Poďakovanie pani Laure za jej pomoc

Katarína Meričková | 06.03.2018

Milá pani Laura,chcela by som sa Vám poďakovať za Vašu pomoc, ktorú ste mi poskytli, keď som to najviac potrebovala. Nie som odborník na písanie príspevkov, ale píšem to od srdca. Som veľmi rada, že som Vás mohla poznať, aj keď nie osobne. Vďaka Vám a pomoci Pána Boha sa môj život obrátil k lepšiemu, som chvála Bohu zdravá, spokojná, čo viac si môžem priať. Možno som mala písať skôr, no človek občas robí chyby a na niektoré dôležité veci občas zabúda. Ja viem, že nie je žiadne ospravedlnenie na moju "lenivosť". Možno som schybila, no chcem to napraviť. Vy pani Laura a pán Vladimír v mojom živote patríte k ľuďom, ktorých si veľmi vážim a budem stále vážiť, pretože ste ma uistili v tom, že často cudzí ľudia, ktorých nepoznáme vedia podať pomocnú ruku a vy jednoznačne k takýmto ľuďom patríte. Nájdete si stále čas na každého z nás, keď Vás o to prosíme.Nepoznáte žiadne výhovorky /nemám čas, bolí ma hlava .../ na rozdiel od nás obyčajných smrtelníkov. Ešte raz sa Vám chcem touto formou poďakovať za Vašu prácu, ktorú pre nás robíte. Prajem Vám veľa zdravia, sily a trpezlivosti pri riešení našich problémov. Bodaj by takých úžasných ľudí na svete bolo viac.

Pridať nový príspevok