Sprístupnené modlitby

Helena Š. | 13.04.2018

Ďakujem láskavý Bože za sprístupnenie všetkých modlitieb pre všetkých čo navštevujú tvoju Božiu stránku.Každá je obsahovo dokonalá a koľkokrát sa pomodlím cítim úľavu na duši.V kostole keď som sa modlila,tak mi mnohé modlitby prišli nezáživné,rapkali sme to ako stroje.Tieto od teba zasiahnu vnútro a majú hlavu a pätu.Zároveň veľká vďaka pani Laure,za jej obetu že cez tvoj Boží príjem ich zapisovala a ani som si neuvedomila,koľko veľa ich je, koľko času a energie ju to stalo, ešte ich aj zverejniť a ešte prijímať recepturi a liečby pre chorých,vďaka za všetko aj za to čo nevidíme a robíte na záchranu ľudstva.A ešte chcem poďakovať že si už tretíkrát uchránil moje autíčko.Prvikrat keď opitý vodič demoloval auta pri ceste,susedove úplne nabúral a moje,čo parkovalo za ním, obišiel.Druhykrat keď som auto preparkovala,spod kopca som ho dala k domu a v tú noc tam porezali pneumatiky na viacerých autách a v našej ulici neboli,tretíkrát dnes,keď už aj v našej ulici porezali a ja som ho požičala a tak som sa vyhla prepichnutiu opäť,za to ti zo srdiečka Ďakujem.Viem,že robím veľa chýb a mám sa čo učiť,ale každá pomoc od teba je balzamom na dušu.Dakujem za ulavu na duši,vzdy keď napíšem na stránku,je to najväčšia odmena od teba,lebo ľahkosť a pokoj na duši,to má nevyčísliteľnú hodnotu,aspoň pre mňa....

Pridať nový príspevok