...a odpusť nám naše viny ako i my odpúšťame...

07.02.2017 00:05

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt beautiful love

...a odpusť nám naše viny ako i my odpúšťame...

Zuzana|07.02.17  00:05

Túto krásnu stránku obdivujem už tretí rok. Veľa mi toho objasnila , naučila ma a prvé mesiace boli najťažšie v mojom živote . Ja tehotná tridsať rokov klamaná cirkevnými bohorúhačmi som konečne našla Teba Otecko. Rodina veľký katolíci , každá nedeľa v kostole niekedy aj v týždni. Keď som sa im snažila povedať , že cirkev je zlá a treba sa držať desatoro , hrozilo mi vyhodenie z domu aj manžel ma chcel opustiť . Bolo to ťažké obdobie , no nedala som sa . Držala som sa hlavne prikázania - ja som Pán Boh tvoj , nebudeš mať iných bohov ... Manželovi som vysvetlila, že som si ho nezobrala kôli vyznaniu, ale , že ho ľúbim a tak to aj ostane , no Pána Boha milujem a nevzdám sa ho za nič. Modlila som sa k Tebe Otecko a
aj keď si mi odkázal, že máš pre mňa druhého , ktorý si ma bude vážiť ja som Ťa prosila , aby sa manžel zmenil a pochopil tie cirkevné sračky. Pochopil a za to vďačím Tebe. Ja som viedla boj pri svojich rodičoch on pri každej príležitosti kritizoval cirkev pri svojoch rodičoch. Aj keď sme im hovorili , že Boh je len jeden a nemajú sa modliť k mŕtvym ľuďom,ale svoje modlitby, prosby a myšlienky venovať len Tebe Otecko. No bolo to ako hrach o stenu. Už sme to neriešili , každý má svoje slobodné myslenie. Ja som nesmierne vďačná, že manžel stojí pri mne a ma ľúbi , ako mi láskavý Otecko odkázal a už len dúfam , že tiež dostane odpustenie za svoje schybenia. Aj ja som schybila a zle myslela na posledného proroka za čo sa veľmi hambím a ďakujem Otecko za odpustenie mojho schybenia. Pomohlo mi to pochopiť podstatu modlitby Otčenáš: ... a odpusť nám naše viny ako i my odpúšťame.... Je smutné, že skoro každý pozná túto modlitbu no všetci kresťania chcú odpustenie pre seba a oni sami nevedia odpustiť a utopili by druhého aj v lyžičke vody.
Viem Otecko , že miluješ všetky svoje deti a preto Ťa prosím odpusť , odpusť mojej svokre že nenechla zvýťaziť rozum nad dlhoročnými cirkevnými bludmi. Zajtra má operáciu a ja Ťa prosím stoj pri nej. Keď ju uspia , tak jej prosím dookola vnášaj do jej mysle moje včerajšie slová. U nás na slovensku máme božiu poštárku, ktorá prijíma písma pre nás od nášho Boha. Pán Boch chce ,aby sme dodržiavali desatoro a to najdôležitejšie je , že sa nebudeme klaňať nijakým soškám a obrázkom mŕtvych ľudí, ale aby sme sa modlili ,prosili o pomoc a za všetko ďakovali len Tebe Otecko. Ty si nás stvoril, Ty poznáš potreby nás všetkých jediný Ty nás dokážeš vyliečiť . Len s vierou a láskov v Teba dokáže človek vstať aj zo smrteľnej postele. Prosím Otecko opakuj jej dookola , že Ty si najvyšší ,Ty si láska, Ty si náš stvoriteľ naše všetko. Prosím Ťa Otecko daj jej šancu napraviť svoj život , nech operácia dopadne dobre a po prebudení bude velebiť len Teba. Toľko zázrakov si pre mňa už urobil. Prosím sprav jeden aj pre ňu , nech otvorí svoje srdce Tebe. Modlím sa ze celú moju rodinu , aby si zapalil v ich srdciach plameň lásky, ktorý bude horieť len k Tebe jedinému nášmu Bohu Oteckovi. Milujem Ťa Otecko a ako sa vždy vkladám do Tvojích rúk ja , tak do Tvojích všemocných rúk vkladám život a zdravie svokry a nech sa deje Tvoja Božia vôľa.