Majme vieru v Boha

Erika | 14.12.2022

Táto Božia stránka,ktorú pre Nás všetkých rokmi vytvorila pani Laura ,plná Božími odkazmi,modlidbami ,radami a poďakovaniami od mnohých vyliečených ľudí.A aj ja patrím medzi nich.Je odblokovaná pre všetkých ľudí,čo je skvelé.Pani Lauru som Našla pred 18 rokmi na inzerát.Mala som chorú dcérku .Lekári jej nevedeli pomôcť ,tak som skúsila zavolať pani Laure.A nebanujem ani jednu sekundu.Boh mi pomohol.Vtedy ešte RECENZIE neboli.A ja by som touto cestou chcela pre všetkým napísať ktorý kliknú na túto Božiu stránku,je to najlepšie čo mohli nájsť,Veď predsa Boh je láska,a čo je od Boha je krásne..Nedajme sa zmiasť zlými RECENZIAMI na internete, ktoré možno prečítame a už neveríme ,že sú dobré.Verme v Boha a on Nás dovedie ,tam kam treba.Veď predsa neznamená ak niekto napíše zlu recenziu na internet ,budeme všetci ako ostatný.Pani Laura je dobrá liečitelka ,skromná žena ,ktorá vždy svedomito a verne pomáhala a pomáha .Garantujem,že pani Laura je liečiteľka ktorá ľuďom pomáha a lieči od všetkých trápení.Z láskou Erika.

Pridať nový príspevok