10. strana

21.01.2016 01:42

Onwn-3wt-2

Božia ochrana.
Mária | 07.05.2014
Chcela by som všetkým vám povedať že sila modlitieb od nášho láskavého Otecka písané pani Laurou majú obrovskú silu. Je to pre nás obrovský dar a mne pomohli veľmi veľa krát. Rada by som Vám opísala síce drobný príbeh ale pre mňa to bola obrovská Božia pomoc. Presne sa to stalo 30.4.2014 kedy som sa vybrala s deťmi von. Chcela som aby sa môj malý syn unavil a dobre spal. Išli sme von a zistili sme, že stavajú máj a že sa konajú pri tom oslavy. Išla som sa tam s deťmi pozrieť. Boli sme tam niečo cez hodinu. Bolo tam veľa ľudí a cítila som sa tam dosť zle. Samé pohľady... ale hovorila som si že nech si nenamýšľam a nenahováram hlúposti.
Prišli sme domov, dala som malého spať ako vždy, ale čo bolo pre mňa zarážajúce nič pred spaním nespapal. Urobila som mu to čo vždy a ani sa toho nedotkol. Bolo mi to čudné, ale povedala som si že asi nemá chuť. Avšak za nejaké dve hodiny od toho ako som ho dala spať malý začal veľmi plakať. Bolo to úpenlivé plakanie, bolo z plaču cítiť že ho niečo veľmi bolí. Prišla som do izby a malý stále v kuse plakal a začalo ho napínať. Veľmi som sa bála že bude vracať, stále ho napínalo, bolo to strašné.
Jediné čo ma napadlo bolo, že som sa začala modliť modlitbu ktorú sa modlím každý deň a to je modlitba od nášho láskavého Otecka ako pomoc proti sile urieknutia do iného človeka, ľudí. Neviem presne ako sa volá táto modlitba, ale je to krásna modlitba ktorá má neskutočný účinok. Ja sa ju modlím každý deň ráno.
Tak som tam bola pri svojom synovi a modlila som sa túto modlitbu a prosila Otecka nášho o pomoc aby zmyl z neho tie všetky oči z tej oslavy. Pomodlila som sa ju 3 krát a za ňou som sa začala modliť Božiu večernú modlitbu.
Tá sila Božia bola neuveriteľná, malý pomaly začal kľudnieť, pomaličky sa utíšil a potom zaspinkal. Tá sila nášho Pána Boha bola tak silná, prosto ja nič iné nemôžem vo svojom srdci povedať iba ĎAKUJEM ti Otecko Nebeský. ĎAKUJEM, sama viem ako veľmi veľa krát mi už Pán Boh pomohol. Ale musím poďakovať pani Laura aj Vám, bez Vás by som nemala nielen Pána Boha ale ani modlitby, ani to čo ste ma naučila. Ďakujem
Možno si niekto povie, veď čo by sa také stalo, veď malý by sa aj tak utíšil. Ale ja musím povedať, že ak by náš Otecko nechcel aby ho to prešlo tak by som mohla robiť hocičo nik a nikto by mu nepomohol. Pán Boh doprial aj mne kľudný a pokojný Pánom Bohom požehnaný večer a aj noc. A to vám poviem že pri malých deťoch je to ozaj niečo čo si každý váži. A hlavne môj malý synček nemal bolesti, žiadne kŕče, prosto mu bolo dobre a tak krásne a kľudne spinkal. Že som si na sto percent istá že ho chránil náš Otecko. Ja mu za to veľmi ďakujem.
Ďakujem ti Otecko aj za to, že teraz tiež môžem písať tieto slová a môj synček krásne spinká. Ďakujem ti za každú jednu noc ktorú chrániš moje deti.
Sila modlitieb ktoré pre nás píše naša drahá pani Laura majú nielen silu Božiu ale hlavne majú v sebe srdce a lásku nášho Otecka.
Ďakujem Vám pani Laura, som Vám nesmierne vďačná za všetky modlitby. Veľmi rada sa ich modlím a každé jedno ráno začína vašimi modlitbami v našej domácnosti. Ďakujeme, vaša Pána Boha milujúca Mária

 

Pomoc pri migréne.
Dana | 07.05.2014
Najdrahší môj Bože Otče, aj touto cestou by som Ti chcela veľmi z celého srdca poďakovať znovu za Tvoju pomoc pri migréne. V pondelok ráno som prišla do práce a začala sa u mňa prejavovať migréna, no viacerí určite viete, aká ja to zlá bolesť hlavy, je človeku na vracanie, nevládze fungovať. Dala som si hneď paralen, iný liek som pri sebe nemala a začala som prosiť Pána Boha, že ak je to Božia vôľa, nech ma hlava prestane bolieť a môžem ostať v robote. Lebo naposledy keď som mala migrénu som musela hneď odísť z roboty domov. Neuveríte, ale hlava ma tak za hodinu prestala bolieť a nebolela už viacej. Inokedy, keď mávam migrénu tak je to na celý deň a musím ležať a spať. Teraz mi to prešlo a bolo mi potom celý deň fajn. Naozaj Náš Pán Boh je láskavý a vždy pomôže, keď ho o to požiadame. Vždy vždy vždy pomôže. Milujem ho viac než čokoľvek. Som mu vďačná za každú stotinu svojho života a nikdy tomu nebude inak. Náš milovaný Bože Otče. Milujem Ťa nezištne. Len veľmi ľutujem a nedokážem pochopiť ako som mohla bez Teba doteraz žiť a existovať. Veľmi ma to mrzí. A ďakujem Ti aj za úžasnú pani Lauru a jej manžela Vladka, na ktorých sa môžme kedykoľvek obrátiť. Za všetko všetečko ďakujem, aj za to dobré ale aj za to zlé čo nás postretlo, lebo len vďaka tomu, som Ťa Bože Otče našla.


Poďakovanie.
Simona | 06.05.2014
Chcela by som sa z celého srdca a hĺbky svojej duše poďakovať nášmu láskavému, milosrdnému a všemohúcemu Pánu Bohu, Vám pani Laura a aj Vášmu manželovi za obrovskú pomoc v mojom utrápenom živote. Moje trápenie začalo už takmer pred troma rokmi. Z bežného dievčaťa sa zrazu stala kôpka nešťastia, ktorá sa začala zaoberať len svojou váhou. Prepadla som ničivej duševnej chorobe zvanej bulímia. Neustály kolobeh diét, hladovania, zvracania, cvičenia, analýza každého jedla až som napokon zničená bez chuti do života skončila v nemocnici. Môj liečebný pobyt trval celé 4 mesiace, žiaľ nepomohol. Moje trápenie pokračovalo aj naďalej. Boli dni lepšie aj horšie, no nevedela som sa zmieriť s tým, čo mi povedala psychologička, že je to diagnóza na celý život a treba sa s tým naučiť žiť a dávať si pozor. Ako sa naučiť žiť s niečím takým, keď sa ráno zobudíte a vo vašej hlave víri neustály strach z jedla. Môj zdravotný stav sa zhoršil až na toľko, že som si uvedomila, že nikto mi na tomto svete nemôže pomôcť len jedine náš Pán Boh. Tak som kontaktovala pani Lauru. Príčinou môjho ochorenia bola kliatba, ktorú sa mi vďaka láske k Bohu a jeho všemohúcej pomoci podarilo odstrániť. Následne som dostala pol ročnú liečbu. Aj keď som len na jej začiatku, cítim obrovskú úľavu a pocit šťastia, pretože sa cítim lepšie a lepšie zo dňa na deň. Môj strach z jedla opadol, výčitky svedomia po každom súste zmizli. Je to neopísateľný pocit kľudu a pokoja.
Milí čitatelia, nikdy nepochybujte o láske a existencii nášho nebeského Otecka, pretože on jediný Vám môže pomôcť, stačí len veriť a modliť sa. On nás počúva. Veľakrát sa mi pri odriekaní modlitby stalo, že som zacítila zimomriavky na svojom tele, je to úžasný pocit.
Drahý pane Bože, celý život Ti budem vďačná za Tvoju pomoc a lásku ktorou ma denne obdaruvávaš, len Teba jediného bude moja duša milovať a velebiť, a len Tebe jedinému sa budem klaňať s neskutočne veľkou láskou a pokorou svojej duše.
S láskou Simona

 

Poďakovanie Bohu za všetko.
Viera | 27.04.2014
Z môjho najhlbšieho srdiečka ďakujem nášmu milostivému Bohu za pomoc, ktorú prejavuje mne, ale aj všetkým ľuďom na svete, ktorí v neho veria. Ďakujem láskavej pani Laure, ktorá ma oboznámila s možnosťou zbaviť sa kliatobnej záťaže od pána Boha, ktorá vo mne sídlila veľa rokov. Teraz sa mi ľahšie dýcha, nehovoriac o tom, že mám po rokoch rokúcich spánok celú noc bez toho, aby som sa čo len raz zobudila a sny ak sa mi aj snívajú, tak si ich ani nepamätám. Neprajem nikomu tie prebdené noci. Ďakujem pánovi Vladovi, ktorý ochotne dvíha telefóny a snaží sa prispôsobiť objednávku v určitý deň a hodinu.
Ďakujem nášmu pánu Bohu za každý deň, hneď čo si ráno po prebudení sadnem na posteľ, za to že som tu, za to že mi naozaj je kedykoľvek nápomocný, keď ho o to poprosím, verte ľudkovia, poproste, túto skutočnosť, že nie je pravdivá mi nikto nevyhovorí. A nie len mne pomáha, ale aj mojim najbližším, odo mňa keď ho o to neúprosne prosím. Ako príbeh s mojím synom:
Pracuje vo verejnej správe, boli mu odcudzené doklady, ktoré sú v jeho službe nesmierne potrebné. Nielen je s tým dlhodobé vybavovanie, ale by za to aj pykal. Prosila som nášho pána Boha úpenlivo, aby nám dal nejaké znamenie, veď to nie je možné, aby to tak zle skončilo. Zavčasu ráno mi syn volal, že jeden doklad z celého jeho puzdra doniesla nejaká pani jej známemu, zhodou okolností kolegovi môjho syna.
Hovorila som synovi: choď na to miesto, ako ho opísala, kde ten doklad našla, no nenašiel zatiaľ nič. Ja som sa modlila, prosila a prosila Bože náš pomôž nám prosím Ťa, pomôž prosím Ťa môjmu Radovi. Syn už rezignoval, ale prehovorila som ho ešte, skús tam a ešte tam, tak už len tak skoro na slepo chodil a pozeral. A veru mi aj zavolal, mami, tie doklady som našiel tam, kde by som sa naozaj ani nenazdal. Prechádzala som sa po byte, možno aj tri hodiny a modlila sa a prosila. No ja som potom od radosti kričala a plakala. Manžel si myslel, že som sa zbláznila. Takýchto mojich podobných príbehov by som tu mohla písať mnoho, na budúce.
Náš Boh je láskavý a milostivý, Boh Vám žehnaj, pekný deň prajem, S láskou Viera

 

Poďakovanie za pomoc pri odstránení kliatby.
Renáta Psotková | 27.04.2014
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Bohu aj pani Laure s manželom za pomoc pri odstránení kliatby, ktorú som úspešne absolvovala. Rituál, každodenné modlitby a láska a viera mi pomohli pri mojom probléme, ktorý ma sužoval. Bola som citlivá na negatívnu energiu iných ľudí, čo mi spôsobovalo zdravotné problémy,mala som bolesti hlavy a tiež trpela moja psychika. Pani Laura mi dala pokyny na odstránenie kliatby a ja som ich dodržala. Každý deň som sa úprimne modlila a prosila Boha o pomoc. Za pár týždňov sa mi polepšilo a ja som mohla nastúpiť do práce. Tiež som si našla modlitbu za nájdenie pravého partnera, môj partner ma opustil a ja som v kútiku duše verila, že sa ku mne vráti....Nebolo dňa kedy by som modlitbu vynechala a stal sa ,,zázrak,,môj bývalý priateľ sa ku mne po 3 mesiacoch vrátil s tým, že svoj rozchod úprimne oľutoval...Z celého srdca som ďakovala nášmu milostivému a láskavému Bohu za jeho vyslyšanie a pani Laure za jej pomoc a modlitby, ktoré prijíma pre nás ktorí potrebujú poradiť pri zdravotných alebo iných problémoch. Presvedčila som sa už viac krát, aká silná je viera a láska v Božiu pomoc. Som vďačná Bohu nielen za pomoc, ale za každý jeden prežitý deň, za lásku ktorou ma sprevádza životom a za všetku hojnosť ktorou nás obdaril. Modlím sa každý deň nielen za seba, ale za všetkých ľudí, aby otvorili svoje srdcia dokorán a všade rozdávali len lásku a porozumenie. Za všetko ĎAKUJEM.

 

Veľká vďaka.
Oľga | 25.04.2014
Láskavý a drahý pane Bože, z celého srdiečka Ti ďakujem za uzdravenie mojej duše od kliatobnej záťaže, ďakujem pani Laurike za prijatie písma od Teba, Vladkovi za trpezlivosť prijímať nás ku Tebe láskavý Bože. Som nesmierne rada, že Vás mám. Od oslobodenia kliatby sa cítim ako znovunarodená. Ďakujem Ti drahý Bože za vypočutie mojich prosieb prostredníctvom modlitieb. Milí čitatelia pre všetkých, verte v nášho láskavého Boha a zvelebujte ho, On je jediný, čo nám vie splniť naše priania, treba k tomu len máličko a pán Boh nás odmení nielen o čo ho prosíme, ale vie k tomu dodať i darček, ktorý skutočne nás poteší. Milujem a zvelebujem Ťa pane Bože, som nesmierne rada, že som sa k Tebe dostala, že si ma uzdravil, mohla som nastúpiť do práce. Ešte raz z najhlbšieho srdiečka ďakujem, že si zvolil pre nás proroka, ktorý nás povedie ku Tebe, prosím a zároveň i ďakujem o veľkú ochranu Lauriky i Vladka, za ich trpezlivosť sa o nás starať. Veľkú lásku ku všetkým vyžarujúcu z môjho srdiečka posielam. Oľga


Poďakovanie Bohu.
Simona | 20.04.2014
Opäť cítim veľkú potrebu poďakovať sa nášmu jedinému láskavému Pánu Bohu za vyslyšanie prosby. Včera sme mali rodinnú oslavu na ktorej sa zúčastnil aj môj deduško. Už po príchode mu bolo veľmi zle, nakoľko je vážne chorý, má rakovinu, nedokáže prijímať už takmer žiadnu potravu a je veľmi slabučký. Vidieť človeka ktorého ľúbite ako trpí je asi ten najhorší pocit. Zmocnil sa ma veľký smútok na mojej duši a tak som začala úpenlivo prosiť pána Boha o pomoc, aby sa aspoň na chvíľu deduškovi polepšilo, aby si mohol užiť svoju rodinu. Som presvedčená, že ma náš nebeský Otecko vyslyšal, pretože ani nie hodinu potom sa mu polepšilo, usmieval sa a dokonca si aj pospevoval. Ďakujem Ti z hĺbky svojej duše a z celého srdiečka pane Bože. Ľúbim Ťa a celý život len Teba milovať a Tvoje meno velebiť bude duša moja až do jeho konca na tejto Zemi.

 

Poďakovanie.
Simona | 17.04.2014
Drahá pani Laura.
Chcela by som sa z celého srdca poďakovať nášmu láskavému pánu Bohu, Vám a Vášmu manželovi za prijatie a poskytnutie pomoci pre zbavenie sa kliatby, ktorá ma dlhodobo sužovala. Aj keď som ešte len na začiatku svojej liečby, pociťujem veľkú úľavu a radosť, pretože viem že náš láskavý Boh je tu stále pri mne, sprevádza ma a pomáha mi každý deň a že s jeho všemohúcou silou sa vyliečim a budem opäť šťastná. Ani jeden deň som o tom nepochybovala, nepochybujem a ani nebudem. Ďakujem veľmi pekne,
S láskou Simona


Poďakovanie za uzdravenie.
Gitka | 15.04.2014
Ahoj Lauri a Vladko, dnes ráno som bola na ORL vyšetrení a poobede u našej pani doktorky. Na ORL som dopadla dobre, pán doktor mi povedal, že zápal v dutinách nie je, len hlieny. Nekonečne ĎAKUJEM nášmu láskavému a dobrotivému Pánu Bohu za pomoc, ktorú mi poslal a ktorá mi pomohla zlikvidovať zápal v tele. Mám z toho obrovskú radosť, ešte raz tisíckrát ďakujem pekne Pánu Bohu, Tebe Laurinka moja a tiež Vladkovi, ktorý mi všetko trpezlivo vysvetlil a venoval mi svoj vzácny čas. Keď som prišla poobede domov, na kolenách a z celého srdca som úprimne Pánu Bohu poďakovala a povedala mu, že ho milujem a vždy ho po celý môj pozemský život budem milovať. Rozbor krvi mi dopadol dobre, pečeňové testy sú v norme, len mám trochu zvýšené leukocity, to sa spraví samo. Pán Boh mi dnes poobede zase pomohol, vrúcne som ho prosila, aby sa dotkol srdca a tiež mysle mojej pani doktorky, aby bola na mňa dobrá a nechala ma ešte doma než naplním a ukončím liečbu na celkovú vyčerpanosť organizmu. Stalo sa, pani doktorka má od pondelka dovolenku 1 týždeň a ja idem do práce až po Veľkej noci, lepšie to už dopadnúť ani nemohlo. Takže budem teraz odpočívať, čerpať energiu, veľa spať a veľa jesť. Pozdravujem Vás a moc Vám za všetko čo pre mňa robíte ďakujem. Opatrujte sa mi a Boh Vám žehnaj. S láskou Gitka.

 

Kliatba a zdravotný problém.
Martin Golian UK | 11.04.2014
Z hĺbky môjho srdca chcem poďakovať prostredníctvom tohto príspevku. Láskavý Bože, drahá pani Laura a pán Vlado, ĎAKUJEM, že som dostal možnosť zbaviť sa kliatby ktorú som mal na duši, za to že mi bola ukázaná cesta. Zároveň by som sa chcel poďakovať, že Pani Laura s Vladkom sa rozhodli pomáhať ľuďom, nedá sa mi slovami ani opísať aký som vďačný za všetko. Mám dve udalosti ktoré stručne napíšem. 1- Kliatba na duši, ktorá mi nedovolia stretnúť žiadnu normálnu partnerku, každá jedna nemala niečo v poriadku v hlave a vždy bola dráma ako z filmu, a to som myslel že také veci sa dejú len v Hollywoode až kým sa to nestalo mne, mal som niekoľko zdravotných problémov, ktoré sa prišli z jedného dňa na druhý. 2 prípad sa stal len pred dvoma týždňami, kde som mal čudný tlak na hrudi a niekoľko krát som našiel sám seba ako doslova lapám po dychu, už som sa nevedel na nič sústrediť a cítil som že každú chvíľu odpadnem, a tak som sa rozhodol kontaktovať pani Lauru a Vladka, v prvý deň boli veľmi zaneprázdnení a tak som sa nedovolal a v druhý deň som okolo obeda napísal email s mojim problémom a že prosím o Božiu pomoc, myslím že dve hodiny na to... všetko zmizlo... a všetko sa vrátilo do normálu bez toho, aby som sa vlastne s niekým rozprával ( teda prosil som Pána Boha nech mi s tým pomôže). Ver v boha, ver v jeho činy, modli sa, koniec koncov, Boh je milý a pomôže. Len nezabudnite, s Bohom by ste sa nemali rozprávať a prosiť ho o pomoc len vtedy keď to potrebujete. Ja ďakujem každý deň za to, že som tu, za moju rodinu a modlím sa pre ľudí, ktorý potrebujú pomoc. Pani Laura a Vlado, prídem Vás navštíviť keď budem na SVK :) prajem krásny deň.


Kliatba na duši.
Katarína | 09.04.2014
Dobrý deň, týmto by som chcela veľmi pekne poďakovať Bohu a pani Laure za pomoc pri identifikovaní príčiny problému/problémov pri nájdení si vhodného životného partnera.
Vďaka pani Laure mi Boh sprostredkoval príčinu môjho problému, ktorým bola kliatobná záťaž na duši spôsobená blízkou osobou. Bez tejto informácie by som nikdy nezistila, čo je príčina môjho trápenia. Ale ešte väčší šok som zažila, keď som sa od pani Laury dozvedela, kto mi túto kliatbu spôsobil. Bola to moja veľmi blízka osoba, s ktorou som následne prerušila kontakty.
Dnes "vidím" túto osobu úplne inými očami a som vďačná Bohu, že mi umožnil toto poznanie.
Teraz sa už iba modlím, za stretnutie toho správneho partnera.
Vďaka Bože za tvoju ochranu a vďaka pani Laura za pomoc.

 

Ďakujem.
Monika D. | 09.04.2014
Láskavý môj Bože,
ďakujem Ti za každý okamih svojho života a života mojich blízkych. Ďakujem Ti za Tvoju lásku a podporu, za Tvoju múdrosť a nekonečnú trpezlivosť.
Ďakujem Ti za všetky rady a liečby, ktorými sa môj život pomaly ale iste dostáva do správnych koľají. V neposlednom rade Ti ďakujem Bože môj za našu pani Lauru, Tvojeho proroka, ktorého si nám požehnal.
Rada by som opísala svoj nedávny zážitok. Boli sme kúpiť rôzne záhradnícke potreby, no syn sa rozhodol kúpiť aj zeminu lebo chcel eśte v ten deň sadiť na balkóne. Súhlasila som, pretože som rada, že v dnešnej dobe ho baví takáto práca a odtiahla som 20l vrece zeminy do auta. No keď som sa ocitla zoči voči štyrom poschodiam našej bytovky, rezignovala som. Bývame na samom vrchu, bez výťahu a s mojou chatrnou telesnou schránkou som si nevedela predstaviť ako vynesiem okrem ďalších tašiek ešte aj takmer 20kg zeminy. Synovi som oznámila, že to nezvládnem a musí počkať do nasledujúceho dňa, keď mu vrece vynesie manžel.
No keď som videla ako ho to vzalo, urobila som ešte posledný pokus- poprosila so našeho Pána Boha ak je to v Jeho vôli o pomoc. Ďalej si pamätám len to, ako som vykročila a ľahúčkym krokom som bola za okamih hore. Poviem Vám, že ani bez nákladu takto nechodím.
Snažím sa napĺňať Božie prikázania a v zmysle "Nevezmeš meno Božie nadarmo", neprosím Pána Boha za každú maličkosť. Beztak mi v živote nesmierne pomáha a viem koľko má na svete veľa inej práce. No ten pocit, keď sa vám udeje takýto priamy zásah Božej vôle je neopísateľný.
Ďakujem Ti láskavý môj Bože za to že SI, ľúbim Ťa a celý život ľúbiť budem.


Kĺbové bolesti.
Gabriela | 03.04.2014
Chcela by som Pánu Bohu a pani Laure poďakovať za možnosť, ktorú som dostala. Dlhé roky som mala problémy s bolesťou všetkých kĺbov. Žiadne lieky mi veľmi nezaberali, bolesti a opuchy kĺbov sa neustále opakovali, od lekármi predpísaných liekov mi bolo nevoľno a žiaden dlhodobejší efekt..Od pani Laury som dostala liečbu na krvný zápal, ktorý bol pôvodcom môjho ochorenia. Po dvojmesačnej liečbe sa mi celkovo zlepšil môj zdravotný stav a nielen bolesti kĺbov ale aj celkový pocit zdravia a spokojnosti v živote sa mi navrátil. Aj keď v súčasnosti (po pol roku) ešte užívam rehabilitačnú liečbu na kĺby a zlepšenie ich pohyblivosti som nesmierne vďačná za takú veľkú pomoc, v to čo som už ani nedúfala. Ďakujem!

 

Hrozila mi zástava srdca.
Jozefa | 03.04.2014
Láskavý Bože, drahá pani Laura, milý pán Vladimír, dnes je práve deň, čo som skončila liečbu od nášho láskavého Boha proti môjmu tlaku vysokému, ktorá trvala jeden celý rok. Týmto chcem vyjadriť obrovské ĎAKUJEM, keďže sa mi jednalo o život a tú vďaku zaň vlastne ani slovami tak presne nedokážem vyjadriť. Teraz popíšem ako to vlastne všetko začalo, čo tomu predchádzalo a aký mala moja liečba priebeh. Chcem tu upozorniť, že prešla som si už viacerými ochoreniami ako hernia platničky, keď som nemohla chodiť, prežila som onkologickú operáciu, rádioterapiu, ale také chvíle keď sa úplne odovzdávate do vôle Božej som zažila až pri mojom vysokom tlaku.
Na vysoký krvný tlak som sa liečila už viac ako 15 rokov. Vždy keď mi daný liek nezabral, dali mi iný, po čase aj keď nezabral mi ho nechali a pridali ďalšie lieky, takže som ich užívala denne asi 5-6 kusov s tým najvyšším obsahom účinnej látky. Napriek tomu sa mi občas môj tlak zvyšoval až tak, že som skončila na centrálnom príjme, po napichaní a pridaní ďalších liekov ma poslali domov s tým, že nech si to dorieši moja kardiologička. Moja kardiologička ma zobrala až o niekoľko dní, neurobila mi ani jedno vyšetrenie pomocou prístroja ( EKG a pod.), ale naordinovala mi ďalší liek, keďže som sa sťažovala na nočné arytmie a bolo mi aj strašne zle, čo bolo aj na mne vidieť. Pomocou týchto liekov sa mi tlak začal pomaly znižovať, ale arytmie v noci zostávali a pridal sa aj znížený tep. Kto ma v tom čase videl preskočili ho zimomriavky a každý ma posielal k lekárovi. Ja som sa tiež cítila veľmi zle, celé dni som preležala, predriemala a ráno vstávala mokrá ako myš. Aj ja sama som si v tom čase videla v očiach také niečo ako začiatok blížiaceho sa konca, chytalo ma zúfalstvo, u lekárov som okrem tých liekov pomoci nenašla, tak som v takom zúfalom stave vytočila číslo k pani Laure a čuduj sa svete objednali ma už o pár dní, čo asi nebýva bežne zvykom. Takto som sa ocitla u našej láskavej pani Laury. Pani Laura prijala pre mňa liečbu v ktorej stálo nasledovné : " Bolo by dobre zastaviť pre túto ženu čo skoro tieto lieky v ich užívaní nakoľko spôsobujú oslabenosť osrdcovníka, čo môže v neskoršom období viesť do úplnej srdcovej zástavy." Takto som to vlastne aj cítila, že to k tomu speje.
Potom mi pani Laura s pánom Vladimírom vysvetlili prijatú liečbu. Upozornili ma, že keďže telo je už roky naučené na lieky, bude sa brániť, ale že mám vydržať. A pani Laura k tomu ešte poznamenala, že aby som sa až tak nebála, že komu Pán Boh zošle liečbu, tak ho aj počas nej ochraňuje. Toto som mala na pamäti počas liečby a vždy mi to v tých najťažších chvíľach pomáhalo. Reakcia môjho tela na liečbu bola presne taká ako mi ju pani Laura s pánom Vladimírom popísali. Telo sa bránilo, chcelo svoje tabletky. Tak som si jednu v tej zúfalej chvíli dala, mysliac si, že mi to pomôže v tej ťažkej chvíli. Opak bol pravdou. Tep sa mi úplne znížil, arytmia bola taká silná, že v jednej chvíli som sa už lúčila so životom a potom som zakričala srdiečku :štartuj, štartuj. Tak naštartovalo. To sa všetko dialo v noci. Ráno som zavolala k pani Laure a dostala som ďalšie usmernenie a vysvetlenie. Láskavému Bohu som sa ospravedlnila, za toto moje zlyhanie a pokračovala som v liečbe. Tlak sa pomaly znižoval, hlava sa ukludňovala, mohla som už absolvovať aj dovolenku do mojich milovaných hôr. Rok je dlhá doba a boli dni keď sa mi opäť objavili arytmie, ale neboli už v takom rozsahu ako predtým a zdalo sa mi, že to moje srdiečko je už pevnejšie a lepšie to znáša. Ale strach má veľké oči a ja som opäť volala pani Laure. Dostalo sa mi upokojenia, že je to v poriadku, že telo sa ešte bráni. Takto prešiel rok. Bol to rok veľkých nádejí a zúfalstva a opäť nádejí. Stále sa mám pred očami, keď mi pani Laura odovzdávala liečbu a povedala, že je na celý rok, to nikdy nezabudnem ako sa moja duša tešila, že ešte rok budem žiť. Bola to v tom čase pre mňa veľká vec. Počas tejto liečby som zistila, že každá choroba je zlá, ale pri takom vysokom tlaku človek balansuje medzi životom a smrťou, čo ma ešte viac posilnilo vo viere a nádeji v nášho láskavého Boha, kedy sa človek úplne dokáže oddať do vôle Božej. Je to zážitok na celý život. Dúfam, že je to aj prejav tej najväčšej lásky k Bohu, lásky k všetkým a všetkému čo nám Boh do žitia dal. Ľúbim Ťa Bože a som Ti nekonečne vďačná aj za pani Lauru, ktorú si nám dal, aj za pána Vladimíra, ktorý tiež nemá ľahkú úlohu. Kto pracoval s ľuďmi, vie že je to jedna z najťažších úloh. Ešte raz obrovské ďakujem láskavému Bohu, pani Laure a pánovi Vladimírovi. Jozefa
Varovanie Bohom od nešťastia samovoľným zazvonením zvončeka na bránke, pred ktorou nikto nebol.

 

Ďakujem láskavý Bože za včasné varovanie.

Laura | 02.04.2014
Túto udalosť Vám píšem okamžite v tento konkrétny deň kedy sa stala. Dnes poobede 20.10. v nedeľu bolo u nás pekné počasie, svietilo slniečko a ešte stále svieti. A tak sme sa chceli s manželom aj našim veľkým psom vybrať na prechádzku. Chceli sme ešte využiť možno že naposledy v tomto roku krásny a slnečný jesenný deň a zároveň si nabrať z blízkeho prameňa železitú minerálnu vodu. Len okrajom chcem uviesť, že keď sa k tejto vode chceme dostať, treba prejsť určitý kus cesty aj po ceste prvej triedy zhruba asi dva kilometre. Je to cesta zo severu na hraničný priechod s Maďarskom, kde je hustá premávka kamiónov a iných ťažkých nákladných vozidiel. Už sme sa chceli obliekať a vyraziť na cestu, keď v tom tri krát po sebe s krátkym časovým odstupom zazvonil zvonček na bránke. Zakaždým zvonením sme ihneď pozreli kto pri bránke stojí. No nebol tam nik! Keďže od bránky ďalej máme rovinu a cestu, je tam široký priestor a vidíme ďaleko, takže nemohol nikto zazvoniť a odbehnúť, alebo sa skryť tak, že by sme ho nevideli."Jedine že by to bol Chuck Norris". Nedáva to žiaden zmysel, len to musí byť niečo nadprirodzené. Inak sa to nedá vysvetliť, keďže sme to zažili obidvaja a sme pri zdravých zmysloch, aspoň si to myslíme. Manžel mi povedal: Laura, prosím Ťa sadni si a polož otázku k nášmu láskavému Pánu Bohu, lebo toto sa nedá inak vysvetliť, len tak, že to je od Boha nejaké znamenie a netreba ho podceniť. Takéto podobné znamenia a varovania sme v minulosti od nášho milostivého Boha už dostali. A nie jedno. Urobila som o čo ma manžel prosil a odpoveď od Boha bola takáto ako je nižšie
uvedené:
Ku stlačeniu zvončeka som ja Boh sám prst svoj položil do jeho ozvučenia do toho cieľa, aby prechádzku svoju nenaplnili ste, z ktorej cesty nevrátili by ste nikdy viac telá živé, nakoľko Boh toto vidí predstihom, čo sa vo vašom osude stane ako nebezpečie a dnešná cesta by vaše duše obe život stála a ak chcete kúpiť dobrú minerálku môžete obchod večierku navštíviť, ale po ceste ku železitej vode svoj životný krok neveďte, nakoľko by život vás oboch navždy vyhasol, keď satan dostať chce obe duše vaše do nečakanej telesnej smrti do dostanosti ktorej váš krok smeruje záujmom kráčať po hlavnej ceste za vodou prírodnou, čo by okamžite v tomto krátkom období po splne mesiaca aj využil a vaše obe telá zahubil. Maj dieťa moje oči duševného pohľadu ku všetkým mojim nečakaným varovaniam otvorené, keď do koho telesnej smrti sa nesie záujem žiadosti najvyššej v celom pekle si dieťa moje dušou ty, ktorá odvážne do každého dňa bojuje proti satanovi a pokladá jeho autoritu pred svetom do pádu na zem, čo sa nesie pre neho veľká hanba a záujem vedie do každého dňa ako dostať dušu tvoju do stratenosti života v nástrahách ktoré kladie tvojim krokom každého dňa, ale som tu ja Otec tvoj Boh moja Laura, do moci ktorého aj celé peklo ľahne popolom keď to bude moja Božia vôľa a za tvoju lásku do mojej existencie nikdy nedopustím čo len jednému vlasu na tvojej hlave skrivenie, lebo tvoju dušu milujem a ochraňujem každý deň. Boh toto odkázané svoje slovo do včasnej životnej záchrany odoslal láskou svojou.

 

Ďakujem pani Laura.
Mária | 02.04.2014
Milí priatelia Boha milujúci veľmi rada by som sa s vami podelila o môj Bohom žehnaný zážitok. Všetci čo sem chodíme vieme že Pán Boh robí nielen zázraky v uzdravovaní našich tiel a duší ale nám aj žehná radosti v podobe krásnych zážitkov, prekvapení. Ja osobne na vlastnej koži som zažila nejeden dar od Pána Boha a to v podobe odobratia kliatby ktorú som mala na svojej duši dlhé roky a žilo sa mi s touto kliatbou veľmi ťažko, uzdravenie od ťažkého zápalu krvi, dostala som prekrásny zdravý Boží dar a tým je môj malý drobček ktorý je zdravý. Veľmi veľa zázrakov mi náš otecko nebeský doprial. Keby som vám začala písať v čom všetkom mi pomohol tak by som sa rozpísala na veľa strán. Veľmi rada prispejem zázrakmi v mojom Bohom žehnanom živote do tejto rubriky, ale teraz by som vám rada povedala môj krásny včerajší zážitok.
V nočných hodinách pri modlení sa ku nášmu láskavému Oteckovi mi zrazu zazvonil telefón. Vyskočila som, pretože bolo veľa hodín a preľakla som sa čo sa komu stalo. Telefonát bol od jednej úžasnej ženy, útlej, skromnej, srdcom nás všetkých milujúcej pani Laury. V prvom momente som sa preľakla či sa niečo nestalo, ale pani Laura ktorú už poznám ozaj dlhu dobu mi zavolala aby sa so mnou spoločne porozprávala a podelila sa o to čo má vo svojom srdci, ako sa cíti, čo ju teší a čo bolí. Tak krásny rozhovor aký som s ňou včera mala si zaslúži povedať iba jedno: Pane Bože veľká vďaka že si ma poctil tým že som sa s pani Laurou mohla porozprávať. Veľmi si to cením, pretože ja si pani Lauru veľmi vážim nielen ako osobu, ale aj ako ženu, matku, ako silnú osobnosť. Ja viem že je to veľmi ťažké presvedčiť ľudí o tvojej existencii, láske, dobrote aj keď pani Laura robí čo vie a my ostatní sa snažíme hlásať tvoje meno. Ale prosím ťa ak môžeš povedz nám ako na to, ako môžeme prispieť ku tomu aby sme pani Laure pomohli v tom čo je jej od Teba posolstvo. Ona je na to sama, iba s pánom Vladkom , veľmi veľa hodín a dní sedí pri písaní odkazov od teba a nás je tak málo čo čítame túto stránku. Priveď prosím ťa láskavý náš Otecko ďalšie úprimné a dobré duše ku tebe.
Píšem vám to preto, lebo chcem aby každý vedel že aj pani Laura je len človek, potrebuje povzbudenie, pochopenie, potrebuje našu pomoc v podobe pekných slov a hlavne toho aby videla že sme skalopevne presvedčený že Pán Boh je naša jediná láska a nádej. Všetci sa ku nej obraciame s problémami a starosťami s prosbou o pomoc. Ale zamyslime sa či jej zavoláme aj keď je nám dobre aby sme ju povzbudili. Povedali jej o tom ako veľmi nám pomohla v prijatom písme od nášho Otecka. Uisťujme aj my ju o tom že to čo robí si veľmi vážime. Veď ona je pre nás veľký dar, ale presne ako každý z nás aj ona potrebuje aby sme ju povzbudili a uistili že to čo robí pre nás všetkých má pre nás veľkú hodnotu. Pre mňa určite a verím že aj pre vás všetkých.
Prosím aj Vás čo čítate tento odkaz o to aby ste poprosili Pána Boha nášho o zdravie a požehnanie pre túto úžasnú ženu a jej manžela. Každá jedna modlitba bude určite u nášho otecka vypočutá, pretože Pán Boh miluje svojich a pani Laura je jeho pravou rukou. Tak verím že vašimi modlitbami dodáme silu našej pani Laure, dodáme jej istotu v tom, že čo robí je úúúúžasné, krásne, silné a hlavne, hlavne to má veľký zmysel.
Máme vás veľmi radi pani Laura, ste úžasná žena a ja si vás veľmi vážim. To čo robíte ja osobne veľmi obdivujem a vedzte že to má obrovský zmysel. Pán Boh vám žehnaj a prosím zotrvajte v odkazoch od nášho Pána Boha. Veď jedine VY ste tá vyvolená a ja som vďačná za tú minútu kedy som vás spoznala. ĎAKUJEM, vaša oddaná a Boha milujúca Mária


Božia láska, ochrana je nekonečná.
Elena | 02.04.2014
Chcem sa podeliť aj s vami o pocítenej Božej pomoci a požehnania. Jedna moja známa mi písala, že už nemôžu doma ani spávať a boja sa každej noci, lebo tam majú niečo, čo im nedáva zaspať. Poslala som jej postup, ako si má očistiť svoj príbytok pred zlými silami, ktorým som si aj ja očisťovala svoj príbytok. Náš láskavý Pán Boh, nám zoslal odkaz, ako máme postupovať. Na druhý deň sa mi ozvala, že mi za pomoc veľmi pekne ďakuje, tak som jej povedala, že mne sa netreba ďakovať, nech ďakuje Pánu Bohu, lebo to Jeho všemohúcnosť ich chráni. Som veľmi rada a ďakujem Pánu Bohu, že jej prosbu vyslyšal a požehnal.
Aj pred nedávnom útočil na mňa komár, celú noc otravoval, neuštipol ma ,lebo som naplnila liečbu nášho láskavého Pána Boha proti komárom, takže mal smolu, ale otravoval, keď robil už asi tretí nájazd na moje telo, tak som len poprosila Pána Boha, nech ho utíši, lebo že som taká lenivá, že sa mi nechce stávať a hľadať ho. Aj sa tak stalo. Ja som spinkala pod Božou ochranou až do bieleho dňa. Na komára som úplne zabudla a keď som počas dňa išla do spálne, tak bol mi presne pred očami na stene. Tiež ma Pán Boh vyslyšal a aj za to mu patrí moje ďakujem.
Na to pár dní, zase som žiadala Pána Boha o pomoc. Bývame blízko krčmy a to bolo tesne po 20-tom, keď sa preberajú na pošte peniažky a naši spoluobčania sa radovali z tohto života pri poháriku, ale boli dosť hluční. Spať sa nedalo, tak som len poprosila Pána Boha o to, aby si tí ľudia išli oddýchnuť domov. Bola som vyslyšaná láskavým Pánom Bohom, bola to neskutočná rýchlosť. Ostalo tichučko, len autá som počula ako jazdia po ceste. Ďakujem Ti Bože za spokojné snenie.
Potom sa mi stalo, že som sa ráno zobudila a začala ma pobolievať hlava, tak som si len pomyslela, že to prejde a tešila som sa z nadeleného dníčka od Pána Boha. Počas dňa ma tak rozbolela hlava, že som nemohla si dať ani sústo do úst, lebo pri prehrýzaní to bolo ešte viacej. Tá bolesť už bola asi na tom najvyššom stupni. Tabletky neberiem, tak snáď vydržím, takto som si pomyslela. Večer, keď som sa začala modliť a ďakovať Pánu Bohu, za všetko čo mi poskytuje, lebo verte tomu, že skutočne mám za čo, tak som Ho poprosila o prepáčenie, že na modlitbu sa nemôžem veľmi sústrediť, lebo ma bolí hlava a znovu som ho poprosila medzi modlitbami o pomoc, že ak je to Jeho vôľa, tak aby mi tu bolesť zobral. Pri ďalšej modlitbe ma už hlava nebolela, od vtedy ma nezabolela. Bože ďakujem Ti za Tvoju všemohúcnosť a lásku k mojej duši.
Ďalšie znamenie od Pána Boha.
Potrebovala som na liečbu pre jednu osobu rozmarín, ktorá tu nežije a sľúbila som, že o všetko sa postarám a nachystám. Vyhradila som si na to jeden deň, že sa tomu budem venovať, ale čo sa mi stalo? Prišla som do prvého obchodu, že rozmarín po ľahky kúpim. Nestalo sa tak! Predávajúca mi povedala, že je už po sezóne. Keď som vychádzala asi zo šiestej predajne kvetov a záhradkárstiev, tak som si s mužom povedala, že Pán Boh nám pomôže a pošle nás tam, kde máme dôjsť. Obišli sme 15 obchodov a v tom poslednom tiež nemali, ale tá predavačka mi povedala, že skúsi zavolať svojej mame, či náhodou rozmarín má, ak že ak nie, tak ešte že jednému človeku zavolá. Vymenili sme si telefónne čísla a do jednej hodiny som sa tešila z krásneho rozmarínu v mojej náruči. Bože ďakujem, Ty nás nikdy neopustíš, keď neopustíme my Teba.
A tento posledný príbeh, aby som vás tak nezdržiavala:
Predvčerom ráno mi zvoní telefón, volal manžel, že aby sme sa čo najskôr dostavili pred barák, v ktorom bývame, lebo, že nášmu synovi chceli ukradnúť kolesá z auta. Keď sme sa z toho šoku spamätali ,tak sme sa všetci pri aute streli, môj manžel s dvoma kolegami, dobrý človek, ktorý to zistil a nedal sa odradiť, že sme mu doma neotvorili, tak hľadal manžela a môj syn. Náš láskavý Pán Boh, to všetko zariadil, lebo kolesá boli pod auto odmontované aj s puklicami. Čo ich vyrušilo?? Prečo to nemohli zobrať???? Takéto sa nestáva. Na tomto ochránenom aute môj syn chce ísť k pani Laure, aj berie ešte dvoch ľudí, ktorí tiež majú termín stretnutia a aby tie deti mohli ísť, tak takto to zariadil svojou Všemohúcnosťou Pán Boh. Bože ďakujeme za ďalšie znamenia od Teba.
Som hĺbkou svojej duše presvedčená, že keď sa budeme utiekať v každej chvíli svojho pozemského života k Pánu Bohu nikdy nás neopustí, s Jeho láskou zvládneme radosti a trápenia tohto života.

 

Neznáme liečivo.
Monika D. | 02.04.2014
Milí, čitatelia,
rada sa s Vami podelím o nedávny zážitok, keď Pán Boh určil manželovi užívať jedno liečivo, ktoré sme intenzívne hľadali na webe, volali do lekární, dokonca lekárom, no nikto nám nevedel adekvátne pomôcť.
Keď už sme to vzdali a povedali si, že sa opäť objednáme k p.Laure, aby nám Pán Boh pomohol, prišiel mi "náhodný" reklamný mail na nový produktový rad liečiv známej firmy a medzi nimi bolo i nami hľadané liečivo.
Vďaka Ti milovaný Bože za takéto znamenia z neba!


Veľký dar.
Mária | 02.04.2014
Som úplne obyčajná mamička ktorá miluje Pána Boha a svoju rodinu. Som Pánu Bohu vďačná za to že mi dal tak úžasnú rodinu a každý deň mu v modlitbách ďakujem za každý dar ktorým mi požehnal. Preto vám chcem opísať Božiu lásku, ktorú mi náš Otecko poslal prostredníctvom pani Laury, za čo mu nesmierne ďakujem. Taktiež aj pani Laure pretože bez jej pomoci by som v živote prišla o to najcennejšie čo existuje a to je zdravie svojho dieťatka.
Pani Lauru a jej manžela poznám už naozaj dlho a som im vďačná za veľmi veľa rád, Božích písiem, receptov, povzbudení a ich pochopení. Mám ich úprimne zo srdca veľmi rada pretože viem, že aj oni mňa. Sú to skvelí ľudia a to si veľmi vážime aj s manželom. Veľmi veľa krát som sa ku nim už objednala a poprosila ich o Božie písmo a rady od nášho Otecka. Pretože viem že jedine rady, liečby, usmernenia ktoré mi odovzdá pani Laura od nášho Pána Boha sú bez omylov a chýb. Koľko krát len počuť pani Lauru alebo jej manžela ma nesmierne teší a vždy pocítim silu že je správne byť dobrým a snažiť sa konať dobro, pretože Pán Boh to vidí a odmení. Každá rada ktorú som robila a dodržiavala vyliečila mňa, manžela ale aj moje deťúrence.
Raz v nočných hodinách mi zazvonil telefón a na ňom som videla že mi volá pani Laura. Ten telefonát bol odkaz od Pána Boha a ja doteraz v srdci žasnem ako mňa obyčajnú Máriu Pán Boh chcel varovať. Bolo to veľmi dôležité pretože život môjho syna bol ohrozený. Pani Laura mi odkázala, že moje dieťa je vo veľkom nebezpečenstve a má zrazeninu v hlavičke z tuku, ktorý mu telo nevie spracovať. Že má problém s pankreasom a pečeňou. Bola som úplne v koncoch ale vedela som, že Pán Boh mi to odkázal preto, aby mi ho zachránil. Prosila som ho v modlitbách aby som urobila všetko presne ako mi pani Laura povedala a nech mi Otecko Nebeský pomôže. Liečbu som mu nasadila, ale bolo mi povedané že musím ísť určite ku lekárovi, aby ho mali pod kontrolou a nech ho sledujú. Bola noc, takže som ho musela zobudiť a nasadiť mu presne to, čo pani Laura kázala. Vedela som, že musím, pretože to bolo neodkladné a nemohla som čakať do rána, pretože tak to odkázal Otecko Boh. Čo je úplne šokujúce, že malý mi predtým úplne odmietal stravu a to hneď od začiatku. Odkedy som ho začala prikrmovať nechcel vôbec nič jesť, čo trvalo dobré 2 mesiace. Už sa to ani mne nezdalo, lebo všetku stravu odmietal. A keď mi toto pani Laura povedala, vtedy som si uvedomila, ako to všetko do seba zapadá. Že mu nechutí nič papať pretože tým, že mu jeho telo nevie spracovať tuky v potrave čo prijíma, tak neni ani hladný a nechce vôbec nič jesť a úplne mu stačí, že je kojený.
Bol to veľmi ťažký pocit, naozaj veľmi. Priznám, že som musela zháňať po kamarátoch špeciálne odbery, lebo Pán Boh mi tak odkázal aj keď malý vyzeral, že je poriadku. Trvalo mi to asi 2 mesiace ale odbery sa podarili. A tam sa presne potvrdili slova od Pána Boha a to do každého jedného slova čo mi pani Laura odkázala. Ja som vôbec nepochybovala že to bude inak. Náš Otecko vie najlepšie čo nám je, s čím máme problém a ako na to. Vy čo chodíte ku pani Laure viete, že čo povie Pán Boh tak to je tak na 100%. A ja po tejto náhlej liečbe môžem povedať že mi môj Otecko Nebeský zachránil moje dieťa. Že nezostal postihnutý, prípadne niečo oveľa, oveľa horšie. On jediný vie aké kruté následky by to boli pre moju rodinu keby som neverila Pánu Bohu. On má u mňa prvé, hlavné a čestné miesto a to isté u môjho manžela. U nás sme mu oddaní a milujeme ho celým srdcom.
A ešte jedna podstatná vec sa prihodila predtým ako som nevedela o tom, že malinký má veľkú zrazeninu v hlavičke. Obliekala som ho do kočíka a našla som čapicu po staršom dieťati ktorú nosil, keď mal minimálne o rok a pol viac ako tento mladší a nedala sa mu natiahnuť na hlavu, bola mu malá. Ale pomyslela som si že veď každé dieťa má inú hlavu a neriešila som to. Po skončení tejto liečby od Pána Boha nám je tá čiapka voľná. To nie je len zázrak, to je DAR od PANA BOHA. A čiapka? Tá sa neroztiahla pretože sme ju nenosili. Keďže mu bola mala tak som mu ju nasilu nenaťahovala, Božia liečba nám nesmierne pomohla.
Úprimne sa pred tebou Pane Bože skláňam a z celého srdca ti ďakovať budem celý život za uzdravenie tohto malého zázraku ktorý si mi TY požehnal. Len vďaka tebe mám toto dieťatko, lebo keby nebolo pani Laury tak určite nemám tento Boží zázrak a to že si ma takto v noci varoval je pre mňa veľká odmena v živote. Milujem ťa Pane Bože a prosím odpusť mi každý sklz v živote ktorý sa mi nepodarilo ustáť. Stoj prosím pri mne a pri mojej rodine aby sme ťa milovali celý život, Ocinko náš. Milujem ťa a celé moje srdce, duša, myseľ prosto celá ti patrím. Chcem sa poďakovať aj vám drahá pani Laura a jej manželovi Vladkovi. Za to že ste mi zavolali a varovali ma. Ste úžasní a posielam vám veľa lásky zo svojho srdca a často krát odkaz v modlitbách posielam pánu Bohu aby vám pomáhal a ochraňoval vás.
Vaša Bohu oddaná Mária

 

Božia pomoc.
Ľubo | 30.03.2014
MILOVANÝ PÁN BOH MI ZACHRÁNIL ŽIVOT
Rád by som sa s Vami milí čitatelia tejto najvzácnejšej stránky aká kedy bola vytvorená podelil o moju skúsenosť s Božou pomocou a nájdením pravostnej viery v stvoriteľa sveta. Zakrátko budem mať 40r. a do svojich 36r. som bol ateista, vychovávaný v učiteľskej rodine. Moja mama bola celý svoj život veľká karieristka a mala v živote veľké ambície s predstavou, že ju bude čakať všade len úspech, ale narodil som sa ja a všetky plány jej zlyhali. Takže ja som bol príčinou jej neúspechu, lebo ma s otcom musela vychovávať a viesť rodinný život namiesto kariérneho rastu a úcty od všetkých ľudí. Z toho jej každodenného zlého zmýšľania o tom , že ja som príčinou jej neúspechu, uvalila na mňa kvalitnú kliatbu a tak sa spustilo moje trápenie v živote. V detstve som mával často úrazy, choroby a hlavne zlého suseda- spolužiaka, ktorý ma každý deň navádzal na hriech a neskôr v dospelosti som sa nikde nevedel uplatniť , striedal som zamestnania rôzneho druhu, no v ničom sa mi nedarilo. Stále som sa zamýšľal ako je možné, že moja mama je učiteľka, celý život na jednom mieste a ja som už vystriedal 10. zamestnaní a stále sa hľadám. Kliatba išla so mnou ďalej, zdravotné problémy sa stupňovali- zápaly, angíny, prechladnutia, hnačky, bolesti chrbtice, závraty atď. Chodil som po lekárskych vyšetreniach rôzneho charakteru a keď som sa ťažko dostal z jednej choroby v zápätí tu bola ďalšia. Stupňovalo sa to, až som sa prepracoval k rakovine semenníka a to už bol pre mňa riadny šok. Lekári to klasifikujú ako vďačný nádor, lebo je ohraničený, mimo tela a dá sa ľahko nahmatať. Ako správny ateista v tom čase, s plnou dôverou v lekárske schopnosti, som podstúpil operáciu s následnou onkologickou liečbou a stal sa zo mňa jednovaječný druh. A pri tejto diagnóze a dostatku času na zamýšľanie sa nad sebou, blízkymi a okolím som si často kládol otázku PREČO? Po ukončení liečby a vrátení sa do života s lekárskou veľmi dobrou prognózou a pocitom, že najhoršie už mám za sebou som začal žiť ďalej, ale stále prichádzali choroby, oslabená imunita, ale aj rozvod manželstva po 14r.. Môj ateistický prístup sa začal pomaly rozpadávať a ja som začal pokukovať po vešticiach, liečiteľoch, šamanoch a iných kvalitných vyťahovačoch peňazí. Nedarilo sa mi a trápil som sa ďalej. Kliatba ma stále sprevádzala , lebo určite už viete, že ak sa jej nezbavíte, odchádza s Vami až za hrob. No a o sedem rokov neskôr rakovina udrela v plnej sile druhýkrát na semenník č.2.V tom čase som už bol druhýkrát ženatý a manželka bola v šiestom mesiaci tehotenstva. Situácia sa opakovala a poviem Vám dostať toto ochorenie druhýkrát je veľmi silná rana. A takto si ma k sebe Pán BOH privolal, cez utrpenie. Začal som pochybovať o lekárskych schopnostiach aj keď ma všetci presviedčali aby som opäť podstúpil operáciu, lebo už včera bolo neskoro- ste mladý a musíte žiť, ja som odišiel na návštevu k Laure na ktorú som dostal kontakt a objednal som sa k nej, lebo mi jej manžel do telefónu povedal, že keď neprídem tak určite zakrátko zomriem aj keby druhá operácia dopadla dobre. Tak som ho zobral za slovo. Na prvú návštevu u Laury nikdy nezabudnem a každý deň ďakujem Bohu za to, že mi zachránil život. Po kvalitnom asi dvojhodinovom rozbore môjho problému a následných inštrukciách čo mám urobiť som od nich odchádzal so slzami v očiach a v kútiku duše spokojný, že to čo mi Laura povedala už snáď zaberie aby som sa z toho všetkého dostal. Nezabudnem ani na jej vetu, aby som si nenechával zadné vrátka pre lekárov, ak by bolo najhoršie. A tak som vsadil 100% na vieru v Božiu pomoc a povedal som si , že keď mi Pán Boh nepomôže, tak som zmierený s tým, že zomriem. Začal som robiť obrady na zrušenie kliatby, odriekať modlitby a neskôr som dostal aj ročnú liečbu na vyliečenie sa z rakoviny. Do dvoch mesiacov od začatia liečby mi zázračne nádor zmizol a ja som sa začal cítiť zo dňa na deň lepšie. Od toho času mi Pán Boh pomáha každý deň, modlím sa k Nemu, ďakujem Mu za záchranu môjho života a za nespočetnú pomoc prostredníctvom Laury. Za úspechy ktoré dosahujeme ako rodina v živote ďakujem z celého srdca len a len nášmu milovanému Ocinkovi Nebeskému.

 

Neustále zvelebovanie a ďakovanie.
Oľga | 25.05.2014
Drahý milostivý, láskavý, všemohúcny Pane Bože, ďakujem z najnajhlbšieho srdiečka Ti ďakujem, za Tvoju láskavosť, ktorou ma obdarúvaš každý deň. Ďakujem láskavej Laurike za vypočutie prosby a odovzdanie pomoci, ktoré pociťujem obliatím celého tela horúčavou a dodaním energie. Drahý Bože i Laurika i Vladkovi za podporu Lauriky Velikánsku srdečnú vďaku za veľkú silu v ramene i uvoľnenie napätia v ramene. Pane Bože čo najláskavejšie Ti ďakujem za pokojný život. Milý Bože i Laurika dovolím si vopred sa poďakovať Vám za vyslyšanie modlitieb pre moju dcérku ohľadom otehotnenia, ktorého výsledok mojou i dcérinou správou sa stane zajtrajší deň. Milá Laurika, Vladko prajem Vám veľa požehnaných dní, naplnených zdravím, láskou a pohodou, som veľmi rada, že Vás mám a s láskou na Vás myslievam. S Pánom Bohom Oľga