Názor o stránke

Marek Mihók | 27.02.2018

Dobrý deň, neviem presne ako dlho navštevujem túto stránku no už keď som ju prvýkrát začal čítať tak ma to akosi "pohltilo" A to som typ človeka, ktorý nerád niečo číta a o knihách ani nehovorím..Niekde bolo písané, že všetky odkazy od Pána Boha aj príspevky čitateľov, že si ich píše sama pani Laura. No to normálneho človeka nemôže ani len napadnúť. Musím povedať, že najviac na stránke ma zaujali všetky odkazy, kréda a liečby od Pána Boha a to hlavne pre slovosled akým to je písané. Už keď som prvýkrát začal čítať stránku a bol tam odkaz od Pána Boha tak pri čítaní si vravím : to jak je napísané, nešiel mi do hlavy ten slovosled slov takže sa stalo, že som si jednu vetu prečítal aj päťkrát po sebe. Táto stránka mi dala veľa, dočítal som sa tu toľko zaujímavých vecí čo sa týka odkazov od Pána Boha (Božie kréda) kde je písané ako by mal človek správne žiť aké hodnoty by si mal vážiť. Musím povedať, že pri niektorých krédach alebo modlitbách som si aj poplakal nakoľko som sa v niektorých častiach "videl". Veľmi pekná je modlitba (Karmická ľútosť duše k Bohu, ktorej tiahou sa pozemský duševný život šťastiu navždy zastavil). Už len názov tejto modlitby vás musí osloviť. O pani Laure je písané, že je satan atď. no každý normálny človek, ktorý túto stránku čítal alebo číta tak vidí, že celá stránka je písaná o Pánu Bohu všade je písané, že ďakovať treba len Pánu Bohu nikomu inému, uctievať len jediného Pána Boha. Len Pána Boha prosiť o pomoc a k nemu sa modliť. Ta toto píše satan ?..Každému novému čitateľovi len a len odporúčam čítať tuto stránku nie len pre jej Božie rady alebo Božiu lekáreň ale hlavne pre Božie kréda aby sme si uvedomili ako máme správne žiť. Lebo len keď budeme žiť v súlade s Božími zákonmi tak vtedy budeme žiť správne život. Veľa krát mi bolo povedané, že niekedy nám Pán Boh dáva trápenie do života lebo nekráčame správnou cestou. Nesnažím sa tu nikoho poúčať ako by mal správne žiť ale verte tomu, že na tejto stránke sa to dočítate. Pána Boha som poprosil raz a pomohol mi. Len vďaka tejto stránke som si uvedomil ako by som mal správne žiť. V živote som zažil veľa trápenia no len a len vďaka tejto stránke som si začal uvedomovať, že nekráčam takou cestou akou by som mal. Každé trápenie v živote človeka má svoj dôvod. Verte tomu. Ani si neviem predstaviť koľko hodín pred počítačom strávila pani Laura . O tom ako si pritom ničí krčnú chrbticu a zrak ani nevravím...

Pridať nový príspevok