Z celého srdca ďakujem

Margita | 04.01.2023

Z celého môjho srdca ďakujem Tebe BOŽE -Jedinému BOHU za všetko čo si mi v mojom živote požehnal.
Už je to niekoľko rokov, čo som spoznala pani Lauru-Božiu liečiteľku, Božieho proroka a Pravdu o TEBE JEDINOM BOHU.
Ďakujem Pane Bože že mi cez dušu Laury poslal mnoho odpovedí, modlitieb, liečebných receptúr a rád. Vždy si mi Pane Bože pomohol v každej mojej ťažkej situácii. Mnohokrát sa mi zdali Tvoje odpovede zvláštne, ale vždy sa Tvoja pravda potvrdila. Ďakujem Ti že si mi poslal odkaz cez pani Lauru - neplač lebo dostaneš rakovinu a bude sa toho tešiť istá osoba. Tvoj odkaz a recept na moju nesmierne ubolenú dušu, srdce a celé ubolené telo zabralo a lieči to aj ostatné ˇťažkosti. Pane Bože moja situácia bola veľmi, veľmi náročná na moju psychiku - veď Ty Bože to najlepšie vidíš. nemala som už silu ani sa modliť, ani prosiť a Ty Bože si ma zodvihol a povzbudzoval prostrednítvom pani Laury. Veľmi veľmi za to ďakujem.
Vždy Tvoje odkazy, modlitby Pane Bože boli pravdivé a účinné.
Ďakujem ešte raz Pane Bože za všetko všetúčko, prosím odpusti mi moje schybenia a požehnaj a ochraňuj pani Lauru a moju rodinu. Chcem ja aj s mojou rodinu zostať v Tvojej Božej náručí, lebo tam je najbezpečnejšie.
S láskou a vďakou Margita

Pridať nový príspevok