Jedna sobota bez modlitby proti satanovi

Júlia P. | 22.04.2018

3 roky sa modlievam modlitbu proti satanovi každú sobotu. Včera ráno som ju však nemala pri sebe, mali sme ísť na chvíľku na bicykel, chceli sme ísť čo najskôr, tak som odložila modlenie na večer. Z terajšieho pohľadu, to nebol najlepší nápad, lebo táto modlitba dáva obrovskú ochranu proti zlu, ktoré cez sobotu útočí a bicyklovanie prináša so sebou aj riziká.
Keďže na plánovanej ceste bolo horko, dostali sme sa na odporúčanie okoloidúcich na lesnú trasu. Musím sa priznať, že som človek, ktorý často nemyslí na možné nebezpečenstvo. Mám iba cestný bicykel, helmu som nemala a na to, že som sa ráno nemodlila, som úplne zabudla. Po vyšliapaní na kopec nasledovalo spustenie a brzdenie. Vošla som rýchlo do jednej zákruty, musela som pribrzďovať a preto sa mi pošmyklo predné koleso. Pri tom ako som padala som sa snažila ešte zachrániť ako sa dá. Dopadla som na ruky, kolená a bok. Všetko len povrchové odreniny, niektoré hlbšie, nič zlomené, hlava vďaka Bohu v poriadku. Aj keď som ešte doteraz takto zle nedopadla, mohlo to skončiť oveľa horšie. Priateľ mi pomáhal a tak isto sa pristavilo veľa milých ľudí, jedna pani mala aj dezinfekciu. Zviezli sme sa na bicykloch opatrne dolu a keďže som nedokázala pedálovať, priateľ skočil po auto. Musela som hodinu čakať, ochladilo sa, ale vďaka Bohu mi jedna ochotná pani požičala sveter.
Zobrala som si z toho ponaučenie. Píšem to sem, lebo by som rada poukázala na to, aká je modlitba proti satanovi dôležitá. Pán Boh ma v živote veľmi ochraňuje, už som veľmi veľa krát bola v situáciách, kde som mala na mále. Ani to nedokážem spočítať, koľko „šťastia“ som už mala. Viem, že ma Pán Boh ochraňuje, lebo to nie je náhoda, že ešte žijem a vyhýbam sa úrazom. No včera som nevyužila Božiu ochranu v podobe modlitby, za to si môžem sama a veľmi ma to mrzí. Ale predsa Tatičko bol pri mne.. mohla som aj zletieť z cesty, udrieť si hlavu, alebo zlomiť kosť. Teraz musím len počkať, kým sa zahoja rany a zmiznú bolesti. Ľúbim Ťa Otecko môj, prosím odpusti mi moje chyby a pomôž mi byť lepším človekom.

Pridať nový príspevok