14. strana

21.01.2016 03:13

Poďakovanie Pánu Bohu.
Slávka | 16.11.2014
Bože Otče ďakujem Ti za krásny odkaz cez Nebeskú Láskavú Pani Lauru, ktorý povzbudil moju dušu. Ďakujem Ti Otecko môj Všemohúci Láskavý aj za zákazky. Predvčerom som jednu odovzdala a s Tvojou Božou pomocou sa mi to podarilo aj zákazníčku bola spokojná a za to Ti bože Otče ďakujem. Ďakujem aj za liečbu na zvýšený krvný tlak, ktorú budem napĺňať a hlavne oddychovať. Milujem Ťa Otče Bože a ďakujem Ti za všetko čo pre mňa a pre moju rodinu robíš. Ďakujem aj Vám pani Laura a pán Vladko za Vašu lásku, rady a čas, ktorý mi venujete, za všetko čo pre nás robíte.

 

Vďaka božej sile som to zvládla.
Valéria | 16.11.2014
Ďakujem za život, už len keď ráno otvorím oči, vidím svetlo som rada, že žijem. Pokoj, pohodu v spoločnej domácnosti s mojím otcom sa zlepšil vďaka modlitbám od TEBA BOŽE!! Strach, ktorý som mala z môjho otca som prekonala silou od Boha. Pred pár mesiacmi, Otče TY si mi pomohol ukončiť cirkevnú školu, dal si mi odvahu vzoprieť sa môjmu otcovi, povedať mu to všetko aj to, že končím s kostolom!! Boli to pre mňa náročné dni. Bez tvojej pomoci by som to nedokázala, až tak silná sa necítim.
Pani Laura, nepoznám Vás osobne to viete. Vďaka za lásku, ktorú nám preukazujete, trpezlivosť s nami ľuďmi, že nás neopúšťate v ťažkých chvíľach. Ďakujem OTČE za Lauru. Ľúbim ťa Pane.

 

Som Tvoj, Otče.
Peter Tary | 14.11.2014
Veď Ty sa aj smeješ, bavíš sa, nie len hneváš ako si celý svet myslí. Počuť Tvoje slová, vnímať Tvoje emócie, Tvoj smútok, Tvoju radosť je niečo čo snáď na túto síce prekrásnu, ale chorú zem ani nepatrí. A to, že si toto venoval práve mne, je pre mňa niečo, čo stále neviem vstrebať, som naplnený nádejou a Tvojou láskou. Ak čokoľvek v ďalších rokoch stratím, nevadí. Viem, že som našiel Teba: cestu, pravdu, lásku a vlastný život, nech akokoľvek chutí. Pani Laura, pán Jurčo, čo sa týka Vás, slová vďaky sú žalostne málo a preto kedykoľvek a čokoľvek v rámci mojich schopností a možností, platí? A Vy bojovníci i nebojovníci, Vám krátko a snáď výstižne: Včera ku mne prehovoril cez duševný príjem pani Laury sám Boh Otec, aby som mimo iného pochopil, že On je v prvom rade veselý, láskavý a milujúci, až potom smutný z našich hriechov a trestajúci. Uvedomte si to.

 

Chcem sa Vám poďakovať.
Margita | 13.11.2014
Pozdravujem Vás pani Laura, chcem Vám iba povedať že na Vás myslím a prajem Vám veľa zdravia, sily a zároveň Vám chcem poďakovať za všetko čo ste pre mňa urobili, že ste mi odovzdali odkaz od nášho Pána Boha a som za to nesmierne vďačná Pánu Bohu aj Vám. Prosím Vás, dávajte si na seba pozor, lebo Vás potrebujeme, ste úžasná a silná žena a jediná na svete, náš dar od nášho Otecka Pána Boha. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
Pekný deň, Margita

 

Obrovská vďaka.
Simona | 12.11.2014
Pani Laura strašne ma mrzí, že ste opäť smutná a znechutená, že je toľko zlých ľudí, ktorí Vám neprajú...
Chcem Vám povedať, že si Vás a Vašu prácu nesmierne vážim a mám Vás veľmi rada. Dúfam, že nás nikdy neopustíte. Viem, že sa to hovorí ľahko keď nie som na vašom mieste ale vedzte, že je mnoho ľudí ktorí pánu Bohu a Vám budú vďační do konca svojho života tak ako ja!
Naučila ste ma ako správne milovať nášho láskavého Boha a tomu aké hodnoty sú v živote naozaj dôležité...,je to láska..,láska k Bohu, k ľuďom, zvieratám a všetkému ostatnému...Vďaka Vám mi odoslal pán Boh liečbu na moju utrápenú dušu a choré telo, ktorú som minulý týždeň úspešne dokončila. Trvala pol roka. Počas nej som zažila veľa ťažkých chvíľ, ba sa mi aj miestami pohoršilo, no nikdy som o nej, Vás a pánu Bohu nezapochybovala, pretože som vedela, že toto je to jediné čo ma vylieči, že len pán Boh vie čo moja duša a telo potrebuje a nikdy sa nemýli, len musím vydržať...
Nezanevrela som na pána Boha a na Vás ani v tom mojom najsmutnejšom období v živote, keď som sa denne prizerala ako strácam svojho najbližšieho človeka, ako som sa každý deň prizerala na to ako sa trápi a postupne zomiera. Vedela som, že tá chvíľa nastane, pretože sa prestal venovať svojej liečbe tak ako by sa mal...,tak sa aj stalo...,no ani na sekundu som nezapochybovala o Božej liečbe, pretože je na každom z nás ako sa k nej postavíme...
Denne som sa za neho modlila a prosila Boha aby dlho netrpel a prijal ho do svojho kráľovstva, aj keď ma jeho strata nesmierne bolí...

Drahá pani Laura, prosím buďte silná, nezaťažujte sa hlupákmi a neprajníkmi.Venujte sa len tým, ktorí Vás ľúbia...Dúfam, že budem mať tú možnosť sa s Vami ešte niekedy v živote stretnúť. Ďakujem Vám aj Vladkovi za energiu, ktorú ste pre mňa obetovali...Všetka chvála patrí Bohu, pred ktorého veľkoleposťou sa všetko skláňa.
Všetká chvála patrí Bohu ktorého veľkosti sa všetko podrobuje.
Všetká chvála patrí Bohu pred ktorého vládou sa všetko korí.
Všetká chvála patrí Bohu pred ktorého silou sa všetko vzdáva.
Amen.
S láskou Simona

 

Poďakovanie.
Marek Mihók | 11.11.2014
Pane Bože chcem sa Ti poďakovať že mi pomáhaš v ťažkých chvíľach aj keď nie vždy si to uvedomím a nie vždy TI za to poďakujem...no chcel by som sa TI poďakovať že si pri mne stál aj v sobotu 8.11 keď som šiel s kamarátom a kamarátkou opekať a sme si aj trochu vypili no šiel som na drevo na zemi bol zvalený veľký suchý strom, tak som z neho chcel odlomiť suchý konár, no na tom strome bolo viacero suchých konárov ktoré nebezpečne vytŕčali ale ja som s tým počítal, tak som myslel že ak náhodou spadnem tak sa ľavou rukou stihnem zadržať o strom výsledok? - nepodržal som sa a spadol som asi 20 cm od vytŕčajúceho konára na ktorý som sa mohol kľudne napichnúť. Uvedomil som si, čo som si mohol spôsobiť ale veľmi som sa nad tým nezamýšľal, lebo som mal trochu vypité. Pane Bože ešte raz sa TI chcem poďakovať že si pri mne stál a odpusť mi moje schybenia a zaváhania v živote.

 

Prepáč mi.
miro | 11.11.2014
Otče Bože, pani Laura a pán Vlado prepáčte. Zase som to nezvládol. zase som schybil. Som slabá sprostá duša a divím sa ako ma Otče Bože môžeš mať rád, toto nie je normálne. Raz si mi Tatinko už odpustil a ja som tak sprostý že som to zase nezvládol. Prepáč mi že som slabý. Nevládzem byť taký silný ako by som chcel byť, robím chyby a veľké. Nedokážem byť tak blízko pri Tebe ako by som chcel a ani pri tvojich božích služobníkoch pani Laure a pánovi Vladovi. Nedokážem to, vždy schybím keď si už myslím že som na správnej ceste a som silný. Vždy to poseriem. Mám na seba strašné nervy. Hnevám sa sám na svoju sprostú dušu. Je to moja chyba a nebudem sa Ti Boh môj čudovať, keď ma zavrhneš. Nezaslúžim si Tvoju lásku. Som slabý a už nikdy o sebe nepoviem že som Tvoj bojovník. Tvoji bojovníci vyzerajú ináč a sú tu na to aby pomáhali pani Laure a pánovi Vladovi. Ja nedokážem ani to. Som šmejd a nie bojovník. Prepáč mi Otče. Schybil som, ešte neviem ako, ale prídem na to, potom mi prosím odpusti ak ešte so mnou budeš mať strpenie.
Majte sa pekne všetci, nebudem sem teraz písať, idem uvažovať o svojej sprostej duši...Ak Boh dá, vrátim sa, ak nie, bojujte ďalej, ja to nedokážem, nedokážem byť tak blízko Bohu dlhšie ako rok, vždy schybím.

 

Ďakujem!
Betka | 11.11.2014
Bože, chcem sa Ti poďakovať, že si mi poslal liečebnú receptúru, a že si umožnil, aby mi to mohla Pani Laura odovzdať. Iba Ty ma vieš vyliečiť z krvného zápalu! Bude to ťažká liečba, ale s Tvojou pomocou to zvládnem.
Ďakujem Ti, že si odhalil pravdu, ktorú musel môj priateľ počuť. Ani sme nedúfali, že si ho pani Laura zavolá k sebe, hoci sa k nej predtým neobjednal.
Som vďačná za všetko.

 

Vďaka Ti Bože!!!
Peter B. | 11.11.2014
Láskavý môj BOŽE.
Touto cestou Ti ďakujem za liečbu na môj nátisk na trúbku, a pokašľané nervy. Vieš že sa snažím dodržiavať liečbu, i keď je to niekedy náročné, ale Ty stojíš pri mne a pomáhaš mi neskutočným spôsobom.
Liečba je na 2 mesiace a ja som cítil zlepšenie hrania už po 8 dňoch. Postaral si sa o mňa!!!!!! Skláňam sa pred Tebou a milujem Ťa za to! Už po 3 krát mi zachraňuješ riť v rámci tohoto môjho problému. Teším sa z každého zlepšenia ako malý chlapec, pretože ak venujete hudbe celý život a živí Vás to, a mali by ste to povesiť na kliniec zo dňa na deň, bola by to ťažká rozlúčka, to mi verte, pretože moja práca je mi i koníčkom a možno i poslaním pokiaľ mi zuby nevypadnú.
Veľká vďaka drahý Bože i za liečbu na môj žalúdok, keď som mal naozaj veľké problémy.....pani Laura, ďakujem krásne, zabralo to!!!!
Milujem tento život s naším láskavým a spravodlivým Bohom!!!!!

S pozdravom a láskou Peter B.

 

Milovaná pani Laurika.
Lucia | 08.11.2014
Smútim za vami dňami,
berie mi to dych, že nie ste s nami,
dúfam, že sa máte dobre i tak,
lebo Vám patrí môj vďak,
že ste ma naučili milovať pána Boha ešte viac,
tak ako nikdy predtým a odkryla mi z očí tu stenu,
teraz viem, čo je v živote najdôležitejšie vďaka Vám,
nikdy Vám to nezabudnem, veľmi Vás ľúbim,
môže mi byť len ľúto tých, čo nemali možnosť pocítiť
Vašu lásku, v hrejivých slovách, alebo ten cit na diaľku.
Myslím na Vás, chýbate mi, nevzdávam to, som mysľou s Vami.
Prajem si, aby ste bola šťastná a pán Vladko pri Vašom boku.
Ďakujem najmilovanejší otecko, pane Bože, za ten dar, že som mala možnosť spoznať pravdu a byť Ti ešte bližšie cez Tvoje odkazy ako kedykoľvek predtým, cením si to výnimočné spojenie, i keď mi je ľúto, že nedocenili sme to my hlúpi ľudia, znova...
S láskou Lucia

 

Je to Božia vôľa.
miro | 07.11.2014
Nemá význam ďalej presviedčať, pani Laura sa rozhodla, potrebuje oddych. Tak ju nechajme, ona dobre vie, ako veľmi ju potrebujeme a celý tento svet. My musíme ísť ďalej, vieme kde je pravda, pani Laura s pánom Vladom nás naučili milovať Boha a musíte to naučiť ostatných, aj keby celý zvyšok planéty. Je to na nás! Musíme ísť ďalej sami. Tu pani Laura nateraz končí, ale nazabúdajte, že to že vôbec pred rokmi začala, nebolo jej rozhodnutie. Bolo to rozhodnutie Boha, je to Božia vôla, že robí to čo robí.
A Božia vôľa je silnejšia ako vôla pani Laury, takže sa len modlime aby to všetko pokračovalo naďalej. Všetci vieme že pani Laura je Boží prorok - jediný a posledný na zemi! a navždy to tak bude. To jedno je isté, tak ako je isté že BOH je!
Jedného dňa znova bude pani Laura pokračovať, ak to bude Božia vôla. Je to na ňom. Dovtedy sa modlime, pani Laura si to isto zaslúži, nechajme ju oddychovať...
Otče Bože ďakujem Ti za všetko a prosím pokračuj vo svojom veľkolepom pláne potom ako si pani Laura oddýchne.
MILUJEM ŤA BOH môj a Vám pani Laura a pán Vladko za všetko ďakujem!

 

Drahá Laura.
Peter Tary | 06.11.2014
Nikto nevieme čo sa vo Vašom vnútri deje, čo Vaša duša cíti, čo ju najviac zraňuje. Tak ako ja, tak aj ostatní si nevieme uvedomiť, že Vy vidíte, vnímate a cítite asi všetky tlaky zo strany nevercov omnoho silnejšie, ako by sme ich cítili my, keby sa nás týkali, keby boli k nám smerované. Je to len môj subjektívny názor, moje chápanie, že tak ako Božiu prítomnosť Vy drahá Laura silno cítite, vnímate a počujete Božiu vôľu, tak rovnako Vás silno asi zasahuje ľudská zloba, neúprímnosť a nevďačnosť za pomoc, za Vašu podanú ruku. Musím sa Vám s niečím priznať drahá Laura. Čo bol včera za deň? Bolo 05.11.2014 a ja bezvýznamné zrnko piesku tejto zeme, som včera cez deň učinil rozhodnutie, ktoré ešte viac obracia môj doterajší život naruby, lebo končím s niečím čo som tak veľmi miloval, ale čo ma na druhej strane duševne oslabovalo. Nie je podstatné o ňom písať, ale že prišlo práve včera, to je pre mňa také zvláštne. Náš nebeský Otec vie, čo pre mňa to rozhodnutie znamená, čo so sebou bude pre mňa dennodenne prinášať. Včera večer som prišiel z práce domov, pozerám sa na kalendár a rozmýšľam nad dátumom 05.11.2014, že práve tento deň ďalej veľkou mierou mení môj život a následne sa dozvedám Vašu správu o konci Vašej pomoci a uzatvorení tejto stránky. Nedovolím si v tom hľadať spojitosť, len je pre mňa dych vyrážajúce to, že to bol ten istý deň. Nie je to po prvý krát čo prechádzam určitým životným trápením a prerodom a v tom vždy prišla Vašou Božou stránkou Božia rada, Božie vysvetlenie ako ušité presne na môj konkrétny duševný problém, že vždy som sa až pousmial a povedal si, že to nemôže byť pravda, ako nás náš nebeský Otec sprevádza každou situáciou, ak sa mu vložíme do jeho všemocných rúk a nechávame nech riadi naše zmysly, rozhodnutia, skutky aj slová. Vašou včerajšou správou počujem opäť Božie vysvetlenie, že my ľudia sa nemôžme báť urobiť vážne životné rozhodnutia, aj keď sa ich neskutočne bojíme a cítime z nich neistotu, lebo ten strach a neistota je len v nás ľuďoch a musíme dôverovať Bohu, že keď on to tak chce, tak je to pre nás to najlepšie, aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá. Ja sa o Vás drahá Laura nebojím. Nechcem, aby to vyznelo zle, ale píšem len čo cítim a verím Vám, Vášmu rozhodnutiu a Božej vôli, že je to to najsprávnejšie čo tento svet a ľudstvo potrebuje, čo náš nebeský Otec chce. No chcem Vám povedať dôležitejšie. A to je to, čo ste mi dali a nič ste si za to nepýtala. Plytvali ste zo svojej energie aj pre mňa, pre nápravu aj mojej skazenej duše. Dali ste mi možnosť spoznať nášho nebeského Otca. Hľadal som ho a s Vašou pomocou som ho našiel. Cítim k Vám drahá Laura za to neskutočnú úctu a vďaku. Náš Otec ma cez Vás zachránil. Cez svoje slzy teraz cítim ako veľmi Vás Boh Otec miluje, akým ste požehnaním pre tento svet a ja "zrnko piesku" som mal možnosť byť na chvíľu vo Vašej prítomnosti. Ďakujem Ti Otče za Tvoju lásku ku mne, že som mohol spoznať Tvoju Lauru, že si ma k nej pustil. Že si mi dovolil vidieť aspoň na chvíľu lásku, čistotu, pravdu, cestu a život v Tvojej Laure. Ďakujem Vám drahá Laura, posledný Boží prorok tejto zeme. Zostávate v mojom srdci navždy.

 

Poďakovanie.
Valéria | 06.11.2014
Pani Laura, ste tak úžasná a silná duša, ktorá nám takto dáva pomocnú ruku, aby sme neboli denno denne klamaní. Napriek tomu ako sa im hovorí, že „veriaci“ vás odsudzujú a nechcú prijať skutočnú pravdu, že BOH JE JEDINÝ A NIE TROJITÝ. Pani Laura, keby nebolo vás nikdy nenájde správnu cestu k Bohu. Pred tým ako som vás ešte nepoznala modlila som sa vlastnými slovami k Bohu aby ma nasmeroval na pravdivú cestu k nemu, vyslyšal OTECKO NEBESKÝ moje prosby a verím Vám a verím BOHU skutočne ako to je. Som šťastná, modlitby OTECKA sú ako zázraky, keď sa ich pomodlím, pocit vo mne a na mojej duši je odľahčujúci. Je smutné, že ľudia tomu neveria. ĎAKUJEM Vám, PÁNU BOHU, že existujete. Pani Laura ĽÚBIM VÁS AJ PÁNA BOHA VEĽMI STE ÚŽASNÁ A STATOČNÁ DUŠA. Aj to málo je niekedy v živote viac ako veľa. Načo kvantitu keď je zlá kvalita? Preto radšej kvalitu ako kvantitu. Verím, že to málo prinesie časom viac. Pred každým si Vás pani Laura zastanem VŽDY!! MILUJEM BOHA BUDEM BRÁNIŤ VÁS A TAKTO AJ ZOSTANE!!

 

Poďakovanie, úcta pokora, porozumenie a odpustenie.
Mária | 06.11.2014
Otče náš jediný, vyslyš ma v mene tohto listu, lebo sa chcem poďakovať za všetko čo si pre nás preposielal cez Božieho proroka Lauru a pomáhal nám vo všetkom čo sme si žiadali, vďaka za modlitby silu, vďaka a úctivosť odo mňa pre moju pomoc, uzdravenie, vďaka za porozumenie a nádej kráčať v tvojej ceste a odpusti nám aj za nedorozumenie ľudí ktorí Lauru urazili, je mi to veľmi ľúto, prečo svet speje opačným smerom, ale ja viem a pevne verím, že tí ľudia ktorí v Teba Otecko všemohúci veria, na nás dozeráš a všetko vidíš a miluješ nás a neopustíš ani v najhoršej skaze tohto sveta, preto sa chcem veľmi zavďačiť za všetko čo ma v tomto živote stretlo a že moje vnútorné cítenie a svedomie neoklamalo to že si a budeš na veky vekov, vďaka Ti Otče za všetko aj za Laurinku ktorá je tak isto tvojim dieťaťom ako aj mi všetci, ktorí v Teba veríme a milujeme Ťa, ochráň si Lauru ktorú si nám preposlal a budem Vás mať vždy v mojom srdci a nikdy nezabudnem v svojom živote za pomoc a vašu existenciu. Amen s Láskou, úctou, porozumením, odpustením a vďakou Vaša Mária Maruna Fukasová

 

Prosba aby pani Laurinka ďalej pracovala.
júlia | 06.11.2014
Prosím všetkých MODLIME SA AŽ MOŽE NAŠA PANI LAURINKA PRACOVAŤ ĎALEJ PRE NÁS NA TEJTO SKAZENEJ ZEMI. Ďakujem Vám pani Laurinka aj Vladkovi za vašu pomoc a budem prosiť NÁŠHO OTECKA AŽ VÁM DÁ SILU ĎALEJ. NÁM HLUPÁKOM POMÁHAŤ. Pani Laurinka ste silná úžastná žena aj s vašim mužom. Prosím oddýchnite koľko treba a pracujte Ďalej. Pomôž OTECKO NÁŠ MILOSTIVÝ, PROSÍM ŤA JE TO PRE NÁS. Ďakujem vám pani LAURINKA A VLADKO ZA VAŠU OBETU PRE NÁS.

 

Drahá pani Laura.
Peter a Mária | 06.11.2014
Zlatíčko naše, pani Laura, toto je pre nás ako koniec sveta. Čítame vaše riadky a je nám smutno, veľmi smutno a prázdno. Nechceme sa dať ovládať satanovi a preto Vám chcem za moju rodinu sľúbiť, že sa nedáme a budeme sa modliť k nášmu láskavému Bohu a aj za vás a manžela. Práve mi ukázala žena moja zlatá, ktorá sedí vedľa mňa, na dnešný dátum. Číslica 6 - je to náhoda? Určite nie, preto vás prosím, tí, čo ste tu, modlime sa k nášmu Bohu!!! Nech dá našej Laure silu, napĺňať je poslanie proroka na tej skazenej zemi. Pani Laura, prosím, bojujte, aj keď chápeme, že je to veľmi ťažké. Chcem sa vám touto cestou zároveň poďakovať za všetko, čo ste nám v mene nášho láskavého Boha odovzdali, ste úžasná žena. Pán Vladko, ďakujeme aj vám za to, že ochraňujte svoju manželku, je to poklad. BOŽE ĎAKUJEME VÁM, ŽE SME ICH SPOZNALI A MOHLI SA K TEBE PRIBLÍŽIŤ A HLAVNE POCHOPIŤ NEPOZNANÉ. ĎAKUJEME!!!! Dobrú noc vám prajem.

 

Poďakovanie.
Miro | 05.11.2014
V mojom mene sa chcem nášmu milému Pánu Bohu zo srdca poďakovať za pomoc pri mojom uzdravení. Mal som problém s dýchaním. Na hrudi som pociťoval zvýšený tlak a nemohol som sa poriadne nadýchnuť. Veľmi rýchlo som sa zadýchal. Navštívil som p. Lauru a s jej pomocou som dostal od Pána Boha liečbu na vyliečenie skrytého zápalu krvi. Po ukončení liečby mi nepríjemné príznaky pominuli a cítim sa zase v poriadku. Som Ti Otče Bože za pomoc nesmierne vďačný a ďakujem zo srdca aj pani Laure s manželom, cez ktorých som sa k takémuto daru dostal.
Vrúcna vďaka.

 

Vďaka.
Maruna | 04.11.2014
Milý môj otče Bože, veľká poklona len Tebe za všetučko čo mám každodenne v mojich cestách, ako ma sprevádzaš a ukazuješ mi svoje cesty, za modlitby, za liečby, za všetko som nesmierne vďačná, za všetko a hlavne za to, že si nám poslal nášho proroka Lauru s láskou Ti ďakujem za všetko s pozdravom Maruna s rodinou.

 

Pozdrav a poďakovanie.
Jaro | 03.11.2014
Otčinko môj nebeský, mám veľkú chuť sa Ti prihovoriť nielen počas modlitby ale aj tú na našu najobľúbenejšiu stránku, ktorú pomáhame budovať my všetci ktorí Ťa véééľmi Ľúbime a bojujeme proti zlu. Asi pred rokom a pol, keď som dostal liečbu na môj preťažený mozok a zničenú psychiku, dostal som od Teba môj Otčinko odpovede aj na otázky, ktoré som sa pýtal už priamo u p.Laury. Pýtal som sa, že kedy stretnem tú svoju pravú a vysnívanú ženu. Odpoveď som dostal že môj citový problém sa vyrieši keď sa bude písať rok 2014. Ja som sa usmial povedal som, že rok 2014 sa píše až 30 decembra. Až do tohto obdobia som nikdy nepochyboval čo si mi prezradil. Ľúbim Ťa za to lebo tento rok sa nám končí a ja začínam mať pocit, že to čo som mal stretnúť som stretol. Jedine ty Otecko môj a ja vieme o čom tu píšem. Ešte to síce nemôžem povedať na 100% ale mal som potrebu Ti to povedať aj prostredníctvom tejto stránky. Ľúbim Ťa Otecko môj a chcem sa Ti poďakovať za tú krásu, nehu, starostlivosť a lásku ktorú si mi nadelil. Sľubujem, že ak to bude na 100% isté tak sa tu na stránke pochválim. Milujem Ťa a ďakujem. Ďakujem aj p.Laure a p.Vladovi za ich snahu a za to, že nazbierali potrebnú silu a opäť sa o nás verne starajú. Ľúbim aj ich veď ako som to aj p. Laure povedal " je mi ako moja mamka" :) mám vás rád.

 

Stretnutie s Bohom je úžasné!
Peter a Mária | 02.11.2014
Milí čitatelia, chcem sa s Vami podeliť o krásne zážitky, ktoré sme si včera odniesli od našej krásnej pani Laury, odkázané našim láskavým a jediným oteckom Božím. Poviem Vám, že to bol pre mňa neskutočný a najsilnejší zážitok za môj doterajší život. Boli sme si pre písmo u Pani Laury a jej manžela. Sedeli sme v skromnej, ale o to krásnejšej izbičke, kde prijímajú hostí. V rohu svietila sviečka a ja som mal pocit kľudného domova, aj keď v kútiku duše som sa obával, čo nás čaká. Dostali sme s manželkou krásne odkazy od pána Boha, no čo ma najviac dostalo bolo, keď sa nám pán Boh ako sa vraví v priamom prenose napojil cez pani Lauru a prihovoril sa nám. Poviem Vám, že to bolo niečo neuveriteľné. Je to tak silná vec, ktorá sa ani nedá zložiť na papier, no pokúsim sa, musím sa o to podeliť. Priznám sa, že ma to sprvoti naľakalo, lebo som to ešte na priamo nezažil, ale to čo do mňa vstúpilo, cez slová, ktoré mi pani Laura predkladala, mi vliezlo až pod kožu. Boh mi odkázal, že ma ľúbi, že ľúbi moju manželku, že proste stojí pri nás. Viete si to uvedomiť, my, takí malí červíčkovia a ten všemocný otecko si našiel ten čas, a okrem písma, ktoré nám dal, si s nami obyčajnými ľuďmi proste “podebatil“. Bolo to krásne niečo tak silné....., a pritom mi boli povedané aj veci, ktoré sa nevravia ľahko, že ma moja vlastná matka neľúbi a nemám sa stretávať so svojou rodinou. Nepíšem to preto, že si chcem sťažovať, ale preto, aby ste aj vy pochopili, že keď Vám je niečo odkázané od Boha všemohúceho a jedného, tak JE TO PRAVDA, treba to napĺňať. Že sa to nedá? Ako môžem odpojiť svoju rodinu? Veď ma vychovali, starali sa o mňa? A čo povedia ľudia v dedine? Takéto otázky chodili voľakedy aj mne, ale odkedy som spoznal pána Boha a jeho proroka Lauru, nemám sa čoho báť a ani sa nebojím. A poviem Vám, aj keď sme si prešli s manželkou už hocičím, aj sme sklamali Boha, aj pani Lauru, (a poviem Vám, dostal som vtedy dobre naložené za to, aký som bol, tak ako som si zaslúžil, bol som neskutočný hlupák a zadubenec)no bolo nám odpustené od pána Boha, prijal nás späť a ja cítim, že včerajšia návšteva nás duchovne vyniesla do výšin!!!!! Prajem každému z Vás milí čitatelia zažiť ten nádherný pocit, ktorý som zažil včera pri stretnutí s pánom Bohom. Preto buďme POKORNÍ, MODLIME SA K BOHU VŠEMOHÚCEMU A JEDINÉMU A BOH NÁS ODMENÍ A NEDÁ SI NÁS!!!
Veľké ĎAKUJEM pane Bože, pani Laura, pán Vladko, manželka moja milujúca, milujem Vás a ďakujem, že som Vás v mojom živote stretol, ďakujem ZA VŠETKO!!!