21. strana

21.01.2016 12:52

1gtvo-5ex-7

Poďakovanie za liečivé cviky.
Marcel HANULA | 18.01.2015
Chcem sa týmto poďakovať Bohu za to, že zaslal pani Laure liečivé cvičenia, ktoré nám teraz pani Laura s láskou zasiela, dúfam že Vladko bude mať pravdu a nakoniec nás budú musieť zastreliť, aby sme nežili tak dlho ako Matuzalem. Boh Vám žehnaj pani Laura a Vladko !!!

 

Modlitba za ochranu duše v modlitbách.
Júlia | 17.01.2015
Ďakujem Ti Otecko za krásnu modlitbu, ktorú si nám zoslal na ochranu našich duší pri modlitbách. Celým srdcom ďakujem.

 

Ďakujem!
Betka | 17.01.2015
Otče Bože, chcem sa Ti poďakovať za všetko, za liečebnú receptúru na krvný zápal, ktorá mi pomáha od prvého dňa mojej liečby, bolesti sú preč! Je to až neuveriteľné, že po rokoch trápenia sa je mi zrazu lepšie, cítim sa taká ľahká, netrápia ma tie príšerné bolesti. Áno, na začiatku to bolo veľmi ťažké, ale moje prosby o Tvoju pomoc boli vždy vypočuté. Cesta je ešte dlhá, ale viem, že to zvládnem, lebo mám toho najlepšieho lekára na svete!
Zároveň sa Ti chcem poďakovať, že si poslal do môjho života úžasných ľudí: Elenka, Danuška a Janka, ďakujem vám za pomoc, aj vďaka vám to zvládam :)
A ľudia, ktorí ešte nemáte pevnú vieru v Boha, vedzte, že naše modlitby sú vypočuté, v niektorých prípadoch je výsledok okamžitý, a to hovorím na základe vlastných skúseností.
Pani Laura, ďakujem aj Vám, bez Vás by som bola stratená a žila by som do konca svojho života v tme s nevyliečiteľnou chorobou. A Pán Vladko, ochraňujte aj naďalej náš poklad, pomáhajte jej, ako ste to robili doteraz.
S láskou Betka

 

Poďakovanie.
Ľubo | 15.01.2015
Ďakujeme Ti Bože za všetku Tvoju pomoc ktorú nám poskytuješ na ceste, ktorá sa volá život. Všetky Tvoje rady sú vzácne a nedajú sa nikde kúpiť. S láskou a pokorou ich prijímame, lebo vieme, že vždy pomôžu. Laure za jej úsilie a snahu patrí veľký obdiv a vďaka.

 

Modlitba k Bohu za dobrú funkčnosť hrubého čreva.
Gitka - Kutná Hora | 15.01.2015
Otče Bože nekonečne Ti ďakujem za túto modlitbu, ktorú si nám poslal na pomoc cez dušu našej milovanej Laury. Dlhé roky mám problémy s hrubým črevom, robím si aj klystíry, ktoré mi veľmi pomáhajú a budem určite v tejto liečbe naďalej pokračovať. Klystír vrele doporučujem vám všetkým, ktorí máte tieto problémy, nebojte sa toho, naozaj to pomáha. Milujem Ťa Otče Bože a ešte raz Ti ďakujem a tiež Laurinke, že túto modlitbu dala na stránku.

 

Modlitba k Bohu za dobrú funkčnosť hrubého čreva.
Gabika | 13.01.2015
Ďakujem Ti Bože za túto modlitbičku, už od prvého dňa mi je skvele, brucho ma vôbec nebolí a ani ho už nemám nafúknuté. Je mi fantasticky. Lieky, som od prvého dňa vysadila a vôbec ich nepotrebujem. Božinku môj strašne Ťa ľúbim, prosím veď ma tou správnou cestou, nechcem Ťa už nikdy v živote sklamať. Verím, že s Tvojou pomocou to určite zvládnem, všetko s Tvojou láskou zvládnem.
Ďakujem aj Vám pani Laurika, že ste tieto rady a túto modlitbu dali na stránku.

 

Ďakujem.
Valéria | 13.01.2015
Otče ďakujem Ti za starostlivosť a za lásku. Koľko krát si poviem ako by som Ťa vybozkávala a vyobjímala. Ľúbim Ťa z celého srdca. Ďakujem.

 

Ďakujem za Božiu pomoc.
Júlia | 11.01.2015
Otecko môj Milovaný. Veľmi Ti Ďakujem z celého srdca za Tvoju pomoc ktorú si mi dal. Ďakujem z celého srdca, že sme zvládli cestu k Tebe Otecko, že si nám na cestu včera aj slniečko zoslal, že nás trošku pošteklilo a rozosmialo. Prosím Ťa Otecko môj, pomôž mi to všetko zvládnuť a nepusti moju ruku z Tvojej Božej dlane nikdy. Prosím Ťa veľmi o Tvoju ochranu a pomoc pre moju dušu. Ďakujem pánovi Vladkovi za čas pre naše duše a pani Laurinke želám pevné zdravie a silu. Ľúbim Vás, s pozdravom a láskou Júlia

 

ĎAKUJEM.
Renata Reinová | 11.01.2015
Milovaný Otecko, z celej duše z lásky k Tebe Ti ďakujem za neskutočnú lásku, ktorú mi dávaš cítiť každý deň môjho života. Každý deň Ti svoju lásku posielam a šírim ju ľuďom do ich sŕdc a darí sa to vcelku asi v Tvojej spokojnosti. Nikdy pred tým som nebola taká vyrovnaná, spokojná a lásky plná a svojou láskou mením svoje okolie, čo ma nesmierne baví. Ďakujem Ti, milujem Ťa tvoja Renata

 

Věřím v Tebe Pane Bože, jsi tu pro mně i ostatní lidské duše.
Hedvika | 11.01.2015
Dobré dopoledne Můj nebeský milovaný Otče, děkuji Ti, že mi pomáháš najít cestu k Tobě.
Přes den bývám v pohodě, ale večer se má duše ocitá na propasti zla, ale já jinak zlá nejsem, ale má duše by ráda v noci ráda, lidi ranila, ale já statečně bojuji, ale stále se mi to hlavně večer vrací, nevím si rady, jak s tímto bojovat proti zlu. Začala jsem se Pane Bože více k Tobě modlit, ale vždycky večer, to zlo vždycky se vrací zpátky. Nedej prosím Tě Pane Bože vyhrát Satana, Ty jsi mi víc než celý život, Miluji Tě Pane Bože nedej mi prosím Tě nikomu ubližovat, ale konat dobro, dobrý skutky a nejvíce lásky a štěstí lidem všem dávat i těm co mi ubližují, dát jim pokoj ráje v nebi, patří tento díl od rodičů, že se topím ve zle. Prosím Tě Pane Bože i jim odpust, jak se v dětství ke mně škaredě ke mně chovali a táta ještě často chová. Vem mi Pane Bože všechnu tíhu, kterou delší dobu nosím a Odpust Nám všem, děkuji.

 

Ďakujem za krásny deň a vypočutie prosby.
Valéria | 10.01.2015
Otče ďakujem Ti za krásny deň, že si mňa aj moju mamu sprevádzal k pani Laure a pánovi Vladkovi. Som šťastná, že si Pane Bože vypočul moju prosbu navštíviť ich, bol a je to krásny pocit a ja si to veľmi vážim. Ďakujem Ti Bože. Aj slniečko, ktorým si nám zasvietil na cestu, keď sme sa blížili k pani Laure bolo úžasné. Ďakujem pánovi Vladkovi, že si pre nás našiel čas. Pre mňa to bol dnes nezabudnuteľný a láskyplný deň. Ľúbim Ťa OTECKO a ešte raz ďakujem.

 

Poďakovanie za receptúry ochrany našeho zdravia.
Mária | 08.01.2015
Pani Laurinka ďakujeme Vám za spojenie s Oteckom všemohúcim a poslaním receptúr pre naše zdravie a ochranu proti baktériám. Veľmi sa mi páči tá receptúra s čili papričkami a čiernym korením, veľmi mi to dobre robí a som nesmierne rada, že nám dávate takéto prírodné rady a receptúry, ďakujeme za vašu námahu pre nás pracovať a posielať nám na stránky odkazy. Je to veľké ďakujem aj od nás mňa a mojej rodiny. S úctou ešte raz ďakujeme s pozdravom Mária s rodinou.

 

Poďakovanie za krásny Nový uvítací rok a vianočné sviatky.
Mária | 08.01.2015
Otče Bože ďakujeme Ti za všetko čo sme mohli prijať počas vianočných sviatkov a uvítanie Nového roka. Veľmi si ctíme za pocit a cítenia pri stole a príhovore a vznešenosť Tvojho mena Otče Bože. Cítili sme Ťa až nám mráz chodil po tele a ďakujeme za všetku tú hojnosť zdravia, čo sme mohli mať počas krásnych vianočných sviatkov, veľmi sme boli a sme spokojní, všetkého sme mali akurát a so skromnosťou a láskou sme prijali tú krásu danú Tebou Otče Bože. Veľmi Ťa milujeme a preto stále dookola ďakujeme za Nový uvítací rok, tiež chceme poďakovať bol krásny, všetko prebehlo v normálnom čase ľúbosti, prianí a veľkej lásky. Jednoducho som nesmierne spokojná a opäť ďakujeme že si, lebo iba Ty nám ukazuješ tú správnu cestu Tebou danú Otecko náš jedinečný milovaný. Tieto sviatky boli pre nás najkrajším rokom nášho života, lebo sme mohli pomôcť ľuďom blízkym, ktorých naše cítenie a spolupatričnosť lásky bolo príkazom od Teba. Splnili sme všetko, čo si si želal Otecko Náš nebeský. Milujeme Ťa nadovšetko a sme šťastní, že nás nenechávaš a že si tu pre nás, ďakujeme Ti. Je krásne vysloviť milujem Ťa Otče Bože a ďakujem Tvoja milujúca Mária

 

Ďakujem.
Helena Sadláková | 07.01.2015
Ďakujem Pánu Bohu za moju kamarátku Júliu Lalinskú, že si vyslyšal jej prosby a prosby jej najbližších a otvoril si jej cestu k sebe, bola som svedkom jej polročného trápenia a jej pokory, odovzdanosti a hlavne jej boja so zlom. Mnohí ľudia by mali vidieť a zažiť takéto trápenie, keď Pán Boh zatvorí ochranu, nejeden by kľakol a prosil, aby to nemusel zažívať, vidieť ako sa človek trápi a nedokážete mu pomôcť a jedine čo môžete robiť, je sa len modliť a čakať a bojovať. Veľké Ďakujem pani Laure, ktorá jej pomáha a pomáhať bude, vidieť ako cudziemu človeku zaleží, aby Vám pomohol, aj keď ona už cudzia nie je, je Naša a keď budem môcť sľubujem, že pomôžem, lebo ona pomáha a nevážime si, koho medzi nami máme, ešte raz pekne Ďakujem aj jej manželovi Vladkovi,...

Ďakujem Ti Otče môj láskavý....
Helena Sadláková | 07.01.2015
Ďakujem Ti Otče Bože za to, že som.
Ďakujem, že môžem kráčať týmto životom.
Ďakujem za všetko trápenie, ktoré karmicky zažívam.
Ďakujem za školu životom, ktorá ma ďalej posúva.
Ďakujem za odpovede prečo.
Ďakujem za Tvoju liečivú pomoc.
Ďakujem za nádherné modlitby.
Ďakujem, že som sa mohla vrátiť na cestu, z ktorej som vybočila. Najviac ĎAKUJEM za LÁSKU, ktorej sa ešte učím, TY SI LÁSKA, PRAVDA, CESTA, SI JEDINÝ čo mám na tomto svete, som tu sama za seba, mojim najväčším želaním je cítiť Ťa navždy v svojej duši. Mám veľa chýb, mám sa veľa ešte čo učiť, čo zlepšovať a len o jedno Ťa prosím, opatruj si ma a nedaj mi zísť už z Tvojej cesty, s láskou, pokorou a so skromnosťou v duši, Bože Otče môj láskavý.....

 

Môj rozchod s priateľkou.
anonym | 06.01.2015
Chcem poďakovať láskavému Pánu Bohu, lebo mi opäť pomohol. Milí čitatelia tejto krásnej Božej stránky, chcem sa s Vami podeliť o zážitok, ktorý som nedávno prekonal vďaka Pánu Bohu. Pred nedávnom sme sa rozišli s mojou priateľkou ktorú som veľmi ľúbil aj napriek varovaniu od Pána Boha, ktorý mi odkázal cez pani Lauru že to neni pre mňa tá pravá. Samozrejme ja tupec som Pána Boha nepočúvol. Žil som si svoj sen v nádeji že mi to vyjde. Už dlhšiu dobu sme sa s priateľkou hádali a hlavne sme sa rozchádzali vo svojich názoroch. Veľmi ma to bolelo, nechcel som aby sme si ubližovali navzájom. Snažil som sa to nejako prehliadnúť a obísť a snažiť sa nájsť cestu jeden ku druhému, lebo som sa do nej naozaj zamiloval. Nevedel som čo mám už robiť, nechcela sa so mnou už ani stretávať a mňa to tak veľmi bolelo, chýbala mi a čo telefonát to hádka..Veľmi ma to mrzelo že to nevyšlo, ale teraz som aj veľmi rád nedalo sa s tým nič urobiť. Jedného dňa sme sa rozišli cez mobil, povedala mi že ona potrebuje rozumného a inteligentného dospelého muža, ktorý nebude veriť takejto sprostosti ako Božia stránka, že sa hanbí pred svojimi priateľmi čo to mám na Facebooku, nebola pri mne šťastná a že ma už ani nemá rada. Snažil som ešte s ňou raz stretnúť nech si to vysvetlíme osobne, ale odmietla sa som mnou stretávať. Bol to pre mňa dosť ťažký šok a aj keď to tak malo byť, čakal som že to raz príde, vážne ma to zranilo fakt som ju ľúbil. V noci som nemohol spávať, lebo som ju mal stále pred očami a aj sa mi o nej snívalo že už ju nikdy neuvidím. Raz večer pred spaním z ničoho nič som spadol na posteľ s pocitom že som dostal asi infarkt, skoro vôbec som sa nemohol pohnúť. Vďaka Pánu Bohu, že som mal v tej chvíli po ruke mobil. Volal som samozrejme hneď pani Laure, zdvihol pán Vlado a ten mi povedal, že to mám zo sklamania v láske. Poradil mi jednu krásnu modlitbu - Modlitba k Bohu na zbavenie pripútanosti k bývalému partnerovi, partnerke pre slobodných. Ktorú by som chcel odporučiť všetkým tým ľuďom, ktorí sa sklamali v láske alebo im nebola opätovaná a nevedia si s týmto ich trápením poradiť. Ja som sa ju modlil 5-krát ráno a 5 večer a modlím sa ju stále. Veľmi pomáha a chcem sa týmto veľmi pekne poďakovať krásnemu, úžasnému Pánu Bohu za takú krásnu modlitbu, ktorá mi pomohla od môjho trápenia. A samozrejme ďakujem aj pani Laure a pánovi Vladovi za ich čas, pochopenie a pomoc.

 

Prepáč Pane Bože prosím za moju mamku, manžela i mňa, asi robím dačo zle.
Lucia | 05.01.2015
Prepáč Pane Bože, síce žijem v nenávisti a nepochopení, ale som ochotná ísť cestou k Tebe s Tvojím prorokom, ktorého si nám poslal z lásky na svet, na pomoc. Je to veľmi ťažké Pane Bože, lebo tou nedôverou môjho okolia sa dostávam do zlých situácií životných, no trápi ma cez to najviac to, že si Tvoju pomoc ľudia nevážia a neuvedomujú si, že môže byť len od Teba. Neveria v Tvoje odkazy, že sú od Teba. Nebudem im to už vysvetľovať milión krát, tým samým ľuďom predsa. Milujem Ťa Pane Bože, najviac, si môj najlepší priateľ a Ty jediný mi vždy pomôžeš od každého zla a strážiš ma aj s bábätkom, verím Ti, že si pri mne a pomáhaš mi stále, keď Ťa o to prosím. Prosím odpusť tú sprostotu a neuveriteľnú sa mi vidí drzosť. Prosím láskavá pani Laurika, prepáčte za moju mamku a môjho manžela, modlím sa za neho a za mamku, aby pochopila, že ste Boží prorok a začali ma obidvaja rešpektovať, lebo ja verím, že ste Boží prorok, láskavá pani Laurika, ľúbim Vás. S láskou Lucia

 

Bože ochraňuj nás prosím.
Dana | 04.01.2015
Otče Bože ďakujem Ti za všetko čo nám dávaš a prosím ochraňuj nás od takých ľudí, čo nám neprajú. Pane Bože prosím aj za rodičov.

 

Konečne sa smejem.
Margita Vangelová | 04.01.2015
Touto cestou srdečne ďakujem najskôr nášmu Pánu Bohu, nášmu Oteckovi, za to že stojí denne celých 24 hodín pri mne, pomáha mi, za receptúru, ktorú mi poslal a ja ešte v receptúre pokračujem, za počúvanie mojich prosieb, že ma počúva, za to že som sa po 22 rokov začala smiať so šťastím a spokojnosťou v srdci, keď som sa s Božou pomocou zbavila kliatby mojej duše. Tiež ďakujem Vám pani Laura za ochotu, že pre nás tak ťažkú prácu robíte aj Vášmu pomocníkovi, manželovi Vladimírovi. Zároveň prosím môj Pane Bože o odpustenie za všetky schybenia a hriechy v mojom terajšom živote aj v minulých životoch. Ľutujem, ľutujem, ľutujem a za všetko ďakujem. Ďakujem za modlitby, Božie kréda a všetko čo nám posielaš cez nášho proroka p. Lauru, lebo sa máme a vlastne musíme naozaj veľa učiť, aby sme pochopili a mohli chyby naprávať. Ešte raz srdečná vďaka, milujem ŤA PANE BOŽE.
Margita Vangelová

 

Otče Bože milovaný, ďakujem Ti za záchranu mojej duše.
Júlia Lalinska | 04.01.2015
Otecko môj. Veľmi ďakujem za záchranu mojej duše milovaný môj Otecko, srdečné veľké ďakujem za druhú šancu ktorú si mi dnes dal. Dnes je pre mňa veľký najšťastnejší deň môjho života, keď mi pán Vladko zavolal, že mi dávaš môj milovaný Bože druhú šancu. Ďakujem Ti môj Otecko, že moja duša dostala takúto druhú šancu. ĎAKUJEM VEĽKÉ SRDEČNÉ ĎAKUJEM. Odpusti mi môj Otecko moje schybenia, nič nechcem v mojom živote, len Tebe slúžiť a milovať Ťa po celý môj život. S Božím požehnaním je život úžasný, krásny, čistý, jednoduchý, skromný a môj život patrí Tebe Otecko môj. Nič nechcem len Teba si budem opatrovať v mojom srdci pokiaľ budem žiť a Tebe slúžiť v pokore a skromnosti a nikdy sa nebudem za svojho Boha hanbiť NIKDY. Prosím Ťa môj Otecko opatruj ma. Temnota dokáže život neskutočne zničiť, je to hrôza strašná. Mňa to ničí cez myšlienky a bez Božej pomoci nedokáže to nik zvládnuť. Boh je liečivá sila ľudstva a pani Laurinka je tlčúce srdce tejto planéty, len jedna jediná čo dokáže cez svoj duševný príjem nám dušiam pomáhať, len jedna a preto vážme si pani Laurinku akú máme vzácnu pomoc tu na zemi. Ďakujem Ti Otecko môj milovaný za druhú šancu, ktorú si mi dal z celého môjho srdca. Dnešný deň je môj najkrajší, najvzácnejší, najšťastnejší, najúžasnejší, ak by som mohla hneď by som utekala do nebeských výšin vystískať svojho Boha že nás ľúbi, že nás opatruje tu na zemi aj keď sme neposlušní a nepoučiteľní. Ďakujem Ti môj Otecko veľmi, že nám odpúšťaš a miluješ nás. Ďakujem môj Otecko, dnes sú pre mňa Vianoce. ĽÚBIM ŤA A NIKDY TO INAK NEBUDE. Obrovskú srdečnú vďačnosť posielam do nebeských výšin TEBE MOJMU BOHU, LEBO TY SI SILA SVETA, ĽUDSTVA A BEZ VIERY A BOŽEJ LÁSKY SA TU ŽIŤ NEDÁ na tomto svete. Sú len dve cesty a moja je BOH. Ďakujem pani Laurinke a pánovi Vladkovi za trpezlivosť a ochotu s mojou dušou, hneď by som ich vystískala a vybozkávala od šťastia. Ľúbim Ťa Otecko môj a veľké Srdečné Ďakujem. S pozdravom Júlia Lalinska

 

Moje obrovské chybenie hanba za BOHA.
Júlia Lalinska | 08.01.2015
Prosím Ťa OTČE BOŽE o odpustenie a moje strašné chybenie, ktoré som urobila a ako som strašne chybila, že som sa za Teba OTECKO HANBILA. Veľmi to z celého srdca ľutujem a prosím o BOŽIE odpustenie mojej hlúpej duši. Všetko chcem napraviť a ľutujem to všetko môj Otecko PROSÍM ŤA ODPUSTI MI A ZACHRÁŇ MA. Všetko chcem napraviť. Nikdy to nespravím, si moja sila, moja cesta, môj život. PROSÍM O ODPUSTENIE. NIKDY SA NEBUDEM HANBIŤ ZA BOHA, NIKDY, ODPUSTI MI. BOŽE MOJ. Ďakujem Vám pani Laurinka a pán Vladko veľmi. S pozdravom. Júlia Lalinska