Božia stránka

Lukáš | 27.02.2018

Na tejto stránke som našiel zmysel života, ktorý som dovtedy nemal. Nikdy som si nevedel vysvetliť prečo tak trpím a prečo nech sa snažím akokoľvek liečiť u lekárov nič mi nezaberalo. Pred 5 rokmi som si ju len tak náhodou otvoril. Hneď ma zaujali všetky Božie receptúry a neskôr aj to neskutočne veľké množstvo poďakovaní od vyliečených pacientov. Aj ja som bol osobne pri pani Laure na moje problémy a vždy mi pán Boh odkryl kde je príčina a čo treba liečiť. Vždy mi pán Boh pomohol. Lenže táto stránka nie je len o receptúrach, ale pán Boh cez pani Lauru nám aj odkrýva príčiny problémov a veľa krát sú to nie problémy telesné ale príčina je v zlobe ľudí na Vás neprajnosť, a iné veci pre ktoré nemôže človek byť šťastný. Na stránke pani Laura stále hovorí, že za každým vyliečením a uzdravením je len náš pán Boh, ktorý predsa všetko stvoril a vie čo nám pomáha na tejto zemi a čo škodí. Preto aj odkrýva kde je problém a čo robiť aby sa tento problém odstránil. Nič sa nedá zvládnuť bez toho aby sme prosili pána Boha o pomoc v každej situácii. To čo nám bráni byť šťastný sú naše dávne hriechy z minulých životov o ktorých som pred tým netušil a ešte aj zlo ktoré nám bráni sa mať dobre. Všetko toto nám môže odstrániť jedine náš pán Boh, keď ho o to prosíme a toto som sa naučil vďaka tejto Božej stránke o ktorú sa stará a pravidelne nám vkladá Božie odkazy prijaté do písma naša pani Laura, ktorú si pán Boh vyvolil určenú na tento post. Ďakujeme za všetko pani Laura. Ďakujem pane Bože za všetko čo pre nás robíš aj ako nás vychovávaš pretože aj v tom cítime Božiu lásku. Lukáš

Pridať nový príspevok