Ďakujem Bohu za informácie, liečby, varovania a nádhernú Božiu stránku plnú lásky

Margita | 05.03.2018

Drahý BOŽE ďakujem Ti za ďaľší odkaz- varovanie. Voda je základ života a že treba dávať pozor aj na kvalitu vody.
PANE BOŽE som TI vďačná za všetky odkazy ktoré nám posielaš cez duševný príjem našej drahej pani Laury, ktorej si požehnal tento dar počuť TVOJ HLAS BOŽE, a požehnal si aj nás obyčajných ľudí lebo takéto vzácne a zdravie ochraňujúce a zdravie zachraňujú informácie a liečby varovania a nádhernú Božiu stránku plnú lásky nenájdeme nikde na svete.
Už som písala niekoľko krát do Božej stránky poďakovanie za Božiu pomoc,ktorú som od Teba dostala a budem Ti Bože ďakovať do konca života, budem Ťa prosiť do konca života za odpustenie za mojích schybení, budem Ťa prosiť neustále o požehnanie a ochranu pre mňa a moju rodinu, budem neustále Ťa PANE BOŽE prosiť o ochranu a požehnanie pre našu drahú pani Lauru a jej manžela lebo bez tejto vzácnej trpezlivej, obetavej, ochotnej "učiteľky",ktorá nás učí milovať TEBA BOŽE a TEBE ďakovať za život a pomoc a prosiť o odpustenie inak by som bola stratená a možno aj mŕtva.
V dnešnej modernej dobe sa vytratila v ľuďoch Láska k Bohu a blížnym, pokora, skromnosť, vďačnosť, prajnosť, úcta. U väčšiny ľudí panuje len pýcha závisť,nenávisť, sebecká láska, lenivosť a túžba po mamone. Málo ľudí si denne sebakriticky spytuje svedomie čo urobil dobre a čo urobil zle, komu ublížil a určite sú ľudia ktorí slovo svedomie ani nepozná.A toto spôsobuje že bez strachu a Bohabojnosti si dovolia ubližovať pani Laure.

Pozdravujem Vás pani Laura, ďakujem Vám za všetku pomoc a ochotu vyprosujem pre Vás a Vášho Vladimíra od Pána BOHA požehnanie a ochranu.Nech Vám BOH ŽEHNÁ a OCHRANUJE.
PANE BOŽE prosím usmerňuje moje myšlienky, slová i činy a nepusť mňa a moju rodinu z TVOJEJ BOŽEJ NÁRUČE lebo len pri Tebe BOŽE je najbezpečnejšie.
Milujem ŤA BOH môj
S láskou, vďakou a pokorou Margita

Pridať nový príspevok