Ďakujem za prenádhernu Božiu stránku

Gitka | 16.12.2020

Najdrahší môj dobrotivý Otče Bože chcem sa Ti vrúcne poďakovať za prenádhernu Božiu stránku ktorá má pre mňa nevyčísliteľnú cenu. Božiu stránku navštevujem pravidelne a veľmi si vážim toho že mám prístup do tejto nesmierne vzácnej a pravdivej stránky. Ďakujem Ti Bože za všetky veľmi poučné a vzácne Božie kréda ktoré rada čítam, veľmi účinné modlitby na naše telá a duše, Božie odkazy, varovania, dôležité a cenné rady. Chcem sa Ti Bože vrúcne poďakovať za všetky liečby ktoré som od Teba dostala Tvojou dobrotivosťou a že ich nebolo málo, ďakujem Ti Bože za ochranu a pomoc v mojom živote. Najväčšiu dôveru preukazujem Tebe Bože jedinému. Otče Bože milujem Ťa a nesmierne Ti dôverujem, že len Ty jediný mi môžeš pomôcť svojou všemohúcou Božou silou. Verím na 100% že s Tvojou Božou pomocou sa dá zvládnuť všetko. Patrí Ti Bože za to všetko všetučko obrovské ĎAKUJEM, ktoré Ti posielam do nebíčka. Milovaný môj Otecko nebeský Ty si nekonečnou a najväčšiou láskou celého môjho života, najväčším šťastím celého môjho života, najvernejším a najláskavejším mojím priateľom. Otče Bože Ty si u mňa na prvom mieste, si mojim všetkým a navždy budeš. Ďakujem našej vzácnej a drahej pani Laure že sa o túto prekrásnu Božiu stránku stará s veľkou láskou a obetavosťou. Láskavo Ťa Otče Bože prosím žehnaj pani Laure každý deň jej života, ochraňuj a opatruj ju neustále svojou blízkosťou od všetkého zla a každého nebezpečia. S láskou a vďakou Gitka

Pridať nový príspevok