Ďakujeme za Božiu stránku

Lukáš B. | 29.11.2020

Túto Božiu stránku navštevujem pravidelne skoro každý deň už 7 rokov. Zo začiatku ma najviac zaujala Božia lekáreň v podobe rôznych bylín, čajov, ovocia a vitamínov v takej kombinácii akú som nikdy nenašiel v žiadnej liečivej knihe alebo na internete. Našiel som si aj modlitby a prosby k pánu Bohu, ktoré sa stále modlím a aj vysvetlenie k týmto modlitbám ako sa máme správne k pánu Bohu modliť. Postupne sem drahá pani Laura pridávala aj Božie kréda a poučenia od pána Boha ako sa máme správať, ako čeliť rôznym prekážkam v živote, ako žiť v súlade s Božou vôľou a neubližovať nikomu ani len myšlienkami. Táto Božia stránka ma vychováva každým dňom aj príspevkami od iných ľudí, ktorý sa podelia na tejto stránke o problém, ktorý mali a ako sa s Božou pomocou dokázali dostať z akéhokoľvek problému či už zdravotného, alebo iný problém ktorý ich trápil. Pravidelne v určitom časovom období nám pani Laura odovzdáva odkaz od pána Boha čo hrozí tomuto svetu a aké choroby na nás číhajú a odovzdá nám recept od pána Boha čo by sme mali užívať v akých dávkach a ako dlho. Viem, že pre mňa je táto stránka veľmi dôležitá, a veľmi mi pomáha vo všetkom, neviem si predstaviť ako by som zvládol určité situácie v živote a choroby keby tejto stránky nebolo. Odporúčam ju všetkým, ktorý chcú žiť správne a pritom aj byť zdravý a spokojný v živote. Ja som to našiel v tejto stránke od pána Boha. Vďaka pani Laure, ktorá túto stránku spravuje a prijíma odkazy od pána Boha môžu ľudia, ktorý túto stránku navštevujú byť zdravý a tým pádom aj spokojný v živote, či už v práci, v školách, v rodinách alebo v mieste kde žijú. Učím sa žiť v živote tak aby som sa páčil pánu Bohu, aby som mal čo najmenšie výčitky svedomia, pretože vždy sa niečo nájde čo by som mohol urobiť lepšie. S vďakou a láskou Lukáš.

Pridať nový príspevok