Ďakujem Ti Bože

Mária Candráková | 24.03.2018

Drahý Otecko náš, chcem sa Ti z celého srdca poďakovať za Tvoju radu ohľadom mlgania oleja. Nesmierne som Ti vďačná Otecko môj, pretože si mi neskutočne pomohol nielen tým na čo mlganie oleja bolo, ale mne pomohlo aj na môj veľký problém s poškodenou sklovinou. Moje zuby sú neskutočne citlivé a stačí že sa ochladí vonku, hneď som na to reagovala ostrou bolesťou v zuboch. Presne ako je to v reklame na citlivé zuby. Ústa som často prekrývala, používala rôzne špeciálne pasty a gély ale nič nepomáhalo. Ako náhle prichádzala po lete jeseň, to bolo pre mňa ozaj bolestivé a to už nehovorím o zime. Stále som trpela, ale môžem povedať že pri Tvojej rade o rannom mlganí sa môj problém vyriešil. Zuby som mala ako keby ošetrené mastným olejom a každá puklina na zuboch bola zaplnená týmto olejom. Aspoň ja som si to takto predstavovala a Božinku môj drahý ja som od leta doteraz prežila bez ukrutných bolestí zubov. Žiadne nepríjemné bolesti a elektrika v zuboch. Ja som šťastná, pretože mám Teba Pane Bože a za to sa ti chcem úprimne poďakovať. Otecko môj drahý chcem ti patriť celý život. Ďakujem Ti Pane Bože a nielen za toto, je toho tak veľa... Tak veľa mi dávaš a učíš. Prosím odpusť mi Otecko môj milovaný. Ďakujeme Peter a Mária

Pridať nový príspevok