pána Boha a modlíme sa ku Nemu s láskou a dôverou.
Veď tá redaktorka Vám nesiaha ani po päty a určite sa nevie ani správne prežehnať a pomodliť k Pánu Bohu, len si asi chce vyliať zlosť nad svojou obmedzenosťou a úbohosťou.
My, ktorí Vás máme radi dobre vieme, že máte dar od Láskavého Pána Boha a že cez Jeho všemohúcnosť odovzdávate tie najsprávnejšie a najúčinnejšie liečby pre naše telá, ja sám som živý dôkaz a tisíce ďalších ľudí tiež.
Sme s Vami pani Laura všetci Boží bojovníci a všetci budeme spolu bojovať za Božie Pravdy, aj keby sa všetci cirkevní fanatici mali na hlavu postaviť.

 

Sme s Vami, pani Laura naša.
Dana | 27.05.2015
Drahá naša pani Laura, tak isto ako ostatných Vašich verných čitateľov – Božích bojovníkov, aj mňa veľmi dojal a rozľútostil Váš príspevok. Je mi to tak veľmi ľúto, ako sa k Vám správajú ľudia, ktorí Vás vôbec, ale vôbec nepoznajú. Je to fakt smutné. Ani si nevieme predstaviť, ako musíte trpieť, aké to je, čo to pre Vás znamená. Aj keď asi viacerí sme to vycítili z Vášho listu pre nás. Ste jeden výnimočný človek – Boží prorok a preto by sme mali byť veľmi vďační za Vás, že Pán Boh najdrahší nám dal takú obrovskú šancu, pomoc – Vás, drahá pani Laura. Ľahko sa mi píše, viem, ale nebojte sa, Pán Boh si Vás nedá a všetko dopadne tak ako má, my všetci Vaši verní budeme navždy s Vami. Vždy sa môžete na nás obrátiť a keď budeme vedieť, tak aj my určite pomôžeme Vám. Ja neviem písať tak ako viacerí pisatelia na tejto stránke – krásne vyznania, krásne listy, ale fakt to neviem ani opísať čo cítim. Máme Vás radi pani Laura aj Vášho manžela pána Vladka, naozaj, nebyť Vás, ja by som nič o Pánu Bohu nevedela, VY ste mi ukázali správny smer a cestu vo veľmi ťažkom životnom období a veľmi ste mi pomohli a život s Pánom Bohom našim najdrahším je ľahší aj keď prichádzajú niekedy prekážky. Ale Pán Boh nám vždy pomôže. Ľutujem každý jeden deň, ktorý som žila bez Nášho Pána Boha. Veď On tak nesmierne pomáha. Každý deň nás Bože Otče utvrdzuje, že je, že nás má rád, že nám pomáha a chce, len a len lásku od nás. Ale nie každý to pochopí, asi to tak má byť. Máte veľmi ťažkú úlohu pani Laura. Ale Vy to dokážete, ste veľmi silná. Ďakujem za celú moju rodinu, ako nám nesmierne pomáhate vďaka Bohu, za všetky liečebné kúry, modlitby, rady, pomoc, povzbudenia..... , ktoré nám odovzdávate od Pána Boha. Vy nepotrebujete žiadne vzdelávanie ohľadom liečenia pre nás ľudí, áno, my všetci veríme, že je to všetko od samotného Pána Boha. Veď ako by ste si mohla dovoliť, niekomu napísať takú receptúru napr. že 20 pangamínov naraz? Alebo toľko magnézia naraz? Och, ľudia, pani Laura je tak dokonalá bytosť, láskavá, ochotná, nehodnoťte ju, tí čo ju nepoznáte, keď neveríte a pochybujete o jej schopnostiach, tak sa do nej nenavážajte, pani Laura nikomu nikdy nič zlé neurobila, nikomu neublížila, to všetko čo robí, je z lásky k Bohu a k nám, obyčajným ľuďom, ktorých ani nepozná osobne. A vždy chce pomôcť. Koľkokrát to chcela vzdať, ale neurobila to, nevzdala sa a je tu stále pre nás. Vážime si Vás a ďakujem, že som Vás mohla spoznať aj osobne. Pozdravujem aj pána Vladka. Prajem Vám krásny a pokojný večer. S láskou Dana

 

Podpora, prosba k Bohu.

Valéria Lalinská | 27.05.2015
Ani neviem, čo napísať k tomuto článku a činu, ktorý táto žena vykonala. Sama som čítala článok zo slzami v očiach. Je v skutku neskutočné, akí sú len zákerní ľudia, respektíve to prašivé zlo, ktoré sa stále chce dostávať pod kožu jemnej, oddanej a láskyplnej ženy. Pani Laura nie ste v tom sama, sme s Vami a verím, že každý po prečítaní zdieľa s Vami smútok na duši aj keď vy o to viac, pretože sa snažíte pomôcť, vidíte ako Boh zasiahne, vidíte nevďak... a náš láskavý BOH sa tiež na to díva, je to smutné... Ja Vás pani Laura ľúbim aj Pána Boha, keby sa dalo zobrať si aspoň polovicu Vášho smútku hoc aj celý, aby ste sa tak netrápila, hneď by som ho vzala. Verím Vám aj Bohu a budem prosiť o Vašu ochranu a pomoc, veď si to zaslúžite najviac. Toľko lásky koľko je vo Vás som u nikoho nevidela.
Láskavý BOŽE, Ty to všetko vidíš koľko rán a opľúvaní musí znášať tvoja Laura a jej manžel Vladko, PROSÍM ŤA o ich ochranu, posilu ich duší, aby odolávali slovným útokom, vyhrážkam, aby sa to vracalo bumerangovo späť tam, kde to vzniklo, aby to ich duše nezraňovalo, netrápilo PROSÍM OTČE BOŽE.

 

Podpora pre pani Lauru.
Erika Ďugelova | 27.05.2015
Slzy mi stekajú po líci, keď čítam pani Laura, aká ste smutná. Viem, že vaša dušička je teraz ubolená a smutná. Pre mňa ste Boží prorok - skromná žienka, ktorá pomáha ľuďom v trápeniach tela aj duše. Oddaná Bohu, žijúca skromne aj s manželom v malej dedinke. Bytosť, ktorá mi zmenila pohľad na život.
Ach, aký je tento svet, vyčítať a súdiť človeka, ktorého vôbec nepoznajú. A pani redaktorke, by som odkázala, že posielať emailom urážky, to robia iba zbabelci...
Pani Laura, myslím na Vás a modlím sa, aby Vám dal Boh veľa síl. Sme s Vami.
S láskou Erika

 

Povzbudenie pani Laure a jej manželovi.
Lukáš Bachan s matkou | 27.05.2015
Drahá pani Laura a pán Vladimír, chceli by sme Vás potešiť tým, že pri Vás stojíme a vždy aj budeme. Ďakujeme Vám za všetko, čo ste pre nás urobili, za Vašu trpezlivosť a odkazy od Pána Boha. Všetko sa stalo tak ako náš milovaný Pán Boh odkázal. Aj keď to máme veľmi ťažké nevzdávame sa, lebo vieme, že pri nás stojí a neustále bdie náš najväčší ochranca milovaný Pán Boh. Nevzdávajte sa pani Laura budeme spoločne bojovať proti zlu, tak nám Pán Boh pomáhaj. VEĽKÉ ĎAKUJEME.

 

Prosba.
Margita | 27.05.2015
PANE BOŽE PROSÍM ŤA Z CELÉHO SRDCA ZASTAV VŠETKO ZLÉ, KTORÉ UBLIŽUJE TVOJEJ ale aj našej PANI LAURE. NEDOPUSŤ, ABY BOLA SMUTNÁ A S BOĽAVÝM SRDIEČKOM. SOM TI NESMIERNE VĎAČNÁ ZA ŇU. Zároveň Ti PANE BOŽE ďakujem a vždy budem ďakovať za to, že si mi poslal pomoc, liečby cestou pani Laury. Ďakujem Ti za to, že si mi dal tú možnosť vedieť pravdu, ďakujem že si mi požehnal stretnúť sa s pani Laurou a tak mne spríjemniť môj život. MILUJEM ŤA PANE BOŽE a vždy budem. S láskou Margita

 

Podpora pre našu maminku pani Lauru.
Margita | 27.05.2015
Pozdravujem Vás pani Laura, prepáčte, že som Vás nazvala našou maminkou, len milujúca maminka svojim deťom chce len to najlepšie i keď nie všetky deti maminky sú rovnako vďačné, milujúce, majú pokoru a vďačnosť. Tak isto a ešte horšie sú ľudia a mnohokrát tí, ktorí dostali pomoc na všetky boľačky. Pani Laura veľmi si vážim prácu,ktorú pre nás robíte. Ľúbim Vás a chcem Vám povedať, NIČ SI Z TOHO nerobte. Voľakedy ľudia hovorili psí hlas do neba nejde, náš všemohúci Stvoriteľ všetkého, náš jediný Pán Boh Vás chráni. Viem, že to veľmi bolí, ale Vy ste silná osobnosť. Vy ste ten obyčajný človek, ktorý všetko vie preto, lebo Pán Boh si Vás vybral, aby ste svetu povedala pravdu. Pravda ale mnohokrát bolí, no nie všetci sú vďační, majúci pokoru a lásku. Žiaľ momentálne viac vládne medzi ľuďmi závisť, nenávisť a my, ktorým ste otvorila oči a ja za to ďakujem Pánu Bohu, my si Vás nedáme a viem, že Pán Boh má s každým plány. Na záver cítim s Vami, ľúbim Vás a vyprosujem pre Vás a Vášho manžela od nášho láskavého Pána Boha silu zvládnuť všetko bez ujmy na zdraví, nech Vám PÁN BOH ŽEHNÁ V KAŽDEJ OBLASTI. S láskou, úctou a pokorou Margita Vangelová

 

Podpora pre pani Lauru.
Daniela P. | 27.05.2015
Vôbec nemajte obavy o tom, čo si ľudia budú myslieť na základe toho, čo tá pani o Vás písala niekam do Markízy. Práve naopak, aj zlá reklama je reklama, nech si píšu čo chcú. Aj to pritiahne záujem ľudí a budú čítať na Božej stránke pravdu. Žiaľ nie každému sa hneď otvoria oči, niekomu vôbec, no majú tú možnosť sa to dozvedieť. Rozumný človek si zráta koľko je 2+2. Ja o Vás, o stránke a o SILE od Pána Boha vôbec nepochybujem!!! A sú tu ďalší, ktorí sa od Vás drahá pani Laura tiež neodvrátia!!! Zlo bude pokúšať ďalej, no Vy ste silnejšia! Pán Boh mi dennodenne pomáha, veď už bude pomaly rok, čo som nemala ani nádchu, nie to ešte byť chorá! Naposledy ako som volala s pánom Vladkom, povedali ste jednu vetu, že nie som žiadny zbabelec. Dodalo mi to toľko sily, veľa vecí sa aj v práci urovnalo, až je to neuveriteľné. To, o čo som v modlitbách nášho láskavého Pána Boha žiadala, bolo do bodky vyslyšané a ešte oveľa viac....dennodenne mu ďakujem, som spokojnejšia a viem, že aj to zlé čo sa deje má svoj význam. Áno, niekedy ma prepadne strach, alebo ma okolnosti zabolia na citlivom mieste...vtedy viem, že sú to zásluhy satana, ale nepoddávam sa tomu, lebo strach je tma. A je tu Pán Boh a čoskoro to prejde, dá nám silu a pochopenosť...
Posielam Vám silné a úprimné objatie, STE SILNÁ PANI LAURA! :)

 

Poznanie.
Ľuboš Jurík | 27.05.2015
Pred piatimi rokmi som spoznal liečiteľku Lauru a to automaticky znamená, že od tej doby som spoznal aj Boha. Všetky informácie a odkazy, ktoré som za ten čas dostal od Boha prostredníctvom Laury sú mojim bohatstvom a obrovskou skúsenosťou. V svojom živote som si ,,prešiel peklom“, ale Boh jediný mi pomohol a zachránil mi život. Preto si myslím, že ten kto v živote nič ťažké a hrôzostrašné nezažil je veľký frajer s vysokým percentom sebadôvery a veselo si kritizuje, haní a uráža, lebo je v pohode a nič ho netrápi. Stretávam v živote ľudí, ktorí pri informáciách o Laure a jej schopnostiach prevracajú zrak a tiež si myslia, že mi ,,preplo“ a naletel som na podvod, ale sú aj takí, ktorí mi ďakujú a sú radi, že tu je ešte nejaká nádej a pomoc v núdzi najvyššej. Milá Laura, je to veľmi ťažké poslanie, byť liečiteľom - prorokom na tejto zemi. Niet čo závidieť a pritom ľudia Vám závidia, následne Vás nenávidia - preklínajú a sú veľmi tvrdohlaví a nepoučiteľní. Odpoveď prijatá od Boha pre Vás bola jasná - zvýšiť sebadôveru a nevzdávať sa. Svet je na tom stále horšie a satan si to tu pekne manažuje, ale proti všemocnému Bohu je jeho činnosť len prd do vody. V celej histórii ľudstva bol prorok vždy veľmi významnou osobou, ktorú treba počúvať a rešpektovať a ľud si takého človeka neskutočne vážil, no v dnešnej dobe mám z toho zlý pocit, že to tak nie je a to je obrovská chyba. Laura, fandím Vám aj Vášmu manželovi a modlím sa za Vás, aby ste vydržali napĺňať túto ťažkú životnú úlohu.
PS: Všetky odkazy a reakcie z tejto stránky pravidelne čítam, aby som bol v obraze aj keď prispievam menej - snáď to nie je hriech, ale stále sa tu niečo nové naučím, dozviem a viem, že len pravdu pravdúcu, podľa ktorej sa riadim aj v živote. S pozdravom Váš verný čitateľ Ľubo.

 

Podpora pre láskavú pani LAURU A JEJ manžela.
Ľudmila Štefanková | 27.05.2015
Dnes ráno som ostala celá zmeravená, nemohla som sa ani pomodliť, keď som čítala aké poníženie, osočovanie, posielajú pani LAURE. Je nám to všetkým ľúto. AJ ja ostanem v tejto krásnej dedine Terchovej asi sama, tiež som už dostala, že som bosorka, striga a iné. Sektu som dostala v práci, ani si neviete predstaviť aká bola pani zelená od jedu, keď som im povedala, kde som bola a ako som sa liečila. Ostatné ženy, ktoré toto počúvali s úsmevom po krátkej dobe začali zdravotné ťažkosti opakované a dokonca skoro každá PN. Druhý mesiac som malá strašné bolesti pravej ruky a tak som povedala majstrovej, že zajtra neprídem do práce, tá začala po mne doslova revať, že všetkých bolí a musia pracovať. Ja som teda pre pokoj išla pracovať, ale pani majstrová dokonca aj s jej mamou do práce nedošli, lebo bola u nich v noci záchranka, odviezla jej syna ktorého nemohli prebrať. Tak bola doma ona aj s mamou a teraz je PN pani majstrová. Dokonca na pravú ruku, že ju veľmi bolí, mne neuznala ešte má dala pracovať pod okno, ktoré otvárala každú chvíľku, keď bola veľká zima. Viem, že vysmievačkám všetko vrátil jedine PÁN BOH. Toto isté dostane pani reportérka, ktorá nebude vedieť ako sa jej život môže zvrtnúť behom chvíľky, nebude urážať verejne BOŽIEHO PROROKA LAURU. Tak ako písal pán Vladimír, že každý sa nájdeme v JEHO článku, ja som sa tam našla tiež ponižovaná. Dlhé roky pestujem si kvety, veľa krát som si vypočula ty si dobrý človek, keď máš toľko kvetov lebo to pestujú len dobrí ľudia, teraz viem prečo radšej samé kvety, hoci ich ničia samé slimáky. Ako plnú dedinu katolíkov, zloduchov, tam sa šíri zlo ako plevel. BOŽE preto ŤA prosím, nedovoľ aby LAURE A JEJ MANŽELOVI ubližovali. Posielam Vám veľa BOŽEJ lásky. Cítim veľkú bolesť, mám Vás veľmi hlboko v srdci Ľudmila.

 

Pre Vás, pani Laura.
Zuzka | 27.05.2015
Milá pani Laura, po prečítaní Vášho príspevku, z ktorého priam hmatateľne cítiť smútok a bolesť, sa mi tlačia slzy do očí. Všetci vieme, že novinári sú hyeny a ženú sa len za senzáciami, väčšinou sú to ľudia „bez chrbtovej kosti“. Jednoducho nedokážem pochopiť také konanie, že sa niekomu pomôže a namiesto poďakovania pošle kliatbu, to sa vymyká zdravému rozumu. Ale poznáte to, ako sa hovorí, za dobrotu – na žobrotu. A to bohužiaľ platí stále. Som neskutočne rada, že i ja mám sprístupnenú Vašu stránku, lebo tu vždy pookrejem a niekedy stačí len jeden článok či modlitba a môj deň je hneď jasnejší a krajší, aj keď sú na oblohe mraky. A to všetko vďaka Vám, ktorá ste pomohli toľkým ľuďom...kde by sme boli bez Vás? Boli by sme ako tie zadubené ovce vedené falošnou cirkvou priamo do záhuby. Ale Vy ste nám otvorili oči, za čo sme Vám všetci neskutočne vďační. Máme Vás radi, Vás aj Vášho manžela a budeme stáť pri Vás. Kedykoľvek budete znova cítiť taký smútok, napíšte na stránku, nikoho z nás to nezaťažuje, naozaj. Človek sa potrebuje vyrozprávať a potom sa mu aj uľaví na duši. Prajem Vám i Vášmu manželovi krásny a našim Oteckom požehnaný deň, sme všetci s Vami.

 

Podpora pre Laurinku.
Gitka | 27.05.2015
Laurinka moja, je mi veľmi smutno z toho čo píšeš, ani nevieš ako Ťa chápem a rozumiem Ti, veď sa poznáme už skoro 12 rokov. Chcem Ti vyjadriť veľkú podporu a poďakovanie za všetko dobré čo si pre mňa a moju rodinu doposiaľ spravila. Prosím, pokračuj v tejto Bohu ľúbivej ale nesmierne ťažkej práci, pretože my všetci Bohu oddaní a verní Ťa veľmi potrebujeme. Nebyť Teba, ktorá si mi prijala od nášho láskavého Pána Boha všetky tie liečby a pomoc na zrušenie kliatobnej záťaže mojej duše, ja by som tu na tejto Zemi už dávno nebola. Pánu Bohu a Tebe za to, že žijem posielam mnohokrát ĎAKUJEM. Som s Tebou, Boh Ťa ochraňuj a opatruj a tiež Vladka, ktorý ti je v živote veľkou oporou. Držte sa a prajem Vám len všetko dobré. S láskou Gitka

 

Podpora.
Renáta Vavrdová | 27.05.2015
Drahá pani Laura, pri čítaní Vašich slov cítim bezmocnosť, existuje vôbec spôsob, ako to zastaviť?! Ako zastaviť tú sprostú Slovač v osočovaní a vyhrážaní? A tí vyliečení...neboja sa spravodlivosti nášho Pána Boha?! Podpisujú si tým svoju účasť na satanovom diele, keď bojujú proti Vám. Aj slovenskí novinári sú zvláštna kategória tupcov, majú asi svoje taktiky, ako vyprovokovať ľudí k reakcii, ktorú by využili na svoje reportáže. Namiesto toho, aby tá hlupaňa pátrala po pravde, robí zákernosti v domnienke, že uloví senzáciu. Podľa mňa ste urobila správne, že ste jej neodpovedala...určite očakávala odpoveď, aby mala o čom svoju reportáž robiť, lebo bez Vašej reakcie ju iste nespraví. Pani Laura, aj keď je nás málo, nestrácajte nádej, nie ste tu sama. Svojimi modlitbami bojujeme a budeme bojovať za pokoj a ochranu pre Vás. Som poctená a šťastná, že patrím medzi ľudí, ktorých nazývate priateľmi, že sa na nás s dôverou obraciate o pomoc v ťažkých chvíľach. Budem šťastná, ak vyjadrenia podpory mojej a ďalších spriaznencov pomôžu aspoň trošičku zahojiť rany spôsobené hlupákmi. Prosím nášho láskavého Pána Boha o pomoc a ochranu pre Vás a pána Vladimíra. Vaša verná renáta

 

Ľúbim Vás pani Laura!
Dana K. | 27.05.2015
Drahá milovaná naša pani Laura, bolí ma, keď Vám ľudia nadávajú do toho.... smrada, hada odporného proti ktorému sa modlím každú sobotu a každý spln mesiaca. Nezaslúžia si títo ľudia Vašu pozornosť ani na chvíľu. Sú to prisluhovači jeho .... toho hada......hlupáci zaslepení svojou dôležitosťou a obrovskou pýchou, nevďační zákeráci šliapajúci po najväčšom dare, aký nám Boh dal a to je LÁSKA. Pomoc ktorej sa dostalo ľuďom skrz Vás pani Laurika a teraz Vás opľúvajú, vysmievajú, ponižujú .....je mi z nich zle, ťažko......cítim Vašu bolesť pani Laura, stojím pri Vás a objímam Vás a chcem Vám pomôcť čo je v mojich silách od takýchto zloprajných, zákerných, zlých ľudí.
Pani Laura stojím pri Vás akoby dávny priateľ, lebo tak to cítim. Ľúbim Vás aj Vášho manžela a nie len ja, ale aj ostatní ...čo Boha milujeme zo všetkého najviac.
Bohu oddanná a milujúca duša.
Sme veľká Božia rodina a to je obrovská sila! Ľúbim Vás pani Laura! Ľúbim Ťa Pane Bože dobrotivý, jediný!

 

Podpora.
Zuzana | 27.05.2015
Milá pani Laura. Pri čítaní týchto riadkov sa mi tlačili slzy do očí. Je to neskutočný kolobeh ako sa vás dookola snažia zlovestní ľudia oslabiť a zničiť. Najhoršie je, že vyliečení pacienti namiesto poďakovania posielajú kliatby. Je to smutné a nechápem ako sa Otecko dokáže na tú nespravodlivosť pozerať. Určite mu to veľmi ubližuje, keď ľudia hania vás nášho proroka, našu spojku s Oteckom Nebeským. Veľmi mi je to ľúto, neviem čo dodať, len toľko naša najdrahšia Laurika, že my si vás nedáme a budeme zas a znova dookola denno denne prosiť Pána Boha o silu pre vás a vášho manžela. Veľmi vás ľúbime. Pane Bože osvieť tento hlúpy národ a nedovoľ tej redaktorke takto verejne zosmiešniť Tvojho proroka, lebo pre tento cirkvou zmanipulovaný národ, bude cesta k Tebe ešte ťažšia pre ich tupé mozgy. Pani Laura som tu pre vás a čoskoro dúfam, že aj konečne môj manžel - vďaka vám. S láskou Zuzana.

 

Podpora.
Kvetena | 26.05.2015
Ešte som chcela dodať, že pre takých hlupákov nie je hodné ani slzu vyroniť. Robiť im radosť, nie. CHodila som po liečiteľoch a klamali vedome, vedela som že nemali pravdu. Sú TO PODVODNÍCI. A takí šarlatáni sa im páčia, ktorým pomáha Satan a ten má z tohto radosť, ale na každého príde. Neurobte radosť tým tupcom zadubeným. Sme všetci s Vami a máme Vás rady. S láskou Kvetena

 

Ľúbime Vás.
Mária a Peter Candrákoví | 26.05.2015
Láskavá pani Laura, pri riadkoch ktoré ste nám napísala som pocítila neskutočný smútok a bolesť. Tak veľmi cítiť smútok a trápenie v tom všetkom. Čo sme to za ľudia, veď to je neskutočné. Ľudská zloba nemá hraníc. Tak veľmi ma to mrzí, nechápem prečo takému srdečnému človeku, úprimnému a nekonečne Pána Boha milujúceho takto ubližujú. Toľko ľudí prešlo Božími rukami a uzdravilo sa a to len vďaka Vám. Veď len Vy ste Pánom Bohom predurčená. Každému koho Pán Boh prijal dostal od Vás pomoc. Nikomu nebolo ublížené a predsa sa chovajú ako hyeny. Tak veľmi nás to mrzí, tak veľmi. Myslíme na Vás a my s manželom Vám neskutočne ďakujeme za všetko. Za každú radu a pomoc prijatú od láskavého Pána Boha. Ste naše zlatíčko.

 

Ľúbime našu pani Lauru a nedáme si ju!
Júlia Planková | 26.05.2015
Naša drahá pani Laurinka. My, verní čitatelia, Vás veľmi ľúbime, ste úžasná žena a sme radi, že ste sa nám takto vyžalovali. Vy ste nám cez nášho láskavého Pána Boha pomohla už nespočetne veľa krát, vypočula ste nás, podržala, zmenila život. Pani Laura, videla som Vás zatiaľ iba raz, ale nikdy na to nezabudnem. Až ma hreje pri srdiečku, keď si na Vás spomeniem, aká ste milá, dobrá.
Prosím Pána Boha nech Vám naďalej a ešte viac dáva silu. Ľúbime Vás, máte v nás podporu.

 

Lítost.
Irena | 26.05.2015
Drahá a milá paní Lauro,
je mi to moc líto, že zase prožíváte bolest a smutek. Moc Vás prosím, neberte to tak vážně. Novináři a redaktoři jsou dravci a slušnost jim nic neříká. Vymývají slabším lidem mozky. No a od té matky to byla podlost a zákeřnost. Ponížila nejen Vás, ale i svého syna a to je tedy rána pod pás. Snad ji časem dojde co způsobila a bude toho litovat, ale to už bude pozdě. Ztráta důvěry se těžko napravuje.
Paní Lauro, chtěla bych Vám udělat nějakou radost a ulehčit Vaší smutné duši. Nevím sice jak, ale chápu co nyní prožíváte. Tolik vyléčených a vděku málu......prosím, nevzdávejte to. Sice se dlouho neznáme, ale já Vám věřím a rozhodně mě také můžete považovat za svou přítelkyni. Budu prosit laskavého Boha, aby Vám dal hodně sil a aby Vás ochraňoval i pana Vladimíra.
S láskou a úctou Vaše přítelkyně Irena

 

Milovanej láskavej pani Laurike, podpora pre Vás našu drahú a pána Vladka milého.
Lucia | 26.05.2015
Láskavá pani Laurika, som veľmi rada, že ste sa nám zdôverili, ja viem, že ste určite veľmi sama, lebo ste výnimočná a nie je vám z ľudí iná duša rovná, ani nebude... tak skoro určite. Preto toľko nenávisti. Je to extrémne hlúpe prekliať osobu, ktorá denne venuje svoj čas na pomoc iným, nemyslí na to, ako na tom zarobí, čo z toho bude mať. Myslím na Vás denne, modlím sa za Vás, aj sa vás pýtam niekedy ako sa nám máte, ale neodpovedáte, lebo ma nechcete zaťažovať a som ja taká rada, keď mi napíšete, lebo nie som sama, aj keď to nemám vôbec také ťažké, vôbec nemám ťažké vôbec, v porovnaní s vami a to si veľmi uvedomujem. Odkedy ma začali roznášať po internete a že slúžim satanovi a tie blbosti, som si uvedomila, že to je odporné, veľmi a zabolí to. No nie je to tisíc hlúpych emailov denne, od hlúpych ľudí - no nedá sa to inak nazvať. Veľmi vás ľúbim láskavá pani Laurika. Som veľmi nesmierne Pánu Bohu Oteckovi nebeskému vďačná, že vás máme, viem že som jedna malá bodka, ale snáď niečo málo poteší sem tam. Myslím na vás. Je mi to veľmi ľúto, zaslúžite si to najlepšie a ten svet je tak slepý... S láskou Lucia, veľmi vás ľúbim a si vás vážim a poprosím email na tú kravu hlúpu, čo píše tie blbosti v markíze. Ako takýto človek môže mať prístup k médiam a čo ona vie o liečení??? Najprv by sa mala naučiť nestrkať nos do cudzích vecí, keď o nich nič nevie, nikdy nevie ako ju takto niekto ľahko môže prekliať ako nás a koho bude pýtať o pomoc, keď nie nášho najmilovanejší Pána Boha. Kto jej pomôže? Ako môžu byť tí ľudia takí slepí, neveriaci ako veriaci v dáku vymyslenú trojicu?? Tak sa len pýtam, lebo tomu denne nemôžem uveriť a pritom je to pravda, smutná.

 

Smútok.
miro | 26.05.2015
Pani Laura, tak ako ste Vy a pán Vlado tu pre nás, tak sme aj my Boží bojovníci tu pre Vás.
Modlíme sa za Vás, lebo vieme že to máte neskutočne, ale fakt neskutočne ťažké poslanie. Podľa mňa v histórii to nemal žiadny Boží prorok ťažšie ako Vy. Prosím Vás a prosím Boha - vydržte! Otče Bože daj silu pani Laure a pánovi Vladovi, sú to vynikajúci ľudia a vždy mi pomohli radami od Teba Bože.
Preto ak bude treba pomôžem aj ja rád Vám..aj keď len takouto malou formou podpory...
Bože dobrý, prosím Ťa, ochraňuj ich duše od všetkého zlého a od všetkých zlých ľudí! Urob už prosím Ťa poriadky s týmto nespratným svetom, hnusným svetom. Kde lásku treba hľadať doslova ako ihlu v kope sena. Hnus! Ale vydržíme to. Bože pomáhaj nám všetkým!!! Pane buď stále pri nás a nepúšťaj rúčku pani Laury, ochraňuj si ju celou svojou všemohúcnosťou. Ďakujem Ti.

 

Podpora.
Peter B. | 26.05.2015
Tak ako ja, keď som vždy potreboval "vyspovedať" sa Vám a Vášmu manželovi so svojim trápením a viem, že nie som jediný, je teraz rad na nás/na mne, aby sme Vám dodali síl, odvahy, pochopenia a veľkú podporu.
Ak by bolo niečo v našich silách, čo by sa dalo spraviť-čokoľvek, obráťte sa kľudne na nás. I keby to mala byť ktorákoľvek nočná či denná hodina. Viem že ja  možno nie som ten pravý čo Vám to navrhuje a Vy viete prečo to píšem, ale ja sa snažím odolať a nespadnúť tam, odkiaľ možno niet návratu... Všade naokolo to zúri, je to ako rozbúrené more, ktoré nemožno ničím iným zastaviť, len Božím zásahom.
Pevne verím že toto obdobie atakov a nenávisti čo najskôr pominie a PRAVDA konečne vyjde na povrch z tej všetkej nenávisti a hlupoty ľudí, ktorí nevedia vôbec čo činia.
Prajem Vám i manželovi Vladimírovi pevné zdravie a zároveň Vás žiadam o odpustenie. Mrzí ma to veľmi...človek by sa najradšej ráno zobudil a zistil že to bol len hlúpy sen. Žiaľ pravda je úplne iná...modlím sa za Vás a verím, že Otecko náš láskavý vypočuje tieto modlitby. S pozdravom a veľkou podporou Peter

 

Smútok...
Simona | 26.05.2015
Drahá pani Laura,
hovorím za seba ale verím, že aj za všetkých ľudí, ktorí majú sprístupnenú túto stránku. Už len to, že ste nás nazvala jedinými priateľmi je pre nás obrovskou cťou. Som nesmierne rada, že patrím medzi túto skupinu.
Je mi veľmi ľúto kam tento svet speje a ako sa k Vám ľudia nevďačne správajú. Nerozumiem prečo majú v sebe toľko zla a neprajnosti.
Som smutná keď ste osočovaná a nedocenená..
Vedzte že mňa vôbec neobťažuje a nezaťažuje čítať vaše trápenie, nemáte sa za čo ospravedlňovať. Koľkí z nás vrátane mňa samej sme Vás už nespočetne krát zaťažovali svojimi problémami a vždy ste nás vypočula a pomohla.
Ja Vám za všetko nesmierne ďakujem a vedzte, že keby som sa mala odvrátiť hoci aj od celého sveta, stála by som vždy pri Vás!
S láskou Simona

 

Ďakujem Ti Bože za pomoc pri skúškach na štátniciach.

Tomáš | 17.05.2015
Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať nášmu drahému Pánu Bohu za pomoc, ktorú som dostal, že mi pomohol pri mojich skúškach na štátniciach a že mi dodával silu pri učení, lebo bez neho by som to možno nedokázal, preto mu patrí jedno veľké ĎAKUJEM a nielen za to, ale aj za všetko, čo pre mňa robí a že stojí pri mne a pomáha mi v každej situácii.
Tiež by som sa chcel poďakovať pani Laure a jej manželovi Vladimírovi, že prostredníctvom nich som mohol prijať pomoc od Pána Boha, za čo aj im veľmi pekne ďakujem.

 

Ďakujem Ti láskavý BOŽE  za prácu.
Júlia | 26.05.2015
Láskavý môj  Bože, veľmi Ti z celého srdca ďakujem za prácu, ktorú si mi dal. Ďakujem Ti láskavý Bože, že si ma poslal tam, kde ma potrebovali a tú krásu prírody ktorú si mi ukázal, zvieratká, vtáčiky, lúky krásne spasené, pokosené, plné rôznych prenádherných byliniek pre naše telá choré, panorámy prekrásne, dúhy úžasné, prenádherné a časté. Ďakujem Ti láskavý Bože za tú krásu prírody a zvieratiek, ktoré si mi dal vidieť a tú lásku ľudí a tá starostlivosť o zvieratká a prírodu, niečo prekrásne. Ďakujem Ti Bože za tú Božskú nádheru prírody, ktorú len Ty Jediný môžeš stvoriť. Ďakujem Ti láskavý Bože za prácu ktorú si mi dal a všetko som to zvládala len s Tvojou Božou pomocou. Nebolo to ľahké, vieš to len Ty Bože láskavý. Ďakujem Ti Bože, že som to dokázala zvládnuť, VĎAČNE VĎAČNE. Prosím Ťa Bože neopúšťaj ma nikdy, lebo bez Tvojej pomoci a smeru nič nikdy nedokážem. Ľúbim Ťa Bože a vďačne ďakujem za pomoc.