20. strana

21.01.2016 12:34

Poďakovanie.
Erika Ďugelova | 12.02.2015
Čítam krásne poďakovania. Je to krásne. Aj ja znova ďakujem Bohu za to, že som medzi týmito ľuďmi. Boh dal môjmu životu iný pohľad na svet. Pani Lauru poznám už viac ako 10 rokov a vždy nám pomohla. Jednoduchá žienka, ktorú si Boh vybral za Božieho proroka. Vždy keď od nej odchádzam, mám neskutočný pokoj na duši. Vďaka Tebe Bože sme šťastná rodina, vďaka Tebe všetko zvládneme. Drahý Bože chcem Ti poďakovať...poďakovať za všetko čo máme.

 

Som šťastná za svoju dcéru.
Matka s dcérou | 11.02.2015
Pani Laurinka pekný večer. Chcem Vám veľmi poďakovať za nás ako ste sa o nás starala, keď sme boli u Vás. A že ste to dcére tak povedala rázne, lebo ste mali pravdu hneď večer, aj od tatku odišla, nahádzala všetko do auta a bolo, nadal jej do satanov aj mne a povedal, že obete od svojich vrahov odchádzajú, tak sa ukázal a mali ste pravdu vo všetkom. Dcéra si poplakala a už je dobre, ale je strašné, že vlastný tatko nedokáže kľaknúť a oľutovať pre svoje decko keď ho nechce stratiť. Strašné, ale to je všetko život. Som Vám pani Laurinka veľmi vďačná aj Vladkovi za ochotu za slová, ktoré ste nám venovali. Moja dcéra je šťastná teraz doma a povedala len toľko, že nevedela aký ten tatko bol, ako sa pretvaroval. Čakala že kľakne pred Pána Boha a viac krát mu to povedala a nie nekľakne, len povedal že sa veľa modlí. Pani Laurinka som Vám veľmi zaviazaná za Vašu pomoc, ktorú ste pre nás navyše pýtala od Pána Boha. Som obyčajná žena, ak by ste potrebovala pomoc a ja by som Vám mohla pomôcť, tak aj o pol noci prídem a pomôžem kedykoľvek. Myslite na mňa vďačne, vrátim pomoc hoci kedy a keď k Vám pôjdeme a budete potrebovať nejaký nákup, len napíšte alebo zavolajte a ja všetko donesiem čo budete potrebovať. Môžete sa na mňa spoľahnúť, vďačne pomôžeme aj dcérka šťastne a s radosťou. Ste úžasní ľudia, len keby toho času u Vás bolo viac. Ďakujem Pánu Bohu, že mi k Vám ukázal cestu vďačne. Som šťastná a aj za svoju dcéru som Vám veľmi vďačná ako matka veľmi. Nech Vám Otecko Nebeský žehná a nech pomôžete ešte veľa ľuďom čo Vás potrebujú a hľadajú. S Pánom Bohom.

 

Poďakovanie.
Gitka - Kutná Hora | 11.02.2015
Otče Bože, chcem Ti poďakovať za liečbu propolisom na moje dlhodobé problémy s dutinami a zápaly v celej hlave. Liečbu mám na 1/2 roku a po 2 týždňoch užívania propolisu cítim veľkú reakciu v celej hlave a som za to vďačná, pretože sa moje dutiny začínajú uzdravovať. Otče Bože chcem Ti tiež poďakovať, že po nahrievaní červeným svetlom mám dutiny, ktoré boli roky uzatvorené a zaplněné hlienmi už spriechodnené. Ľúbim Ťa Otče Bože a duša moja celý život len Teba velebiť a milovať bude. Ďakujem tiež Laurinke a jej manželovi Vladkovi, sú to úžasní ľudia, ktorí sú mi v živote veľkou oporou a vzorom.

 

Vďaka Ti Otče Bože za liečbu migrény.
Jana | 10.02.2015
Drahý Otče Bože, Drahá Laura a Vladko. Chcem sa Vám vrúcne a úprimne z celej hĺbky duše a srdca poďakovať za neskutočný liek na moje roky dlho trvajúce bolesti hlavy, ktorými trpím už od detstva. Ďakujem aj ľuďom, ktorí ma k Vám drahá Laura nasmerovali, lebo práve vďaka Vám a nášmu Oteckovi Nebeskému sa mi dostalo takej pomoci, ktorú mi za celé roky môjho života nedal ani jeden jediný lekár na tejto Zemi. Bolo ich niekoľko za môj život, ale ani jeden z nich nevyliečil moje bolesti hlavy. Bola som ako pokusný pacient, ktorý vyskúšal všetko, čo naša „moderná medicína“ ponúka, ale vždy bezúspešne, lebo ani jeden liek modernej medicíny nezabral a nepomohol.
Moje migrénové záchvaty sa mi v posledných rokoch tak stupňovali, že ma veľakrát vyčlenili z môjho bežného života až natoľko, že som nebola schopná vstať z postele a nevedela odísť do práce. Každý človek má v živote mnoho utrpení a bolesti, ale len teraz viem to, že stačí nájsť v sebe pokoru, lásku a cestu k tomu jedinému a najlepšiemu lekárovi, nášmu Oteckovi Nebeskému, ktorý pomôže vždy, keď to potrebujeme. A to, že v našom zdravotníctve platíme za lieky a pomoc nemalé peniaze, ktoré si ani mnohí dovoliť nemôžu, na rozdiel ten lekár nebeský nežiada od nás ani jeden cent, chce od nás len tak málo máličko a to je láska. Láska, ktorá je zadarmo a ktorú dostal každý jeden z nás. Zaplatiť za liek či inú pomoc čistou a úprimnou láskou k Nášmu Oteckovi Nebeskému si myslím že je to najmenej a popri tom tak veľa na to, aby nás mal všetkých rád a pomohol vždy, keď to potrebujeme a o pomoc žiadame. A takému lekárovi Oteckovi Nebeskému patrí tá najväčšia vďaka a úcta. Tak ako si aj ja vážim neskutočne svoju liečbu na moje bolesti hlavy. Moje migrénové záchvaty sú preč a ja som ešte len v polovici mojej liečby, ktorá mi končí v júli tohoto roku. Priznám sa, že moje začiatky neboli ľahké v napĺňaní liečebnej receptúry a po prvom dni som ju chcela vzdať, že to nedokážem, rozplakala som sa a začala nad všetkým premýšľať. A v tej chvíli sa ma zmocnil taký čudný pocit, pocit viny z toho, že som si uvedomila to, že moje migrénové záchvaty celé roky nik nevyliečil, ba sa dokonca stupňovali za posledný rok každý víkend, že som bola sama a dokonca aj s mojimi liekmi bezmocná, pretože mi nepomohli. A teraz tu mám liek, ktorý mi môže pomôcť vyliečiť ma a vrátiť mojim uboleným dňom dni radosti a šťastia zo života a mám ho podceniť, odhodiť a vzdať ho len preto, že nemám v sebe pevnú vôľu a výdrž. Povedala som si, že to sa predsa nemôže stať, chcem sa vyliečiť a dokázať všetkým, že to zvládnem. A dokázať to hlavne samej sebe. Potláčali ma obavy z toho, že keď ešte niekedy budem mať nejaký zdravotný či iný problém, potom mi Náš Otecko viac nepomôže, keď teraz to podcením.
A tak som sa zhlboka nadýchla, pomodlila a poprosila Nášho Božíčka o pomoc a požehnanie a začala moju liečbu napľňať. Dnes už viem, že je nezaplatiteľná a tá najlepšia, akú som len mohla dostať. Boli dni ťažšie aj ľahšie a som neskutočne vďačná, že mi pomáha a zaberá. Mám ešte dni, kedy ma hlava zabolí, ale už teraz viem to, že aký je rozdiel medzi migrénovým záchvatom a bolesťou hlavy veľký. Moje záchvaty ma zasiahli tak, že som ani z postele nevedela vstať, veľakrát ich sprevádzalo vracanie a nepomohli mi žiadne lieky, injekcie ani infúzie. Moje návštevy na pohotovosti boli vždy bezúspešné a ako som tam veľakrát prišla, s takou istou bolesťou som aj odišla. Preto som tam už ani nechodila. A teraz ma ešte hlava zabolí, dám si acylpirín, alebo nejaký bežný liek na bolesť, a bolesť hlavy prejde. Takže teraz viem posúdiť ten rozdiel bolesti hlavy a migrény. Už teraz cítim obrovskú úľavu a rozdiel. A nakoľko som len v polovici liečby, verím a viem, že moje bolesti hlavy pominú úplne preč.
A za toto všetko chcem poďakovať tebe Otče môj láskavý. A nedovolí mi nepoďakovať sa aj Vám drahá Laura a Vladko, lebo vďaka Vám mám túto liečbu odovzdanú. Patrí Vám veľký obdiv, úcta a obrovská vďaka za všetko, čo pre nás robíte. Vy ste tá, ktorá nás naučila milovať Boha a tá, ktorá nás učí kráčať správnym smerom.
Milujem Ťa Otče Bože... Vám Laura a Vladko želám veľa síl, zdravia a Božieho požehnania.
S láskou Jana

 

Poďakovanie.
Margita Vangelová | 09.02.2015
Ďakujem Ti môj láskavý Otecko, môj Boh za všetku pomoc v mojom živote, za každý deň, za slnko, vietor, hviezdy a všetko to, čo mi spríjemňuje môj život, za ľudí ktorí vedia úžasne vyjadriť svoju lásku k Tebe. Som šťastná, že môžem navštevovať Božiu stránku a tešiť sa, že mňa máš rád a pomáhaš pri všetkom. PANE MÔJ OTECKO BOŽE MILUJEM ŤA NAVŽDY A ĎAKUJEM, veľké ďakujem patrí Vám pani Laura, Vám pán Vladimír. S láskou, úctou a vďakou Margita.

 

Ďakujem Pánu Bohu za Božiu receptúru.
julia lalinska | 09.02.2015
Ďakujem Ti Otecko Môj Nebeský za receptúru pre moje choré telo a moju dušu. Z celého srdiečka Ti Môj Otecko Nebeský Ďakujem. S láskou sa budem liečiť a Ďakovať Ti za záchranu môjho života každý deň. Ľúbim Ťa Ocinko Môj Nebeský. Ďakujem Ti Otecko Môj za pani Laurinku za jej nesmiernu ochotu, lásku, úsmev, čas ktorý nám venovala a obrovskú podporu. Je to úzasné, keď pani Laurinka sedí pri vás a môžete ju počúvať. Čas pri pani Laurinke je veľmi vzácny a ja ďakujem Pánu Bohu, že nám ukázal správnu cestu po ktorej máme ísť. Ďakujem vďačne, vďačne Otecko náš Nebeský, že nás vedieš správne. Ďakujem pánovi Vladkovi je úzasný, láskavý, ochotný, trpezlivý. Ochotne všetko povie viac krát, keď to nechápem. Ďakujem za trpezlivosť a podporu z celého srdca. Ďakujem Ti Otecko Náš za všetku Tvoju pomoc, opateru, ochranu a silu, ktorú nám dávaš tu na zemi. S pozdravom Júlia Lalinska

 

Ďakujem Pánu Bohu za záchranu mojej duše.
julia lalinska | 09.02.2015
Ďakujem Ti Otcinko náš Nebeský za Tvoju ochranu, veľkú silu, veľkú pomoc počas obradov zrušenia kliatobnej záťaže. Bez Tvojej Láskavej pomoci, ochrany, sily, by som to nedokázala. Je to veľmi ťažké. Prekážky boli každý deň, iné a veľmi ťažké. Z celého srdca Ti Láskavý Môj Otecko Nebeský vrúcne, vďačne Ďakujem. Po celý svoj život Ti budem len Ďakovať a Klaňať sa Ti, slúžiť verne len Pánu Bohu budem. Milovať a opatrovať si Ťa budem ako najväčší Drahokam v mojej duši. Som šťastná a vďačím Ti Otecko za záchranu mojej duše. Ďakujem pani Laurinke Božiemu Prorokovi za veľkú pomoc, ochotu, lásku s ktorou mi veľmi pomohla, veľké Ďakujem. Ďakujem Pane Bože, že si nám zoslal práve tu na Slovensku Božieho Proroka, čo nám môže pomáhať. Ďakujem pánovi Vladkovi za veľkú podporu, ochotu a že ma naučil nasrať sa a kričať na satana a proti zlu. Ďakujem ste úžastní, Fantázia keď sa Brána k pani LAURINKE OTVORÍ. Ďakujem Ti Otcinko Náš Nebeský, že nám tak pomáhaš. Ľúbim Ťa a nikdy to inak nebude. S pozdravom Julia Lalinska

 

Milujem Ťa a myslím na Teba Boh náš jediný.
Dana | 08.02.2015
Často na Teba myslím Božinku a prajem si, aby všetky duše tu na zemi Ťa milovali, aby tu bol raj...si môj najbližší a vedome na Teba myslievam. Lenže nerobím to v jednom kuse, lebo sa sústredím aj na iné...a vtedy nie som mysľou s Tebou Božičku môj dobrotivý a chcem byť s Tebou každú nano sekundu. Ľúbim Ťa veľmi, takú lásku môže ľudská duša zažívať len s Tebou. Počuť Ťa, cítiť Ťa, milovať Ťa. Môj ľudský rozum veľa vecí nevie pochopiť, ale srdcom cítim niečo, čo slovami neviem opísať. Bože viem, je to len málo, čo som schopná cítiť od Teba, ale cítim, že nám chceš dať ešte viac, preto Ťa prosím otvor viac moje srdce aj srdcia ostatných, ktorí chcú byť v Tvojej blízkosti a milujú Ťa úprimne. Daj nám prosím silu, lásku, múdrosť, neochvejnú vieru v Teba, lebo veľmi si želám robiť Ti radosť a pomáhať tomuto svetu.. ĽÚBIM ŤA BOŽE ....kdesi hlboko v mojom vnútri si pamätám na Teba...na Tvoju lásku, radosť, úsmev....je to zvláštne, ale ja si na to naozaj pamätám, cítim to vnútri svojej duše...Milujem Ťa navždy Božinku. ĽÚBIM ŤA BOŽE!

 

Moje vyznanie lásky Tebe môj najláskavejší Bože.
Kvetena | 08.02.2015
Napíšem teraz svoje pocity, svoje myšlienky a vďačnosť Bohu. Moje oči sú ešte zatvorené, no kým ich otvorím môj duchovný zrak zaletí tam hore nad prekrásnu blankytnú oblohu. Putujem ďalej a cítim veľké žiarivé svetlo, tú obrovskú lásku nášho jediného ľúbezného Nebeského Otecka, hovorí mám Vás všetkých veľmi rád. Som šťastná, že ľúbiť Ťa môžem najdrahší Bože Nebeský Otče. Si spev vtáčikov, čo privolávajú nový deň a volajú slnko na oblohu, budia ľudí bez rozdielu a vítajú ich svojim spevom. Si moje slnko, ktoré napĺňa energiou drahú Matku Zem a všetkých a všetko bez rozdielu. Si môj vánok, ktorý šepká, mám Vás všetkých veľmi rád. Si moja nočná obloha, mesiac i jasné hviezdy. Ty si tá veľká žiarivá hviezda, ktorá ma vedie mojim životom. Si moja láska, radosť, šťastie, svetlo energia, tá veľká silná viera, harmónia, vitalita, tvorivosť, si môj život, si moja dúha, ten pozdrav z nebies, si letná lúka plná kvetov, si môj oceán zdravia. Drahý a jediný môj Nebeský Otče, ľúbim Ťa veľmi, Ty si tá cesta, ten môj sen, to moje šťastie, môj život, môj Stvoriteľ, dal si mi život, som Ti veľmi vďačná. Som v škole života, prekážky mám skoro každý deň, ale s Tebou môj drahý Bože všetko zvládam, mňa to nezlomí lebo mám Teba Otče Bože jediný, Ty si ten pravý smer, tá cesta po ktorej idem, Tebe som vďačná, len Tebe patrí moje nekonečné ďakujem. Vďačná som za drahú Matku Zem, že posielať jej lásku smiem, že ju veľmi ľúbim, za čo len Tebe Stvoriteľ môj ďakujem. Vďačná som za vtáctvo a zver, za delfíny a veľryby a všetky vodné živočíchy. Vďačná som za bytosti Svetla, Anjelov, Archanjelov, za duchovných učiteľov, za všetko a všetkých čo si stvoril môj jediný, úžasný môj Boh. Tak veľmi Ťa ľúbim, niet iných Bohov a nikdy nebude, len jeden jediný, ten úžasný, jedinečný, najdokonalejší, najspravodlivejší, alfa i omega, začiatok aj koniec Stvoriteľ všetkých Svetov, všetkých dimenzií, Stvoriteľ celého Vesmíru celého sveta. Až príde ten deň, keď vrátim sa Domov, tam do tej sféry kde patrím, čo určí môj najláskavejší Boh, poletím silou myšlienky, šťastná, že vraciam sa domov. Korím sa pred Tebou najdrahší, ľúbezný môj Nebeský Otče s láskou a úctou. Veľké a nekonečné ďakujem. Mier, lásku, zdravie, šťastie všetkým ľuďom na planéte Zem, prajem tie najkrajšie myšlienky vždy mať a to najlepšie z najlepšieho všetkým ľuďom priať, aby všetci šťastní boli, žili v mieri a v pokoji. Vďačná som Vám pani Laura, že som mohla napísať moje vyznanie jedinému úžasnému Bohu, ktorého veľmi ľúbim. Moja láska je nekonečno nekonečná, preto som šťastná a ďakujem aj za Vás, že Vás máme aj s Vašim manželom. Patrí Vám moje veľké ďakujem. Ste úžasní ľudia. Kvetena

 

Pozdrav.
Ľubo | 05.02.2015
Každodenná vďaka patrí Tebe Bože za všetky recepty, cviky, rady a liečby ktoré nám Laura sprostredkúva. Už veľakrát si mi pomohol a Tvoja pomoc je vždy tá najsprávnejšia a najúčinnejšia zo všetkých. Je to úžasný pocit vedieť, že nemusím pochybovať či to dopadne dobre keď príjmem Tvoju pomoc, lebo viem, že napĺňaním Tvojich Božích odkazov vždy vyhrajem nad chorobami, neduhami a všetkými problémami v živote. Amen.

 

Pomoc od Boha.
Helka | 05.02.2015
Dnes keď som cestovala autobusom do mesta ma rozbolel žalúdok. Som sa modlila Otčenáš a prosila Otecka Nebeského o pomoc, ale neprechádzalo to. V tom ma napadlo a vyslala k nemu myšlienku. Milý Bože, ak mi pomôžeš, napíšem a poďakujem sa na stránke pani Laury a v tej chvíli bolesť odišla. Cítila som neskôr len jemné náznaky bolesti, ale tá ostrá bolesť prestala. Svoj sľub držím a píšem tu. Ďakujem Ti Láskavý Bože za Tvoju pomoc a za všetky moje vyslyšané prosby, aj za tie nevyslyšané, lebo Ty vieš najlepšie, čo je prospešné pre moju dušu,...

 

Vďaka, Ti Bože....
Helka Šadláková | 04.02.2015
Ďakujem Ti Bože za tieto krásne dni, keď som naplno cítila, ako vlievaš lásku, život a radosť do môjho tela, o čo som prosila nech mi požehnáš, si mi požehnal a naplnil si moju dušu všetkým, čo mi v živote chýbalo, viem že to bola Tvoja odmena. Cítila som, že si pri mne a vo mne. Som len človek, ktorý stále robí chyby, viem že Ťa aj nahnevám, sklamem Ťa, neurobím to čo mám. Ale budem sa snažiť, aby som to opäť mohla zažívať, už som dávno nezažila to, čo si mi dal pocítiť. Ďakujem Ti za to, už len pre túto chvíľu šťastia, ktorú si mi dal pocítiť sa oplatí ísť Tvojou cestou, sa oplatí žiť. Ďakujem Ti a neviem, či môžem žehnať aj ja Tebe, žehnám Ti môj Otecko Nebeský....

 

Povyskakované stavce, hrozba slepoty - poďakovanie za liečebnú pomoc.
Janulienka | 01.02.2015
Ďakujem Ti môj milovaný Pane Bože za poskytnutie Božej pomoci pre môjho syna, za cviky, ktoré ponaprávajú synovi povyskakované stavce, čo je dôsledok jednej náročnej operácie. Len pre zaujímavosť, pani Laura prijímala tieto cviky pre neho 3 celé hodiny.
Ďakujem Ti Pane Bože aj za príjemnú správu pre moju mamu, ktorú lekári vystrašili, že jej hrozí slepota. Náš láskavý a milostivý Pán Boh jej odkázal, že obidve oči má po operácii šedého zákalu zdravé a nepotrebuje žiadnu liečbu.
Ďakujem aj za seba, za rady, ktoré som od Teba dostala. Ďakujem aj našej peknučkej pani Laurinke a jej manželovi za ich ochotu, porozumenie a lásku, s ktorou prijímajú ľudí. Ďakujem Ti Pane Bože aj za zotavenie pani Laurinky, za zmenu, ktorá jej veľmi pristane. :) Milujem Ťa Pane Bože a prosím Ťa o Božiu ochranu a požehnanie pre nich, aj pre celú moju rodinu. Z celej duše Ti PANE BOŽE ĎAKUJEM.

 

ĎAKUJEM.
Silvia | 28.01.2015
Ďakujem Vám milá pani Laura úprimne z celého srdca za všetky liečivé rady, ktoré vkladáte na túto krásnu vašu i našu Božiu stránku. A najväčšia vďaka patrí nášmu milovanému nebeskému Otcovi, že v nás ešte verí a aj takýmto spôsobom dáva najavo ako nás neskutočne miluje. Ďakujem Ti Otecko nebeský. S láskou Silvia

 

Čím viac sa priblížime, tým väčšie nástrahy sú.
Peter B. | 26.01.2015
Priatelia, veriaci nášmu jedinému láskavému Bohu. Čím viac sa človek priblíži svojou láskou k Bohu, tým väčšmi to rohatého "serie" a snaží sa nás na tých najslabších miestach zraniť a nahlodávať...
Chcem sa Ti touto cestou poďakovať Otče Bože za modlitbu na "zbavenie strachu zo života", pretože pomocou nej si mi neskutočne pomohol potlačiť moje myšlienky... ešte nieje všetko uzavreté, ešte nie je tomuto boju koniec, ja sa však nevzdám a i keby ma to malo stáť život, vždy budem kráčať len a len k Tebe, pretože ten pocit LÁSKY sa ničomu na svete nevyrovná!!!!!!! Prajem ten pocit zažiť každému jednému človeku na tejto zemi-a možno by v tej chvíli zmĺkli navždy všetky zbrane - a satan by bol konečne porazený. To si želám!!!
Ľúbim Ťa Otče Bože a ďakujem Ti za Božieho proroka Lauru a jej manžela Vladimíra!!!!

 

Modlitba k Bohu za ochranu duše v modlitbách.
Silvia | 24.01.2015
Ďakujem Pánu Bohu za túto krásnu modlitbu, ktorá prišla ako na zavolanie. Ja sa zvyknem modlievať každé ráno a každý večer, ale v poslednom čase sa mi to nejako nedarilo. Bolo to už len viacmenej také čítanie ako modlenie a tie myšlienky, čo sa mi často motali v hlave aj keď som vedela, že nepatria mne a samé zlo ma pokúša, som si povedala aspoň si tie krásne modlitby prečítam, určite sa nedám len tak ľahko odradiť. A trvalo to približne asi dva týždne a hľa z čistého neba ako na zavolanie modlitba pre mňa ako na objednávku. Ďakujem Ti Pane Bože, že sa o nás takto staráš, ľúbim Ťa a nikdy neprestanem. Častokrát keď objímam moju 3 ročnú dcéru a cítim k nej veľkú, silnú lásku, myslím na to tak, ako sa ona túli ku mne a cíti sa byť v bezpečí, taký pocit mám ja pri týchto modlitbách, krásny pocit. Aj keď si tú Božiu lásku k nám neviem celkom predstaviť, ale musí byť neskutočne veľká a obrovská, pani Laura ju vie krásne opísať, mne sa to celkom nedarí. Až sa niekedy cítim nehodná takej veľkej lásky za to, ako som veľa krát šlapla vedľa a určite to Pánu Bohu milé nebolo a na oplátku dostávam Božiu lásku. Ako rodič chápem, keď nás deti hnevajú a keď nás to prejde, tak ich ľúbime ale koľko máme detí? Tak akú veľkú lásku musí mať Pán Boh pre celý svet, pre svoje deti, niečo úžasné. Veľké ďakujem pani Laura za všetko, čo pre ľudstvo robíte. S láskou Silvia

 

Naučila som sa milovať Boha a modlím sa každý deň.
Dominika | 20.01.2015
Milá pani Laura, chcem sa vám takto odvďačiť za Vaše modlitby, ktoré zverejňujete pomocou našeho milostivého Boha na Vašej stránke. Už veľa krát som navštívila vašu stránku a vytlačila alebo odpísala si zopár modlitieb, aj keď väčšinou neni pre mňa dostupná. Neviem ako začať, pretože neviem či prijmete tieto od srdca písané slová. Navštívila som Vás spolu s mojimi rodičmi pred rokom v decembri, pretože som mala ťažké panické záchvaty a depresie. Pán Boh mi cez Vás odkázal, že som prekliata a podal mi pomocnú ruku tým, že mi dal liečebnú kúru, ktorú som ale nespravila, aj napriek druhej šanci, ktorú si doteraz cením, ktorú som vtedy od Boha dostala. Povedali ste, že sa Vám už nemáme ozvať, ale ja som to takto cítila, že vám musím poďakovať. Nemala som takú veľkú vieru k Bohu, myslela som si, že stačí, že v neho verím, že verím tomu že existuje. Nechápala som určitým veciam. Až s odstupom času som sama začala chodiť na vašu stránku a začala čítať články o Bohu, že sa máme len k Nemu priamo modliť, že nemusíme chodiť do kostola len pre to, aby sme sa tam spojili s Bohom. Je toho veľmi veľa, ale veľká podstata je pre mňa, že som začala nášho úžasného Boha vnímať z iného pohľadu a dozvedela som sa o ňom pravdivé veci. Vy pani Laura ste mi pomohli začať skutočne milovať Boha, veriť v Neho celým svojim srdcom i dušou. Modlím sa k Nemu každý deň a snažím sa mu vždy poďakovať za všetko, čo mi dáva, za všetko, čo pre mňa a moju rodinu robí. Som nesmierne za to vďačná, že som Vás stretla. Verím, že nič neni v tomto živote náhoda a že všetko má svoj dôvod. Nikdy predtým som necítila toľko lásky k Bohu ako teraz. Možno to stále nestačí, ale ja viem, že to bude časom ešte silnejšie. Žiadam niekedy nášho Pána Boha o odpustenie, že som predtým niekedy spochybnila. Viete, je to ťažšie kázať druhým ľudom o niečom, čím si neprešli sami. Ja som mala veľmi ťažký rok. Zomrela mi starká a mojej mamy nevlastný brat, ktorý mal len 22 rokov. V behom dvoch mesiacoch sme mali dva pohreby. A viem keby neni Boha, tak som tu už nemusela byť ani ja spolu s mojimi rodičmi, pretože naše zdravie nám neslúžilo a nemali sme šťastie. Viem, že mi zachránil Pán Boh veľa krát život a že Jeho vôľa je, aby som ešte žila, veď mám život ako 19 ročná ešte len pred sebou. Napriek tomu, že som neni stále uzdravená zo všetkého, tak prosím Boha, aby ma uzdravil, keď si to zaslúžim. Cítim to, že raz budem zdravá a neprestanem veriť, lebo Boh je moja posledná a jediná nádej, ako byť znovu šťastná. Je mi lepšie ako pred rokom a aj keď stále trpím a roním slzy viem, že to je už veľký pokrok a že musím byť trpezlivá a vďačná aj za to, čo momentálne mám. A keď toto veľmi ťažké a zlé obdobie prejde, tak si z toho zoberiem veľa skúseností, ktoré mi život dal.
Chcem Vám povedať, že ste úžasná žena už len tým, že pomáhate druhým ľuďom, ktorí to potrebujú a že motivujete chorých a nešťastných ľudí, aby sa viac k Bohu modlili a Ho oslovili, aby sa za Neho nehanbili a vždy mali nádej. Obdivujem Vás, že aj napriek veľkej schopnosti, ktorú vlastníte od Pána Boha, ste skromná, milá, pokorná a srdečná žena. Viem, že aj Vy určite máte svoje starosti a ťažkosti. Už pri stretnutí som z Vás cítila dobro a lásku. Buďte vždy sama sebou a prosím nevzdávajte sa a nenechajte sa zničiť druhými sprostými ľuďmi, ktorí sú nevedomí a posadnutí zlom a materiálnym svetom. Bojujte za Boha aj naďalej a ukážte svetu, že nie sú sami, že je s nimi Boh. Je veľa ľudí na svete, ktorí Vás potrebujú, tak ako napríklad ja. Nech Vám dá náš Boh za to zdravie, lásku a šťastný, spokojný život.
Ukázala som aj mojej najlepšej kamarátke Vašu stránku, ktorá začala opäť veriť v Boha, vďaka čomu je o niečo šťastnejším človekom, lebo aj ona má chorú mamu. Ukázala som ju aj určitým členom v mojej rodine, taktiež môjmu priateľovi. Myslím si, že odvtedy si je viac vedomý toho, že by sa mal k Bohu modliť. Viem, že raz aj oni pocítia lásku od Boha, keď budú pripravení. Taktiež moja mama sa oveľa viac modlí ako predtým a začala cítiť k Bohu ešte väčšiu lásku a taktiež verí, že sa uzdravíme. Aj môj oco sa trochu uvedomil a dúfam, že bude mať raz blízko k Bohu a nebude sa tak o nás strachovať. Veľmi ste ovplyvnili náš život, veľmi veľa vecí sa tak aj zmenilo. Napríklad tieto Vianoce sme oslavovali Pána Boha a nie Ježiša Krista. Nehnevajte sa prosím, že som Vám napísala, ale musela som Vám napísať tieto dlhé riadky. Cítim to tak od srdca a možno aj sám Pán Boh mi našepkal túto myšlienku.
Ďakujem, Ďakujem, Ďakujem!!! :)

 

Poďakovanie Bohu za vyliečenie ANOREXIE.
Mária | 19.01.2015
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Pánu Bohu a milej pani Laure za vyliečenie mojej dcérky, ktorá mala veľmi ťažkú formu anorexie. Takmer 5 rokov jej nedokázali pomôcť lekári nikde. Až po návšteve u pani Laury sa jej stav začal zlepšovať. Po roku sme boli na kontrole a lekári nechápavo povedali, že dcérka je zdravá. Ďakujem PÁNU BOHU za vyliečenie mojej dcérky, aj Vám PANI LAURA, do konca života Vám budem vďačná a nikdy na Vašu pomoc nezabudnem. Prajem Vám veľa zdravia a veľa, veľa síl vo Vašej práci a živote. Ďakujem TI PANE BOŽE z celého srdca a prosím aj naďalej o Tvoju ochranu. S pozdravom Mária

 

Poďakovanie.
Peter a Mária | 19.01.2015
Drahý Otče nebeský, ďakujem Ti, že sme mohli spoznať pani Lauru s manželom a vďaka nim sa priblížiť k Tvojej nekonečnej láske. Ďakujem za všetko, za moju rodinu, za moju láskavú manželku, za to, že si požehnal našej láske. Je to úžasný pocit. Milujeme vás a ďakujem za všetko. Otčinku nebeský, prosím Ťa, buď hlavou našej rodiny na veky večné a ochraňuj pani Lauru s manželom, aby boli silní v boji so satanovou záludnosťou a my ich podporujme, ako sa len dá milí čitatelia. Aby cítili, že ich práca nie je na zmar. ĎAKUJEME ZA VŠETKO!!!

 

Milujem Ťa Ocko, ďakujem za každú pomoc.
Lucia | 19.01.2015
Ďakujem Ti pane Bože, že bedlivým okom na mňa denne striehneš a nikdy ma neopustíš. S Tebou sa nemusím ničoho báť. Verím, že mi pomôžeš a pomáhaš aj v tejto ťažkej životnej situácii. S láskou Tvoja Lucia