Božia Láska

Gabriela | 25.04.2018

Otecko Nebeský chcem sa z celého srdca poďakovať za to, že mi vždy pomáhaš aj keď som Ťa veľakrát sklamala.Pomáhal si mi a ochraňoval si nás, keď som zlyhala a neuverila Božiemu odkazu, kto mi dal kliatbu. Nikomu to neprajem zažiť, veľa zlých udalosti sa nám dialo a iba ochrana od Boha nás zachránila. Boh vidí naše prosby a náreky, keď ľutujeme zo srdca, Boh nám odpustí. Vďaka Bohu už kliatba bola odstránená
Musím napísať, že kliatba pôsobí v rôzných životných situáciach - pracovných, rodinných, ale často zasahuje aj zdravie človeka. U mňa zdravie bolo veľmi poškodené , trpela som psychicky, ale aj telesne. S veľkou vďakou som prijala Božiu pomoc na liečbu môjho tela. Mala som často zapálené dutiny a iné choroby, Boží odkaz bol, že chorobu spôsobuje krvný skrytý vnútorný zápal. Liečbu mám na pol roka. Zatiaľ mám za sebou tri týždne, niekedy je to náročnejšie, ale som veľmi šťastná, že mám liečbu. Zatiaľ môžem potvrdiť, že dutiny sa mi začínajú prečisťovať a mne sa lepšie dýcha. Z celého srdca si prajem liečbu zvládnuť, aby som nesklamala.
Veľká vďaka patrí pani Laure a jej manželovi, ktorí s veľkou obetavosťou a trpezlivosťou sa mi venovali. Pani Laura prijala pre mňa dlhú Božiu receptúru a pán Vladimír mi to povysvetľoval. Veľmi ďakujem Pánu Bohu, že pani Laura žije na Slovensku a nám veľmi pomáha poznávať Jediného Boha. Máme krásne modlitby, ktoré nás spájajú priamo s Bohom.Niekedy sa mi stáva pri modlitbách,že mám zimomriavky na celom tele a cítim, že sa duša veľmi raduje.
Taktiež vďaka za Božie recepty a rady.
S láskou a úctou Gabriela s rodinou

Pridať nový príspevok