15. strana

21.01.2016 10:15

Ocinko môj, náš nebeský, pane Bože, toto bude trošku netradičné poďakovanie.
Lucia | 31.10.2014
Chcem Ti poďakovať za pani z útulku, síce mi bolo ťažké jej vysvetliť po nemecky všetko, veď vieš, že rozprávam po nemecky horšie ako malé dieťa, ale Ocko náš milovaný, pane Bože, v tom jednom momente, tá radosť a tá vďaka od nej, oh, to bolo také krásne. Tak Ti ďakujem pane Bože, dúfam, že si zapamätala, že treba preložiť zo slovenčiny do nemčiny a keď nie, tak jej to pripomeniem a dúfam, že si už včera začala čítať Tvoje odkazy na tejto nádhernej stránke. Ďakujem pane Bože, že som jej to mohla odovzdať, lebo som mala pocit, že to presne potrebovala a je to krásny pocit. Milujem Ťa pane Bože, ďakujem, že k nám cez milovanú pani Lauriku prehováraš a dávaš tiež veľa síl pánovi Vladkovi. Ďakujem Ti za všecinko, náš milovaný Ocinko. Ďakujem Ocko za rodinku, za Tvoju pomoc náš láskavý Ocinko. Milá pani Laurika a pán Vladko veľa síl prajem, ľúbim Vás. S láskou Lucia

 

Poďakovanie Pánu Bohu.
Slávka | 30.10.2014
Otče Bože ďakujem Ti za liečbu pre syna Juraja na posilnenie imunity. Jeho koža na tvári sa čistí, tie flaky na tvári krásne miznú. Ďakujem Ti Otče Bože láskavý za túto liečbu, ktorú si mu zoslal cez Nebeskú Láskavú Pani Laurušku.
Ďakujem Ti Otče Bože aj za liečbu pre mňa na zbavenie sa arzénu z môjho tela, ktorý sa mi dostal do tela z grilovacieho korenia. Ďakujem Ti Otecko láskavý aj za liečbu na moju pamäť, aj za cviky na uvolnenie energie v dlaniach, ktoré ma veľmi boleli a po niekoľkých týždňoch cvičenia bolesť zmizla. Ďakujem Ti Otče Bože že ma miluješ a stále mi pomáhaš v každom mojom životnom trápení.
Ďakujem aj Nebeskej Láskavej Pani Laure a jej manželovi Pánovi Vladkovi za ich rady a všetky povzbudivé slová, za ich lásku a za ich trpezlivosť s akou pomáhajú mne a mojej rodinke.
Bože Otče ešte raz Ti z celého srdca za všetko ďakujem, milujem Ťa.

 

Uzdravený.
Lukáš Š. | 30.10.2014
Milí čitatelia, chcem sa Vami podeliť o mojej ceste k úspešnému vyzdraveniu :)
Môj príbeh sa začína 28 Decembra 2013, kedy som pani Lauru a pána Vlada prvý krát navštívil.
Objednal som sa na zdravotný problém, 7 rokov som sa neúspešne liečil na zápal hrubého čreva alebo ako mi pani Laura povedala, skrytý krvný zápal.

Išiel som k nim, síce ako veriaci človek, ale neveriaci k daru ktorý má pani Laura od pána Boha požehnaný. Už v telefóne mi pán Vlado povedal, že určite dostanem liečbu na môj zdravotným problém, čo ma veľmi potešilo, lebo moje telo bolo na tom veľmi zle a cítil som, že na tomto svete už asi dlho nebudem.
Pani Laura z láskou prijala od pána Boha liečebnú pomoc na môj problém.Tešil som sa z toho, aj keď moja kúra bola veľmi ťažká, bol som odhodlaný ju splniť po poslednej bodky.
No ja, hlúpy somár, som sa im za ich snahu pomôcť mi neodvďačil, a nepodaroval som im ani žiadny peniažky a keď som sa nad tým neskôr zamyslel, nepovedal som ani slovo ďakujem a tak som aj dopadol. Pani Laura mi na ďalší deň poslala e-mail, že liečbu robiť nemám, že za hriech ktorý som vykonal, mi liečba nebude žehnaná a že ak sa ju odvážim aj napriek varovaniu robiť, môj zdravotný stav sa ešte viac zhorší, v tom momente ma zalial studený pot a prišlo mi to veľmi ľúto. Neskôr, keď som sa upokojil a v kľude si to nechal prejsť hlavou, som si povedal, že ak má pani Laura naozaj dar od pána Boha a budem sa k nemu úprimne modliť a prosiť ho o odpustenie, pani Laura mi raz zavolá a povie mi, že liečbu robiť môžem.
Tak som sa začal modliť, ako moju prvú modlitbu som si zvolil, modlitby z Koránu, neviem prečo práve tieto ale páčili sa mi.
Pekne som si kľakol a začal tie slová hovoriť nahlas a o pár minút, možno pol hodina ma chytil veľmi krásny pocit šťastia, usmieval som sa od ucha k uchu a ani som nato nemal dôvod, dokonca to bolo také silné, že sa mi nedalo ani zaspať a len som sa stále usmieval a vtedy som pochopil, že idem správnou cestou a že musím prosiť o odpustenie.
Nemodlil som sa každý deň, modlil som sa vtedy, keď som cítil, že to bude úprimne.
Ubehli asi 2 mesiace a ja som sa stále modlil a prosil o odpustenie, vtedy som povedal pánu Bohu, že by bolo veľmi pekné, ak by mi pani Laura zavolala na moje narodeniny alebo v tých dňoch, že by to bol pekný darček, a tak aj bolo :) .. pán Vlado mi zavolal 22 apríla, 5 dní po mojich narodeninách :)
povedal mi, že som dostal od pána Boha odpustenie a že ak budem mať záujem, tak sa môžem k nim znova objednať.
V ten deň, som sa už len usmieval :)
Tak som sa znovu objednal k pani Laure s tým istým problémom.
Na veľké prekvapenie moje a aj pani Laura sa veľmi začudovala.
Nedostal som odpustenie a vtedy mi pani Laura povedala" vy ste sa asi modlil, aby som Vám ja odpustila a nie pán Boh" a vtedy som pochopil, že pani Laura, hovorí pravdu, nemodlil som sa aby mi pán Boh odpustil, ale pani Laura, tak mi pani Laura povedala, že sa nič nedeje, že keď som sa dostal už sem, stačí len úprimne prosiť pána Boha o odpustenie, že pán Boh mi to dá najavo, nechápal som, že ako mi to dá najavo a ako sa budem potom cítiť .
Našiel som si na stránke, modlitba za ľútosť mojich hriechov a modlitba za rúhanie Bohu a samozrejme som sa modlil hlavne vlastnými slovami, na moje prekvapenie, nemodlil som sa len ja, modlila sa za mňa aj moja mamka a aj môj brat, dokonca aj moja priateľka.
To obdobie som bol veľmi smutný a utrápený a veľa krát som aj plakal a prosil pána Boha o odpustenie.
Až prišiel deň a stretol som sa s mojim už teraz dobrým kamarátom Mirom, ktorý pravidelne píše na túto stránku, veľa sme sa rozprávali o všetkom a veľa vecí mi vysvetlil, strávili sme asi 2 hodiny rozprávaním sa o Bohu a o pani Laure.
A o pár dni to prišlo, ráno som sa zobudil, znova šťastný a plný života a vtedy som vedel, že som dostal odpustenie, to bol ten najkrajší pocit aký som kedy mal a na ktorý som čakal, moja duša mala chuť lietať ale moje choré telo jej to nedovoľo
valo.
Tak som zavolal pani Laure, že či môj pocit je správny a pán Vlado mi povedal, že áno :) že môžem začať liečbu.
Celý tento príbeh trval pol roka, pol roka som sa pozeral na liečbu vďaka ktorej budem zdravý a nemohol som ju vykonať, cítil som len v duši, že idem správnym smerom a že mám byť trpezlivý.
Oplatilo sa :) .. liečba bola síce ťažká a keby nebolo mojej rodiny, ktorá ma pri celej liečbe veľmi podporovala, nezvládol by som to.

Tak za 2 mesiace Vám sem píšem ako zdravý a Bohom vyliečený človek, po 7 rokov, sa skončilo to trápenie a som znova zdravý, mam 22 rokov a môžem si znova užívať život naplno :)

Ďakujem všetkým, ktorí mi pomohli a pomáhali mi pri liečbe.
Ďakujem aj tebe Miro, že si taký aký si, lebo len vďaka tebe som sa dostal k pani Laure a som znova zdravý.
Ďakujem Vám pani Laura a pán Vlado, aj vy ste mi boli veľkou oporou počas liečby, ďakujem zato akí ste a akú lásku viete rozdávať ľuďom.
Ale hlavne Ďakujem Tebe Otče zato ako si ma počúval a stále počúvaš pri mojich trápeniach, zato že si bol trpezlivý a dal mi znova šancu aj po pol roku začať liečbu.

ĽUBIM ŤA VEĽMI OTČE BOŽE A NAVŽDY UŽ BUDEM, NIKTO MI NIKDY UŽ NEVYTRHNE MOJU LÁSKU K TEBE.
ĎAKUJEM TI ZA VŠETKO (:

RE: miro | 30.10.2014
Čauko Lukáš, ďakujem Ti pekne že si ma spomenul v tvojej ďakovnej reči:-)
Boh ti krásne ukázal cestu ktorou máš ísť, si veľmi statočný boží bojovník a som rád že si tú ťažkú liečbu dokončil. Viem že bola ťažká, ale Ty si to vďaka tvojej láske k Bohu zvládol. Boh ťa počúval celú dobu a liečil Ťa! A teraz si zdravý. Je to zázrak! Lebo sám viem ako si bol na tom zle.
Pekne si to napísal, je za čo Bohu ďakovať! Každý jeden deň.

RE: Zuzana | 30.10.2014
Veľmi citlivý článok, mala som zimomriavky po celom tele. Si veľmi statočný a silný mladý muž, veľa ľudí by to vzdalo, keby im je zakázaná liečba v ktorej začali a určite by obviňovali len pani Lauru z vlastného zlyhania. Mne Pán Boh pomáhal celé tehotenstvo a zakončil to bezproblémovým päť minútovým pôrodom. Vieš drahý Bože, že Ťa nesmierne milujem a som Ti vďačná aj keď pri tých drobcoch sa Ti stihnem poďakovať väčšinou až v posteli. Nenadarmo sa hovorí všetko zlé je na niečo dobré. Mňa to zlé priviedlo na správnu Božiu cestu a takisto aj teba . Preto to ľudia nevzdávajte, lebo Pán nás skúša a kto vytrvá bude odmenený ako tu Lukáš dostal najväčší dar a to je zdravie. Milujem Ťa drahý Otče.

RE: Lukáš Š. | 31.10.2014
Je milé vidieť, že niekoho potešila moja správa :)

Veru, dostal som od pána Boha ten najkrajší dar, aký som mohol dostať a to je zdravie :)
Teším sa Zuzana, že máte takú silnú vieru v pána Boha a že aj Vám veľmi pomohol v životnom trápení :)

Ja len dúfam, že moja správa niekomu pomôže a niekoho motivuje , aby to nevzdával, keď bude Bohom odmietnutý, lebo vždy sa dá nájsť cesta, pokiaľ človek má v sebe lásku k Bohu a uvedomí si svoje hriechy a je ochotný ich zmeniť, alebo úprimne oľutovať...

Miro, teba sa nedalo nespomenúť :) hráš v tomto príbehu jednu z hlavných postáv :)

 

Ďakujem.
Rado | 27.10.2014
Som veľmi rád, že môžem byť členom tohoto spoločenstva ľudí, ktorí na tejto stránke fungujú. Hlavná vďaka patrí pani Laure, ktorá mi ukázala pravú a nefalšovanú cestu k pánu Bohu, ktorý mi každodenne pomáha v živote na tejto zemi. Bože ďakujem za Lauru, Vlada a za túto krásnu stránku, ktorá mi dáva veľa sily a optimizmu do života. Milujem Ťa Otče Bože a ďakujem, že mi pomáhaš a držíš nad nami ochrannú ruku.

 

ĎAKUJEM.

Renata Reinová | 21.10.2014
Milovaný môj Otecko. Z celého srdiečka sa Ti chcem poďakovať za lásku ktorú mi dávaš, za to že stojíš pri mne v každej chvíli môjho života. Milujem Ťa láskou, ktorá sa nedá slovami vysloviť. Ďakujem Ti Otecko môj premilený a láskavý ďakujem.
Milujem Ťa tvoja Renata

 

Milujem ŤA a ďakujem!
miro | 16.10.2014
Otče Bože ďakujem Ti za všetko čo mi do života dávaš, za všetko dobré čo ma v živote stretáva. Ďakujem aj za všetko zlé, lebo už viem že aj to zlé sa deje z Tvojej Božej vôle len preto, aby sa nestalo iba horšie. VŽDY je to tak! Takže svoj život podriaďujem Tebe Boh môj a Tvojej vôli. Nechávam sa Tebou unášať čím ďalej viac, lebo Ti verím, že mi chceš dobre a že ma ľúbiš. Nechávam to Otecko môj všetko na Teba a ono to všetko vychádza:-) Kedysi som sa snažil aby sa mi darilo, ešte predtým ako som Ťa našiel. Dnes sa zabávam, žijem krásny život vďaka Tebe Bože. Každý deň je krásny, nemusím sa snažiť o nič, lebo dnes už viem, že čo má prísť, príde. Všetko čo sa udeje je Tvoja vôľa a ja s tým nič neurobím. Darí sa mi, lebo Ty chceš aby sa mi darilo. Keď sa mi prestane dariť, bude to preto lebo Ty chceš, aby to tak bolo. Všetko riadiš Ty a robíš to úžasne. Chválim Ťa Boh môj, ako to všetko dokážeš. Je nás 7 miliárd a Ty myslíš na nás všetkých. Každý deň! A my ľudia sme na Teba zabudli. Je to smutné, odpusť nám Otče Bože. Je nás tu na stránke zopár, ale milujeme Ťa neskonale! A na veky vekov. Tomu verím! Vďaka pani Laure, pánovi Vladovi a Tebe, že si nás postupne k sebe priťahuješ. Ahoj Boh môj, dúfam že sa stretneme...milujem ŤA a ďakujem!

 

Ďakujem pane Bože, že mi dávaš silu do každého dňa, s Tebou sa naozaj nestratím.
Lucia | 08.10.2014
Ďakujem pane Bože, že si nám dal pani Lauriku, aby nám pomohla a všetkým ukázala priamu cestu k pánu Bohu, k Tebe. Pozdravujem. Chcem ešte poďakovať, že, keď je dakomu zle na facebooku, môžem mu poslať modlitbu od Teba. Dakedy ju preložím, ak treba v google prekladači. Dakedy som mala pocit, že nedokážem dobre poradiť a teraz stále poradím dobrú účinnú modlitbu, či už proti zvyku fajčenia alebo na všeličo, teraz ma len nenapadá. Rôzne, keď sa dakomu ten jeho živôtik nechce žiť aj... Rôzne máme všetci trápenia na tom svete, ja viem. Som Ti pane Bože vďačná, za ľudí, čo zas na oplátku majú tú silu vzpierať mňa. Posielam lásku, prajem veľa síl pani Laurika, pán Vladko. Naozaj to nestojí za to sa trápiť hlupáčikmi, oni sami pochopia, kde je sever, keď to najviac budú potrebovať v svojom živote. Ste naša hviezda pani Laurika v tej tme. S láskou Lucia

 

Nevládal som ale Boh mi pomohol.
miro | 07.10.2014
Otče Bože ďakujem Ti že si ma aj včera a aj dnes znova vypočul a pomohol si mi. Nevládal som ráno ani vstať, nič vážne, len som bol unavený a chcelo sa mi spať. A vôbec som si ráno v posteli nedokázal predstaviť ako zvládnem celý včerajší aj dnešný deň. Mal som veľa objednávok a musel som to všetko postíhať, aby boli zákazníci spokojní. Priznám sa, vôbec sa mi nechcelo. A Ty vieš Otecko môj ako som Ťa ráno prosil: "pomôž mi vstať prosím Ťa, pomôž mi vyjsť von, sadnúť do auta, ísť do skladu a všetko to dnes zvládnuť. Otče Bože pomôž mi, lebo ja to nedokážem. Ani sa mi nechce a ani neviem ako to mám stihnúť." Tak takto som mu to úprimne povedal a nechal som celý deň na Neho:-) Neuveríte, všetko som stihol a ešte aj kopa objednávok pribudla:-) Sám by som to nedokázal Otče Bože, za to Ti ďakujem. Ďakujem Ti aj za to, že som zdravý a že mám dobrú rodinu a že mi dávaš do cesty dobrých a správnych ľudí...ďakujem ti aj za tých debilov ktorých stretávam, aspoň mi tak pripomenú, že nie všetci ľudia sú dobrí! NIE VŠETCI UŽ NAŠLI BOHA A ČO JE HORŠIE, NIE VŠETCI HO HĽADAJÚ...ja Ťa tak milujem Otče Bože, pomáhaj prosím aj pani Laure uveriť že ju bude už čoskoro poznať celý svet ako JEDINÉHO A POSLEDNÉHO PROROKA na zemi!!!
Tak to je a poserte sa všetci ostatní závistlivci a neverci, tak to proste JE. A NIKTO s tým nič neurobí! Najlepšie čo môžete urobiť je zmieriť sa s tým a začať milovať Boha. Lebo Jemu to tu všetko patrí! vrátane nás.

 

Ďakujem za všetko.
Zuzana | 04.10.2014
Ďakujem Ti drahý Bože za veľa vecí. Stojíš pri mne, dávaš mi silu a vždy vypočuješ moje prosby. Veľmi sa hanbím, že som v minulosti na Teba zabúdala a prosila o pomoc všetky tie cirkevné modly no vďaka Pani Laure, jej manželovi, tejto stránke a odkazov od Teba pre nás som pochopila, že Ty si tá správna cesta po ktorej sa snažím kráčať. Vďaka Tebe som prežila bezproblémové tehotenstvo s ešte krajším záverom. Mám zdravého synčeka a to len vďaka Tebe. Našla som si modlitbu o bezproblémovom pôrode a modlila som sa ju každý deň a vďaka nej pôrod môjho malého netrval asi ani 5 minút. Prosila som Ťa o pomoc a dostala som ju. Milujem Ťa drahý Bože a ďakujem Ti, lebo bez Tvojej pomoci by to určite takto nedopadlo po mojich predchádzajúcich skúsenostiach.
Keď som Pani Laure napísala SMS, že to mám za sebou a keď mi volala a gratulovala cítila som sa tak šťastná, naplnila moju dušu krásnymi slovami, že Pán Boh vždy svoje odkazy dodrží, keď mi odkázal, že sa mi narodí zdravé dieťa, nech sa nebojím. Narodil sa silný bojovník, aj v nemocnici napredoval pred ostatnými aj keď sa narodil skoro o 3 týždne skôr, tak to nebolo vôbec vidieť práve naopak. Aj doktorka bola prekvapená, ale ja nie pretože som vedela, že Pán Boh môjmu synovi vybral dátum narodenia. Krásny deň 19.9. takže ho budú ovplyvňovať celý život dve magické deviatky. Ďakujem Ti drahý Bože za tento dátum. Ja som v duši cítila, že sa narodí skôr, no myslela som, že to bude 21.9. pretože pred štyrmi rokmi mi umreli moje dvojičky dievčatko 20.9. a chlapček 21.9. tak som mala nejaké podvedomé tušenie, že sa narodí asi na ten dátum. Ale som vďačná, že sa Pán Boh rozhodol a malý sa narodil práve 19.9. Ďakujem Ti Nebeský Otecko za všetko.
Prosím Ťa odpusti mi, že nemám teraz toľko času na Tvoje prekrásne modlitby, keď sa troška zotavím a nebudú mi klipkať oči nad čítaním a modlením určite si zas tú hodinu každé ráno nájdem. Snažím sa drahý Bože, ale pri dvoch malých deťoch nemôžem akosi ten čas skĺbiť, aby ma nevyrušovali. Keď držím malého na rukách, alebo kojím tak mu čítam modlitby a veľmi rád počúva. Vidím, že sa mu to veľmi páči .
Chcem sa ešte poďakovať všetkým, ktorý stáli pri mne a mysleli na mňa , či už svojimi príspevkami na tejto stránke, alebo len v svojej mysli. Ďakujem. Mám vás všetkých rada.

 

Ďakujem za prácu.
Valeria | 04.10.2014
Chcem ti Pane Bože môj poďakovať za prácu, ktorú som si nemohla dlho bez tvojej pomoci nájsť a trápila som sa čo budem robiť. Vďaka tvojej modlitbe, Modlitba za nájdenie si dobrej práce, si mi pomohol nájsť to, o čo som Ťa prosila. Otecko som šťastná, že ju mám bez tvojho zásahu a vypočutia by som ju určite nemala. ĎAKUJEM TI VŠEMOHÚCI BOŽE, bez teba na tejto Zemi už nedokážem žiť. Milujem Ťa, som šťastná, našla som ŤA PANE ĎAKUJEM.

 

Zuzke k 40-tke.
Peter | 03.10.2014
Zuzi ako obyčajne som včera opäť zabudol...na Teba. O to je to smutnejšie, že si mala narodeniny. Tvoje 40 narodeniny. A ja debil unavený z roboty, radšej idem s kolegami na pivo, o ktorom viem, že ma len zabíja, či zvnútra aj navonok. Otče Bože, Ty ma 2 dni predtým s láskou varuješ a upozorňuješ cez dušu drahej pani Laury, že som odpad v svojej práci, že všetkým vychádzam v ústrety, všetkým sa tak snažím vyhovieť, že som nezbadal, že sa vlastne takto všetkým strkám do zadku. No najmä popri tom zabúdam, že doma mám to najdrahšie, čo som v živote dostal, že doma je zranená a opustená moja Zuzka s nervami na konci. Odpusť mi Otče, moju slepotu a hlúposť, prosím. Cítim v svojej duši hanbu, neskutočnú hanbu. Ak je to ďalšia z Tvojich lekcií k náprave mojej skazenej duše, tak ďakujem Otče, ďakujem za To, že ma v týchto chvíľach zachraňuješ a zapodievaš sa so mnou. Viem, že ma máš rád a že mi vždy odpustíš, sám si mi to povedal cez dušu Laury, no ja Ťa už nechcem sklamať, nechcem Otče, štve ma moja nepoučiteľnosť. Koľko krát som bol už presvedčený, že som už natoľko silný, že už nedopustím ďalší pád, no predsa prišli chvíle, keď som zranil, urazil a zabudol na svoju Zuzku a Teba Otče tým veľmi zarmútil. Ak som hodný Tvojej priazne Otče, pomôž mi prosím vrátiť mojej Zuzke všetko čo som jej vzal, všetko čo som jej spôsobil, prosím Otče, s Tebou to dokážem. Zuzi k Tvojmu včerajšiemu sviatku Ti zo srdca prajem, aby tento Tvoj sviatok zostal v Tvojej pamäti ako deň, kedy Tvoj manžel pochopil a začal žiť len pre Teba a naše dve úžasné deti. Prajem Ti, aby si od tejto chvíle už nikdy v živote nepocítila samotu, ktorú v sebe nosíš, aby sa bolesť a spomienky, ktoré Ťa ubíjajú k samej zemi, aby sa navždy stratili v Božej láske a na záver Ti želám, aby sa radostný dych života vrátil do Tvojho srdca, duši a mysle a navždy tam zostal. Otče Bože láskavý, požehnaj túto chvíľu svojou všemohúcnosťou, aby to čo si moja duša predsavzala napraviť, do bodky splnila a aby našla ubitú lásku k svojej Zuzke, lebo moja duša Tvojim slovám Otče, ktoré si jej odkázal cez dušu Laury, všetkým uverila a na cestu sa postavila a vykročila... Ľúbim Ťa Otče a ďakujem za pravdu, ktorú si moje duši ukázal. Pomôž prosím Ťa mojej manželke Zuzke, vezmi jej bolestné bremeno, ktoré som je ja naložil na jej krehké telo a daj ho mne, prosím Ťa Otče, daj nech ho ja od tejto chvíle odnesiem do stratenia sa v Tvojej Božej láske navždy. Zuzi, bolesť a smútok, ktoré som Ti spôsobil za všetky tie roky, nebude ľahké vyliečiť, no všetko mi Boh Otec vysvetlil a ukázal mi cestu k Tvojej láske. Maratónsku cestu, no nie nezdolateľnú. Som "húžva" ako ma raz nazvali a ja Ti sľubujem, že tú svoju "húžvu" vypúšťam na tú cestu za našou stratenou láskou. Všetko najlepšie Zuzi.

 

Ľúbim a objímam Ťa Bože môj.
Marta | 01.10.2014
Ďakujem, ďakujem a ešte tisíc krát ďakujem Otče môj za uzdravovanie mojich obličiek. Nechápem prečo mi minulý týždeň nefrologička povedala, že sa mi zhoršil stav obličiek dala mi podpísať papier, že odmietam prípravu na dialýzu asi je to ozaj o biznise. Dnes iná lekárka mi s radosťou oznámila výborne správy o zlepšení. Ďakujem Ti Bože môj za pani Lauru a jej manžela že som ich spoznala, každý deň sa modlím, za ich zdravie a ochranu. Ľúbim a objímam Ťa Otčinku Nebeský za tie krásne modlitby ktoré mi uzdravili moje dvojité videnie. Za všetko budem chváliť a velebiť Tvoje meno až na veky vekov amen.

 

Poďakovanie za cenné rady.
Janulienka. | 01.10.2014
Môj milovaný Pane Bože, chcela by som sa Ti veľmi pekne poďakovať za dôležité rady, ktoré od Teba dostávam. Nesmierne si ich cením a vážim. Budem sa nimi riadiť. Cítim Tvoju Božiu prítomnosť vo svojom živote každý jeden deň, za čo som Ti nesmierne vďačná. Milujem Ťa Pane Bože a budem Ťa milovať a velebiť až do konca svojho života. Amen.
Z celého srdiečka ďakujem aj pani Laure a jej manželovi, ktorí nám s veľkou trpezlivosťou dávajú vysvetlenia na všetky naše otázky, radia nám a pomáhajú. Nech vás Pán Boh požehná a nech vám dá veľa, veľa síl do ďalších rokov na vykonávanie tejto ťažkej a vyčerpávajúcej práce. Mám vás rada a ešte raz ďakujem. S láskou Janulienka.

 

Obrovská vďaka za všetko.
Jana | 28.09.2014
Drahá Naša Laura, chcem sa Vám z celého srdca poďakovať za pomoc pre moju dcéru Simonku, pre vzácnu radu a za to, že práve keď máte aj vy oddychovať ste neodmietli jej pomôcť a poradiť. Neskutočne si to vážime a vedzte, že ste súčasťou Našej rodiny a želám Vám, aby ste načerpali silu a energiu odovzdávať toto vzácne a zároveň náročné poslanie Nám všetkým. Sme tu bez Vás stratení a bezradní v našich utrpeniach a trápeniach v ktorých nám vždy s láskou pomôžete. Patrí Vám obrovská vďaka a úcta ako aj Nášmu a všemocnému Oteckovi Nebeskému. Ešte raz obrovská vďaka za všetko. ĎAKUJEM s láskou Jana

RE: Simona | 28.09.2014
Presne tak, ako napísala moja maminka, ďakujem z celého srdiečka pani Laura, že ste vďaka pánu Bohu prinávratila pokoj do mojej duše, že ste mi odpovedala a poradila, napriek tomu, že máte oddychovať. Nesmierne si to vážim. Padol mi kameň zo srdca.
Už nemám ani tú najmenšiu výčitku, pretože jediný kto všetko vie je náš láskavý Otecko nebeský.
Ešte raz vrelá vďaka
s láskou Simona

 

Milovaný Ocinko nebeský.
Lucia | 24.09.2014
Ďakujem pane Bože, že si nám dal pani Lauriku, aby nám pomáhala a že ona z lásky k Tebe to robí naďalej a pomáha nám. Chcem Ti poďakovať, lebo vidím, že veľa ľudí tápe v dňoch, ako tá pani z Nemecka, ktorá dnes hľadala noviny a nevedela nájsť a sa stratila. Brala som to ako dobré znamenie, ukázala som jej cestu, teda, šla so mnou, šli sme spolu do obchodu. V našej dedinke nemeckej je len jeden obchod :-) , takže sme šli spolu, lebo ja som šla odniesť fľašky a niečo nakúpiť domov, a tak po ceste sme obišli kostol. Pani hneď si pamätala, že kostol bol po ceste, a vraví tu niekde je kostol, a áno bol pred nami to je ten čo tam zvonia (ah, ale už zvonia menej). Ja som rozmýšľala ako jej vykoktám, že máme medzi sebou Tvojho proroka Ocinko nebeský, pane Bože. A ona vraví teda, že nechodí už do kostola. A ja že si všade, že nie si v kostole. Ona na to, že nie, že si na nás zabudol s úsmevom a ja teda, že počuješ všetko, že platíme za to, čo sme zrobili zle. No a že je medzi nami pani Laurika a pomohla mojej rodinke a mne, a že je aj na internete a dáva nám odpovede od Teba. Verím, že si bol pri tom. Požehnaj prosím tej pani. Vieš Ocko nebeský ja mám dakedy pocit, že veľa ľudí vidí v Tebe cirkev, alebo ako to napísať, spája si Ťa s cirkvou a potom keď vidí, čo ľudia činia, tak zanevierajú na Tvoje rady a ja si tak želám, aby o pani Laurike vedel celý svet, lebo je spojkou k Tebe, k Tvojim pravdám, našou nádejou na lepší svet pre nás, a tak dôležitou osobou, že sa to nedá opísať. Daj prosím Ťa Ocinko nebeský veľa síl našej pani Laurike a pánovi Vladkovi. Lebo je výnimočná a sú tak statoční v boji proti zlu. Milovaný ocinko nebeský prosím požehnaj Božím bojovníkom, majú to ťažké a sú silní. Prajem si, aby každý vedel, že si jeden, že si náš Stvoriteľ, že si láska, že sa na Teba môžeme spoľahnúť, že na naše činy nezabúdaš, že si spravodlivý a aj nám odpúšťaš. Ďakujem Ti za tú lásku a šťastie, čo mi denne dávaš, aj za ochranu a že si pri mne. S láskou Lucia

 

Silné účinky modlitby.
miro | 23.09.2014
Otče Bože Ďakujem Ti že vždy riadiš režím môjho celého dňa tak, že stihnem všetko rozviesť zákazníkom, že si vždy objednajú aj veci na ďalší týždeň, že mi vždy predáš všetko čo do auta naložím. Veľmi mi pomáha tvoja modlitba, tá dlhá do naplnenosti dňa...veď Ty vieš ktorá. Aj keď ráno niekedy nestíham, lebo vieš že mám cez deň veľa práce, nájdem si 5minút na túto modlitbu, napätie zo mňa hneď opadne a som zrazu pokojný. Všetky denné povinnosti prejdú na tvoje plecia a ja vtedy viem, že Ty mi vždy pomôžeš. A vždy je to tak. Celý deň prejde ani neviem ako, Ty sa o všetko postaráš a to DOKONALE! Sám by som to tak nikdy nedokázal, za to Ti Boh môj ďakujem. Vďaka Tebe sa mi ľahko žije a milovať Ťa za to budem navždy aj keď viem, že to raz skončí. Všetko raz skončí, ale Ty si ten, komu budem na smrteľnej posteli za všetko raz ďakovať, tak Ti ďakujem už teraz v predstihu. Lebo potom možno nestihnem poďakovať za všetko a to by bola škoda:-)

 

Poďakovanie.
Marcel HANULA | 20.09.2014
Chcem sa poďakovať z úprimného svojho srdca pánu Bohu, že poslal na túto zem pani Lauru, svojho proroka, ktorý šíri medzi všetkých ľudí tohoto sveta skutočnú PRAVDU o BOHU o jeho samojedinosti, pravdu o kresťanských hodnostároch, ktorí zneužívajú pod zástierkou lásky k Bohu, ľudí k tomu, aby získali ešte väčšiu moc nad ľuďmi a ešte väčšie bohatstvo, ktoré zhromažďujú už stovky rokov, ktorí zabíjali v mene Boha tisíce a tisíce nevinných ľudí, len aby získali to o čo im skutočne ide o MOC a PENIAZE ! Jedine pani Laura so svojim manželom má tú odvahu a bojuje proti tomuto pokrytectvu otvorene, v čom ju tí, ktorým sa už otvorili oči, tiež podporujeme a prosíme nášho Pána Boha vo svojich modlitbách, aby i naďalej dával pani Laure silu a ochranu v tomto boji proti Satanovi a jeho prisluhovačom a aby i naďalej šírila do sveta Pravú lásku k Bohu, nášmu nebeskému otcovi a stvoriteľovi. Tiež chcem touto cestou poprosiť ľudí, ktorí podporujú túto cestu, aby vo svojich možnostiach aj materiálne podporili pani Lauru, pretože to má so svojim manželom naozaj ťažké, pretože naozaj žijú len z toho, čo dostanú od vďačných ľudí, ktorým náš Boh pomáha skrze pani Lauru, vyliečiť sa z nemocí, ktoré ich trápia. Chcem sa ešte raz poďakovať touto cestou nášmu nebeskému Otcovi, pani Laure a jej manželovi Vladkovi, za ich nekonečnú lásku a pomoc, ktorú nám dávajú. Ešte raz z úprimného srdca veľké ĎAKUJEM !!! Chcel by som ešte poprosiť ľudí, ktorí čítajú tieto riadky, aby pani Laure pomáhali šíriť pravdu o Bohu medzi svojich najbližších, známych, ale aj cestou internetu, cez sociálne siete, aby sa Božie slová a postuláty, ktoré nám odovzdáva Pani Laura od nášho stvoriteľa, šírili aj cez Vás do celého sveta a tak sa otvárali oči všetkým ľudom na tejto zemi. Ďakujem.

 

Poďakovanie pánu Bohu za duševnú silu a pevné nervy.
Martin | 20.09.2014
Dobrý deň milí čitatelia.
Dovoľte aby som sa aj ja úprimne poďakoval nášmu jedinému, milostivému pánu Bohu že nám pomáha a posilňuje naše duše vždy kedy to najviac potrebujeme. Od môjho rozchodu s expartnerkou sa konečne cítim sám sebou hoci mi stále kladie polienka pod nohy, prihováranie sa k nášmu pánu Bohu a čítanie modlitieb prijatých od Boha skrz našu pani Lauru považujem za balzam na dušu. Hlavne modlitba.. Každodenná ochrana mojej ťaživostnej psychiky Bohom láskavým od dostaných životných ničivých bolestných úderov navždy, má na mňa tak silný účinok keď som ju prvý krát čítal plakal som ako malý chlapec, ale od šťastia že mám nádej na posilnenie mojej mysle. Dnes mal byť deň keď som sa mal stretnúť s mojou jednoročnou dcérkou po ôsmich týždňoch keď mi dnes ex oznámila že stretnutie sa nekoná. Už ma takto naťahuje od rozchodu a vyhráža sa súdmi ktoré tu v Anglicku z môjho platu by som nezvládol platiť. Za iných okolností by som už hromžil a rozčuľoval sa za jej správanie ale uvedomujem si že je to zbytočné. Bol som jeden z mála ktorý dostal odpoveď od Boha ešte pred rokom ale oslabený duševne a psychicky som chcel vidieť už v tom čase márnu nápravu vzťahu s ex partnerkou. Keďže bola V tom čase tehotná nedokázal som ju opustiť aj napriek tomu že duša moja cítila že nám to už dlho nevydrží ale cítil som že musím byť pri nej aspoň kým sa nám narodí dcérka A možno ale iba možno sa niečo zmení..mýlil som sa... Tam už bola odpoveď Božia ešte pred narodením mojej dcéry a ja duša zostavená som ju ignoroval.
Odpusť pane Bože ak môžeš za všetok tvoj a pani Laurin drahocenný čas ktorým som mrhal ignorovaním tvojej Božej správy.
Vrelá vďaka tebe Bože za otvorenie mojich oči do každého nového dňa, za každý jeden moment ktorý vyčarujú úsmev na mojej tvári a na tvárach iných ľudí lebo úsmev je dar, dar od Boha :) ďakujem ti taktiež že si mi do cesty zaslal niekoho kto práve týmto Božím darom prekvitá :)
Pani Laura vám By som sa chcel poďakovať osobne keď som bol na telefóne s vami mal som veľmi zlý signál a nepočul som vás poriadne ale to čo som počul mi vyrazilo dych.
A tak ďakujem ešte raz a želám vám nech vás Pán Boh ochraňuje a posilňuje každou minútou viac a viac až kým to tu dotiahneme spoločnými duševnými silami do toho Bohom najočakávanejšieho úspešného konca.
S pozdravom
Martin R.

 

Pani Laura.
Ľuba | 17.09.2014
Milá pani Laura! Ak bojujeme proti hlúposti katolíckej cirkvi, tak sa to dá len cez myslenie ľudí. Každý deň sa trápim s myslením mojej matky, ktorá je fanatická katolíčka. Každý deň sedí v kostole. Ale keď prídem z práce, tak mi hneď prvými slovami znepríjemní celý zvyšok dňa. Negatívna a presiaknutá fanatizmom cirkvi ničí život všetkým dookola. Každý deň počujem, ako prosí Ježiša a Máriu o pomoc, aby už mohla odísť z tohto sveta, lebo už nevládze kvôli svojej chorobe žiť. Ale vždy nájde silu a ide do kostola počúvať pána farára. Nadáva mi do pohanov, môj život je špinavý a bezbožný , lebo nechodím do kostola. Nemôžem. Dusím sa tam už roky. Stále len Duch svätý a Panna Mária. Každý deň o tretej Milosrdenstvo božie recituje na plné hrdlo. Je mi jej ľúto, lebo je už pomaly slepá od cukrovky. Hovorila som jej o Vás pani Laura a o Vašom učení o jedinečnosti Boha, skoro dostala od zlosti porážku. Hanbím sa, ale mám problém s ňou vychádzať. Už roky a hlavne kvôli náboženstvu. A preto som veľmi šťastná, že som našla Vás a Vašu stránku, lebo som len roky rebelovala proti cirkvi. Sama som nevedela vysvetliť, prečo. Až keď som našla Vás, tak som to pochopila. Zmysel viery je úplne inde. Je to len viera v jediného Boha. Som šťastná, že aj pri pádoch a trápeniach a aj vážnych chybách v živote sa môžem obrátiť len k Bohu a netrepem sa do kostola na spoveď k farárovi. Takže dali ste, pani Laura, mnohým ľudom odpoveď na mnohé otázky a čo je hlavné, ukázali ste nám pravdu. Je na každom, ako s tou pravdou naloží. Ale je tu a je pre ľudí krásna. Chcela som tým povedať len toľko, že ak by ste sa kvôli svojej únave nemohli vrátiť k svojej práci, pre mňa poznanie Vašej stránky a Vás malo zásadný zmysel. Dokázala som sa vzoprieť nezmyselnostiam, ktoré dennodenne musím počúvať. Bez Vás by som to nedokázala. Nepoznala by som tie správne argumenty. Takže oddychujte, pani Laura, koľko musíte a potrebujete. To, čo bolo Vašou úlohou doteraz, ste splnili a zaslúžite si úplný pokoj. S láskou Ľuba

RE: miro | 18.09.2014
Krásne napísané, veľmi sa mi to páčilo aká si silná Ľubka. Je to ťažké, my čo sa modlíme iba k Bohu a veríme všetkému čo nám cez pani Lauru odkazuje, to máme ťažké v tomto hlúpom a cirkevnom svete. O mňa sa už rodina bojí že som v nejakej sekte a to určite ste už počuli mnohí z vás od vašich najbližších. Pritom som z rodiny ja ten najšťastnejší, mne sa najviac darí a ja mám pokoj na duši. A to najviac pociťujem posledné 2 roky, odkedy poznám pani Lauru a Boh ma cez ňu vyliečil. Otče Bože Ďakujem ti, všetko čo mám je z Tvojej Božeje vôle. Vďaka Tebe Boh môj mi je tak dobre. viem to a ďakujem Ti!