2. strana

20.01.2016 21:30

Neposlúchol som Pána Boha.
Martin | 12.06.2014
Pred dvoma rokmi cca som bol u pani Laury sa spýtať na moju frajerku lebo nám to neklapalo a dosť som sa trápil nad tým. Chcel som sa spýtať a poprosiť o pomoc práve ju. Bol som u nej a Pán Boh mi poradil, že sa mám na frajerku vykašlať lebo je zlá a neni to dievča pre mňa...Radila mi pani Laura, že okamžite ju mám opustiť, že je falošná a že ma neľúbi a ja som neposlúchol a ostal som s ňou aj naďalej, lebo som bol zaslepený láskou a nedokázal som to spraviť a časom sme sa aj tak rozišli a zistil som, že Boh a pani Laura mali pravdu úplne vo všetkom čo mi povedala a radila pani Laura. Až časom som zistil akú chybu som spravil, že som neposlúchol Pána Boha a celé dva roky ma to trápi a ľutujem svoju chybu Pane Bože. Prosím Ťa odpusti mi, že som Ťa neposlúchol a týmto Vám chcem všetkým povedať, že každý sa učí na vlastných chybách a pani Laura neklame a hovorí čistú pravdu. Treba proste veriť v Boha a nespravte tú istú chybu ako ja, lebo som veľmo trpel a mrzelo ma, že som Pána Boha neposlúchol...

 

Poďakovanie.
Janulienka | 11.08.2013
Ďakujem Ti láskavý Pane Bože z celého srdca a z celej duše za Tvoju Božiu diagnostiku ako aj za ďalšie cenné rady, ktoré mi neustále prostredníctvom našej milej Lauričky a jej manžela odovzdávaš. Veľmi pekne Ti za to ďakujem a som Ti za to nesmierne vďačná. Snažím sa riadiť Tvojimi cennými radami, aj keď je to niekedy dosť ťažké, ale nakoľko sa bojím Tvojho Božieho hnevu, poslúchnem Ťa, pretože Ty si mi milší ako čokoľvek na svete. Ľúbim Ťa Pane Bože a som Ti vďačná za môj život, deti, rodičov, pády a ponaučenia, ktoré ma posúvajú vpred. Ty Jediný ma vedieš, ochraňuješ a dávaš mi silu do ďalšieho života. Len Ty vieš, aká som šťastná a rada, že si moje kroky doviedol do domu pani Laury a jej manžela. Sú to úžasní ľudia, ktorých som si obľúbila a mám ich veľmi rada. Nech Vás Pán Boh požehná za Vašu prácu, pokoru a obetavosť. Ďakujem, ďakujem, ďakujem. S láskou Janulienka.

 

Nájdenie správnej cesty.
Janulienka | 27.03.2014
Milí čitatelia,
aj ja by som sa chcela podeliť o mojom zážitku, až kým neprišlo znamenie z neba, ako to ja nazývam, pretože iné to byť ani nemohlo.
Od malička som mala problémy s nohami. No nie stále, len bolo vždy také obdobie. Bolievali ma členky, ale tak veľmi, že som s nimi nemohla ani pohnúť a plakala som od bolesti. Trvalo to zhruba 7 dní, raz – dvakrát do roka. Boleli nepravidelne a nikto nikdy nezistil, že prečo. Uvažovalo sa aj o operácii nôh. Lekár mi na ne predpísal hnedú hmotu. Tá sa nahrievala a teplá prikladala na boľavé členky. Vždy pomohla, ale bolesti sa opakovali a zostali doteraz. Dlhšia záťaž na nohy a problémy sú späť. Pridružili sa aj iné ďalšie problémy a keď som videla snahu lekárov pomôcť mi len napchávaním veľkého množstva liekov, tak som sa rozhodla ísť inou cestou. Veď uznajte, že na pubertálne vyrážky v 18-stke mi nemenovaná prímárka v BB naordinovala kapsule - antibiotiká "Tetracyklín" a keď som ich zjedla 300 (tristo) kusov a bolel ma z nich žalúdok, až vtedy som ich sama od seba prestala užívať, pretože ktovie koľko by mi ich bola ešte predpísala a v čom všetkom mi mohli uškodiť. Dosť veľkou mierou mi prispela k mojim zdravotným problémom a o tom, že aké problémy som mala počas tehotenstiev a nie len na začiatku ale až do pôrodov, radšej ani nepíšem, pretože by som ich nepriala ani mojej najväčšej nepriateľke.
Počas predchádzajúcich niekoľkých rokov som navštívila viacero liečiteľov a veštcov, fyzioterapeutov, masérov, zúčastnila som sa ezoterických festivalov, pila bylinkové čaje, bylinkové tinktúry, no trochu to pomohlo, kým som ich užívala, ale potom sa to zasa vrátilo do starých koľají. Ale môj problém žiaľ nikto nevyriešil a ani mi nikto nepovedal pravú príčinu mojich zdravotných problémov....
Až raz som v kníhkupectve našla knihu "Liečiteľov sa netreba báť" - prvé, neskôr druhé vydanie. Celé som ich prečítala, no zaujala ma len jedna liečiteľka a to pani Laura, ku ktorej som sa objednala a ktorá mi aj s pomocou Božou ešte stále pomáha. Hneď pri prvom stretnutí povedala, že som už dohľadala a nebudem musieť už nikde inde chodiť a že ma ku nej priviedol sám Pán Boh. Veľmi som sa potešila a v duchu ďakovala Pánu Bohu za jeho čin. Až s odstupom času môžem potvrdiť, že mala pravdu. A to, že mojim prianím na Vianoce pod stromček bola už spomínaná kniha, podľa mňa to nebola určite len náhoda, pretože ako sa hovorí: „náhody neexistujú.“ Ja to považujem za moje znamenie z neba, možno za moju dlhoročnú snahu, námahu a vytrvalosť, ktovie. Možno, že až teraz nadišla tá správna chvíľa. Stále som niečo hľadala, po niečom pátrala, zisťovala, nevedela som čo hľadám, či to čo hľadám aj niekedy nájdem, stále ma to ťahalo ďalej a ďalej, no nebola som s ničím spokojná. A až teraz viem, že som to našla, že som na konci cesty v mojom hľadaní. Až teraz viem, že som sa k pani Laure dostala na to správne miesto, k našej milej pani Laure, ktorá nám tak obetavo vo všetkom pomáha spolu so svojim manželom. Vždy som v srdci cítila, že Pán Boh existuje, že o pekle to nebudú len také rozprávky a že Boh nesídli len v kostole, ako nás to učí cirkev. Možno, že sa to iným ľuďom bude zdať prehnané, ale neexistuje žiadna Božia odpoveď, s ktorou by som sa na tejto stránke nestotožnila už od prvej chvíle, ako som si ju po prvýkrát otvorila. Páči sa mi Božia spravodlivosť, nepodplatiteľnosť a možnosť nápravy a zmeny nás všetkých k lepšiemu v živote. Veď bez cieľa cesta nemá význam.
Táto stránka mi pomohla v mnohých veciach, ale hlavne mi pomohla posilniť vieru v Boha, v jeho existenciu, ukázala mi, ako ísť tou správnou cestou, som vnímavejšia, pozerám sa na svet a ostatných ľudí s láskou, s úctou a pre toto všetko má veľký význam Vaša práca milá pani Laura, ktorú odvádzate svedomito a zodpovedne a preto Vám za všetko ďakujem. Vy jediná ste povedali , z čoho pramenia moje problémy a ako ich treba odstrániť.
Veľké ďakujem za toto: „ ZNAMENIE Z NEBA“ posielam nášmu všemocnému a láskavému Pánu Bohu, ktorý mi vo všetkom pomáha a ktorý mi môj život mení k lepšiemu . Pane Bože, som Ti za to veľmi , veľmi vďačná. Nesmierne Ťa z celej duše milujem a budem Ťa velebiť až do konca svojho života.

 

ĎAKUJEM.
Monika D. | 27.03.2014
Drahá pani Laura. Veľká vďaka za Vašu úprimnosť a dôveru s akou sa s nami delíte o svoje myšlienky a pocity. Vďaka za Vašu prácu, odhodlanie a vieru. Vďaka za Vašu lásku a že to s nami zatiaľ nevzdávate.
Neviem si predstaviť ako náročné musí byť vidieť či počuť to čo k svojmu životu nepotrebujete a pomáhať i tým, ktorí si to dostatočne neuvedomujú, či nevážia.
No za seba viem jedno. Boh ma k Vám priviedol a vďaka Vám pani Laura, som prvý raz v živote pocítila a precítila lásku k Nemu a vieru v Jeho existenciu. Každým dňom sa učím žiť svoju novú etapu bytia. Vďaka Bohu a vďaka Vám som sa druhý raz v tomto živote narodila, za čo Vám z celého srdca ďakujem. Pozdravujem a ďakujem aj Vašej rodine.
Vaša oddaná Monika.

 

Znak dúhy.
Elena | 26.03.2014
Chcem sa s vami podeliť aj ja o moje znamenie z neba. Mala som na svojej duši kliatbu, neviem ako dlho. Moja telesná schránka veľmi chradla a ani 3 mesačný pobyt mi neprospel v nemocnici, lebo pri každej liečbe som dostala nežiadúce účinky z tabletiek a injekcií, takže môj zdravotný stav došiel ku kritickému bodu. Z nemocnice ma prepustili, že som mala problém aj chvíľu posedieť a o chôdzi nemôže byť ani reč. Pomohol mi láskavý Pán Boh!!!! Poslal mi liečbu cez pani Lauru, ako sa jej mám zbaviť. Všetko som robila, ako mi bolo vysvetlené. Posledný deň (liečbu mojej duši) som išla modlitbu odriekať k potoku, lebo som si chcela nájsť kamienky do dlaní, ktoré budú liečiť moje čakry so všemohúcou pomocou Pána Boha. Moje kroky ma priviedli na krásne miesto, kde som nikdy predtým nebola. Vymyté miesto od vody, čistý riečny piesok na ktorom som zostala stáť. Odriekla som určenú modlitbu a ako som pozrela okolo seba, bez jediného kroka som našla aj vytúžené kamienky. Presne do mojich dlaní, bez jednej ostrej hrany. Hneď som poďakovala Pánu Bohu za Jeho veľkú pomoc, za miesto kde som sa ocitla, za nájdenie mojich kamienkov. Pri odchode od potoka, ktorý lemoval rad stromov, som sa vybrala domov. Po niekoľkých krokoch, nebolo ich asi ani desať, som zdvihla oči k nebu s pocitmi šťastia, lásky, veľkého odľahčenia. V tú chvíľu som uvidela krásnu dúhu, ktorá sa objavila na nebi. Toto sa udialo 23.6. Môj život sa mení každý deň do šťastia a radosti. Netušila som, čo znamená dúha, ale keď som si na tretí deň prečítala od Pána Boha odkaz, ako nám vysvetľuje znak dúhy, tak som pochopila, že to bola moja dúha. Z hĺbky duše mu ďakujem za lásku k mojej duši, za Jeho veľkú pomoc. Milujem ťa Pane Bože celou svojou dušou do konca môjho života a len Teba milovať budem.

 

Ochrana príbytku.
Ďugelová Erika | 26.03.2014
Milí čitatelia a hlavne ľudkovia, ktorí milujú len nášho jediného Boha. Chcela by som sa s Vami podeliť o moju Božiu ochranu príbytku, ktorú robím stále. Nie som nijaká pisateľka, ale musím Vám popísať, ako ochranu cítim ja. Odkedy používam túto ochranu príbytku a križujem svoje všetky rohy v byte, tak ako keby sa všetko zlé a negatívne odrážalo od nás. Viete, v mojom okolí a hlavne moja rodina sa do nás starala hlavne, že prečo sme prestali chodiť do kostola a na spovede. Prečo moje deti nechodia do kostola.....atď. Priznám sa, bojovala som s tým dosť dlho, ale už nikdy nebudem pochybovať..A odkedy robievam ochranu príbytku, ako zázračným prútikom sme spokojní a šťastní. A ten zázrak je sám BOH. Ľudkovia moji milí, robte si Božiu ochranu príbytku a pocítite úľavu na duši a hlavne spokojnosť všetkých, ktorí s vami bývajú. Ja sama to cítim aj tým, že inokedy by som zúrila v niektorých situáciách a ja sa čudujem, že aká som kľudná. A ešte, nikto sa ma už na nič nepýta, prečo nechodím do kostola, ako keby sa to od nás odvracalo ako bumerang. A ja som za to nesmierne vďačná Bohu a pani Laure, že to čo robí, robí pre nás všetkých. VĎAKA TI BOŽE.

 

Poďakovanie.
Renata Psotková | 25.03.2014
Milá pani Laura, veľmi pekne Vám chcem poďakovať za Vaše príspevky, modlitby aj rady, ktoré nám prostredníctvom Vašej stránky poskytujete, tiež poďakovať za pomoc, ktorú Ste mi už raz poskytla pri osobnom stretnutí. Veľmi milo ste ma prekvapila svojou bezprostrednosťou a úprimnosťou, to vždy moju dušu poteší. Priznám sa, že mi trošku u Vás chýbalo to, že Vás nemôžem objať, bola to moja spontánna reakcia, ale na druhej strane Vás chápem, že je to Vaša obrana voči negatívnej energii. Verím Vašej intuíciii a schopnostiam, lebo čo sa deje práve v poslednom období ma stále viac a viac utvrdzuje v tom, akú silu majú naše myšlienky, slová a aká dôležitá je viera a láska k Bohu a všetkým bytostiam na svete. Veľmi túžim po láske a porozumení medzi ľuďmi, preto sa snažím kontrolovať svoju myseľ, aby som si ju udržiavala čistú, aj keď ,,ona,, si tam zavše popíše to, čo niekedy ani nechceme a srdce cíti niečo iné. To je tá naša nedokonalosť, ktorú sme dostali do vienka už pri narodení a my sme tu na to, aby sme to ,,napravili,,. Vaše články som pani Laura čítala aj svojmu priateľovi a občas aj nejakú modlitbu. Naposledy som mu čítala o vaječných žlítkoch, ešte predtým sa mi na stránke zjavil odkaz, v ktorom ste písala, aby sme žiadne modlitby, rady nevynášali pre iných ľudí, prečítala som to tak narýchlo, lebo som sa tešila na Vaše nové veci. Potom som našla ten článok o žĺtkoch a čítala som ho pre seba a priateľa, ale v podvedomí som mala to, či to teda môžem alebo nemôžem čítať aj jemu, začala som mať výčitky či to bolo správne. Keď som to dočítala, vrátila som sa späť na tú Vašu žiadosť a prechádzala som slovíčko po slovíčku a cítila som, že som vlastne porušila Vašu žiadosť, čo mi moje vnútro dalo patrične najavo. Keď som išla o pár dní zase na Vašu stránku a nahodila som si svoje heslo ktoré som vôbec nezmenila a nedostala som sa tam, moja intuícia mi pošepkala:,,to máš za to, že si nerešpektovala pani Lauru a ja to naozaj tak cítim. Mrzí ma to a chcem sa za to ospravedlniť, som srdečný a spontánny človek a rada pomáham iným, ale rešpektovať druhých ľudí je veľmi dôležité a ja sa to stále učím, aj keď občas pochybím. Rada by som mala opäť prístup na Vašu stránku, ale to či sa tak stane je len na Vás. Ja Vám ďakujem za Vaše informácie, rady a želám Vám veľa zdravia, lásky a porozumenia, verím že Božie dary ktoré sme dostali si budeme vážiť a raz si opäť spolu vytvoríme novú Atlantídu. S pozdravom Rena

 

Ďakujem ti Otčinku môj drahý a prosím odpusť mi.
Mária | 23.03.2014
Ja Otče Bože som len malá bodka na tejto zemi a aj napriek tomu som ťa tak veľmi ranila. Ako človek som schybyla, nedokázala som sa ubrániť. Nesmierne ma to trápi a neprejde chvíla že by som sa ku tebe nemodlila a neprosila ťa o odpustenie. Neospravedlňuje ma nič Pane Bože. Ja som tvojou dlžníčkou, veľkou dlžníčkou. Mám od teba nesmierne dôkazy tvojej Božej lásky, ktoré sú pre mňa obrovským darom v živote. Celá moja rodina a láska ktorú mám od teba je pre mňa všetkým. Dal si mi zdravie, manžela, krásne zdravé deti, ukázal si mi cestu.... dostala som tak veľa a predsa som schybila a ranila. Nebyť pani Laury už by som tu nebola, to viem určite. Nik by ma nezachránil, bol si to Ty a to iba vďaka Vám pani Laura.
Ďakujem ti Otecko môj za to že ma pani Laura a pán Vladko tak veľa naučili. Ospravedlňujem sa im za všetko, viem že jedine ona ako jediná má dar od teba Pane Bože. Často krát odkazy ktoré nám odkáže sú pre nás ťažké, nepochopiteľné, ale je isté že sú to odkazy ktoré nám odkazuješ Ty Otčinku a sú pravdivé. Pre mňa posledný odoslaný odkaz bol veľkou ranou. Ranou ktorá by ma ani v zlom sne nenapadla. A predsa stalo sa, schybila som a tak veľmi som ti Otecko môj ublížila. Sklamala som Vás drahá pani Laura, Vás pán Vladko a hlavne sklamala som samú seba. Ako to vrátiť späť? Nejde to a to je to smutné, veľmi smutné. Odpustenie hľadám jedine v modlitbách ku tebe Otecko môj láskavý a ani neprestanem, lebo viem že jediná cesta si ty a ja túžim kráčať za Tebou.
Otčinku môj drahý, ďakujem ti za každú jednu radu, pomoc, lásku, pozornosť, upozornenie. Za všetko všetúčko čo si mi dal a čo mi odkázala moja drahá pani Laura.
Táto skromná žena má veľký dar, ktorý jej dal náš Otecko Boh. Verte každému každičkému slovu ktoré vám táto skromná útla žena povie. Ona jediná vám vie pomôcť pretože ona je Božím prorokom. Vážte si ju a buďte vďačný Bohu za to že ju môžete navštíviť. Ona má čisté a veľmi dobré srdce milujúce jedine nášho Otecka a každé slovko zapísané na papier je Božia pravda. Ja som príkladom pretože mi nejeden krát veľmi pomohla. Preto verte každému odkazu ktorý vám táto úžasná žena odkáže. Sú to Božie slová a v každom jednom odkaze je Božia láska. Nepochybujte o Bohu, o jeho láske k nám. O tom že nás chce varovať, priviesť na správnu Božiu cestu. To že sa nám často krát nepáčia odpovede ktoré sú nám odkázané nieje v tom že schybyla pani Laura, chyba je v nás, len si ju musíme priznať. Pani Laura sa nemýli, pani Laura nám otvára oči a za to jej patrí veľká vďaka a aj moje OBROVSKÉ ĎAKUJEM.
Ďakujem Vám Pani Laura a pán Vladko za všetko. Je mi ľúto že som vás ranila, veľmi ľúto a chýbate mi. Nech vás Pán Boh ochraňuje. Pokorne ďakujem, vaša Boha milujúca Mária

 

Doklady.
Dana | 29.03.2014
Milí čitatelia tejto úžasnej stránky, chcela by som sa s Vami podeliť o môj zážitok, v ktorom nám určite pomohol Náš sám Pán Boh. Raz večer sa muž vracal domov, bola tma a vytratil v meste doklady. Mal v nich všetky karty, občiansky, vodičský, z roboty veci, bank.kartu proste všetko čo sa mu tam vmestilo. Prišiel na to, až keď chcel ešte cestou domov natankovať. V tom zistil, že nemá doklady. Tak mi telefonoval, či náhodou ich nevytratil doma.Bolo okolo 9 hod. večer a pochodil celé mesto a hľadal. Ja som doma nič nenašla, tak som popýtala nášho láskavého Pána Boha o pomoc. Prosila som, ak je to Božia vôľa, tak nech ich môj muž nájde.Keď nie, nevadí. Tak ich bude musieť všetky znovu vybaviť. Veď viete, koľko to dá roboty všetko povybavovať. No a aké bolo naše prekvapenie a radosť, keď tie doklady našiel jeden pán a priniesol ich ešte v ten večer osobne môjmu mužovi. Úžasné. Ja som sa len usmievala a ďakovala Pánu Bohu nášmu. Lebo viem a verím, že to zariadil jedine ON. Je to krásny pocit zažiť a pocítiť Božiu pomoc. Milujem HO nekonečne a nikdy kým budem tu žiť neprestanem. On je naše všetko.

 

Bože odpusť mi, prosím.
Erika | 29.03.2014
Keď čítam Vaše príbehy, pocity tak aj ja som sa zamyslela nad sebou a našla som sa aj ja v tomto príbehu. Aj mňa sa zmocnil strach, že som sa aj ja mala niekedy Boha viac zastať. Pretože v mojom okolí nenájdem pochopenia, či k tejto stránke, k pani Laure, k Nášmu Bohu. Musím viac bojovať. Pociťujem niekedy strašné pokúšanie hlavne zlé, ale ja sa vždy obraciam k Bohu a prosím ,aby ma zachránil. On je moja cesta, pravda a život. Nemôžem a hlavne nezídem z cesty. Bože môj odpusť aj mne a aj mne daj šancu všetko napraviť. Daj mi silu. A hlavne sa ti chcem Bože môj poďakovať, aká som teraz šťastná s mojou rodinkou a verím, že s tebou budem vždy.

 

More.
Mária | 29.03.2014
Milí čitatelia tejto stránky. Rada by som prispela svojou reakciou na príspevok pridaný pani Laurou od nášho láskavého Otecka, na otázku týkajúcu sa mora, či je tak zdravé ako sa to všade píše.
Chcem reagovať kvôli tomu, že ja osobne som mala podobný problém a presne ako bolo písané v texte od našej drahej pani Laury tak ja osobne som toto zažila. Bolo to už dávnejšie ale pamätám sa na to veľmi dobre, pretože problémy ktoré som mala boli veľmi veľké a pretrvávali veľmi dlhú dobu. Osobne som mala veľké ženské problémy. Prosto prešla som si úplne všetkým možným aj nemožným. Prichádzali mi tak ťažké a problémové veci do cesty, že som nevedela vlastne z kade sa berú. Som žena ktorá nikdy nestriedala partnerov, mám manžela ktorému som vždy bola verná, nikdy som nešla na žiadnu verejnú toaletu a nikdy som si nikde nesadla na studené a predsa. Stále sa mi moje ženské problémy stupňovali, až lekár sám už nevedel čo so mnou. A ja som len trpela a trpela, bolo to pre mňa veľmi dlhé a ťažké obdobie-roky. V tej dobe by som nešla do žiadneho bazéna aj keby neviem čo, pretože som vedela aké hrozné následky ma čakajú. Lekári tvrdia, že aj pri rôznych ženských problémoch treba obmedziť sladkosti a sladké veci, pretože podporujú rôzne mykózy. No takže som ani sladké nejedla, prosto dodržiavala som všetky možné lekárske rady.
A tak keď som sa dozvedela že ideme ku moru tak som sa veeeeľmi potešila. Ako je more zdravé, ako sa tam budem vyvaľovať vo vode a všetko sa mi vylieči. Ako mi to na tie moje problémy nesmierne pomôže. Aj keď osobne nemám rada studenú vodu, vôbec ju nemusím, bola som odhodlaná sedieť v nej maximálne koľko zvládnem. Veď čo by som neurobila na úľavu od svojich problémov. A všade sa tak super písalo o mori. No však opak bol pravdou, nič sa mi neuľavilo. Všetko bolo tak ako predtým, bolesti ustali na chvíľu (možno len kvôli tomu, že som si to nahovorila) a zasa sa všetko vrátilo do starých koľají a postupne sa to stupňovalo. A to sme ku moru začali chodiť pravidelne každé leto, veď ako sa hovorí jeden krát ti more nemôže pomôcť, treba to opakovať. A tak sme to opakovali kvôli zdraviu.
Až ma náš láskavý Pán Boh doviedol ku pani Laure. Presne to bolo pri mori, zasa som si išla zopakovať liečbu (v očakávaní). Ale namiesto toho ma môj drahý Otecko nasmeroval ku pani Laure. Táto zlatá žena mi prijala písmo od Pána Boha v ktorej som mala na svojej duši kliatbu od detstva, preto sa mi tento stav stále zhoršoval. Musela som sa zbaviť kliatby, čo som aj s láskou ku nášmu Pánu Bohu a s jeho Božou pomocou urobila. A za tým nasledovala liečba silného krvného zápalu. Keby nebolo teba Otecko, určite by som tú liečbu nezvládla. Bolo to veľmi, veľmi pre mňa náročné ale zato to bolo nesmierne účinné. Stav sa mi veľmi zlepšil, nie hneď naraz ale postupne. Ale stále mi ešte pretrvávali nejaké problémy. Tak som sa ešte objednala ku našej zlatej pani Laure a dostala som na doliečenie pitie čaju, ktoré som úspešne zvládla. Trvalo to ešte pol roka ale teraz vám môžem všetkým povedať že kúpať sa je pre mňa v bazéne radosť. Nemám žiadne problémy. Prosto žiadne, všetko zmizlo ale musela som našu pani Lauru kvôli tomuto problému navštíviť tri krát a ja som jej za to nesmierne vďačná. Vždy mi poradili aj s pánom Vladkom čo sa len dalo. Videli ako sa trápim a vždy, vždy mi pomohli. Som im nesmierne vďačná. Sú to dvaja úžasní ľudia a mám ich ozaj veľmi rada.
Ďakujem ti láskavý Otecko môj Nebeský za tento Boží dar a tým je moje zdravie. Krvný zápal zmizol, všetky zápaly v tele ktoré mi spôsobovali ženské problémy sú preč. Nesmierna a obrovská vďaka zo srdca. Si pre mňa Otecko drahý všetkým.
A písala som vám to kvôli tomu, že presne ako bolo písané v Božej odpovedi na more. More vám samo o sebe nepomôže. Ak máte rôzne dýchacie problémy, ženské, kožné. Ak vám sám náš Otecko Boh nepomôže prostredníctvom pani Laury, tak more určite nie.
Ja osobne za seba môžem povedať, že ak človek ide ku moru a cíti sa zdravý, more má veľké účinky, pretože si tam oddýchneme, načerpáme silu, vidíme tú krásu ktorú stvoril náš Pán Boh. Ale ak sme chorí a sedíme a plávame v tej vode iba kvôli tomu že nám to pomôže, tak to nemá žiaden účinok. Pretože ani mne to moju kliatbu nezmylo. Ostala a stav sa mi len zhoršoval aj napriek tomu že som v tej vode trávila maximum času a čakala som aký ozdravný účinok nastane. A čakala ......
Ešte raz veľká vďaka Pane Bože. Milujem ťa z celého srdca a som veľmi rada že si mi ukázal cestu ku tebe. Buď prosím so mnou a daj aby som sa neodklonila z tvojej cesty, nech moje srdce patrí navždy iba tebe. Tvoja srdcom milujúca Mária

 

Veľa síl pre pani Lauru!
Miro | 25.06.2014
Otecko Boh môj prosím ťa ochraňuj nám každým dňom pani Lauru, ktorej dušu si nám poslal na záchranu celého ľudstva. Je to až neuveriteľné akú dôležitú úlohu si zveril našej milovanej "malej" pani Laure - zachrániť celé ľudstvo od blížiacej sa apokalypsy. Prosím Ťa pomáhaj jej aj pánovi Vladovi každým dňom viac a viac, posilňuj ich duše a uľahčuj im v ich ťažkom a veľmi dôležitom poslaní tu na zemi v tejto dobe, a to priviesť ľudstvo naspäť k Bohu. Obdivujem tento tvoj veľkolepý a odvážny plán a modlím sa aby sa nám to spoločne všetkým podarilo, kým nebude neskoro. Pomáhaj všetkým dobrým ľuďom a silným "Božím bojovníkom" tu na stránke ktorí sa tu schádzame aby mali každým dňom viac a viac síl na prekonávanie zla a šírenie viery v Boha do sveta! Bojujte, nikdy to nevzdávajte! odmena nás neminie:-) prajem veľa veľa odvahy a lásky do každého dňa všetkým Vám! Otče Bože pomáhaj prosím, ľúbim Ťa! ďakujem

 

Poďakovanie Bohu.
Renata Reinová | 25.06.2014
Ďakujem Ti z celého srdiečka BOŽE môj milovaný za pomoc pre nášho psíka Ronyho, ktorú si mi poslal v rýchlosti po Laurinke. Z celého srdca Ti ďakujem a robím všetko ako si mi liečbu poslal. Milujem Ťa neskutočnou láskou Otče môj milovaný a budem Ti ďakovať celý svoj život aj za nášho psíka, ktorý sa cíti lepšie každý deň. Ešte Ti ďakujem BOŽE za Laurinku, ktorá Tvojou pomocou dáva nám všetkým šťastie a lásku Tebou posielanú
ďakujem
Renata

 

Veľká vďaka drahý Bože.
Dana | 23.06.2014
Milí čitatelia tejto najkrajšej stránky. Idem sa s Vami znovu podeliť, ako veľmi mi Pán Boh pomáha. Už som tu raz písala, ako mi Otecko náš nebeský pomohol pri migréne, že ma hlava síce bolela, ale nemusela som odísť z roboty domov.Dalo sa to vydržať. No a minule som zase začínala mať migrénu - začína mi to takou aurou, napoly nevidím, mám také záblesky pred očami a to vždy viem, že ma za pol hodinu rozbolí hlava. Začala som sa modliť k Pánu Bohu, že ak je to Jeho Božia vôľa, nech ma hlava nezačne bolieť. Veľmi som ho prosila. Naozaj čestné slovo mňa hlava ani nezačala bolieť. Ja som bola z toho taká prekvapená, lebo doteraz celý život, ma vždy veľmi bolela hlava. A teraz ani nezačala, to je úžasný pocit, keď viete, že niekto je s Vami a dáva na Vás pozor a počuje Vaše prosby. Nádherné. A koľko mi Pán Božko pomohol v robote, tak som ho prosila, nech mi dá silu, čistú myseľ všetko zvládnuť. Vždy vždy vždy, keď som ho poprosila mi pomohol, vážne.Je to zázrak. Čudujem sa sama sebe a búcham si hlavu, že ako som mohla žiť a byť 35 rokov bez Nášho Láskavého Nebeského Otca. To aký bol život? Úplne prázdny. Aj som teraz chodila po lekároch a výsledky všade ok. Aj dnes som mala jedno vyšetrenie - preventívka a výsledky sú v poriadku. Prosila som Nášho Otecka a on ma vypočul. Krása. Som si povedala, že keď toto všetko pre mňa robí Náš Drahý Bože Otče, tak dnes som držala ako vďaku pôst. A tak ľahko sa dá taký pôst dodržať, keď viem, že to robím z lásky a vďaky k Nemu. Milujem Ťa viac ako svoj vlastný život ako čokoľvek na Zemi. Ďakujem naozaj za všetko a som vďačná, že veľmi smutná udalosť v našej rodine mi otvorila oči, dušu a našla som Pána Boha. A ďakujem za to aj našej milovanej pani Laure a pánovi Vladkovi, ktorí mi ukázali správnu cestu. S láskou Dana

 

Poďakovanie.
Silvia Sabova | 23.06.2014
Milostivý náš Otec Nebeský, úprimne sa Ti chcem poďakovať za všetko. Za to čo mám a čo dostávam, ale aj za to, čo nemám. Ľúbim Ťa celým svojim bytím. Ďakujem Ti za to, že som mohla osobne spoznať pani Lauru aj jej manžela, sú to úžasní ľudia, požehnávaj ich bytia každý deň a daj im silu a ochraňuj ich od všetkého zlého.
Milí čitatelia, mala som problém s ramenným kĺbom a boli časy, keď som rukou skoro nemohla ani pohnúť. V tom období som sa stala čerstvou maminou. O pani Laure som sa dozvedela od mojej sestry, ktorá u nej už bola a uzdravila sa pomocou od Boha dostaných modlitieb a liečby, ako ju aj jej rodinu či blízkych známych. Otec náš Nebeský úprimne Ti ďakujem za liečbu, ktorú som od Teba cez pani Lauru dostala. Ďakujem za túto stránku, veľmi mi pomáha, veľa sa tu učím, čo ma posúva ďalej a ďakujem za krásne modlitby, ktoré sú balzam na moju dušu. S láskou Silvia

 

VEČERNÁ MODLITBA.
Erika Ďugelová | 22.06.2014
Drahá pani Laura, chcem sa Vám poďakovať a aj Bohu za večernú modlitbu, ktorú ste dali na stránku. Už dlhší čas sa v noci budievam v rovnakom čase, niečo ma budieva a ja sa zobudím a trasie mi celým telom. Začala som sa modlievať túto modlitbu, môj spánok je kľudný. Ďakujem Bože môj, verím v silu modlitby. Ďakujem.

 

Ďakujem!
Miro | 20.06.2014
Otecko, Boh môj, keby toto mal byť môj posledný deň na zemi tak ti chcem povedať, že ti za všetko čo si mi v živote dal aj vzal-ďakujem! Za každú tvoju pomoc mojej duši-ďakujem! Za uľahčenie života tu na zemi-ďakujem! Za pani Lauru a jej odkazy, ktoré mi v živote pomáhajú-ďakujem! Za možnosť spoznať pani Lauru a pána Vlada, za každú ich minútu venovanú mojej duši na pomoc v živote-ďakujem, za každý tvoj odkaz pre mňa prijatý dušou pani Laury od začiatku až po dnes-ďakujem! A keby som sa už zajtra nemal zobudiť, teším sa na stretnutie s Tebou tatinko môj, plánujem ťa objať, dúfam že sa dostanem až tak blízko:-) ďakujem Ti, milujem Ťa a aj navždy budem. S láskou, tvoj boží bojovník miro

 

Božia láska alias šťastný život.
Renata Reinová | 19.06.2014
Hneď na začiatku by som chcela poďakovať nášmu milovanému Oteckovi a Laurinke za Božie slová, ktoré nám pomáhajú v každom okamžiku nášho žitia. Milujem Ťa Bože láskou, ktorá sa slovami nedá vysloviť. Ľúbim Ťa z celého srdiečka a ďakujem za každý deň ktorý môžem prežiť so svojou rodinou. Z lásky vyslovené tieto slová bol iba úvod pre lásku a šťastie, ktoré cítim každý deň len vďaka nášmu milovanému, ktorý nám každý deň dáva možnosť využiť ten krátky čas ktorý tu žijeme.
Laurinku si veľmi vážim jej úžasným postojom ku každému človeku. Ďakujem Laurinka, že som mala možnosť spoznať Vás a Vašeho manžela, klaniam sa ľuďom ako ste vy a do konca môjho života to tak bude. Od Vás Božia láska plynie do našich duší ako pohladenie. Ja Ti BOŽE ďakujem, že nás miluješ .
Laurinku nepoznám tak dlho ako ostatní, ktorí tu píšu možno pol roka ale to nie je až také podstatné. Keď som prišla prvý krát mala som strach pretože som tam bola v chúlostivej záležitosti môjho podnikania. Sadla som si do miestnosti skromnej ako ich majitelia. Bola som prekvapená a trošku zaskočená, keď som videla pani Lauru môj prvý dojem bol veľmi zvláštny ako keby som videla ženu ktorá do tohoto storočia nepatrí. Jej tvár mi pripomína Egypt je zvláštna milá, nežná, skromná a potila som sa celá od strachu čo mi povie. Ten strach sa zmenil v okamihu na strašné zimomriavky ale veľmi príjemné, úžasné pocity šťastia. Nedokázala som si to vysvetliť. Laurinka sa mi predstavila a ospravedlnila sa, že sa mi nemôže venovať ale že jej manžel mi všetko vysvetlí. Ja som samozrejme hneď vedela, že Laurinka a Vladimír ako sa povie kopú za jednu ligu /sú zohraní /. Ja som odišla s neskutočným pocitom lásky a verte mi, že som bola ako majster sveta. Za tento pocit by som tam chodila stále. Keď som tam bola druhý krát už som osobne hovorila s pani Laurou. Mám zdravotný problém s otrávenou krvou na ktorú mi náš Milovaný poslal Boží recept. Ja BOŽE dieťa tvoje Ti ďakujem, lebo to čo som videla na vlastné oči moje bolo pohladenie. Vysvetlím. Už dlhšiu dobu sa zaoberám zdravou výživou, parazitmi, baktériami a rôznymi inými chorobami v našom tele. Už po druhom mesiaci svojej liečby zo mňa vychádzal parazit zvaný vlasovec. Je to parazit veľmi ťažko liečiteľný a keďže som prešla pred touto liečbou rôznym ničením týchto parazitov nevedela som sa ich zbaviť. Bola som prekvapená ako rýchlo a hlavne v akom veľkom množstve to zo mňa vychádzalo. Pretože tieto parazity nevidíte voľným okom pokiaľ nie sú vo veľkom množstve. Ja som prešla už všetkým možným a za neskutočné finančné prostriedky ale toto som ešte nevidela. Ľudia nepotrebujete nič iné iba nášho milovaného Pána a Laurinku a nebude Vás to stáť veľa iba lásku, pohladenie a pár drobných, aby mohla aj naša Laurinka žiť ako každý z nás a uvedomte si ako veľmi ju potrebujeme. Ja si bez nášho Pána a Laurinky / samozrejme pána Vladimíra/ už život neviem predstaviť . Mám ešte 2 mesiace do konca mojej liečby a už teraz viem, že budem v poriadku. Týmto sa Otecko môj milovaný klaniam všetkému čo si pre mňa urobil a ďakujem Ti za všetko čo na tomto svete vidím, počujem, cítim lebo je to preto, že ma z celého srdca miluješ. Každé nové ráno je pre mňa to najkrajšie pretože viem, že pri mne stojíš v každom okamihu preto tá božia láska alias šťastný život. Ďakujem za každý deň.
Tvoja Renata

 

Svätá pravda.
Júlia | 15.06.2014
Pán Daniel napísali ste krásny príspevok, že tá skutočnosť a realita je PRAVDA, že pani LAURU si treba vážiť ako Proroka, že je jej to dané a tá obetavosť voči druhým ľuďom a pomoc sa nedá slovom ani písmom poďakovať pani Laure. Ľudia sú už tou závisťou a nenávisťou tak posadnutí, že nedokážu spracovať a uvedomiť si tu Záchranu, ktorú pani LAURA robí pre ľudstvo. Nie len Slovensko, ale cela planéta je chorá a potrebuje očistu. Stránka pani Laury by mala vychádzať vo všetkých jazykoch sveta a tie PREÚŽASTNÉ MODLIDBY nič krajšie som v živote nečítala. Pri čítaní modlitieb od pani Laury nie len ja ale aj mnohí iní ľudia čo viem čo chodia na túto stránku vedia povedať TO JE POHLADENIE DUŠIIIIIIIIII. Ďakujem Ti Pane Môj Bože za dar ktorý si poslal, že nám je umožnené sa zmeniť. Ďakujem Vám Pani LAURA ZA VAŠU OBETU A TRPEZLIVOSŤ. NECH OTECKO NÁŠ NEBESKÝ POŽEHNÁ VAŠU DUŠIČKU ABY STE OTVORILI ĽUDSTVU OČI PRE NAŠU ZÁCHRANU.

 

Môj život sa zmenil na nepoznanie.
Silvia | 14.06.2014
Asi pred pol rokom som sa na odporúčanie mojej známej obrátila o pomoc na pani Lauru. Chcela som ju poprosiť o pomoc pri alergii na pele stromov, kvetov a tráv, ktorá ma trápi viac ako 20 rokov a stále sa zhoršuje. Táto alergia nebolo iba to jediné, čo ma trápilo, dva stroskotané vzťahy, sama s dvoma deťmi, živnostníčka, žiadna istota, úver, priveľa účtov ... Pri návšteve pani Laury som sa dozvedela, že mám silnú kliatbu. Cez pani Lauru mi milostivý pán Boh odkázal, ako sa môžem kliatby zbaviť. Dodržala som úplne všetko do detailov. Verila som po celý čas, že sa týmto moje celé trápenie skončí a bude sa mi vo všetkom dariť. Týmto sa chcem poďakovať milostivému pánu Bohu, že ma po celý môj život chráni, vždy som cítila, napriek všetkým problémom, že je pri mne. Odkedy mi ukázal cestu k pani Laure, môj život sa zmenil na nepoznanie. Podarilo sa mi získať fixnú prácu, popri ktorej aj podnikám, darí sa mi čím ďalej tým viac. Mam partnera, s ktorým som veľmi šťastná, konečne prežívam lásku, akú som si vždy priala. Moja alergia sa úplne zmiernila a pracujem už na jej úplnom odstránení, samozrejme s radami milostivého pána Boha, za pomoci pani Laury. Veľmi pekne ďakujem, za to že ste pani Laura a že ste ma k sebe prijala.