22. strana

21.01.2016 13:10

Odkaz pre všetkých.
Ľubo Jurik | 03.08.2012
K Laure sa každý nedostane, takže ďakujme Bohu že sme mali tú česť. Nič nie je náhoda a tým, že sme od nej dostali pomoc, znamená, že Pán Boh nám chce pomôcť. Laura je môj osobný lekár a ak mám problém, riešim to s ňou. Navštívil som ju už osem-krát a vždy mi neskutočne pomohla. Bol som smrteľne chorý na rakovinu semenníkov v r.2003 po operácií a následnej liečbe mi lekári povedali že som o.k., ale v roku 2010 sa situácia opakovala a nádor sa dostavil na druhom semenníku.Lekári navrhovali zase operáciu a následnú chemoterapiu. Ja som to odmietol a rozhodol sa vyhľadať pomoc liečiteľov. Po viacerých omyloch a sklamaniach z ich schopností som dostal typ na Lauru. Povedala mi, že sa z toho dostanem, ak prejavím nekonečnú dôveru v Božiu pomoc. Ja som stavil všetko na Boha a povedal som si, že buď mi pomôže Boh, alebo tu na svete končím. Nenechal som si žiadne zadné vrátka pre lekárov a po zbavení sa kliatby a následnej Božej liečbe mi nádor zmizol. Mimochodom nádor na semenníku bol ľahko hmatateľný. Som zdravý a už jedenásty rok pracujem ako hasič záchranár v plnej sile. Bol som v podstate ateista do svojich 36-tich rokov, ale po prvom stretnutí s Laurou som zmenil názor a uvedomujem si že mi Boh zachránil život prostredníctvom Laury, ktorá má neskutočný dar ako z rozprávky. Ja som pred Laurou navštívil viacerých liečiteľov nielen na Slovensku a môžem otvorene povedať, že som tak dlho hľadal tú pravú pomoc, až som ju našiel. Modlím sa každý deň k Bohu a ďakujem mu, za záchranu môjho života.


ĎAKUJEM.
Peter Burica, Ivanovce | 01.08.2012
Čo sa týka webovej stránky-dávam palec hore!!! Je perfektná.
Chcem však prispieť svojim osobným názorom a a poďakovať sa. Pani Lauru a jej manžela Vladka som navštívil veľmi veľa krát.Na mojich rukách by som nedokázal spočítať koľkokrát sme spolu komunikovali a rozprávali sa. Keď som prosil Boha o pomoc raz, dostal som cez pani Laurau vždy pomoc 2krát. Prví raz vždy keď som dostal radu alebo liečbu a druhý raz v tej chvíli, pretože mi hneď odľahlo - pre Boha nič totiž nieje nemožné!Stvoril nás - miluje nás! Mám vyliečenú moju psychiku, vysoký krvný tlak, stretnutia so zlými silami a ponaučenia do života! Chcem sa touto cestou poďakovať Bohu, že som mohol stretnúť pani Lauru, aby mi pomohol skrze ňu, a celej mojej rodine!!! ĎAKUJEM TI BOŽE, ĎAKUJEM PANI LAURA A VLADKO. NECH VÁS NEBESKÝ OTEC OCHRAŇUJE! Budem sa modliť za Vás i naďalej! S pozdravom Peťo Burica - Váš večný dlžník a duša ktorá chce patriť len Bohu!


Ďakujem!!!
Dana z Bratislavy | 12.05.2013
Dakujem Ti pane Boze dobry ,ze si vypocul moju uprimnu prosbu k Tebe ,ked som Ta prosila o pomoc mojho zdravia..Prosila som Ta ,aby si mi poslal cloveka, ktory mi pomoze a bude od Teba . Od Boha.Takto som ta prosila. Na to som isla za kratky cas na internet a dala som si do google liecenie a liecitelia. Z tych vsetkych stranok co tam boli som si klikla Liecitelka-Laura, viem ze to nebola nahoda .Takto som prvy krat spoznala pani Lauru a tak som sa rozhodla bez vahania a pochybovania ze jej zavolam a poziadam o pomoc. Citila som ze je to spravne rozhodnutie. Pri stretnuti s pani Laurou a jej manzelom som citila ze su to ludia so srdcom a zvlast pani Laura.Casto Vas mam pred ocami pani Laura a Vas pohlad v ktorom som na chvilu zacitila taku krasu...neviem ju slovami opisat ...len sa mi tlacia slzy do oci a nemam slov .... Dakujem a Milujem!! Moja liecba este stale pokracuje a Dakujem Bohu,lebo sa mam vyrazne lepsie .Aj Vam pani Laura Dakujem aj Vasmu manzelovi..Som velmi velmi rada ,ze tato stranka existuje. Dakujem Vam z celeho srdca a z celej duse.Dakujem Ti pane Boze laskavy!!!


Vďaka.
Lucia | 07.05.2013
Dakujem pani Laura aj Vam pan Manzel :) a pane Boze tebe za pomoc. Zistila som, ze mam na sebe uvalenu kliatbu. Liecim sa z nej. Dufam, ze pomalicky uz bude len dobre. Je mi luto , ze ludia si tak nepraju, este aj ti, ktorim pomahame. Boli ma z toho srdce, ale dufam, ze vdaka Vam pani Laure a vsemocnej pomoci pana Boha sa zacne tento svet menit k lepsiemu. Dakujem z celeho srdca za nadej, za pomoc.


Poďakovanie.
Magdaléna | 24.04.2013
Ďakujem Bohu za milosrdenstvo, ktorým mi prostredníctvom liečiteľky Laury zlepšil zdravotný stav, zbavil ma strachu, depresií a kliatobnej záťaže, ktorá bola na mňa uvalená. Po tých ťažkých rokoch som už ani nedúfala, že mi niekto pomôže, až pani Laura mi vliala nádej, že prežívam tieto oslobodzujúce dni. Je to nádherný pocit a z celého srdca ďakujem pánu Bohu, že mi pani Lauru zoslal do cesty. Prajem všetkým ľuďom, aby sa mali len dobre a pani Lauru zo srdca pozdravujem.


Mala som alergiu na jablká a čerešne.
Renáta | 15.09.2013
Drahý Bože, drahá pani Laura, z celého srdca Vás milujem a ďakujem za liečbu, ktorú som pred mesiacom dostala na zápal krvného riečišťa. Môj zdravotný problém sa zdal byť celkom bežný, veď s alergiou žije veľa ľudí. Ja som prosila pána Boha o diagnostiku na alergiu na jablká a čerešne, ktoré som asi 3-4 roky nemohla jesť, spôsobovali mi nepríjemné svrbenie a opuch celej ústnej dutiny. Z obyčajnej alergie sa však vykľul oveľa väčší problém a to už spomínaný zápal krvného riečišťa, ktorý môže spôsobovať obrovské, až bežne neliečiteľné zdravotné ťažkosti. Pani Laura pre mňa prijala liečbu, koreninový nápoj, užívanie propolisu, čaj z tymiánu a cesnak. Aj keď ešte nie som na konci liečby, neodolala som čerstvej úrode jabĺk a s malou dušičkou som si odkrojila najskôr malý kúsok a čakala som, čo bude...a nič, žiadne svrbenie, opuch, nič, len šťavnaté jablko! Bola som prekvapená a veľmi šťastná, nečakala som takú skorú odozvu Božej liečby. Po upozornení, že to môže účinkovať až o niekoľko týždňov, som zostala takmer v úžase... Liečbu sa snažím brať pravidelne, poctivo a pred užitím sa modlím za požehnanie liečby. Pani Laura je pre nás veľkým pokladom. Možno si to ani neuvedomuje, ako veľmi ju potrebujeme. Je jediná, ktorá nám dokáže sprostredkovať všetky tie vzácne liečby, rady, odkazy, varovania, ale aj krásne slová plné lásky od nášho drahého Pána Boha. Pani Laure a jej manželovi zo srdca ďakujem, želáme im aj s manželom veľa síl a len dobrých ľudí do ich blízkosti priblížených. Veľká vďaka Pane Bože za Lauru, za liečbu pre mňa a manžela. Milujeme Ťa Pane Bože.


Ďakujem.
Miro | 08.09.2013
ĎAKUJEM pani Laura a ĎAKUJEM ti otecko náš milovaný za odpoveď na satanove diela! v podstate je to jednoduché, stačí Ťa milovať, modliť sa k Tebe a posielať Ti každý deň lásku a byť v tom silný a vytrvalý, konať dobro, žiadať Ťa o pomoc a ďakovať ti za všetko a bude dobre:-)Milujem Ťa Bože!


Poďakovanie od mojej babky cezo mňa, lebo nemá internet.
Miro | 05.09.2013
Otecko môj Babka ti veľmi pekne ďakuje za diagnostiku na bolesti v nohách, možno sa mi ju podarí aj dotiahnuť za tvojím milovaným prorokom pani Laurou, len teraz má problémy s očami, ale keď toto vyriešime, vrhneme sa na nohy a poprosíme Ťa potom spolu s babkou o pomoc...dovtedy ahoj a babka je vďačná za radu. Pani Laura aj Vám babka ďakuje a pozdravuje!


Poďakovanie.
Gabika | 30.08.2013
Ďakujem TI Bože za deň, keď som sa dozvedela o pani Laure, môj život som odvtedy začala brať úplne inak. To že viem čo od nás očakávaš, čoho sa máme vyvarovať, to že nám neustále pomáhaš aj takto cez pani Lauru, mi strašne pomáha prežiť každý deň oveľa lepšie, ľahšie, spokojnejšie. Dovtedy som si myslela, že keď budem chodiť do kostola a modliť sa všetky tie modlitby,z ktorých len niektoré sú venované tebe, že robím správne. Od mala som bola vedená veriť v Teba, ale všetko mi bolo podávané len cez cirkev. Myslela som si, že je to správne- odpusť mi prosím ŤA. Chcem Ti strašne moc poďakovať za to, že si ma včas upozornil na to, že ma chce niekto- mne veľmi blízky človek prekliať. Venovala som tomu ale priveľa energie a zanedbala som liečbu svojej dcérky.Ďakujem ti Bože, že si mi dal druhú možnosť vyliečiť moju dcérku z atopického ekzému. Ja verím, že tento krát to už zvládnem. Ďakujem Ti moc za celú moju rodinu. Pani Laura aj Vám ďakujem z celého srdca za to aká ste, za vašu pomoc, lásku, obetavosť. Moc sa teším, že som našla túto stránku, moc nám všetkým pomáha. ĎAKUJEM


Ďakujem pekne.
Dorota | 19.08.2013
Pane Bože ďakujem pekne,že pani Laura poskytla pomoc cítim Tvoju pomoc a prosím Ťa stoj pri mne, aby som vedela vydržať liečebnú procedúru.


Poďakovanie za auto.
Miroslav | 14.08.2013
Otecko môj Boh jediný a milovaný ďakujem Ti veľmi pekne tak ako som ti už mnohokrát poďakoval za radu aké auto si mám kúpiť, vybral si mi výborné auto, lepšie by som nekúpil ani keby som polroka hľadal! a ešte aj za špz som sa k Tebe modlil aby som mal v čísle deviatku a Ty si mi dal špz ZH-234BO! takže dakujem, spolu je to 9 a je v nej aj slovíčko BOH!:-) Si úžasný a milujem Ťa za všetko, aj keď je to občas trápenie tu na zemi, ale s Tebou sa to dá vydržať:-) Ahoj a ďakujem aj Vám pani Laura!Držkajte sa, pozdravujem celý domček vo Dvorníkoch!!

 

Ďakujem Ti Bože, že mi dávaš každý deň silu cez krásne modlitby.
Júlia Planková | 15.04.2015
Pane Bože, chcem sa Ti poďakovať za to, že si každý deň so mnou. Vždy keď Ťa poprosím o pomoc, tak ju od Teba dostanem. Ďakujem Ti, že mi dávaš každý deň silu cez krásne modlitby. Ďakujem Ti za každý moment, kedy dokážem lásku k Tebe tak krásne pocítiť a prosím Ťa, uč ma byť lepším človekom, aby moje myšlienky a skutky boli dobré. Milujem Ťa Pán Boh náš láskavý a odpusť mi prosím moje chyby a pomôž mi ich odstrániť. Ďakujem Ti za liečivé cviky, za rannú studenú sprchu, ktorá mi naštartuje imunitu a za to, že ma každé ráno zobudíš ešte pred zazvonením budíka, aj dnes, keď som mala vstať ešte o hodinu skôr, nakoľko sa cítim vďaka tomu ráno oveľa čerstvejšia. Ďakujem Ti za všetkých nás ľudí, že nás nikdy neopustíš, ak neopustíme my Teba. Zo srdiečka, Júlia.

 

Ďakujem Ti Bože za pomoc pri colnej kontrole.
Lalinská Júlia | 14.04.2015
Ďakujem Ti láskavý Bože dnes za Tvoju láskavú Božiu ochranu pri colnej kontrole, ktorá vybrala moju batožinu a v nej boli samé liečivá pre moju liečbu, ktorú teraz mám. Modlila som sa po ceste až bez problémov prejdem švajčiarske hranice s mojimi liečivkami. Keď vybrali moju batožinu, zázrakom nežiadali ju otvoriť ako inokedy všetko prezrú ľuďom do bodky. Ďakujem Ti láskavy Bože za ten pokoj a Tvoju silu, ktorú si mi poslal z nebíčka. Posielam Ti do nebeských výšin z celého môjho srdiečka veľké vďaky za úžasnú pomoc, ktorú mi posielaš každý deň. Srdečne ďakujem Bože môj láskavý, že moje liečivká si uchránil pre moje telíčko choré. Ľubkám Ťa Otecko môj láskavý. Navždy si môj najväčší pokladík čo mám. S pozdravom Lalinska

 

Útek pred policajtami a Božia pomoc:-)
miro | 23.04.2015
Otče Bože ďakujem Ti, že si ma dnes ochránil pre pokutou 200 euro, ktorú mi chceli dať policajti za rýchlu jazdu. Dosť často mám s policajtami tento problém, viem, je to moja chyba, zákony sú zákony, treba ich rešpektovať, keď už tu žijem v tejto krajine.
Ale mne sú viac Tvoje Božie zákony ako zákony tohto štátu a jedinou autoritou v mojom živote si Ty Boh môj a nie policajti, sú to ľudia, nebojím sa ich, bojím sa Teba Bože. Vieš že som nič neporušil, len som išiel trošku rýchlejšie, lebo nikde nikto nebol, ani autá, ani domy a ponáhľal som sa zachrániť dobrého kamaráta, lebo mi volal že má problém, tak som mu išiel rýchlo na pomoc. Myslím že aj preto, že som išiel pomôcť blížnemu svojmu, tak si ma Boh môj ušetril tej pokuty. Je to zázrak, myslel som že im ujdem, rýchlo som sa prežehnal, dupol som na plyn a povedal: Bože viem, že to nie je správne ale ja sa ponáhľam, mám dôležitejšiu vec zachrániť kamaráta ako rozprávať sa s policajtami, prosím Bože pomôž mi ujsť ak je to Tvoja vôľa, ak nie, nech ma chytia, zaplatím im koľko budú chcieť, len nech mi dajú pokoj. V spätnom zrkadle som videl ako brzdia a otáčajú sa, pridal som ale nemal som kam ujsť, rovná cesta a žiadna odbočka:-) Tak ma dobehli, pustili húkačky a ja som sa už len modlil nech to nie je veľká suma:-)
Dali mi hneď fúkať, ale nenafúkal som a povedali mi 200 euro pokuta a ja, že sa ponáhľam zachrániť kamaráta, nech sa vykašlú na pokutu a nech idú so mnou, lebo je v nebezpečenstve. Oni že to nie je ich práca, že mám zaplatiť, povedal som že nezaplatím, lebo toľko teraz nemám (Bože prepáč, klamal som, lebo som mal). Zobrali mi papiere, išli do auta a ja som zopol ruky, pozrel na Boha hore do neba a vravím: Otče Bože, dobre, som sprostý, ale 200 euro im nedám, to radšej rozdám bezdomovcom ako tomuto štátu, nikoho som neohrozil, nezabil, len som chcel pomôcť rýchlo kamarátovi.
A už keď som sa zmieril s pokutou, povedal som si: dobre, peniaze mi zobrať môžu, ale moju lásku k Bohu mi nevezmú, Bože milujem Ťa a nech sa stane čo sa má. A pokorne som čakal na policajný verdikt...
...Zachvíľu policajt prišiel ku mne, podal mi papiere a povedal: Choďte preč, choďte zachrániť kamaráta, nemôžem Vám dať pokutu, lebo som ráno zabudol oraziť pokutové bločky!
Ja celý vyklepaný ešte som začal kričať na nebo: Ďakujem Ti Bože, žehnaj týmto dvom policajtom, nech sa im darí, Vďaka Ti Bože. On pozeral na mňa ako puk, podal som mu ruku, išiel som dozadu do kufra a nabalil som im drogériu ktorú rozvážam, nechceli to zobrať, ale už keď som im to ukladal všetko na zadné sedačky, nebránili sa:-) Povedal som nech to dajú svojim ženám a nech im Boh žehná, že sú fajn chlapi, podali sme si ruky a išli sme každý svojou cestou.
Ja za kamarátom a oni užasnutí neviem kam...asi naspäť na stanicu oraziť bločky, aby mohli dávať pokuty:-)
Bože toto je ďalšia ukážka Tvojej VŠEMOHÚCNOSTI (a mojej sprostosti:-)
Ďakujem Ti že ma máš rád takého aký som!

 

Milujem Ťa Bože a vždy budem.
Margita | 29.04.2015
Ďakujem Ti Pane Bože, že mi požehnávaš každý deň, že mi pomáhaš pri všetkých úkonoch ktoré denne teraz v práci robím, všetko mi uľahčuješ, vidím to, cítim to a ja som za to Tebe Bože nesmierne vďačná. Mám v srdci lásku, radosť a to len vďaka Tebe Pane Bože všemohúci, Stvoriteľ, Tešiteľ nás, milujúci Boh. Milujem Ťa Bože a vždy budem. Ďakujem aj Vám pani Laura, že sa pre nás s Vašim manželom obetujete. Boh Vám žehnaj v každej oblasti. Margita

 

Pozdrav a poďakovanie Pánu Bohu.
Margita | 01.05.2015
Pozdravujem môj Pane Bože aj touto cestou Božej stránky na ktorej som každý deň. Ďakujem Ti môj Bože za prácu, ktorú si mi požehnal presne tak ako som Ťa o to prosila. Ty si ma umiestnil do takého pracovného prostredia, kde sme obidve strany spokojné. Ďakujem Ti Otče Boze za každodennú pomoc, neviem to ani slovami vyjadriť ako som nesmierne vďačná. Ďakujem Ti za liečebné cviky, ktoré mi liečia krčnú chrbticu. Ďakujem Ti za modlitby na všetky boľačky. Ďakujem Ti za pomoc pri úkonoch pri zbavení sa kliatby. Už je to skoro rok a ja sa cítim výborne. Ďakujem Ti za pani Lauru nášho proroka s jej manželom Vladimírom, prosím Ťa môj Bože žehnaj im v každej oblasti. MILUJEM ŤA PANE BOŽE A NIKDY NEPRESTANEM. PROSÍM O ODPUSTENIE za schybenia z mojich životov. S láskou, Margita Vangelová

 

Moja mama je opäť šťastná.
Daniela | 01.05.2015
Milostivý môj Otče Bože. Ďakujem Ti z celého srdiečka za vyslyšanie môjho najväčšieho priania, vidieť moju mamičku šťastnú a spokojnú. To všetko, čo si v živote prežila, čím si musela prejsť..je nenávratne preč, po ukončení kliatby to už bude skoro rok a jej život je plný radosti a splnených snov. Ľúbim Ťa Otče môj, je nádherné vidieť ju znova sa usmievať. Drahá pani Laura, mám Vás veľmi rada a nadovšetko si vážim Vaše úsilie pomáhať druhým. Je to obdivuhodné, ja sama mám veľakrát čo robiť sama so sebou. Pozdravujem aj pána Vladka a ak by ste niečo potrebovali, kľudne sa môžete na mňa obrátiť. Daniela

 

Ďakujem Ti Bože za liek proti bolesti môjho srdca a nervov.
Martin | 05.05.2015
Pane Bože, Otče láskavý ďakujem Ti veľmi pekne za liek proti bolesti môjho srdca a nervov. Bolo to všetko pre mňa veľmi náročné, ale s Tvojou pomocou a pomocou pani Laury a jej muža pána Vladimíra som to zvládol. Bože Otče, veľmi si vážim všetko čo pre mňa robíš a z celého svojho srdca Ti ďakujem. Ďakujem aj Vám pani Laura aj Vášmu mužovi pánovi Vladimírovi za pomoc. Ľúbim Ťa Otče Bože a prosím ťa žehnaj p. Laure aj p. Jurčovi. Ďakujem.

 

Ďakujem za modlitbu.
Renáta Reinová | 05.05.2015
Bože môj milovaný, z celého srdiečka by som sa Ti chcela poďakovať za modlitbičku za lepšie podnikanie. Asi po týždni modlenia sa dostavilo vyslyšanie a začalo sa mi dariť. Veľmi Ti ďakujem, vždy si stál pri mne môj milovaný. Ľúbim Ťa a budem Ťa ľúbiť až do konca svojho života. Pani Laure posielam veľkú vďaku a veľmi si vážim obetu, ktorú pre nás obyčajných ľudí odosiela. Vrelá vďaka,
Tvoja Renata

 

Otecko náš najmilejší, Pane Bože, chcela by som Ti znovu krásne poďakovať.
Lucia | 02.05.2015
Chcela by som Ti znovu Otecko Nebeský poďakovať, za to, že keď idem spať a aj sa mi nechce, keď sa modlím ešte aj v posteli, tak zaspím, ani neviem kedy. Niekedy aj v strede modlitby a zobudím sa ráno až. Večerná modlitba na mňa krásne vplýva a síce mám vraj podľa doktorky Bianky málo železa, tak mi železo predpísala a nemohla som kvôli tomu spať pár-krát, respektíve som sa v strede noci zobudila a bola síce unavená, ale nezaspala som, ďakujem, že si mi znovu pomohol, keď som Ťa poprosila a som spinkala celú noc aj s Biankou v brušku, našou malinkou jahôdkou, ktorú si nám požehnal Otecko Nebeský a je to malý siláčik, je zdravá a kopká čoraz viac. Ďakujem Otecko, že môžem byť matkou. Veľmi Ťa milujem. Ďakujem aj, že zápal mi po modlitbách ustúpil a neberiem lieky, mohli by malej Bianke uškodiť. A že mi tak veľmi pomáhaš každý deň a nás chrániš, aj dáždik dáš, keď už je dlho krásne teplo a všetko je ako má byť. Veľmi, Veľmi, Ťa Milujem Otecko Nebeský náš. S láskou Lucia

 

Ďakujem.
Maťa | 27.04.2015
Otecko môj Nebeský jediný, ďakujem Ti z celej duše, že si nám opäť raz pomohol, vypočul naše prosby. Ďakujem Ti za tento pocit šťastia a lásky, ktorý cítim len vďaka Tebe Bože môj. Ty sa vždy postaráš. Ľúbim Ťa Otecko môj Nebeský a nikdy nedopusť prosím, aby to moja duša cítila inak.