19. strana

21.01.2016 12:09

Poďakovanie Bohu.
Martin | 08.03.2015
Pane Bože, ďakujem Ti veľmi, veľmi, veľmi pekne za pomocnú ruku ktorú si mi podal. Veľmi veľa to pre mňa znamená a nesmierne si to vážim. Ďakujem Ti Bože Otče láskavý za zbavenie sa kliatobného zaťaženia, ktoré tak ťažilo moju dušu. Ďakujem aj p. Laure a jej mužovi p. Vladimírovi za všetko čo pre mňa v Tvojom dobrom a láskavom mene urobili. Ďakujem Ti Bože za všetko čo pre mňa robíš, za to že pri mne stojíš, že ma chrániš, že mi pomáhaš. Milujem Ťa Otče Bože láskavý z celého svojho srdca a vždy budem. Ďakujem Vám p. Laura a aj Vám p. Vladimír za všetko, veľmi veľa to pre mňa znamená. Nech Vám Boh žehná. Želám peknú nedeľu.
S pozdravom Martin

 

Poďakovanie Pánu Bohu za liečivá.
júlia | 14.02.2015
Ďakujem Ti Otecko môj láskavý za Tvoju receptúru na suchý kašeľ z hrebíčkov. Zabral hneď a kašeľ je už preč. Ďakujem Ti Otecko že nás máš tak rád a posielaš nám fantastické receptíky na prírodnej báze veľmi jednoduché pre naše choré telíčka. Ďakujem Ti Otecko Môj veľmi vďačne za všetko čo pre nás robíš a že nás takto prírodne uzdravuješ. Veľmi Ďakujem.

 

Božia pomoc.
Mária | 06.03.2015
Drahý Otčinečku, zo srdca Ti patrí moja veľká vďaka. Svojou láskou ktorú cítim že ma stále obdarúvaš si mi tak nesmierne pomohol, že ani neviem opísať aká šťastná som. Tento týždeň bol veľmi ťažký, veľmi zle som sa cítila, bolesti žalúdka, zvracanie, chvenie tela... všetko mi bolo a jediné čo mi stále chodilo na myseľ si bol Ty a prosby vysielané ku Tebe. Stav sa mi vôbec nezlepšoval, mala som pocit, že sa to skôr zhoršuje, stále sa mi neskutočne točila hlava, bola som ako na kolotoči a strašne ma z toho napínalo. Ani neviem opísať ako zle a v koncoch som sa cítila. Modlila som sa modlitby, ktoré má naša drahá pani Laura na svojej stránke – proti závratom na preťaženú dušu, na bolesti žalúdka kvôli preťaženiu duše, duševným trápením a mnohé iné na môj zlý stav.....a dnes poobede sám náš láskavý Pán Boh uľavil môjmu trápeniu. Netočí sa mi hlava, nemám také obrovské závrate. Je mi ozaj ľahšie.
Božinečku môj milovaný ĎAKUJEM Ti z celého srdca. MILUJEM Tvoju prítomnosť, MILUJEM Ťa celým srdcom, MILUJEM Tvoju dobrotu. Ja viem, necítim sa ešte vôbec fit, ale povedalo mi to ozaj veľa. Môj drahý manžel sa o nás všetkých tak vzorne staral, pretože ja som bola úplne vyradená. Jedno však viem je to, že VĎAKA TEBE BOŽINEČKU mám takéhoto úžasného manžela Petra, ktorého mi sama láskavá pani Laura odobrila. Ani v jednej vete sa táto úžasná žena nemýli. Ona vie, lebo je prorok na našej zemi. ĎAKUJEM, ĎAKUJEM a ešte raz ĎAKUJEM. Vaša Pána Boha milujúca Mária.

 

ĎAKUJEM TI BOŽE.
Gabika Slobodová | 06.03.2015
Božinku strašne moc Ti ďakujem za to, že som našla cestu k Tebe, že nie som slepá ako tí cirkevní zblúdenci, za to, že som okamžite pochopila, kde je pravda aj keď som bola vychovávaná v tom že si trojitý - aj keď mi to nikdy nedávalo žiaden zmysel. Za to, že aj keď som Ťa v mojom živote veľa krát sklamala, aj tak ma stále ľúbiš a vždy mi pomáhaš a snažíš sa ma priviesť zas na správny chodníček. Ďakujem TI Otče môj za moju rodinku, strašne moc ich ľúbim. Ďakujem TI Bože aj za môjho brata a jeho novú rodinku, že mu tiež dennodenne pomáhaš. Ďakujem Ti za moju poslednú liečbu od Teba a aj za to, že mi tak pomáhaš aby som túto ťažkú liečbu tak super zvládala. Ďakujem Ti Božinku za pani Lauru a jej manžela, bez nich by sme tu ďalej blúdili, ďakujem, že im dávaš takú silu, odvahu a ochranu. Ďakujem Ti za túto stránku a aj za úžasných ľudí, čo sem prispievajú. Božinku môj, pomôž nám prosím Ťa, aby sme našli spôsob ako tým cirkvou zmanipulovaným ľuďom máme ukázať kde je pravda, pretože oni sú ako keby v hypnóze. 2+2 je 5 ich úplne vystihuje.
Milujem ŤA BOŽE.

 

Ďakujem môj Bože.
Kosztolányiová Dana | 05.03.2015
Dobrotivý láskavý Bože. Ďakujem Ti z celého srdca za silný účinok modlitby na zbavenie sa pripútanosti k bývalému partnerovi. Modlím sa ju tretí mesiac a cítim, kde som sa nachádzala, keď som sa ju nemodlila. Ten rozdiel je citeľný. Všetko mi to teraz prichádza a vidím, aký bol môj pohľad duševný zastretý. Ako ľahko človek skĺzne tam, kde nechce byť, keď je slabý a nemá pevnú vieru......cítim silu Vďaka Tebe Bože môj dobrý zo dňa na deň. Dávaš nám príklad pani Lauru jej manžela, Daniel, Miro ,Peter ...aký máme byť silní a odvážni a zla sa netreba nikdy báť, ako si nám v jednom z mnohých odkazov poslal. Táto veta ma posilňuje môj Bože, Ďakujem. Ďakujem Ti Bože za Božie kréda, odkazy v ktorých nám posielaš silu, pravdu, lásku...Ďakujem Ti za Bojovníkov, za Božiu pravdu a lásku, za Lauru, jej manžela Vladimíra, za Daniela za Mira, za Petra ....a ostatných Bojovníkov. Objímam Ťa môj dobrotivý Boh .....bojujem a budem bojovať za pravdu a lásku Božiu. Najväčšia sila v celom svete a vo vesmíre je Láska a Láska si Ty Bože. Si Tu s nami a vo všetkom a v každom z nás....daj Pane Bože láskavý prosím, aby svitlo každej duši ktoré sú zatemnené a začali vidieť kto je pravý Boh. MILUJEM ŤA BOŽE MÔJ DOBRÝ NAVŽDY!

 

Ďakujem Ti Bože.
simona | 03.03.2015
Chcem sa poďakovať Pánu Bohu za všetko čo pre mňa robí, za každú pomoc a za to, že ma vždy počúva...
Asi pár dní dozadu ma začal pri prežúvaní bolieť zub, bolesť bola stále horšia, až som si včera uvedomila, že budem musieť navštíviť zubára a pri tom pomyslení mi nebolo veselo, pretože zubárov tak nejak nemusím...,len tak letmo mi v hlave prešla myšlienka: Bože, keby si mi tak tú bolesť odstránil ´´
Dnes pri raňajkách som si uvedomila, že bolesť je zrazu preč, čo ma veľmi prekvapilo, pretože som sa ani nemodlila, neprosila, len som sa zamyslela a to ma utvrdilo, že Pán Boh pozná a počúva každú našu myšlienku...

 

Ďakujem za ochranu.
Erika Ďugelova | 03.03.2015
Láskavý môj Bože, chcela by som sa jedine Tebe poďakovať za ochranu, že si ma nechal ešte žiť na tomto svete a aj moju dcéru. Včera som s dcérou cestovala zo školy, ako každý iný deň a mali sme autonehodu. Dosť vážnu, nakoľko do nás zozadu nabúral kamión. Auto je úplne zdemolované, ale my sme úplne zdravé a bez škrabancov. Keby som sa nemodlila pred každou jazdou, tak by to dopadlo omnoho horšie. Bože viem, že mi pomôžeš sa dostať z traumy, ktorú teraz prežívam, všetci, ktorí našu nehodu videli a policajti mi povedali, že sme mali obrovské šťastie. A to šťastie si Ty môj Boh. Ďakujem vrúcne ešte raz Pane Bože.

 

Bohu nie je nič nemožné.
Valéria | 03.03.2015
Otecko môj milovaný, veľmi krásne Ti ďakujem za slniečko o ktoré Ťa denno denne prosím, aby si bol so mnou a zasvietil mi na tejto, pre mňa ťažkej ceste. Ďakujem, že mi slniečko ukazuješ každý deň či prší, či sneží, či je zamračené. Vždy nájdeš ten čas kedy mi ukázať, že si so mnou aj keď len na dve minútky. ĎAKUJEM, že ma počuješ, si mi veľkou oporou a vždy aj budeš. Ďakujem Ti PANE BOŽE VEĽMI ŤA ĽÚBIM. Z CELÉHO SRDCA A NIKDY NEPRESTANEM.

 

Ďakujem Bože za krásny pocit a pokoj.
miro | 28.02.2015
Otče Bože ďakujem Ti za pokoj, ktorý mám poslednú dobu na duši. Neviem presne čím si to zasluhujem, ale viem, že je to od Teba. Prepáč že sa Ti niekedy málo prihováram počas dňa, niekedy nie je čas a som ešte teraz aj trošku opatrný, viac sa držím pri zemi, ale milujem Ťa a aj keď niekedy nie je čas na rozhovor s Tebou, aspoň Sobotu to dobieham. Veď Ty vieš. Ďakujem Ti, že ma vždy vypočuješ a niekedy sa to stane že je to taký krásny pocit. Iba sa tak s Tebou rozprávam o všeličom čo mi príde na um, taká normálna debatka, posťažujem sa Ti, poďakujem Ti a sem tam Ťa o nejakú drobnosť poprosím. Neviem či rád, ale viem že ma počúvaš, aj keď niekedy trepem zbytočne, prepáč ak Ťa tými rečami niekedy nudím, ale mne to dobre padne keď viem, že ma počúvaš a možno sa aj smeješ na mne aký som trepák. Ja neverím ľuďom, nezverujem sa im, verím Tebe, preto sa Tebe zverujem. Je to ale krásny pocit, iba sa tak s Tebou rozprávam ako s kamarátom a zrazu mám zimomriavky, zahreje ma na tele, je mi do plaču. Niekedy si slzy utriem aby si si nevšimol že plačem, ale viem že Ty to aj tak vidíš. To je tak krásny pocit. Milujem Ťa za tento pocit. A pozdravujem Ťa Tatinko môj domov, pozdrav aj anjelov ktorí Ti pomáhajú, držte sa tam hore, bojujte a pomáhajte aj nám tu dole na zemi bojovať za Boha a za Lásku. Mám Ťa rád Otče Bože a Ďakujem že si zoslal na zem pani Lauru aj pána Vlada. Pomáhajú nám všetkým, bez nich by sme Ťa mnohí nepoznali, ja teda určite nie. Žehnaj im prosím...Milujem Ťa a teším sa na Teba, budem bojovať ako drak aby som sa po smrti dostal domov, inde nechcem ísť:-) Ľúbim Ťa, ahoj!

 

Božia dokonalosť.
Zuzana | 26.02.2015
Drahý Bože. Každý deň, keď vidím svoje deti, Ti za ne nesmierne ďakujem a obdivujem ako si nás ľudí stvoril, ako sme my ľudia dokonalé bytosti, ako si nás svojou múdrosťou a dokonalosťou vytvoril. Vždy keď pozerám na svoje deti vidím v nich kúsok z Teba, neviem ani slovami opísať, čo moja duša cíti, keď pozerám na tie čisté duše, aspoň sa budem snažiť, aby boli čisté duše a žili len pre Teba drahý Bože. Ďakujem Ti drahý Bože, že si ma obdaroval zdravými očami a môžem obdivovať svet okolo seba, milujem všetko čo si vytvoril svojou jedinečnosťou, či je to príroda, zvieratá, alebo slnko či prenádherná nočná obloha s jagajúcimi hviezdami, ktorá ma vždy fascinovala a vždy som Ťa tam hľadala a predstavovala si ako sa na mňa pozeráš. Ďakujem Ti drahý Bože, že si mi ukázal tú správnu cestu, Tvoju cestu a prosím Ťa pomôž mi, aby som na tejto ceste nezblúdila. Veľmi Ťa milujem a som vďačná, že som mohla stretnúť Tvojho posledného proroka pani Lauru. Mám vás rada. Ďakujem.

 

Ďakujem.
Zuzana | 24.02.2015
Ďakujem Ti láskavý Otecko za pomoc pri dnešnom cvičení. Mala som pocit, že mi kĺb vyskočí, ale poprosila som Ťa, aby si mi pomohol a nepraskalo mi v kĺbe pri každom zodvihnutí nohy a ten nasledujúci zdvih nohou bol taký ľahunký bez praskania a vyskakovania kĺbu. Ďakujem Ti Bože Otče, veľmi Ťa milujem. Ďakujem pani Laura, že ste doplnila ďalšie cviky, aj keď neviem či na mňa účinkujú svojou silou, lebo neviem či si to zaslúžim, ale viem že teraz každý deň aspoň na chvíľku popreťahujem svoje zlenivené svalstvo. Ešte raz Ďakujem. Myslím na vás každý deň.

 

S láskou Lucia.
Lucia | 24.02.2015
Ďakujem Ti otecko za každú Tvoju pomoc, odkaz a lásku, ktorú mi posielaš, za šťastie byť mamičkou a za to Ocko nádherný náš nebeský, že ma tak chrániš a celú zimu vôbec nie som chorá, pretože to nemôžem, keď mám ešte pod srdiečkom Bianku. Ocinko je to dievčatko, ďakujem, som taká šťastná, neviem sa už na ňu dočkať, vieš aká som netrpezlivá. Ďakujem Ocko za všetko. Náš pán Boh. Krásny. Vieš ja mám taký pocit, že si to všetko čo mi dávaš nezaslúžim. Som hriešna dušička, ani tak veľmi nepomáham ľuďom, ako by som chcela. Prosím požehnaj nám pani Lauriku, láskavú, s krásnym srdiečkom, som taká šťastná, že taký krásny vzor tu na svete môžeme mať. Veľmi ju ľúbim, je super. Ďakujem Ocko, Pane Bože, milujem Ťa najviac. S láskou Lucia

 

Ďakujem a veľmi Ťa milujem, Bože.
dana | 24.02.2015
Veľmi mám potrebu vyjadriť Bohu čo cítim - Ó Bože, cítim Ťa Tvoju lásku, ktorú nám posielaš neustále a ja ju vnímam stále viac a som šťastná....veľa plačem, ale ten plač je uvoľňujúci a pri tom si uvedomujem, že v tom plači sú moje schybenia, nesprávne postoje a skutky moje, ktoré Ty svojou láskavou láskou roztápaš a ja cítim Ťa Bože môj láskavý. Milujem Ťa, Tvojho Božieho proroka Lauru aj s jej manželom aj k ostatným spolubojovníkom cítim lásku a teší ma, že otvárame svoje srdcia vďaka Tebe Božinku. Ďakujem Ti Láska Láskavá! Milujem Ťa a navždy budem, Bože náš láskavý.

 

Poďakovanie.
Simona | 23.02.2015
Opäť sa chcem srdečne poďakovať pani Laure a pánovi Vladkovi za rady, ktoré mi uľahčujú život a prinavracajú pokoj mojej duši :-)
Ďakujem pán Vladimír, že mi vždy s ochotou a trpezlivosťou vysvetlíte všetky liečebné rady a postupy napriek Vašej vyťaženosti.
Ďakujem Ti Pane Bože za moju liečbu, moje duševné zdravie, pohodu, za to, že po rokoch smútku, ťažkostí a beznádeje sa cítim ako nový človek a to som len na začiatku svojho nového pokojného života...
Po 4 rokoch sa u mňa potvrdilo známe porekadlo : tak ako na Nový Rok, tak aj po celý rok...,pretože na tento Nový rok som bola vysmiata a spokojná a tak isto pokračujú aj moje dni...
Ďakujem Ti za všetko čo pre mňa denne robíš, ďakujem za všetko čo mám.
S láskou Simona

 

Milujúcemu Bohu.
Valéria | 20.02.2015
Otče veľmi pre mňa znamená Tvoja pomoc od Teba, od Tvojej Laury, že mi dala papier s modlitbou na odklínanie. Veľmi si to Bože vážim a budem sa snažiť robiť všetko ako mám, aby si bol na mňa hrdý a aby som Ťa nesklamala, len s Tebou sa to všetko dá zvládnuť. Je veľká vzácnosť pre mňa, keď počujem hlas pani Laury v telefóne, to sa nestáva každý deň, jej hlas je ako keby som počula Tvoj a verím, že nejeden by rád počul ten hlas, pre mňa to skutočne veľmi znamená. Ďakujem. Otče.

 

Naša sila je Božia láska.
Mária Candráková | 19.02.2015
Drahý Otčinečku, tak ťažké a smutné chvíle som prežívala. Tak nesmierne ťažko mi bolo, že sama so sebou som nedokázala zvládať ťažobu smútku, toho všetkého čo sa dialo. Ja iba viem to, že ak by som sa stále na Teba neobracala, tak skončím. Ja len Teba velebiť a milovať chcem. Tebe venujem svoju dušu a svoje srdce, prosto celá Ti patrím. Otčinečku ĎAKUJEM Ti z celého srdca. Tak veľmi si želám aby ľudia šírili lásku, pretože TY si láska. Tak veľmi dokážu ľudia ublížiť, že keby poznali TEBA každý by dokázal odpúšťať a ľúbil. Láska - tak prekrásne to znie a cítiť to vo svojom vnútri je neskutočné bohatstvo. Také krásne Pánom Bohom požehnané slnečné dni nám teraz posielaš, že by sme mali mať radosť nielen na duši ale aj v našich srdciach. Ja Vám Boží bojovníci želám aby ste boli silní, lebo život je veľmi ťažký, ale krásny. Jedine ak budete stále prosiť Boha a ďakovať mu za to čo Vám ozaj požehnal tak budete šťastní. Ale jedno viem, ak budeme mať v srdci iba Teba Otčinku Nebeský, tak nezídeme z cesty. Ľúbim Ťa a veľmi Ťa prosím buď tesne pri mne, tak veľmi Ťa potrebujem cítiť. Tie receptúry sú požehnaním z nebies a ja Ti osobne teraz ďakujem za majoránkový silný duševný elixír. To je jediné čo ma drží pri sile. Ľúbime Ťa, ľúbim Ťa, ľúbim Ťa tvoja Pána Boha milujúca Mária.

 

Bohu...
miro | 19.02.2015
Otče Bože ahoj, chcem sa Ti hlavne poďakovať že máš strpenie s mojou podľa mňa sprostou dušou. Že ma neopúšťaš aj keď sem tam šliapnem jednou nohou vedľa cesty. Ďakujem že si ma kedysi priviedol k pani Laure. Odkedy som spoznal pani Lauru a pána Vlada, tak viem ktorá je tá správna cesta, ukázali mi ju, je to cesta k Tebe a s Tebou. Dovtedy som blúdil a veril na "vesmírne zákony". Že čo si človek predstaví, to môže aj dosiahnuť, o čo si vesmír poprosí, to mu vesmír dá:-) áno, teraz je mi to smiešne, ale ja som tomu veril až do momentu, keď mi pani Laura povedala, že to nie je vesmír mirko, to je Boh! Naučili ma milovať Teba Bože a ja som sa vtedy rozhodol, že sa Ťa nikdy nevzdám. Pomohol si mi vždy keď som to potreboval. Cesta k Tebe je kľukatá, uzučká, hrboľatá a deravá. Nie tá vydláždená zlatom, posypaná peniazmi, ani tá, kde sú na kraji cesty krásne rozkvitnuté stromy. Cesta k Tebe je náročná a dlhá, ale na milión percent viem, že sa tou cestou oplatí ísť, lebo na konci čakáš Ty s otvorenou náručou, cesta k Tebe nie je raj - ale na konci je raj! Ďakujem Ti, že na mňa dávaš pozor aj v ťažkých časoch. Vždy keď som Ťa potreboval, bol si so mnou, Ty si ma nikdy neopustil, to len ja Teba, lebo som hlúpy a nedával som si pozor, ale vždy len na chvíľu. Potom si videl moje trápenie a tak si mi vždy pomohol, chytil ma za ucho ako neposlušné dieťa a priviedol si ma naspäť a ja som poslušne išiel, lebo som chcel. Hanbím sa. Prepáč mi, už to nikdy neurobím. Nechcem to urobiť, budem sa snažiť udržať na tejto ceste do konca života. Ty jediný mi v tom môžeš pomôcť Tatinko môj. Budem obozretný a budem si dávať pozor, ale vieš Boh môj, ja viac verím Tebe ako sebe. Preto Ťa prosím, veď ma životom Ty a nedovoľ mi už padnúť. Ja Ťa za to budem do konca života odmeňovať svojou láskou, budem zblúdilým ľuďom šíriť pravdu o Tebe a prinavracať ľudí k Tebe. Nikdy neskončím Otče Bože, lebo viem že je to to najdôležitejšie, šíriť pravdu o Tebe, že si tu. A pomáhať ľuďom nájsť Ťa. Pomáhaj mi v tom prosím, spolu s Tebou to dokážem, to viem! Sám nie.
Bože,
Ďakujem že počúvaš moje prosby,
Ďakujem že mi odpúšťaš moje schybenia,
Ďakujem že ma dvíhaš vždy keď padám,
Ďakujem že sa o mňa staráš každý jeden deň,
Ďakujem že pomáhaš pani Laure a pánovi Vladovi,
Ďakujem že pribúda Božích bojovníkov,
Ďakujem že si stvoril tento krásny svet,
a Ďakujem že si!
Milujem Ťa a navždy budem. Amen.

 

Poďakovanie môjmu Bohu.
Andrea | 17.02.2015
Chcem sa poďakovať nášmu láskavému Pánu Bohu za stálu pomoc mne i mojim blízkym. Veľmi si toho vážim a som šťastná, že máme túto možnosť. Ďakujem i Vám pani Laura, pán Vladimír za Vašu ochotu, trpezlivosť, za všetky prijaté liečby, i za poslednú na vyliečenie mojej psychiky. Obdobie, ktoré prežívam je momentálne veľmi náročné, ale verím Pane Bože, že to spolu zvládneme. Ďakujem Ti Otecko náš veľmi aj za všetky odkazy, recepty, rady, cviky a modlitby, ktoré nám cez pani Lauru odovzdávaš. Aj nedávno za modlitbu proti búšeniu srdca; veľmi ma oslovila, ako keby bola písaná pre mňa. Veľká vďaka Tebe Pane Bože, Vám pani Laura a pán Vladimír za všetko..S láskavým pozdravom, Andrea

 

Poďakovanie Bohu za pomoc mojej mamke.
Marek Mihók | 17.02.2015
Moja mamka asi pred 4 rokmi začala mať bolesti na pravej päte. Najprv to nebrala vážne, ale časom sa bolesti stupňovali, tak sa rozhodla navštíviť doktora. Ten ju poslal na röntgen a zistil jej, že tam má nejaké výrastky – ostrohy. Poslali ju na rôzne terapie presne si už nepamätám, ale viem že posledná bola röntgenová terapia (ale pred ňou sa mi zdá že mala ešte ultrazvukovú terapiu a parafín) ktorá jej mala pomôcť no nepomohla. Potom som sa dozvedel o pani Laure, teraz už od  bývalého šéfa ktorý ju tiež navštívil a Pán Boh mu pomohol. Tak som to povedal mamke a vravel som aby sme zavolali. Tak aj bolo, jedného dňa keď mamka došla domov z práce sme zavolali a objednali sa. Dostala od nášho Pána Boha recept na liečivé  obklady, ktoré si mala prikladať na pätu. Trvalo to asi 4 mesiace no bolesť ustupovala už skôr až na koniec úplne zmizla. VĎAKA BOHU !!!

 

Ďakujem Ti Bože Otče.
Zuzana | 16.02.2015
Neviem ako začať drahý Bože. Vieš, že Ti ďakujem každý deň za to, že si mi otvoril oči a priviedol na Tvoju Božiu cestu po ktorej chcem stále kráčať, za moje krásne zdravé deti, ktoré patria Tebe dobrotivý Bože Otče, za zrušenie mojej kliatobnej záťaže, za rady ktoré nám posielaš a pomáhajú nám ako napr. studené ranné sprchy, ktoré ma naštartujú a ochraňujú od prechladnutí alebo modlitba za upchatý nos, ktorá keď sa pomodlím mojim deťom, aby im uvoľnila dýchanie zapôsobí okamžite a oni spia do rána ako v bavlnke alebo modlitba, ktorú som sa modlila v tehotenstve a zaúčinkovala na mňa bezproblémovým 5 minútovým pôrodom a zdravým bábätkom alebo keď Ťa prosím, aby si nás ochraňoval pri cestovaní a vždy docestujeme bez problémov alebo za dnešnú pomoc pri práci, kde som Ti sľúbila, že dnes konečne napíšem a poďakujem sa na Tvojej stránke ak mi pomôžeš. Tak Ti Pane Bože ešte raz ďakujem za Tvoju pomoc, lebo bez Teba by som to určite nezvládla a keď sa zamyslím, možno by to malo aj nejaké následky, lebo vŕtať diery do betónu nie je nič pre krehké ženské ruky, ale Ty si mi pomohol a nedolámalo mi to ruky a ja som spokojná s dokončenou robotou. Ďakujem Ti Otecko a nesmierne Ťa milujem.