Listy v Božej knihe sú darom pre nás

Peter a Mária | 04.03.2018

Drahý náš Otecko, pani Laurika a pán Vladko. Táto Pánom Bohom požehnaná stránka, ktorú ste pre nás všetkých vytvorila vy pani Laurika, je plná lásky k nášmu Pánu Bohu. Každý jeden príspevok, či už modlitba, Božia receptúra, Božie krédo, alebo Božia rada ktorú ste nám odovzdala má cenu zlata. Je to niečo čo sa nikde na svete nedozvieme, je to niečo čo Vám nik iný neporadí a nepovie iba Vy. Obrovské Ďakujem patrí za Vašu každodennú námahu pri písaní tejto prekrásnej Božej stránky a pri písaní liečieb a rád pre nás. Sama si veľmi dobre spomínam ako sa táto krásna stránka začínala. Každý jeden prídavok som hltala a čakala kedy príde zasa niečo nové. A do dnešného dňa je to tak. Také veľké množstvo rád a príspevkov ste pre nás napísala. Veľmi pekne Vám za to chcem zo srdca poďakovať spolu s celou mojou rodinou. Veď aj tú rodinu ktorú mám, mám iba vďaka Bohu a Vám. Každá jedna modlitba je obrovským darom Pane Bože pre nás. Je to sila modlitby ktorá nás s Tebou tak blízko spája. Vieme ti cez modlitby poďakovať za náš život a zdravie, ale ťa aj poprosiť o pomoc pri problémoch. Pani Laurika zo srdca Vám ďakujeme za Váš čas, ktorý ste obetovala nám, aby ste nám odovzdala toľko krásny modlitieb, Božích kréd, ktoré často nezvládame a hoc sa snažíme pochybíme. Zo srdca Ďakujeme, pretože jedine Vy nás dokážete vrátiť späť aby sme sa nad sebou zamysleli a hľadali chyby v sebe. Toľko lásky koľko je do nej dané to cítiť pri každej jednej návšteve, modlitbe. Veľká Vďaka Bohu že nám dal Vás. Ďakujeme

Pridať nový príspevok