Obrovská vďaka Bože Otče

Peter a Mária | 08.03.2018

Drahý Tatinko náš milovaný. Chcem sa Ti z celého srdca poďakovať, za každú jednu prekrásnu modlitbu na tejto stránke. Vždy keď sa ponorím do týchto modlitieb neskutočne ma upokoja a na duši cítim obrovský pokoj. Nejedna modlitba mi pomohla či už vo vzťahu, či v práci, ale aj v mnohých zdravotných problémoch. Najviac čo mi utkvelo bol môj nepokoj, ktorý som veľmi často pociťovala. Bol sklučujúci a pociťovala som taký strach zo života, že som sa bála každého ďalšieho dňa. Modlievala som sa veľa modlitieb ktoré pre nás naša pani Laurika prijala, či už to bola modlitba za pokoj duše, za štastie rodiny, za šťastné manželstvo, za zbavenie strachu zo života.... a ja môžem za seba úprimne povedať, že mne sa v živote Božími modlitbami poriešilo všetko o čo som ťa v modlitbách prosila. Cítim od Teba Bože pokoj na duši, mám úžasného manžela ktorého si mi požehnal, šťastnú rodinu ktorou si ma Ty obdaroval a hlavne ťa cítim každý deň pri sebe, za čo ti nesmierne ďakujem. Odpusť mi prosím moje schybenia a moje pády. Budem sa neustále modliť za to, aby smerovania môjho života a moje kroky viedli ku tebe. Si moje všetko a bez Teba by som tu už nebola. Nesmierne Ti Otčinečku Nebeský ďakujem, za každú jednu zázračnú modlitbu prijatú cez nášho Božiho proroka Lauriku pre nás.

Pridať nový príspevok