Božia stránka,o ktorú sa stará naša drahá pani Laura

Margita | 20.03.2018

Pane Bože ďakujem Ti za to že nám ukazuješ smer cesty v našom ťažkom a uponáhľanom živote cez našu drahú Lauru, ktorá neúnavne, trpezlivo a ochotne spravuje BOŽIU STRÁNKU, cez ktorú môžeme čerpať silu, lásku a všetky múdrosti, ktoré nám cez vnútorný hlas nášho posledného proroka odkazuješ.
Ďakujem TI PANE BOŽE za to že si požehnal a požehnávaš toľko sily našej drahej Laure, že zvládne tak ťažké poslanie. Bez Tvojej Božej pomoci sa to určite nedá- BOŽIA stránka je o pravde o TEBE JEDINOM BOHU, modlitby, ktoré majú zázračnú moc lebo sú od TEBA BOŽE, receptúry, ktoré vyliečia choroby, Božie kréda -zákony života od TEBA BOŽE tie nenájdeme nikde len na BOŽEJ stránke, životné príbehy ľudí, ktorí trpeli a TY BOŽE si ich zachránil a mnoho mnoho ďaších rád, ktoré nám hriešnych ľudí nasmeruje do správne smeru, povzbudí, ochráni a zachráni.
Som šťastná že môžem čerpať silu a lásku z BOŽEJ stránky.
Som vďačná TEBE BOŽE za to že si na mňa nezabudol napriek mojim schybeniam, hriechom a že počúvaš moje modlitby, prosby a neopúšťaš mňa. Ľubim ŤA OTECKO môj, moja LÁSKA patrí len TEBE a nikdy to nebude inak.
Vám pani Laura patrí obrovská vďaka za to že ste BOŽIU stránku tak vyšperkovala, každý obrázok je priliehavý k danej téme, aj to vyjadruje význam. Mne to veľmi lahodí oku aj duši. Ďakujem Vám
S láskou, vďakou a pokorou Margita

Pridať nový príspevok