Veľké ĎAKUJEM

Miriam T. | 12.01.2023

Otče Bože môj milovaný, milujem Ťa a chcem sa Ti z celého srdca poďakovať za všetku Tvoju pomoc a ochranu mojich blízkych v uplynulých rokoch, za záchranu môjho manžela, keď skončil vo vážnom stave v nemocnici a vďaka Tebe dostal druhú šancu na život, za uzdravenie z mojej choroby (roztrúsenej sklerózy) a veľa iných zázrakov, za ktoré Ti budem ďakovať do konca života. Keby si mi nebol ukázal túto úžasnú Božiu stránku, vďaka ktorej som spoznala láskavú a obetavú pani Lauru a následne od nej prijala Tvoju liečbu, už by som teraz bola s najväčšou pravdepodobnosťou na vozíku. Hovorí sa, že náhody neexistujú, takže verím, že každému človeku, ktorý "náhodou" natrafí na túto stránku alebo sa dopočuje o pani Laure, náš láskavý Pán Boh týmto podáva svoju pomocnú ruku, aby mu pomohol v jeho životnom trápení. Drahá pani Laura, som šťastná, že Vás poznám a že Vás máme. Keby ste čokoľvek potrebovali, sme tu pre Vás.Opatrujte sa, nech náš láskavý Pán Boh stráži Vaše kroky a ochraňuje Vás pred každým zlom! S láskou, Miriam

Pridať nový príspevok