Pani Laura je naše zlatíčko

Peter | 30.12.2022

Kto hľadá, ten nájde - toto vystihuje moju situáciu spred takmer 20-timi rokmi.

Moje zdravotné problémy, ktoré nedokázal žiaden lekár vyliečiť, ma prinútili hľadať alternatívy. Alebo ma Boh viedol tak, aby som som našiel pani Lauru... to už neviem, skrátka a dobre - našiel som ju, a s ňou i láskavého a spravodlivého Pána Boha.
Veriaci som bol vždy, rodičia i prarodičia ma viedli ako najlepšie vedeli. Som ale Bohu vďačný za to, že som spoznal vďaka jeho služobnici pani Laure, a i jej manželovi pravú tvár Pána Boha a krásnu vieru, ničím nepodmieňovanú. Len a len láskou a dôverou v Pána Boha.
Liečob a pomoci, koľko som dostal ja i moja rodina za tie roky bolo nespočetne. Ale len vďaka schopnostiam pani Laury som ešte medzi živími, mám manželku a krásne zdravé deti. A to je najväčšia výhra akú som mohol dostať.
Recenzie na internete nik nebude mať len pozitívne. Krikľúni, závistlivci a šialenci sa nájdu vždy. Možno práve tí, ktorí píšu klamstvá a negatívne slová na adresu pani Laury by najviac potrebovali pomoc. Otázka je, či by pomoc za takéto ich chovanie od Pána Boha dostali.

Za seba môžem len a len doporučiť nechať sa liečiť u pani Laury, a možno i nájsť to čo hľadáte. Každý z nás niečo v živote hľadá a všetci ideme tým istým smerom. Je však len na nás či s dobrým úmyslom alebo nie. Vložte svoj život do Božích rúk, a nikdy nebudete ľutovať, že ste to spravili...
Prajem Vám aby ste to zvládli tak ako ja, a mnoho ďalších a ďalších. Pani Laura je naše zlatíčko, ľúbime ju, pretože nám nikdy neklamala - to by jej Pán Boh nikdy nedovolil.
Peter.

Pridať nový príspevok