Poďakovanie za stránku

Júlia P. | 03.03.2018

Chcem sa veľmi ospravedlniť, že píšem až teraz, tento príspevok som napísala ešte pred tým, ako som dnes čítala stránku. Odkedy som videla prvý deň výzvu bola som rozhodnutá, že napíšem ešte tento týždeň, keď budem mať viac času. Viem, že som si ho mohla nájsť skôr, mrzí ma, že píšem až teraz, tu je čo som včera a dnes napísala.
Božia stránka, sa stala pre mňa každodennou súčasťou. Veľmi rada sem chodím, pretože tu sa učím a pripomínam si, čo je v živote najdôležitejšie. Najcennejšie sú tu odkazy a rady od láskavého Pána Boha prijaté pani Laurou, Božie pravdy, účinné a krásne modlitby, kde som si našla napr. na vyzdravenie oslabeného zrak, proti zlu, na zvládanie školy, za pokoru, v ojedinelom prípade choroby aj modlitbu na zvýšenú teplotu.
V zdraví mi pomáhajú kúry na rôzne problémy ako napr. trávenie, ale aj preventívne, vďaka ktorým prekonávam v zdraví chrípkové obdobia.
Denne cvičím aj Božie liečivé cviky. Okrem iného si rada prečítam aj ďakovania iných ľudí, ich úvahy, skúsenosti. Teší ma, keď je tu toľko Pána Boha milujúcich ľudí, aj keď nás pani Laura usmerní svojim článkom, alebo jej trpezlivý pán Manžel v telefóne.
Moja prvá liečba bola na psychické problémy. Ani si nechcem predstaviť ako by som žila, keby u mňa pretrvávajú. Stačí mi, že si pamätám, čo som mala v hlave, aké myšlienky mi ňou chodili. Stačilo mi vidieť celé moje detstvo moju mamu v zlom stave. Vidieť vám človeka tak blízkeho, a máte pocit, že to ani človek nie je, keď tak bez duše, bez vedomia. Od schizofrénie, po depresie, kričanie, chodenia hore dole bez reagovania, rozbíjanie vecí, hovorenie nezmyslov. Starala sa o mňa, keď mohla, ale boli obdobia, keď som sa starala ja o ňu. O to ťažšie som znášala hádky rodičov. Bol to problém, ktorý nemal riešenie. Aj keď bolo chvíľkami lepšie, človek vedel, že sa to vráti. Aj keď má tento problém jeden človek, trpí celá rodina. Taktiež psychicky, ťažko sa to dá spracovať, správne reagovať. A tak som bola oslabená. Aj keď som nechcela nikdy podľahnúť chorobe, bola som už jednou nohou v nej. Ale Pán Boh ma vyliečil. Spoznala som stránku, a po roku som sa odhodlala objednať. Keďže som stránku mala naštudovanú, modlitby som si obľúbila, povedala som si, že po návšteve pani Laury sa už definitívne rozhodnem, čomu verím. Pani Laura ma nesklamala, skôr milo prekvapila tým, čo z nej vyžarovalo, dobrota a pokora. Spolu s pánom Vladkom mi všetko pekne vysvetlili. Odvtedy prešli 3 roky. Odvtedy som si vyliečila psychiku, kolená, chudokrvnosť a iné.
Ďakujem veľmi pekne Pánu Bohu, čo všetko nám odkazuje, ako veľmi nám pomáha, ako nás ľúbi, učí byť lepšími ľuďmi, poučiť sa zo svojich chýb. Ďakujem aj pani Laure s manželom, ako plnia Božiu vôľu a ako nám všetkým pomáhajú.
Otecko Bože nebeský, Ty si láska. Milujem Ťa.

Pridať nový príspevok