Veľká vďaka za túto stránku

Valéria Lalinska | 06.03.2018

Dobrý večer pridám sa aj ja k čitateľom tejto božej stránky. Nechodím tu možno tak často ako iní ale keď prídem nájdem tu pokoj a kľud v slovách písaných Bohom či sú to modlitby, alebo božie pravdy alebo odkazy od BOHA. Zakaždým som tu našla odpoveď na môj problém čo ma trápilo, či to bola modlitba, ktorú som potrebovala pre dušu, telo alebo keď som si vedela poradiť našla som odpoveď v článkoch od ľudí alebo v božích textoch. Najviac ma teší, že tu nájdem len pozitívne články, ďakovania ľudí a samé dobré a pozitívne slová. JE TO BOŽIA STRÁNKA a ja som vďačná, že môžem byť súčasťou nej a pridávať len pozitívne slová pretože nič iné len pravda sa tu píše ako skutočne pán Boh pomáha nám všetkým, lieči to čo my nevieme a v našich silách to nie je. Ja sama Bohu ďakujem za pomoc, za všetky liečby a za navrátenie plnohodnotného života bez kliatby, som Ti vďačná Bože, že sa môžem o teba oprieť. Som vďačná aj za liečby, ktoré som nepýtala ako branie zinku a bola mi podaná pomocná ruka. Ďakujem aj za to čo ty vidíš a ja nie, včas ma upozorníš alebo mi pošleš znamenie, liečby a receptúrky, ktoré som mohla užívať a brať z tejto stránky boli vždy 100% o tom niet pochýb aj po telesnej stránke som sa vždy cítila výborne. V jednoduchosti povedané na Boha nemáme, keďže nás stvoril. Odkedy poznám túto božiu stránku a pani Lauru môj život sa zmenil k lepšiemu. Každá jedna návšteva stránky ma poteší a zoberiem si ponaučenie. Ďakujem za návštevu tejto stránky a pani Laure za jej ochotu pomôcť kedykoľvek a za jej lásku a vytrvalosť zvládať tento ťažký život a neustále bojovať proti tím ktorí jej ubližujú. Vážim si Vás a vašu vzácnu prácu. Ľúbim ťa Bože. S láskou a vďakou Valéria.

Pridať nový príspevok