16. strana

21.01.2016 11:04

Ďakujem.
Jaro z Košíc | 08.08.2014
Chcel by som sa ti Otčinko nebeský poďakovať za to, o čo som Ťa v poslednej dobe prosil. Asi 3 roky som mal problémy vo finančnej oblasti. Aj keď mávam stály príjem, tak som sa nikdy nevedel dožiť výplaty bez toho aby som si nemusel požičať od banky prostredníctvom debetu. Až čítaním odkazov od Teba na tejto Tvojej stránke som sa začal popri modlení modliť aj za veci ktoré ma v živote trápia alebo ktoré by som chcel dosiahnuť. Jedno z môjho trápenia bolo aj nedostatok financií ktoré ma veľmi trápili. Tak som Ťa v modlitbách začal prosiť nie o peniažky ale o prácu kde by som si vedel privyrobiť niečo bokom, aby som sa konečne dožil výplaty a na účte mal aspoň 1 cent. Asi po mesiaci a pol modlenia teda prosenia sa mi pomoc dostavila. Stalo sa mi to včerajším dňom a dnešné ráno som vstal ako znovunarodený s neskutočne krásnym pocitom šťastia. A tento pocit ma doprevádza doteraz. A verím že ma bude držať ešte veľmi dlho. Znova som sa presvedčil, akú veľkú silu má modlitba. Milujem Ťa Bože a stále budem. Ďakujem Ti za vypočutie mojej prosby. Ľúbim Ťa.

 

ĎAKUJEM.
Marta | 16.09.2014
Pane Bože ďakujem Ti za pani Lauru. Za to, že si si ju vybral aby nám všetkým otvorila oči a ukázala nám správnu cestu k Tebe BOŽE.
Ďakujem, že si nám umožnil spoznať Tvojho proroka.
Prosím Ťa BOŽE daj silu svojej Laure, aby dokázala cítiť našu lásku, ktorú jej vysielame.
Pani Laura, každý potrebujeme dovolenku a obzvlášť tí, ktorí pracujú psychicky.
Netrápte sa, že nevládzete veď máte najťažšiu prácu - s ľuďmi - . Veď aj zlo sa dá pomerne ľahko poraziť keď všetci stoja pri Vás, čo sa o ľuďoch nedá povedať, radšej vám hodia polená, než by uverili. Užite si voľna koľko potrebujete, aby ste nabrali síl aj keď by to voľno bolo dlhšie a budete potrebovať pomoc zavolajte. Radi Vám pomôžeme. Máme zdravý rozum, preto rozmýšľajme, rozlišujme dobro od zla lebo všetko je niečo za niečo, nepochybujme a úprimne verme nášmu Otcu Nebeskému,lebo ON vidí a počuje všetko aj to čo nepovieme

Na záver posielam veľa pozdravov pre p. Lauru a jej manžela, a vyprosujem od p.Boha pre p,.Lauru duševnú silu, aby nám ostatným tohoto sveta mohla naďalej odovzdávať vzácne dary od nášho P. Boha.
Pani Laura prosím Vás, nepripúšťajte si k sebe od neprajníkov žiadne vyhrážky ani úražky, lebo si sama týmto ubližujete a Pán Boh to vidí a ON poriadok urobí s každým, veď to vidíte, keď ľudia prosia o pomoc.

Prajem všetko dobré a ešte raz ďakujem. Nech Vás Boh žehná.

 

Úprimná vďaka za pomoc.
Margita z Čadce | 12.09.2014
Posielam nekonečne veľa pozdravov a vďaky pre nášho Pána Boha, Stvoriteľaa riaditeľa nášho sveta. A tiež pozdravujem Vás p.Laura aj Vášho manžela. Nebyť Vás p.Laura nič by som sa nielen ja ale aj ostatní nedozvedeli o pravde Božej a všetkom ako to na našom svete funguje, ale aj ako to má fungovať. Chcem za seba Vám milí čitatelia tejto stránky odkázať že aj ja som skoro spadla na dno,ale náš Otecko Bože ma tak miluje že mi poslal pomoc, každý deň stojí pri mne a riadi všetko tak aby sa zdravie, šťastie a pokoj duše z môjho života nestrácali. Uvediem príklad, som zdravotná sestra a pracujem v Rakúsku. Keďže som mala striedajúcu kolegyňu, ktorá nebola ochotná mi pomôcť keď som potrebovala voľno/ potrebovala som vykonať obrady na odstránenie kliatobnej záťaže/ preto som dala rodine výpoveď ale nemala som žiadnu náhradnú rodinu, kde by som mohla pracovať a inokedy ba som bola v strese ako ďalej. Počas vykonávania obradov som prosila nášho Otecka o pracovné miesto kde budem užitočná, kde bude spokojnosť na oboch stranách, kde zarobím viac.Tiež som v prosbách povedala: Pane Bože Ty vieš o mne všetko a načo sa hodím. Prosím Ťa aby som mohla nastúpiť na nové miesto 12. alebo 13.7. Chcem Vám milí návštevníci tejto Božej stránky povedať, že naozaj som nastúpila do novej rodiny 13.7. za viac peňazí, dokonca bližšie k domu a sme obe strany spokojné. Tiež každý deň tu v práci prosím Nášho Otecka aby ma zobudil v noci ak bude pán M...niečo potrebovať, vždy sa zobudím o 2-3 minúty keď pán M.zavolá. Všetko o čo prosím dostávam. ĎAkujem, ďakujem a ešte tisíckrát ďakujem Pane Bože za pomoc, ochranu a tiež prosím o odpustenie za moje schybenia.Toto všetko som však pochopila až za určitý čas keď som sa modlila modlitby, ktoré nám cez p.Lauru poslal náš Všemohúci, Stvoriteľ náš Otecko Boh. Dlho som niektoré modlitby slovné spojenia nepochopila za čo prosím o odpustenie, ale až keď som každý deň sa modlila modlitby, prečítala opakovane stránku komplet až vtedy som som pochopila že všetko je niečo za niečo, že prosby musia vychádzať z môjho srdca úprimne a nesmiem pochybovať. Na túto skutočnosť som čakala asi 1/2 roka. Za toto obdobie som prišla aj na to prečo sa mi za posledných 5 rokov darilo "len z ruky do úst", prečo sa mi stali veľké škody- straty, lebo som bola pyšná a zabudla som na Boha, nemodlila sa, neprosila, neďakovala, brala som všetko, že musí byť tak ako to naplánujem ja. A takto to ale nefunguje. Ale ja ďakujem Pánu Bohu za to že mňa má rád a že mi ukázal cestu.
Čo sa týka ľudí, ktorí sa snažia presadzovať názor cirkev pravá ruka P. Boha a podobne nesúhlasím, teraz sa riadim LEN BOŽÍMI DESATORO PRIKÁZANIAMI a to prvé JA SOM PÁN BOH TVOJ NEBUDEŠ MAŤ INÝCH BOHOV OKREM MŇA ABY SI SA IM KLAŇAL. Myslím že to netreba komentovať je to jasné, zrozumiteľné a nezameniteľné. Ostané z desatora sú rovnako dôležité a hovoria ako máme žiť. Ale Bohužiaľ rýchlosťou doby sme zabudli rozmýšľať a robíme to čo možno ani nechceme bez rozmýšľania.

 

Ďakujem Pane Bože, že si ma zastavil.
Peter, Výčapy - Opatovce | 08.09.2014
Pane Bože môj láskavý, ďakujem, že si na mňa nezabudol, aj keď som zišiel z cesty. Milí čitatelia, chcem sa vám zdôveriť, zo svojou slabosťou, na ktorú ma upozornil náš pán Boh jediný, skrz svoju vedmu Lauru a jej manžel Vladka. Ďakujem, že si mi tak riadne naložil, ako si zaslúžim. Dostal som od teba všetko a prestal som si to vážiť, zabudol som na teba Božinku môj, aj na tvoju Lauru a svoju milujúcu manželku Máriu, ktorú som riadne ranil a prestal som si vážiť to, na čom mi záleží. Som strašne tvrdohlavá povaha, zadubenec, rozmaznaný fracek, nevdačník, zištník, ....ktorý potrebuje príučku, aby sa vrátil späť na Božiu cestu a začal si vážiť Boha a všetko, čo od neho dostávam. Odpusť Bože, odpusť Laura, odpusť žena moja. Poviem vám, že až teraz, keď všetko strácam a vŕtam sa až v koreňoch svojej duše zisťujem, čo som zač a kde som zblúdil. Dostal som všetko a nedal som nič. Nevedel som ani len napísať pani Laure a podporiť ju v týchto pre ňu ťažkých časoch a ona aj tak na mňa nezanevrela a varovala moju ženu a mňa v mene pána Boha, čo robím zle. Ďakujem vám za všetko a chcem na sebe pracovať. Božinku môj láskavý ďakujem, odpusť a daj mi silu, aby som to zvládol. Je to len na mne, no nechcem sa Vás vzdať, nikoho, milujem vás!!!

 

Veľké ďakujem.
Zuzana | 07.09.2014
Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať Pani Laura aj vášmu manželovi Vladkovi, za posilnenie mojej duše za slová od Pána Boha a poslanú liečebnú kúru pre moje unavené telo.Teraz, keď potrebujete Vy pomoc a oddych, stále na nás myslíte a dávate silu ľuďom kráčať ďalej. Tlačili sa mi slzy do očí pri telefonáte s vašim manželom. Je to ten správny človek, ktorý dodá odvahu a silu a naštartuje človeka. Modlím sa každý deň, aby aj môj manžel takto stál pri mne. Bolo toho veľa čo mi bolo povedané, ale najviac ďakujem Pánu Bohu, že sa mi narodí zdravé bábätko o čom som nepochybovala, ale človek má vždy malú dušičku a nevie čo bude. No ja viem, narodí sa mi zdravé bábo a to len vďaka Tebe môj dobrotivý láskavý Bože. Veľmi Ťa milujem a do konca života milovať budem. Prosím posilni Pani Lauru a odvracaj od nej tých úbožiakov, ktorí jej berú energiu a trápia jej čistú dušu. Veľmi Ťa Pane Bože obdivujem za Tvoju trpezlivosť , lebo keby mám ja takú moc určite by som začala postupne búrať všetky tie satanove chrámy a začala by som Vatikánom. No Ty si milosrdný a dávaš všetkým stále šancu sa zmeniť. Škoda, že väčšina to nevyužije a nechytí sa záchranného kolesa, ktoré im ponúkaš.
Ešte raz veľké Pán Boh zaplať za všetko.

 

...Za to že našu Lauru dvíhaš keď padá.
miro | 07.09.2014
Otče Bože jasné že Ti Ďakujem za všetko čo si mi tento týždeň pomohol zvládnuť, Ty vieš že Ťa za to milujem ako mi pomáhaš každý deň, aj keď sa niekedy niečo zlé prihodí, tak sú to len také malé drobné škrabančeky na mojej duši, vďaka Tebe, lebo tlmíš nárazy dopadu každej črepiny, ktorá by moju dušu mohla zraniť!
Tentoraz sa Ti chcem Boh môj poďakovať že si vypočul tak rýchlo naše prosby, nás hriešnikov, ktorý Ťa milujeme. Áno, sme to my, tu na stránke, sú to tí ľudia, ktorí vždy napíšu keď treba pani Lauru podporiť, keď pošlú peniaze keď treba znova pani Lauru podporiť. Sú to tí ľudia, ktorí chodia na stránku a len tak čakajú na chvíľu, kedy môžu pomôcť pani Laure aj oni. Pomáhame jej radi. Za tie nespočetné hodiny práce a následné liečby a starostlivosť, akou nám tvoja Laura pomáha. Jej to radi hocikedy vrátime. Za nás všetkých Ti ďakujem, lebo si našu Lauru zase našiel ležať na zemi, ale hneď si ju zdvihol, ofúkol z nej prach a dal jej silu kráčať ďalej! Ak sa mi podarí po smrti stretnúť s Tebou, veľmi Ťa Boh môj objímem, za všetko ako pomáhaš mne aj ľudom ktorých mám rád!!! Napríklad pani Lauru a pána Vlada, ktorý si zaslúži tiež naše modlidby, je to statočný, veľký chlap a silný bojovník! ĎAKUJEM BOH Môj, že si znova pomohol! Ľúbim Ťa a navždy.

 

Poďakovanie Otcovi Nebeskému.
Silvia | 30.08.2014
Otec môj nebeský chcem sa Ti úprimne poďakovať, že ma každú noc ochraňuješ pred zlými silami. Ďakujem za večernú modlitbu ktorú sa modlím pred spaním lebo mi veľmi pomáha a Ty sám ma budíš veľa krát v noci aby nebolo horšie ublížené mojej duši. V článku Sny nám vysvetľuješ ako to počas nášho snenia funguje a ja viem že je to tak. Ďakujem Ti môj milostivý a milosrdný Otec za to, že si ma aj minulú noc o 3 ráno zobudil, viem že Ty dávaš na mňa pozor a to len preto lebo ma ľúbiš a ja sa budem snažiť Ťa ľúbiť viac nielen slovami ale aj skutkami.

 

Môj zlý zážitok so skazeným katolíkom.
Jozef Zahornadský | 27.08.2014
Dobrý deň milí čitatelia pani Laurinej stránky. Som verný čitateľ tejto stránky a človek oddaný pánu Bohu a tiež ďalší úspešne vyliečený z vážnej kliatby ktorá ma trápila dlhé roky a ničila mi život. Veľmi si vážim nášho láskavého a milosrdného pána Boha ktorý mi stále pomáha veľmi moc v mojom živote a preto mi nedalo pokoja aby som sa s Vami podelil o moj zážitok z nedávnej doby ktorý mi skoro vyrazil dych. Zhodou okolností sa jedná o mojho šéfa z práce. Pracujem momentálne ako robotník na stavbe v jeho firme v ČR. Zhodou okolností je kresťan katolík a chodieva do kostola modlí sa k pánu Bohu a podľa neho miluje pána Boha a chce žiť podľa Božích desatoro. Vravel mi že navštevuje aj kresťanské tábory a chodí tam aj so svojou ženou aj so svojimi deťmi. Jedného dňa keď sme išli z práce už domov a cestovali sme na Slovensko tak sme v aute preberali rôzne témy a prišla téma pán Boh a cirkev. Ten dotyčný pán šéf sa ma sám opýtal či verím v stvoriteľa. A ja na to, áno verím v pána Boha modlím sa k nemu mám ho rád ale neverím cirkvi. On sa ma spýtal, že ako môžem veriť v pána Boha a nemôžem veriť v cirkev, že cirkev ide s Bohom mi podráždeným hlasom povedal, že mu to mám vysvetliť tú moju vieru, že ho to zaujíma. Ja že rád mu to vysvetlím povedal som mu na to, že cirkev podľa mňa nejde s pánom Bohom ale proti pánu Bohu a robí z nás všetkých iba hlupákov, že sa nás snaží ovplyvňovať a manipulovať a vedie nás k modlárstvu. On mi v tom skočil do reči a hlasno povedal prepáčte, že použijem tieto vulgárne a zlé slová na tejto stránke ale chcem ho doslovne citovať. Ty kokot jebnutý a to si ako na to prišiel ty si totálny debil nevieš si dať ani dva a dva dokopy. Kde si na takú nepodloženú chujovinu prišiel. Z jeho reakcie som bol veľmi zaskočený a komunikoval som s ním ďalej slušne a snažil som sa mu povedať o tejto stránke a o pani Laure keď som povedal slovo liečiteľka a Božia vedma tak hlasno zvolal to je jasné ty si čistý sektár si v sekte povedal kde mám dôkaz na to, že cez ňu lieči pán Boh ľudí, že ako viem či mi cez ňu nepomohol náhodou satan a začal po mne kričať. Spomenul som mu aj moje dlhoročné problémy a záchranu môjho života a aj iných ľudí, ktorým Laura pomohla povedal som mu aj o stránke aj o tom že kľudne že keď neverí može ju aj osobne navštiviť keď hľadá pravdu a má rád pána Boha. Potom som sa ho opýtal či súhlasí s tým, že ľudia sa klaňajú pápežovi a bozkávajú mu ruky a velebia ho akoby bol sám pán Boh že či to neni Bohorúhačstvo. Že aj v desatoro božích prikázaní je písané nebudeš mať iných bohov aby si sa im klaňal. On na mňa zase zaútočil a povedal že ako si to dovoľujem uraziť Božieho služobníka, že akosi to predstavujem špiniť na pápeža, že kto som že kto mi dal právo na to takto rozprávať. Znovu ma označil za kokota za jebnutého a dokonca aj feťáka a to doslova a aj pred mojimi kolegami, ktorí sa len pozerali von oknami z auta a v strachu držali huby. Potom mi povedal, že si ani neviem predstaviť že akú má pápež zodpovednosť a aký má ťažký život a ako sa snaží pomáhať celá cirkev ľuďom a že ja som iba obyčajný smrad ktorý nevie čo je zodpovednosť lebo som iba bežný robotník a že neviem čo obnáša taký post tak som mu povedal ešte raz že to som si ja nevymyslel, ale že to odkázal sám pán Boh cez pani Lauru nášho Božieho proroka. Po ďalších urážkach na moju osobu som stíchol a povedal som mu, že sa na túto tému s ním nechcem baviť a že za svojim tvrdením si stojím a nech on verí v čo chce a nech ma neuráža, že každý človek má právo na svoj názor. Trochu som sa aj bál že ma aj nevyplatí lebo zhodou okolností sa blížia aj výplaty tak som ho už iba ignoroval lebo podľa mojho názoru takýto debil a vulgárny ignorant by bol toho aj schopný a bohvie čoho ešte všetkého. A toto kamaráti moji sú tí katolíci kde je to ich miluj bližného svojho ako seba samého kde? Ak toto je ich cirkev a jej oddaní služobníci tak nech sa všetci do jedného strčia. A nech ďalej fandia pápežovi a nech ďalej chodia do kostolov na svoje omše sa modliť Ježišovi Kristovi a Panne Márii a pred farárom kľakať a spovedať sa mu, tomu pravému, ktorý má toho na svedomí možno ešte viac zlého ako bežný človek. Toto sú tí katolíci všetci do jedného svätí, Bože chráň aby im človek povedal niečo čo s ich cirkvou nesedí, tí by Vás najradšej ukameňovali, upálili na hranici keby mohli a verím tomu doslova som o tom presvedčený, že keby sme boli v inom storočí tak by to aj urobili! A obzvlášť ma o tom presvedčil aj môj pán šéf z práce ktorého mi je naozaj ľúto. Je mi to aj ľúto lebo vďaka takýmto somárom ako je napríklad aj on akože v jeho ponímaní svätec, sa máme ako máme a nečudujem sa že náš tatuľko nebeský sa na náš svet celý hnevá a hlavne na cirkev a chce naň zoslať katastrofu. Pani Laura týmto Vás pozdravujem aj Vás pán Vlado a ešte viac Vás obdivujem vo vykonávaní vašej práce lebo bojovať proti takýmto blbom musí byť veľmi ťažké. Prajem Vám veľa síl v naplňaní Vašeho poslania, ktoré je pre celý náš svet veľmi doležité. S pozdravom Jozef Zahornádský

 

Poďakovanie Pánu Bohu.
Lukáš | 25.08.2014
Chcem sa veľmi pekne poďakovať nášmu láskavému Pánu Bohu, že ma varoval pred ochorením, ktoré by som dostal, keby mi Pán Boh nezoslal pomoc cez Pani Lauru. Pri stretnutí s Pani Laurou Pani Laura vycítila, že bývam unavený, čo aj bola pravda a tak mi Pán Boh zoslal cez Pani Lauru liečbu - užívať vitamín B12. Z tejto únavy by neskôr hrozilo krvné ochorenie. Liečbu som naplnil a únavu už necítim. Bože Otče vrúcne Ti ďakujem že si ma včas upozornil a ochránil ma tak pred hroziacim krvným ochorením. Ďakujem Ti že sa o nás s láskou staráš a neustále nám pomáhaš. Ďakujem aj Pani Laure a Pánovi Vladkovi za ich lásku, starostlivosť a nesmiernu obetavosť a trpezlivosť pri napĺňaní Božieho poslania.
Ďakujem.
S láskou Lukáš.

 

Aj zlé sa niekedy deje z lásky Božej.

miro | 25.08.2014
Otecko môj ahoj, som rád že už som doma, bol som na niekoľko dní v Prahe, preto som na stránku ani nechodil. A ešte som tam mal byť do tejto stredy, ale včera sa mi v Prahe stala taká vec, že som stratil všetky doklady aj peniaze. Vodičský, občiansky, kreditku, kartu poistenca, všetko! Ešte aj preukaz do knižnice:-) Tatinko môj chcem Ti poďakovať že si ma touto udalosťou dostal domov na Slovensko predčasne, bola to Tvoja Božia ochranná ruka, ktorá ma doslova "vyhnala" predčasne z Čiech, lebo až teraz viem, že sa mi v Čechách malo niečo zlé prihodiť, niečo omnoho horšie ako strata dokladov a peňazí. Nejdem písať presne čo sa mi malo stať, ale vďaka Ti, že si ma pred tým ochránil, tým že jediná možnosť bola strata týchto vecí. Ty vieš že sa nehnevám, nemám prečo, už po 30 sekundách ako som zistil že som veci stratil som Ti začal ďakovať a vedel som že si urobil najlepšie ako si vedel. Milujem Ťa a NAVŽDY budem. Aj keby som každý deň stratil občiansky, moja láska k Tebe iba porastie!!! Chrániš ma všade kam sa pohnem, či doma, či v zahraničí, s Tebou sa nebojím ničoho a nikoho! A za to si zaslúžiš moju lásku.
Tvojmu proroku pani Laure budem pomáhať naďalej ako viem. Ďakujem Ti že si pani Lauru ochránil kým som tu nebol:-) a že tí vrahovia tiež zaradili spiatočku, Boh im žehnaj, nech sa pridajú na našu stranu a nech chránia pani Lauru do konca, proste do konca.
ĎAKUJEM, pozdravujem Ťa Otecko môj aj všetkých v nebi, pomáhajte nám tu na zemi naďalej, ochraňujte nás a poslúchajte Boha nášho jediného. Ľúbim Ťa Boh môj najviac na svete!!!

 

Poďakovanie pani Laure a láskavému Pánu Bohu.
Marika | 25.08.2014
Z celého srdca sa chcem poďakovať úžasnej pani Laure a milostivému a láskavému Pánu Bohu, ktorý mi cez pani Lauru pomohol v mojom trápení. Roky som trpela na naustále a vyčerpávajúce horúčky, bolesti kostí, nevládala som chodiť a lekári mi tvrdili, že podľa výsledkov som absolútne zdrává.
Bola som zúfalá a už sa mi nechcelo žiť. Prosila som Pána Boha, ža ak chce, aby som bola ešte na tomto svete aby mi pomohol a ak nie nech ma nechá umrieť, ale ja ďalej už nevládzem.
Vtedy som náhodou natrafila na stránku pani Lauri a nabrala som odvahu a objednala som sa k nej na návštevu. Pani Laura ma prijala a dala mi recept na mojú liečbu od Pána Boha.
Prišla som vlastne v poslednej chvíli. Môj stav bol veľmi vážny a veľmi súrne som potrebovala liečbu. Mám zápal krvi.
Poctivo som brala liečbu od Pána Boha a môj stav sa neskutočne zlepšil. Už môžem vykonávať všetky domáce práce aj práce na záhradke ktorú mám veľmi rada. Za všetko z celého srdca ďakujem pani Laure, ktorá mi veľmi pomohla a milostivému a láskavému Pánu Bohu, ktorý vypočul moje prosby a pomohol mi tešiť sa opäť zo života.
Ďakujem milostivý Bože že ma máš rád.

 

Láska k BOHU.
Renata Reinová | 21.08.2014
Milá pani Laura,
nikto na tomto svete nám nemôže zobrať lásku k BOHU som hrdá na to že Vás poznám a že mám tú česť každý večer čítať Božie slová, ktoré mi každý deň dodávajú toľko odvahy a lásky nebojím sa hlúpych ľudí a je mi jedno čo si kto o mne myslí. Milujem svojho Otecka a toto nikto na tomto svete zmeniť nemôže. Ľúbim Ťa BOŽE môj a pomáhaj nám v ťažkých chvíľach ďakujem
tvoja Renata

 

Ďakujem.
daniela | 21.08.2014
Drahá Laura, aj napriek tomu, že ste chceli oddychovať, ste sa pustili do tohto náročného boja proti katolíckej mafii s odhodlaním, vervou, nebojácne a hrdo. Skláňam sa pred Vami a ďakujem za všetkých čo Boha milujú. Posielam Vám veľa lásky, energie a vedzte, že stojíme pri Vás! Ľúbime Vás! Potrebujeme Vás!
Láskavý Bože, ďakujem Ti neskutočne za to, že som mohla spoznať Tvoju Lauru, vďaka ktorej som sa veľa naučila, vďaka ktorej som veľa od Teba dostala. Milujem Ťa a nikto to nikdy nezmení...Ste najúžastnejšou trojicou na svete! Náš Boh -drahá Laura - Vladko...

 

Bože Otče.
Elena | 20.08.2014
Pani Laura posielam vám toľko sily a lásky, koľko len viem. Veľmi ma bolí, ako vaša dušička plače.
Bože Otče nech je Tvoja Božia vôľa, Ty vidíš všetko a viem, že keď príde čas ukážeš všetkým svoju Božiu silu aj lásku podľa skutkov našich duší. Ľúbim Ťa celou svojou dušou a prosím o odpustenie mojich schybení. Vrúcne ďakujem za každý okamih môjho života a Tvoju pomoc.

 

Ďakujem Ti Otče Bože.
Gitka | 20.08.2014
Lauri, stojím pri Tebe, som na Tvojej strane a vždy budem. Ďakujem Ti Otče Bože za pochopenie, že odkázanosť Tvojich Božích právd nemenná je skutočnosť. Lauri, ďakujem Ti, že si ma naučila milovať Boha jediného, samotného a naučila si to už veľa ľudí, pokračuj v tom...

 

Každý deň vďaka Tebe BOŽE.
Ľubo | 20.08.2014
Ja ďakujem Tebe Bože za všetky múdrosti na tejto stránke, všetky pravdivé a stopercentné informácie ktoré sa tu môžem zdarma dozvedieť. Všetky tieto pravdy mi v mojom živote veľmi pomáhajú a udržiavajú v istote, že som na správnej adrese. Prajem všetkým ľuďom, aby tiež prišli na jedinečnosť a vzácnosť tejto stránky a pochopili pravostné Božie odkazy.

 

Poďakovanie Pánu Bohu.
Slávka a syn Juraj | 17.08.2014
Ďakujem Ti Otče Bože za uzdravenie môjho syna Juraja z krvného zápalu, ktorý postihoval všetky jeho vnútorné orgány. Prejavovalo sa to tak, že syn sa pri väčšej námahe rýchlo unavil, bol slabý, malátny, boleli ho kĺbi, pridružili sa aj bolesti hlavy, nádcha a fľaky na tvári na ktoré sa v minulosti liečil. Ďakujem Pánu Bohu, že nám prostredníctvom Nebeskej Pani Laury zoslal liečbu na krvný zápal. S Božou pomocou a v prosbách o veľkú liečivú silu sa syn cítil lepšie už po dvoch týždňoch užívania liečby, ktorá trvala dva mesiace. Ďakujem Ti Otče Bože za uzdravenie môjho syna a ďakujem Ti aj za liečbu na posilnenie jeho imunity, ktorú si mu zoslal cez Nebeskú Láskavú Pani Lauru.
Chcem poďakovať Otecko Nebeský aj za seba, za uzdravenie mojej pravej ruky, na ktorú som dostala ako liečbu cviky, ktoré si mi zoslal cez Nebeskú Láskavú Pani Lauru. Už po dvoch týždňoch cvičenia mi ruka prestala tŕpnuť a utíchla aj bolesť, ktorá mi komplikovala akúkoľvek prácu.
Otče Bože ďakujem Ti aj za vyslyšanie mojej prosby rozhodnúť sa správne v mojej ťažkej životnej situácií vďaka telefonátu od Nebeskej Láskavej Pani Laury a jej manžela Pána Vladka. Ďakujem že mi všetko s láskou a ochotou vysvetlili a za ich povzbudivé slová a za čas, ktorý mi venovali.
Ďakujem za všetko čo pre mňa robia, pre moju rodinu a vôbec pre všetkých... Bože Otče ešte raz Ti z celého srdca za všetko ďakujem.
S láskou Slávka a syn Juraj

 

Poďakovanie Pánu Bohu.
Eva | 15.08.2014
Milý Pane Bože, chcem Ti poďakovať, za pomoc, ktorú som dostala od Teba. V práci som riešila jeden pre mňa veľký problém od februára nešiel nijako vyriešiť až keď som si povedala, že už mi môže pomôcť iba náš Otecko tam hore. Tak som pri modlitbách prosila jeho o vyriešenie tohto môjho problému a stalo sa. Dnes je to už definitívne v poriadku. Ďakujem Ti Otče Bože za pomoc ktorú mi poskytuješ vždy keď Ťa poprosím a Ty ma určite vyslyšíš ak je to pre moje dobro.. Milujem Ťa a od kedy som Ťa našla Ťa budem nosiť vo svojom srdci. Už to je vyše dvoch rokov, čo mi pomáhaš a ja verím, že iba Tvojou zásluhou sa mnohé veci vyriešili k lepšiemu, či už doma alebo v práci. Ešte raz vrúcne poďakovanie Tebe Otče náš, milujem Ťa ďakujem za lásku, ktorú mi dávaš a za to ako ma učíš pokore. Môj život je plnší a lepší. Ďakujem aj Vám pani Laura a pán Vladko, za to, že robíte túto stránku a pomáhate ľuďom a vlastne nás spájate, všetkých ktorí našli našeho drahého Pána Boha.

 

Poďakovanie za krásny život.
miro | 13.08.2014
Otče Bože, ďakujem Ti že odkedy som Ťa našiel, tak mi neustále pomáhaš a mne sa krásne žije na tejto zemi v tomto živote. Vyliečil si ma a zato Ťa naveky budem milovať. Ukázal si mi smer v mojom podnikaní a za to Ťa tiež budem naveky milovať. Pomáhaš mi denne aj mojej rodine a zato Ťa tiež budem navždy milovať! Dôvodov je každý deň niekoľko na to, aby som Ťa miloval stále a nikdy nezabudol na to ako mi pomáhaš, lebo to cítim každý deň ako si so mnou počas celého dňa! Nech robím čokoľvek, vždy si so mnou a ja s Tebou, si môj najlepší kamarát a priateľ, pomáhaš mi neustále a za to Ťa už nikdy nechcem opustiť. Raz sa nám to stalo, bola to moja chyba, vtedy si mi odmietol pomôcť cez pani Lauru a ja som sa v tých ťažkým mesiacoch veľa naučil a veľa vecí som si uvedomil. Nebyť odmietnutý pani Laurou, nikdy by som si neuvedomil že kráčam zlou životnou cestou. Už sa aj moja mamina začala modliť k Tebe, celoživotná ateistka! Tiež si musel urobiť čo si musel, aby našla cestu k Tebe, aj keď cez bolesť, aj tak Ti Ďakujem že si ju naučil milovať Ťa. Posledné dni sa vždy ráno zobudí s tým, že sa vyspala, že sa v noci ani raz nezobudila. To sa jej nestalo už minimálne 10rokov! nikdy nemohla spať a vždy sa budila. Teraz sa Ti modlí pred spaním a ja jej ráno iba poviem: Vidíš mami, aký silný je môj Boh! A ty si mu nikdy neverila, teraz vidíš čo dokáže!

 

Ďakujem, Otče Bože!
Dana K. | 11.08.2014
Dobrotivý pane Bože, prijmi odo mňa prosím, veľké poďakovanie za Tvoju láskavú pomoc, k mojej duši, ktorú som dostala od Teba v mes. apríl som mala problém - oslabená celá nervová sústava, potom asi o mesiac a pol ďalší problém so svalovým kŕčom, ktorý mi spôsobil neprúdenie energie a necitlivosť v palci na ruke aj nohe. Dostala som od Teba zázračné cviky, ktoré môj problém odstránili, snažím sa ich cvičiť vždy keď mám čas aj chuť :-) ,lebo sú zázračné, pomáhajú mi. Som veľmi rada, že mám tieto cviky od Teba Bože môj láskavý, vždy keď ich idem cvičiť, tak si poviem, cvičme spolu pane Bože môj:-) a ďalšia Tvoja pomoc pre mňa bola pred pár týždňami na oslobodenie mojej duši od kliatobnej záťaže. Môj Otče Bože láskavý, z celého srdca a duše mojej Ti Ďakujem za oslobodenie mojej duše od kliatby a za každú poskytnutú pomoc, ale aj za každý moment môjho života žitého tu na zemi Ti ĎAKUJEM a milujem Ťa BOŽE najviac ako viem a za to ĎAKUJEM Vám milá pani Laura. Ste naozaj Boží prorok, lebo to čo robíte Vy pre nás všetkých to dokáže iba Človek BOHOM milovaný a vyvolený. Veľká Vďaka Vám, pani Laura a Vášmu pánovi manželovi tak isto. Ďakujem Vám!!! Ďakujem Ti OTČE BOŽE !!! MILUJEM ŤA VEĽMI AŽ NA VEKY VEKOV AMEN. S láskou Dana.