Modlitby

Helena Š. | 22.03.2018

Ďakujem ti, láskavý môj Bože za modlitby, že napriek mojej zavretého ceste sú aspoň niektoré sprístupnené.Mam ich vytlačené skoro všetky,ale modlím sa len tie, ktoré si sprístupnené,až na jednu ktorá nie je a to je k Božej blízkosti do dnešného dňa odoslaný môj pozdrav duševný.Je to modlitba na oslavu tvojho mena,tak to cítim,... Modlitby od teba sú nádherné, slová preniknú dušou a srdcom.Viem,že sa mi veľa krát nechcelo modliť,aké keď som sa začala,tak som bola rada.Človek si musí nájsť čas na teba,ale niekedy som na to zabudla o čom je toto ľudské bytie... Páči sa mi aj ,že sa na hlavnej stránke objavujú postupne aj staršie rubriky a božie recepty.Preto veľká vďaka,pani Laure,za jej čas a prácu,na ktorú občas aj zabudame.A ďakujem aj za tento kopací deň, napriek tomu,že mám zatvorenú cestu a dobre má to dávkuje ako dávno nie, vždy mi to s tvojou pomocou dobre dopadne a za to veľké ďakujem ako aj za tieto posledné dva razy,keď som bola mimo domu a ja som stihla posledný spoj nadoraz.Napriek smútku vo vnútri, má drží nad vodou,že mi nedáš padnúť úplne,vždy si tu,cítim to a viem,že čakáš čo spravím ja..

Pridať nový príspevok