Vzácna stránka

renáta | 04.03.2018

Som čitateľom tejto vzácnej stránky už niekoľko rokov, objavili sme ju krátko po tom, ako ju pani Laura založila. Viem, že to nebola náhoda, lebo sme v živote tápali. To čo som čítala na tejto Božej stránke zrazu odhaľovalo pravdu a ani na sekundu som nepochybovala, že naozaj 100% pravda je. Začala som sa modliť jedine k Pánu Bohu a dodnes to robím, uzdravuje ma to, poteší. Chodím sem niekoľkokrát denne, čítam nové príspevky, ale rada sa vraciam k rubrike Božie pravdy, Božie odpovede i diagnostika. Fascinuje ma pravda o pyramídach, o číslach, o čomkoľvek z bežného života. Akú silu majú Božie kréda, ako neskutočne pomáhajú lieky z Božej lekárne som sa neraz presvedčila. Pokiaľ mi to bude dovolené, pokiaľ tu pre nás bude táto vzácna Božia stránka, budem tu čítať vaše príbehy milí prispievatelia, budem vás možno lepšie spoznávať, vaše trápenia aj radosti, budem vždy s napätím čakať na príspevok od pani Laury a dúfať, že z nás nie je smutná, že to nechce vzdať. Budem čítať všetky odkazy od nášho milovaného Pána Boha, ktorými nás občas poteší, občas aj vyfacká, keď to treba pre našu nápravu. Pán Boh nás cez pani Lauru učí správne žiť, to je to jediné čo potrebujeme. Veľká vďaka Bože Tebe, veľká vďaka pani Laure, veľká vďaka pánovi Vladimírovi.

Pridať nový príspevok