18. strana

21.01.2016 11:51

Ďakujem Ti milovaný Bože.
Eva z Nitry | 26.03.2015
Ďakujem Ti Bože, za toľko vecí, za lásku, ktorou ma obdarúvaš, za trpezlivosť, ktorú so mnou máš, za to ako mi pomáhaš, keď sa na Teba obrátim, aj ako si mi dnes naposledy pomohol. Ráno som sa k Tebe modlila, aby si mi dal lásku, pokoru a hlavne aby si mi pomohol v práci, aby to čo ma dnes čakalo nezostalo iba na mne, aby som našla tie správne slová a vedela presvedčiť. Stalo sa, práca, ktorá ma trápila už dva týždne sa zajtra dorieši. A nebudem na ňu sama ale len vďaka Tebe Bože Otče mi s ňou pomôžu ďalšie tri kolegyne. Ale za čo Ti chcem najviac poďakovať Bože Otče je pomoc pri zdravotnom probléme. Už skoro tri týždne sa trápim so zápalom ramena. Je to dôsledok nachladnutia chrbtice a z toho sa urobil zápal v pravom ramene. Bola som aj u lekára a zistil, že mám tri stavce zdeformované a dostala som nejaké lieky na liečenie zápalu. Zo začiatku som bola nejaká ako omámená a nenapadlo ma hľadať pomoc na stránke. Ruka ma bolela, až pred týždňom som dostala ťuk do hlavy a že: pozri sa Eva na stránku, tam bude určite niečo čo Ti pomôže. A našla som: "Modlitbu k Bohu za bolesti ramien". Začala som sa ju modliť v ten deň ešte v práci, kedy som mala chvíľku a stalo sa, ďakujem Bože láskavý, rameno ma do večera nebolelo tak silno. Od toho času sa ju stále modlím, keď môžem viackrát denne a bolesť a zápal ustupuje. Ja nie som zástanca užívania liekov keď nemusím a tak ani tie lieky čo som dostala od lekárov na tlmenie bolesti som si nedala iba asi tri krát. To, že sa mi to zlepšuje je zásluha nášho drahého Otecka tam hore. Bože ľúbim Ťa, moja duša Ťa miluje a ďakujem Ti za každý jediný deň ktorý tu žijem na našej nádhernej zemeguli. Môj život sa zmenil od kedy Ťa mám vo svojom srdci, našla som dobré priateľky kolegyne a hlavne jednu, ktorá ma k Tebe Bože Otče priviedla a s ktorou som prežívala jej liečenie kliatby a preto verím, že to existuje. A pani Laura a Vladko, veľké ĎAKUJEM patrí Vám, za to, že je táto stránka na svete a vkladáte nám sem krásne modlitby a odkazy od nášho Otecka, ktoré nám pomáhajú liečiť naše duše i telá, že nás učíte láske a pokore, trpezlivosti a hlavne nás učíte láske k našemu Bohu. Eva

 

Vďaka Ti Pane Bože, za pomoc v živote.
Júlia Planková | 25.03.2015
Cez víkend som navštívila prvý krát pani Lauru a chcela by som sa Ti Pane Bože veľmi poďakovať za to, že si mi ukázal cestu k Tebe a podeliť sa o to, ako som sa sem dostala. Ako malé dievča som zvykla chodiť každú nedeľu do kostola, ako aj väčšina členov mojej rodiny. Ale neskôr som začala viac rozmýšľať nad tým, či to, čo v kostole počúvam je pravda. Vďaka mojej mame som síce vedela, že ku svätým sa netreba modliť, ale prestali sa mi páčiť aj slová farárov. Spolu s tým, že som bola nešťastná z mojej rodinnej situácie, na ktorú pomoc som nenašla, som začala pochybovať o tejto ich viere, s ktorou som ale stratila aj vieru v Boha. Ocitla som sa sama v cudzom svete. Pretože cirkev odvrátila moju dušu od Boha. Nenapĺňalo ma to o čom kázali, zhnusili sa mi ich zvrátené pravidlá, ktoré si určujú sami a tvrdia, že ich jediná viera je ta pravá a tá správna. Nenachádzala som logiku v tom, čo kážu, ako napríklad trápia ľudí tým, že manželov doslova nútia žiť spolu celý život, aj keď si navzájom iba ubližujú, namiesto toho aby poukazovali na to, aká je láska pre vstup do manželstva dôležitá. Nepáčil sa mi spôsob akým poukazovali na hriechy. Veď každý rozumný človek, ktorý miluje Pána Boha, sa chce zo svojich chýb poučiť a ľutuje ich úprimne, ale aj robí niečo pre to, aby sa k Bohu priblížil, snaží sa byť čo najlepším človekom, kvôli sebe, pre Boha. A nie pre farára a spovednicu. Mohla by som spomenúť veľa vecí, v čom cirkev iba manipuluje ľudí, ale tých je na tejto Božej stránke dostatok. Vtedy som však nevedela, kde je pravda a začala som žiť život podľa iných pravidiel. Spoznávala som život na vlastnú päsť, stala som sa ateistom. Cítila som sa stratená a spravila som aj veľa chýb, kým som hľadala, kto skutočne som. Postupne som však zisťovala, že tu musí byť niečo viac. Že predsa Boh musí existovať. Potvrdilo sa mi to veľmi veľa krát v živote. Do kostola som však odmietala chodiť, no „príležitostne“ som sa tam išla pozrieť. Najviac sa mi zmenil život, keď som spoznala túto Božiu stránku a pani Lauru cez moju kamarátku Dominiku, ktorá mi tým otvorila oči. Moja viera tu nebola zo dňa na deň, trvalo mi to dlhšie kým som si všetko v hlave pospájala, kým som pochopila, ale môžem povedať, že nikdy som sa necítila viac sama sebou, ako teraz, keď verím v jediného láskavého Boha a modlím sa k nemu každý deň. Stále mám na čom na sebe pracovať, ale viem že som na dobrej ceste, ceste plnej lásky. Vďaka Pánu Bohu sa cítim veľmi šťastná. On mi pomáha celý môj život. Čo som nespočetne veľa krát pocítila. Cítim, že ma ľúbi a ja Ho tiež veľmi ľúbim a snažím sa Mu posielať z mojej lásky, aj keď sa mi to nie vždy darí.
Už vyše roka navštevujem túto Božiu stránku a postupne mi začalo všetko do seba zapadať. Našla som tu pravú lásku k Bohu. Veľa z toho, čo som sa dozvedela mi príde také krásne a úprimné. To sa ani nedá porovnať s tým, čo káže cirkev. Milovať svojho jediného Boha, rozprávať sa s ním a nie počúvať slová farárov, z ktorých len máloktorí sú dobrými ľuďmi. Nie modliť sa k vymysleným svätým, iba k nášmu láskavému Bohu. Odkedy som nedávno videla prvý krát pani Lauru s pánom Vladimírom osobne, cítim ešte silnejšie, že som na správnej ceste. Ďakujem Ti Bože za to, som veľmi šťastná. Pani Laura je veľmi milá jednoduchá žena, z ktorej cítiť lásku k Bohu a úprimnú ochotu pomôcť ľuďom. Ďakujem Ti za ňu a ďakujem aj za pána Vladimíra, ktorý pri pani Laure vždy stojí, pomáha jej a tiež úprimne ľúbi nášho Pána Boha.
Nedá mi, nepoďakovať sa Ti Bože aj za to, že pri čakaní pred domom pani Laury som spoznala Mira, jedného z Tvojich Božích bojovníkov, ktorý ma podržal, zlepšil mi náladu a povedal veľa múdrych slov.
Môj láskavý Bože, ďakujem Ti z celého srdca, že som dostala možnosť byť v mojom živote zdravá aj po psychickej stránke a verím, že vďaka receptu, ktorý pre mňa pani Laura od Teba prijala sa vyliečim a bude sa mi žiť ešte ľahšie. Ďakujem Ti, že aj napriek mojej slabej psychike s Tvojou pomocou zvládam toľko vecí v mojom živote, že mi dávaš silu a krásne modlitby. Snažím sa a budem sa snažiť robiť všetko pre to, aby moja viera bola úprimná a dúfam, že sa mi podarí ukázať správnu cestu k Tebe aj ďalším ľuďom. Ďakujem Ti Bože, že si mi dal odpoveď cez pani Lauru, vďaka ktorej už nemusím mať strach zo svojho rozhodnutia. Milujem Ťa Pane Bože a ďakujem Ti, že si nám všetkým dal možnosť byť k Tebe bližšie a uzdraviť sa. Už je len na nás aby sme Ti dôverovali, pretože s Tebou zvládneme všetko.

 

Milovanému BOHU.
Valéria | 21.03.2015
Pane Bože mám takú potrebu a chuť Ti napísať ako veľmi ŤA ĽÚBIM A ĎAKUJEM za krásne dni. Vstávam ráno spokojná a šťastná, kade chodím tam sa mi darí, všetko stíham, čo chytím to ide, je to neuveriteľné, tak veľmi Ti ďakujem ani neviem ako to vyjadriť všetko, to sa ani slovami nedá vyjadriť Bože moje srdce bije len pre TEBA. Ďakujem, že som Ti neni ľahostajná, že mi dávaš pomoc, že sa o mňa staráš. Bože aj keď nie som tá najlepšia a tiež mám slovo slabosti aj hriechy, stojíš pri mne. Bože si mojim základným pilierom v živote. TY SI TEN, KTO MA NAJLEPŠIE POCHOPÍ, NIKDY MI NECHCE ZLE, POZNÁŠ MOJE TÚŽBY A POTREBY. Tvoja dokonalosť je neopísateľná. DAL SI MI ŽIVOT, NASMEROVAL SI MA NA CESTU K TEBE, MILUJEM ŤA OTČE VEĽMI, s láskou tvoja milujúca Valéria.

 

Ďakujem.
Margita | 19.03.2015
Pozdravujem Ťa OTČE BOŽE touto chvíľou do nebíčka, ďakujem TI za recept na slepačiu polievku bola výborná a za Božie cviky, ktoré si nám na každý deň poslal. Je to náročné cvičiť ale s Tvojou pomocou môj BOŽE všetko ide jednoduchšie. Ďakujem že ma vedieš a pomáhaš mi vládať každodenný život. Ďakujem Ti OTČE BOŽE za pani Lauru, ktorá túto Božiu stránku otvorila, posiela nám modlitby, varovania, liečby a všetko, čo potrebujeme vedieť od TEBA BOŽE. Ďakujem aj p. Vladimírovi - za trpezlivosť a všetku pomoc.
Pekný deň všetkým, Margita

 

Ďakujem Ti Pane.
Marek | 19.03.2015
Chcem sa Ti Pane Bože poďakovať za všetko čo pre mňa robíš, že si mi konečne otvoril moje zaslepené oči a ukázal si mi tú najsprávnejšiu cestu k Tebe Pane. Ďakujem Ti Pane.

 

Veľká vďaka.
Zuzana | 19.03.2015
Chcem Ti drahý Bože môj poďakovať za Tvoju lásku ku mne, tým že ma ochraňuješ a vypočuješ moje prosby. Každé ráno v sprche Ťa prosím, aby mi tá studená voda pomohla a aby bolo moje telo ochránené od každého bacila a zdravé a musím vám všetkým povedať, že som neužívala ani lapacho a celú zimu som bola zdravá aj napriek tomu, že celá rodina bola asi 3 krát chorá. Podotýkam celá, okrem mňa a mojich detí, za ktoré každý deň prosím Otecka nech sú tiež zdravé. Ináč, vždy som bola chorá ja ako prvá, vždy sa na mňa všetko nalepilo. Veľmi Ťa milujem Bože Otče môj a ešte raz Ti ďakujem.

 

Tebe Bože.
Valéria | 18.03.2015
Bože, ďakujem Ti za krásne, šťastné dni. Ďakujem Ti za prácu, ktorú mi dávaš, za posilu, pokoj na duši. Bože, som tak neuveriteľne šťastná s Tebou, MILUJEM ŤA Z CELÉHO SRDIEČKA. Otče, nič krajšie pre mňa neexistuje, ako pocit, s ktorým sa ráno budím pozdravím ŤA. Ďakujem za oslobodenie mojej duše, BOŽE NIKDY NA TO NEZABUDNEM ČO SI PRE MŇA UROBIL A ROBÍŠ. Ďakujem za prijatie, za život. TY si mojim jediným Otcom, Bože si hlboko v mojom srdci a budem robiť preto všetko, aby si v ňom aj zostal. Milujem len TEBA BOŽE jediného a pravého.

 

Ďakujem Ti Boh môj, že si ma dnes sprevádzal.
miro | 18.03.2015
Otče Bože ďakujem, že si mi dnes pomohol stihnúť poroznášať všetok tovar všetkým dnešným zákazníkom ako som mal naplánované. Ráno keď som vstával som Ti hneď namiesto dobré ráno Bože povedal Otče Bože pomôž mi dnes, lebo mám toho tak veľa, že to asi ani nestihnem dnes všetko rozviezť:-)
A ty si tak zariadil tak super, že som to všetko krásne stihol, aj keď som sa ráno s jednou zákazníčkou rozprával 30 minút o Tebe a vysvetľoval som jej pravdy o Tebe a o skazenosti cirkvi a o pani Laure...Ten naoko stratený čas, tá polhodina sa mi v priebehu dňa tak vrátila, že nik iný ako TY Boh môj by to lepšie nedokázal zorganizovať!!! ĎAKUJEM! ĽÚBIM! BOZKÁVAM!

 

Poďakovanie.
Dana Kosztolanyiova | 18.03.2015
Táto kytička je venovaná z Lásky Bohu nášmu láskavému a aj Vám pani Laura, že ste ma naučila milovať Boha. Ďakujem z celého srdca za všetko Bože dobrý ♥♡♥♡♥♡♥♡♥ Ľúbim Ťa!

 

Ďakujem Ti Bože za Tvoje Modlitby.
Dominika | 18.03.2015
Ďakujem Bohu za krásne Modlitby! Modlím sa každý deň dva krát a cítim pri každej Modlitbe úľavu, lásku a pomoc od Boha. Predvčerom pred spaním mi opäť začalo byť zle, tak som sa pomodlila vlastnými slovami a jednou Modlitbou od pánbožka a nesmierne sa mi uľavilo, bola som spokojná a šťastná a nesmierne vďačná za Tvoju pomoc pánbožko. Hneď sa mi lepšie spalo. Ďakujem, že ma v živote ochraňuješ a že mi dávaš toľko lásky. Sľúbila som Ti, že sa o to podelím s ostatnými. Veľmi Ťa ľúbim pánbožko!

 

Poďakovanie.
Zuzana Sivčová | 18.03.2015
Pane Bože, chcem sa Ti poďakovať za každý jeden deň ktorý mi dopraješ, za všetko čo si mi dal a stále dávaš a ja cítim, že si so mnou. Ďakujem za všetky maličkosti, ktoré mi denne spôsobujú radosť a ja viem, že sú od Teba, aj za zázraky, ktoré sa cez Tvoje modlitby dejú na počkanie. Ty si moja útecha a pomoc mojej duši v každom trápení. Viem, že nie som dokonalá a ďakujem miliónkrát, že ma máš rád aj napriek všetkým mojim chybám.

 

Poďakovanie za Lapacho s tinktúrou z koreňa Žeň-Šeň.
Miro Abrhan | 18.03.2015
Ďakujem Ti Bože za recept pre zimné obdobie, ktorý pozostával z odvaru Lapacha a tinktúry z koreňa Žeň-Šeň, ktorý si nám poslal prostredníctvom láskavej pani Laury a jej manžela Vladimíra. Odvar s tinktúrou som užíval presne podľa Tvojich pokynov a skutočne, tak ako to písala pani Laura, vzhľadom na vyskytujúci sa pomerne silný chrípkový vírus, som počas celej zimy chorý nebol. Bežné „smrkanie“, ktoré trvalo asi dva dni a potom veľmi rýchlo zmizlo nepovažujem za ochorenie. Ešte raz Ti veľmi pekne ďakujem.

 

Ďakujem Ti Bože za všetko!
Lenhardová Emília | 17.03.2015
Ďakujem Ti drahý Bože za všetko, čo si mi dal do môjho života. Aj keď som si miestami myslela, že sa zbláznim. Ale ty si ma posunul ďalej. Poslal si ma k pani Laure a jej manželovi. Nečakala som tu odpoveď od Boha. Ale tak to je. A najviac ma mrzí, že už dávno som tušila, ale každý mi hovoril, aby som sa zobudila. Nik mi neveril, že to tak je a možno sa mi aj smiali, aká som naivná. Lenže Boh mi dal odkaz a liečbu pre moju dušu. Pomohlo!!Teraz už len pomaličky, krok za krokom s Bohom po boku kráčam za šťastím. A verte, že sa to deje. Takže ešte raz ďakujem z celého srdca a moja duša patrí iba Bohu! Veď Boh je láska!

 

Ďakujem Ti, Bože za Lapacho s tinktúrou.
Helena Šadlaková | 17.03.2015
Láskavý Môj Bože, ĎAKUJEM za recept na zimné obdobie, ktorý si nám poslal. Tento rok bol chrípkový vírus nesmierne silný, tak ako pani Laura upozorňovala. Užívala som ho aj s dcérou a celé to obdobie sme boli zdravé, napriek tomu že bývame choré medzi prvými. Dcéra mala len zatečené hlieny v krku a to len preto, že nechce smrkať, ale žiadny kašeľ, angína, nádcha a to sme sa pohybovali medzi chorými. Už som si zvykla na jeho chuť, dcéra ho zapíja vodou ale musím oceniť ako si nastavil, žiadne pitie čajov hneď, ale lúhovanie do celej noci a pitie počas celého nasledujúceho dňa, aby jeho účinky pretrvali. Odporúčam všetkým, hlavne tým, čo neveria, aby vyskúšali akú vzácnu lekáreň nám posielaš a uverili v Tvoju jedinečnosť, ešte raz VĎAKA, BOŽE...

 

Poďakovanie môjmu BOHU.
Margita | 16.03.2015
Pozdravujem Ťa OTČE BOŽE môj, ďakujem Ti za liečbu, ktorú si mi poslal po pani Laurike a ktorú som včera skončila, trvala štyri mesiace a ja Ti ďakujem za to, že si mi pomáhal, lebo to nebolo jednoduché zvládnuť, vyriešil si mi problém, ktorý som mala - krvný zápal a s ním aj ďalšie ťažkosti. Teraz je to už preč a ja Ti za to nekonečne veľmi ďakujem. Je mnoho, mnoho vecí za čo Ti Otecko ďakujem, ale zhrniem to, že cítim, že stojíš pri mne a pomáhaš mi každý deň a pri všetkom. Snažím sa každý deň vložiť svoju dlaň do Tvojich Božích rúk, aby si mňa viedol podľa Tvojich Božích krokov, lebo len tá cesta je správna. Milujem Ťa OTČE BOŽE a vždy budem.
Ďakujem aj Vám pani Laura a pán Vladimír, veľmi si vážim Vašu pomoc a podporu, nech Vám BOH ŽEHNÁ na každom kroku. S láskou, úctou a pokorou Margita

 

Moja cesta 5
Peter Tary | 14.03.2015
Bohu:
Drahý Otče, už si ma toho toľko naučil. Previedol si ma cez mnohé životné prekážky. Znovu ma liečiš z mojich ďalších chorôb. Babreš sa so mnou a som Ti za to nesmierne vďačný. Viem, že bez Teba už nechcem urobiť ani jeden jediný krok. V poslednom čase ma v modlitbách k Tebe Otče najviac zaujali časti modlitieb o riadení našich životov Tvojou vôľou. A preto sa Ti chcem na záver poďakovať a zároveň Ťa touto mojou modlitbou poprosiť o to, čo v súčasnosti cítim: „Otče, odovzdávam svoje telo, svoje zdravie, svoju dušu a život len do vôle Tvojho riadenia. Ďakujem Ti za každý môj správny vnem, pocit, za každé moje správne vyslovené slová, učinené rozhodnutia. Za tie nesprávne sa hanbím drahý Bože, lebo som nedokonalý a často krát tvrdohlavý a hlúpy. Maj so mnou trpezlivosť…prosím Otče. Prijmi po miliónty-krát moje ospravedlnenie za to aký som, že stále nedokážem vnímať svoj život ako Tvoj dar, že ho nedokážem žiť šťastne. Milujem Ťa Bože a chápem, že všetko má svoj čas, Tvoje presné načasovanie, tak poďme ďalej Otče v ústrety novému dňu a novej nádeji.

Laure:
Pani Laura, Vám sa chcem tiež ospravedlniť za to, že málo prispievam svojimi reakciami na túto Božiu stránku, lebo mi je vždy niečo prednejšie. Priznám sa je to tak. Nebudem sa na nič vyhovárať. Len Vám chcem napísať, že ma to mrzí, že Vám nepomáham, lebo na Vás a Vášho manžela často myslím. Urobím všetko preto, aby som si každý deň pri čítaní tejto Božej stránky našiel čas aj na zmenu a záchranu tohto sveta, lebo viem, že každý jeden článok od ľudí milujúcich Boha v akejkoľvek rubrike tejto stránky, mení tento svet k lepšiemu a zachraňuje ho. Viem to podľa seba, ako mňa samotného často krát precítia ľudia čítaním si ich príbehov, reakcií, poďakovaní a prosieb a v tom momente už nič nie je také, aké bolo predtým. Človek pochopí dovtedy nepoznané - neznáme a následne reaguje lepšie, múdrejšie a pokornejšie na čokoľvek čo mu život prináša, na čo samozrejme v dobrom doplatí okolie toho človeka a náš nebeský Otec si podľa mňa pri pohľade na to, len spokojne, pomaly a s úsmevom... žmurkne. Mám Vás rád pani Laura aj Vás pán Vladimír. Požehnanú nedeľu Vám prajem.

 

Ďakujem Ti OTECKO!
Renata Reinová | 14.03.2015
Milovaný Otecko,
ďakujem Ti môj láskavý za pomoc ktorú si mi poslal. Niekedy má človek pocit, že sa mu už nič nemôže stať a vtedy to príde. Prišla som večer z práce a našla som si email, že aby som sa ozvala niekomu vo veci trestného stíhania, ktoré je na mňa podané. Moja prvá reakcia bola panika neskutočná. Ja som človek ktorý by ani muche neublížil, čo som ja komu čo urobila. Dostala som takú paniku, srdce mi začalo byť a bola som úplne hotová. A priateľ mi hovorí, aby som si to nevšímala, že to je len nejaký podvod ty tam zavoláš a oni ťa budú otravovať a ešte tam bol email. ru. Ale panika mi neprechádzala tak už som vedela moja tebe nič iné nepomôže len sa pomodliť. Začala som sa modliť a po prvej modlitbe, lepšie povedané po druhom riadku modlitby som začala cítiť uvoľnenie a pocit ľahkosti, neviem koľko som sa modlila, ale bolo to dlho a toľko, koľko som potrebovala. Milujem Ťa môj OTECKO, že stojíš pri mne v každej chvíli môjho života. Ďakujem Ti za všetky modlitbičky, ktoré nám po pani Laure posielaš. Ľúbim Ťa a veľmi Ti ďakujem tvoja Renata.

 

Ďakujem Ti láskavý Otecko za pomoc mojej dcérke.
Júlia | 12.03.2015
Milovaný láskavý Otecko. Veľmi z celého môjho srdca Ti veľmi ďakujem za pomoc pre moju dcérku v ťažkom období, ktoré teraz mala. Ďakujem Ti láskavý Otecko za ochranu, ktorú si jej dal, za pomoc, za silu, ktorú si jej dával počas celého obdobia, za slniečko ktoré jej každý deň svietilo do jej dušičky. Veľké ďakujem za očistu jej dušičky, veľké ďakujem za záchranu jej života. Je to nesmierna radosť, keď ju vidím šťastnú a usmiatu, jej radostná tvár už neplače. Prosím Ťa Bože požehnaj mojej dcérke lásku, šťastíčko, Božie požehnanie. Veľmi prosím nech už nikdy neplače a nevzdychá. Daj Bože Ťa prosím Tvoje požehnanie do nášho domu. Ďakujem Ti Pane Bože za Tvoju nesmiernu lásku a opateru. Ďakujem pani Laurinke za úžastnú pomoc pre moju dcérku, aj jej manželovi Vladkovi. Daj Otecko náš láskavý pani Laurinke a Vladkovi veľkú silu, trpezlivosť, Tvoje požehnanie, zdravie, nech pomôžu každej duši v trápení. Ľúbim Ťa Otecko môj milovaný a ĎAKUJEM Z CELÉHO MÔJHO SRDCA ZA TVOJU POMOC. Ľúbim Ťa a budem si Ťa opatrovať po celý svoj život v mojej duši, v mojom srdci láskavý môj Otecko.

 

Boh ma zbavil ťažoby na duši.
Valéria Lalinská | 09.03.2015
Pane Bože, chcem sa Ti veľmi krásne poďakovať za pomoc počas mojich ťažkých 14 dní, keď som sa zbavovala kliatobnej záťaže. Bolo to náročné ale s Tvojou Božou ochranou si mi to pomohol zvládnuť. Ďakujem Ti Bože za tú ľahkosť na duši, ktorú som pocítila už keď mi dohoreli sviečky a ráno som vstala. Môj hrudník bol a je taký ľahký ako pierko, dýchalo sa mi ľahko, som omnoho pokojnejšia a vyrovnanejšia, ten pocit je krásny, neopísateľný. Za to všetko vďačím TEBE Môj MILOVANÝ BOŽE. Veľmi ďakujem za požehnanie, cítim sa skvelo, ako keby som sa opäť narodila. MILUJEM ŤA BOŽE, s láskou Valéria.

 

Ocko náš nebeský, Pán Boh náš, ďakujem za nádherný deň.
Lucia | 09.03.2015
Dnes je úplne super slnečno a tak teplo, akoby som už mohla nosiť šaty. Prešli sme sa s Biankou v brušku a bolo tak fajne teplučko. Ďakujem Ti za nádherný dník Ocko náš nebeský. Veľmi ma potešil. Aj môj manželík bol pozorný ku mne, daj mu prosím Ťa veľa síl do práce, lebo ich tam naháňajú ako kone, nech len robia rýchlo a oni tam nevládzu. Ďakujem Ocko najdrahší aj za krásne nebo, s mráčikom v tvare srdiečka. Milujem to krásne nebo v poslednej dobe, ružové a všelijaké farebné a tá príroda ako sa prebúdza do toho je jeden zázrak, ako nádherne svieži vánok ide už z lesíčka, čo tu máme. Srdečne Vás pozdravujem láskavá pani Laurika a pán Vladko, prajem nádherný dník tiež. S láskou Lucia