Božia láska

Michaela Tóthová | 06.03.2018

Nepamätám si presne kedy sme sa s mužom o pani Laure dozvedeli, ale bez pochýb sa nám od tej chvíle zmenil život. Nebudem to tu rozpisovať úplne do detailov, ale v skratke, aj vďaka jej obrovskému daru a vďaka nekonečne veľkej láske nášho Boha mám vedľa seba každý deň svojho muža, môj syn otca, vďaka nej a vďaka tebe Bože sa môj syn vyhol ochoreniu a takto by som mohla pokračovať na jednu A4-ku. Veľmi sa za to hanbím ako som na tie všetky dary zabudla, ako som to sebecky brala ako samozrejmosť, ako som zabudla ďakovať. Tak isto som si myslela že keď sa poďakuje tak "v duchu" všetko je v poriadku, no bola to len moja lenivosť a nezáujem, priznávam to aj keď s veľkou hanbou. Pani Laura, Vladko v prvom rade vám chcem vyslovit jednu veľkú žiadosť o prepacenie, chcem len aby ste vedeli že si vás úprimne vážim a verte, že kedykoľvek budete potrebovať akúkoľvek pomoc, pomôžeme. Uvedomujem si všetky chyby, aká som bola sebecká, len som brala a nedávala späť. Urobím všetko preto aby som to napravila, pretože nič na tomto svete nemá význam bez Božej lásky.Bože, vyslovujem jedno veľké prepáč za všetky moje chyby, pochybenia, sebeckosť, nezáujem ...milujem ťa a ďakujem ti za všetko čo v živote mám, čím si mi požehnal. Napravím svoje chyby! Milujem ťa

Pridať nový príspevok