Nekonečná Vďačnosť Pánu Bohu za Božiu stránku

Julia L. | 19.03.2018

Láskavy Môj Bože hlboko sa Ti Ospravedlňujem že moja duša neprispieva tak často na Tvoju Najvzácnejšiu stránku ktorá je Nenahraditeľná na tomto svete až po tvojom zakročení keď sa musíš hnevať a stránku odoberáš .Všetko napravím a veľmi sa do budúcna polepším . Pane Bože Láskavý Veľmi Ti Ďakujem z celého srdca za Tvoju Božiu stránku je to pre moju dušu škola duševná a ten najkrajší a najvzácnejší dar aký moja duša mohla na tomto svete dostať.Ďakujem Ti Láskavy Môj Bože za pochopenosť Tvojej naj naj vzácnejšiej stránky -školy pre môj život .Naučil si ma Môj Bože Milovať a Láskou kráčať po tomto svete plnom prekážok .Moja duša je veľmi hriešna a našiel si Môj Bože v Svojej Náruči miesto aj pre takú zákernú dušu ako moja .Nesmierne Ti za To Láskavý Bože ĎAKUJEM a ĎAKOVAŤ po celý život budem .Zachránil si mi život ,život mojej dcérky ,Odstránil kliadby .Absolvovala som liečbu na krvný zápal ,Oslobodil si ma od muža ktorý ma podvádzal .Oslobodil si ma od práce ktorá mi škodila a zároveň si mi dal prácu novú kde moja duša bude štastná.Liečiš ma zo svojej lekárne nenahraditeľnej .Bože Môj Vďaka Tebe žijem a môžem kráčať ďalej očisťovať moju dušu a učiť sa správne žiť podľa Tvojho Božieho zákona .Nekonečne srdečne ďakujem Pane Bože Láskavý za Tvojho proroka na tejto zemi .Dušu p.Laury ktorú tak nesmierne miluješ najviac na tejto zemi ktorá je na takej duchovnej úrovni a príkladom mojej duši .Pomoc ktorú p.Laura ľuďom poskytuje a tú obetavosť aj s p.Vladkom to sa nedá ani opísať ..to je niečo neuveriteťné - úžastné .Som nesmierne Vďačná Pánu Bohu za ten najvzácnejší dníček kedy vôbec mi bolo dovolené sa k nim čo len priblížiť k tak najvzácnejším dušiam tohto sveta Bohom zoslaným na zem .Nesmierne za to Pánu Bohu Veľké ĎAKUJEM .Vážim si ich veľmi ťažku prácu ,obetavosť ,pokoru ,láskou akou p.Laura pracuje a prekrásne to vie podať .Je mi veľmi ľúto že ľudia to veľmi zle vnímajú a nechcú to pochopiť ,ubližujú p.Laure .Pane Bože opatruj a ochraňuj veľmi pekne ťa prosím našu vzácnu p.Lauru a Vladka vážim si ich nesmierne .Veľmi pekne ĎAKUJEM.

Pridať nový príspevok