Božia stránka mi ukázala cestu k jedinému a pravému Bohu...

Janulienka. | 18.03.2018

Pozdravujem všetkých čitateľov tejto nádhernej, poučnej, pravdivej, uzdravujúcej a mnohými ľuďmi často navštevujúcej Božej stránky. Som veľmi rada, keď vidím, ako sem pribúdajú noví prispievatelia s pozitívnymi príspevkami a výsledkami Božej liečby, ako aj poďakovaniami nášmu láskavému a milostivému Pánu Bohu za svoje uzdravenia každou od Boha poslanou liečivou receptúrou. Veľmi ma teší aj to, že všetci títo pisatelia sa pridali sa do jednej veľkej: „Božej rodiny“ milujúcej len: „jediného a pravého Boha“.

Z celého srdca a duše ďakujem nášmu láskavému Pánu Bohu za to, že sa mi podarilo dostať sa k dvom úžasným ľuďom, ktorí si obetavo a svedomito už dlhé roky plnia svoje poslanie, ktoré dostali od samotného Pána Boha a deň po dni prostredníctvom Božích liečivých receptúr mnohokrát zachraňujú to, čo medicínske postupy nevyliečili, ba skôr len pokazili alebo zničili, čo mohli. A žiaľ, ešte aj v tejto modernej dobe mnoho ľudí všemožne verí v zázraky medicíny, lekárov majú za mudrcov, nedopustia na nich, lebo sú študovaní a do bodky užívajú nimi predpísané lieky. A keď z medicínskeho hľadiska už niet záchrany a človek je odpísaný na to najhoršie, tak v mnohých prípadoch je dobrá aj Božia pomoc od posledného Božieho proroka Laury. Vtedy už aj donedávna vyslovené výsmechy ľudí na liečiteľov idú bokom, len nech sa človeku zachráni život alebo jeho zdravie. Je mnoho ľudí, ktorí takto uvažujú, ale žiaľ, nie všetci sa dostanú k tomu pravému liečiteľovi. Sú tu aj šarlatáni, ktorí si pýtajú nemalé peniaze za svoje služby a nič nevyliečia. Obohacujú sa na nešťastí iných. Sú to falošní liečitelia, ktorí vás oberú až dvakrát, 1.-krát o peniaze a 2.-krát tým, že im len z časti alebo vôbec nepomôžu a tým ich pripravia o poslednú nádej na vyzdravenie. Takýto ľudia majú žiaľ veľkú smolu, že sa im nepodarilo to, čo sa podarilo mne...dostať sa k správnym ľuďom a na správnu Božiu cestu a bez nároku na veľkú odmenu...(pretože pani Laura si nikdy nepýtala peniaze za liečbu a dôchodcom ich vrátila späť so slovami, že majú malý dôchodok).

Chcela by som všetkým čitateľom tejto Božej stránky dať na vedomie moje skúsenosti a pocity s týmito úžasnými ľuďmi: s pani Laurou a s jej manželom. Stretnutie s nimi považujem za moje najväčšie šťastie v živote, ktoré ma postretlo, pretože po tzv: „tápaniach“ u liečiteľov som sa dostala k ľuďom, ktorí ma v prvom rade naučili najpodstatnejšiu vec a tou je milovať: „jediného a pravého Boha“. Vďaka nim milujem Boha, vďaka nim som pocítila lásku k Bohu a len vďaka nim neskôr v Božích odkazoch aj Božiu lásku. Ten nádherný pocit Božej lásky, ...keď Pán Boh priamo cez pani Lauru prehovoril ku mne, že ľúbi moju dušu a odovzdal mi niekoľko nádherných odkazov,... ten pocit sa slovami ani nedá opísať. To musí každý zažiť sám... Nedá mi nespomenúť aj dlhé telefonáty s pánom Vladimírom, ktorý mi ochotne a trpezlivo odpovedal na moje nespočetne mnohé otázky. Spýtal sa ma aj na môj názor, na Božie odkazy, no moja duša sa stotožnila so všetkými Božími odpoveďami..... podvedome som cítila, že sú pravdivé, že toto je pre mňa to: „pravé orechové“ .

Tak ako aj Božie odpovede, aj Božia lekáreň, či už zázračné Božie modlitby, Božie kréda, pravdy sú veľkým prínosom pre mňa.

V krátkosti by som ešte chcela spomenúť Božiu pomoc pre mňa a moju rodinu.
Pán boh mi pomohol zbaviť sa kliatby na zdravie, silného skrytého krvného zápalu, zbavil ma bolestí kĺbov, bolestí hlavy a kŕčnej chrbtice, dostala som mnohé užitočné rady, pomohol aj mojim rodinným príslušníkom od chorôb, synovi pri a po ťažkej operácii, pretože keď ho bolel chrbát, tak mu lekárka povedala, po vyšetrení neurológa...no vieš to sú zrasty a to ťa už bude bolieť stále...no zaujímavé, že ho chrbát už pár rokov vôbec nebolí...dostal totiž liečbu od Pána Boha, ktorá ho vyliečila. Pán Boh zachránil život nášho psíka, varoval nás pred problémami, zlepšili sa nám vzťahy v rodine a pociťujeme Božiu lásku a pomoc v našich životoch... Čo myslíte milí čitatelia, je toho málo?
Podľa vás si takýto ľudia, ktorí vykonávajú Božiu prácu zaslúžia osočovanie a ohováranie? Rozum mi zastáva nad niektorými ľuďmi, nad ich inteligenciou: „hojdacieho koníka“. Ale nakoniec, každý si nesie zodpovednosť za svoje činy a čo si kto zaseje, to si aj zožne!

Chcem ubezpečiť všetkých čitateľov, ktorí čítajú túto Božiu stránku, je to začiatok ich dobrého nášľapu správnej cesty v ich živote a ak vydržia, budú svedkami zlepšenia a skvalitnenia nielen ich vlastného života, ale aj životov svojich blízkych.

Pane Bože, prosím Ťa o Tvoje Božie požehnanie pre pani Lauru a jej manžela a drž nad nimi Tvoju Božiu ochrannú ruku, aby im žiadna zlá moc nemohla ublížiť, ale aby ešte dlhé roky mohli v dobrom zdraví a v Tvojom Božom požehnaní bojovať proti satanskému zlu a tak mohli postupne privádzať Bože k Tebe, všetky duše. Amen.

Pridať nový príspevok