Milujte svojeho Boha nadovšetko, viac ako svoj život ktorý je pominuteľný ale Pán Boh tu bude vždy pre nás hriešnych. Milujte jeden druhého navzájom a neubližujte svojim dušiam zlým zloprianím vzájomným. Lebo každá tvoja zlá myšlienka má spätný návrat. Putuje až za hranicu tvojeho bytia, kde sa živí tvojim zlom a vyberá si svoju daň aj v súčasnom tvojom žití. Váž slová ktoré vyrečieš s cieľom ublížiť komukoľvek. Živelný prúd tečúcej riavy bude zaplavovať tvoju zem, aby zmyla tvoje hriechy. Súš na tvojej zemi bude vzácnosť. Preto duša rozmýšľaj ako činíš svojimi skutkami. Za všetko si zodpovedná aj ty sama. Ono to tvoje zlo si ťa vždy nájde či živého alebo na druhej strane. Láska je to najsilnejšie čo môžeš a aj musíš voči zlu použiť. Na lásku zlo nemá hybnú páku svojej sily! Pamätaj na to, že láska je nebeský dar, dar od Boha a používaj jej silu ako najsilnejšiu zbraň voči každému zlu. Vaša Laura

BOŽIE MODLITBY

Božie križovanie.

Božie križovanie:   Otče Bože láskavý, žehnám svoju dušu v Tvojom Božom mene a sláva Tebe až na veky vekov. Amen. Bohom môžeme nazvať jedine Stvoriteľa vesmíru, slnka, zeme, nás ľudí...

Odoslanie svojej lásky k Bohu.

Odoslanie svojej lásky k Bohu. Bože lásku svoju do každého dňa Ti odosielam, ktorou sa ďakovať dušou Tebe chcem za každý okamih života môjho do šťastia cítený. Do každého slova, do každej myšlienky,...

Modlitba na vyjadrenie lásky k Bohu a prejavenie vďaky za pomoc v živote.

Modlitba na vyjadrenie lásky k Bohu a prejavenie vďaky za pomoc v živote. Bože slovami veľkej vďaky Ti dušou svojou lásku najväčšiu odosielam, keď sa Tvojou ochranou každý deň stávam šťastnou dušou,...

K Božej blízkosti do dnešného dňa odoslaný môj pozdrav duševný.

K Božej blízkosti do dnešného dňa odoslaný môj pozdrav duševný. HOSANA BOŽE OTČE MÔJ LÁSKAVÝ Aleluja Tvojej Božej tvári odoslaná z duše mojej, Aleluja Tvojemu celému Božiemu...

Modlitby z Koránu.

Modlitby z Koránu. Poznámka k týmto modlitbám: Tieto modlitby Vám posielam milí čitatelia na Božie odporúčanie. Ako už názov napovedal sú to modlitby z Koránu. Isto všetci viete že Korán je svätá...
Záznamy: 1 - 5 zo 32
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

   

01.04.2024

Laura pre Vás

Milujte svojeho láskavého Boha navždy.

liecitelka-laura.webnode.sk/news/milujte-svojeho-laskaveho-boha-navzdy/

24.03.2024

ŽIVOTNÉ PRÍBEHY

Nezabúdajme, kto nám v živote pomohol. (Peter)

liecitelka-laura.webnode.sk/news/nezabudajme-kto-nam-v-zivote-pomohol/

16.03.2024

RÔZNE ČLÁNKY

Satan a LÁSKA sú rozdielne cesty. (Peter)

liecitelka-laura.webnode.sk/news/satan-a-laska-su-rozdielne-cesty/

05.03.2024
BOŽIA STRÁNKA

Zmysel života (Zuzana)

www.liecitelka-laura.sk/bozia-stranka/

21.11.2023
BOŽIE MODLITBY (Liečivé modlitby pre dušu, fóbie)
Modlitba k Bohu za ochranu mojej duše pred zaťažením od zlých energetických prenosov a trápenia z duší druhých ľudí.

liecitelka-laura.webnode.sk/news/modlitba-k-bohu-za-ochranu-mojej-duse-pred-zatazenim-od-zlych-energetickych-prenosov-a-trapenia-z-dusi-druhych-ludi/

20.11.2023

BOŽIE MODLITBY (Srdce, vysoký tlak, cholesterol)
Modlitba k Bohu, aby sa mi nezavodňoval organizmus  v brušnej dutine a v pľúcach a aby som v dôsledku oslabeného srdca nekašlal a nedusil sa nedostatkom kyslíka. (Srdce, vysoký tlak, cholesterol)

liecitelka-laura.webnode.sk/news/modlitba-k-bohu-aby-sa-moj-organizmus-nezavodnoval-v-brusnej-dutine-a-v-plucach-a-aby-som-v-dosledku-oslabeneho-srdca-nekaslal-a-nedusil-sa-nedostatkom-kyslika/

19.11.2023
FACEBOOK A YOUTUBE

liecitelka-laura.webnode.sk/facebook-a-youtube/

13.11.2023
BOŽIE PRAVDY PRE ĽUDSTVO
Náboženstvo podľa Boha

liecitelka-laura.webnode.sk/news/nabozenstvo-podla-boha1/

12.11.2023
INÉ MODLITBY
Modlitba k Bohu za zastavenie navždy mojeho zajakávania.

liecitelka-laura.webnode.sk/news/modlitba-k-bohu-za-zastavenie-navzdy-mojeho-zajakavania/

12.11.2023
BOŽIE MODLITBY 
(Srdce, vysoký tlak, cholesterol)
Modlitba k Tebe láskavý môj Bože za uzdravenie a posilnenie srdca. 

liecitelka-laura.webnode.sk/news/modlitba-k-tebe-laskavy-moj-boze-za-uzdravenie-a-posilnenie-srdca/

Objednávací formulár pre tých, ktorí majú duševný alebo zdravotný problém.

liecitelka-laura.webnode.sk/objednavaci-formular/

06.11.2023
BOŽIE MODLITBY (Ochrana pred zlom)
Modlitba k Bohu za Božiu ochranu mojej duše a celej rodiny pred nebezpečenstvom v deň splnu.
liecitelka-laura.webnode.sk/news/modlitba-k-bohu-za-boziu-ochranu-mojej-duse-a-celej-rodiny-pred-nebezpecenstvom-v-den-splnu/

05.11.2023
BOH VÁM RADÍ
(Vaše otázky k Pánu Bohu)
Strava a železo.

liecitelka-laura.webnode.sk/news/strava-a-zelezo/

04.11.2023
RÔZNE ČLÁNKY
Boh je mocnejší ako ktorákoľvek cirkev, zvony zazvonili!

liecitelka-laura.webnode.sk/news/boh-je-mocnejsi-ako-cirkev-zvony-zazvonili1/

04.11.2023
LAURA PRE VÁS
Otecko môj nebeský, cítim Tvoju Božiu blízkosť, lásku Božiu pri svojej duši a Tvoju Božiu pomoc neustále každý deň.

liecitelka-laura.webnode.sk/news/odkaz-mojim-vernym-citatelom1/

03.11.2023

BOŽIE MODLITBY (Tráviace problémy, poruchy metabolizmu)
Modlitba k Bohu proti nechutenstvu a ťažobe na žalúdku.

liecitelka-laura.webnode.sk/news/modlitba-k-bohu-proti-nechutenstvu-a-tazobe-na-zaludku/

03.11.2023
INÉ MODLITBY
Modlitba k Pánu Bohu za ochranu mojej duše anjelskými bytosťami pred zlom počas dnešnej meditácie.

liecitelka-laura.webnode.sk/news/modlitba-k-panu-bohu-za-ochranu-mojej-duse-anjelskymi-bytostami-pred-zlom-pocas-dnesnej-meditacie/

27.10.2023
RÔZNE ČLÁNKY
Poďakovanie za pomoc, Poďakovanie Vám. (Mirka)

www.liecitelka-laura.sk/news/podakovanie-za-pomoc-podakovanie-vam/

25.10.2023
DUŠE ĽUDÍ PO SMRTI
Božia milosrdná pomoc, ktorú pýtam dobrotivý a láskavý Bože pre dušu mojeho milovaného zomrelého manžela.
www.liecitelka-laura.sk/news/bozia-milosrdna-pomoc-ktoru-pytam-dobrotivy-a-laskavy-boze-pre-dusu-mojeho-zomreleho-manzela/

23.10.2023
BOŽIE PRAVDY PRE ĽUDSTVO
Sobotný deň.

www.liecitelka-laura.sk/news/sobotny-den1/

22.10.2023
BOŽIE MODLITBY (Ochrana pred zlom)
Božia láskavá pomoc dostaná duši mojej, do odstránenosti všetkej vstrebanej zloby od mojich nepriateľov.

www.liecitelka-laura.sk/news/bozia-laskava-pomoc-dostana-dusi-mojej-do-odstranenosti-vsetkej-vstrebanej-zloby-od-mojich-nepriatelov/

19.10.2023

BOH VÁM RADÍ
Korona opäť navrátená vírusová nákaza do tohoto obdobia v prichádzajúci zimný čas.

www.liecitelka-laura.sk/news/korona-opat-navratena-virusova-nakaza-do-tohoto-obdobia-v-prichadzajuci-zimny-cas/

17.10.2023
Laura pre Vás
Bože Otče láskavý, milujeme Ťa!

www.liecitelka-laura.sk/news/boze-otce-laskavy-milujeme-ta2/

 

12.10.2023
BOŽIE ODPOVEDE (Vaše otázky k Bohu)
Má dieťa vyrastať s matkou?

www.liecitelka-laura.sk/news/ma-dieta-vyrastat-s-matkou/

08.10.2023

INÉ MODLITBY

Modlitba k Pánu Bohu, aby sa mojej rodine podarilo úspešnou kúpou získať rodinný domček.

www.liecitelka-laura.sk/news/modlitba-k-panu-bohu-aby-sa-mojej-rodine-podarilo-uspesnou-kupou-ziskat-rodinny-domcek/

08.10.2023
INÉ MODLITBY
Modlitba k Bohu za to, aby mojej rodine zlo nekládlo prekážky do cesty získania vlastného domčeka.

www.liecitelka-laura.sk/news/modlitba-k-bohu-za-to-aby-mojej-rodine-zlo-nekladlo-prekazky-do-cesty-ziskania-vlastneho-domceka/

 

08.10.2023
INÉ MODLITBY
Modlitba k Bohu za odstránenie prekážok vycestovať do Kanady a žiť v nej. 

www.liecitelka-laura.sk/news/modlitba-k-bohu-za-odstranenie-prekazok-vycestovat-do-kanady-a-zit-v-nej/

05.10.2023

BOŽIE MODLITBY (ĎAKUJEM TI LÁSKAVÝ OTČE BOŽE ZA ODOSLANÉ MODLITBY - komentáre)
Ďakujem že nad nami držíš ochrannú ruku Božinku (Veronika)
www.liecitelka-laura.sk/bozie-modlitby/

02.10.2023

BOŽIE MODLITBY
Modlitba k Bohu proti alkoholizmu manžela spôsobeného duševnou kliatbou.

www.liecitelka-laura.sk/news/modlitba-k-bohu-proti-alkoholizmu-manzela-sposobeneho-dusevnou-kliatbou/

01.10.2023
BOŽIE PRAVDY PRE ĽUDSTVO
Boh do potrebnosti cirkvi dostaný v svojom zložení z troch rodinných súčastí.
www.liecitelka-laura.sk/news/boh-do-potrebnosti-cirkvi-dostany-v-svojom-zlozeni-z-troch-rodinnych-sucasti2/

30.09.2023

BOŽIE MODLITBY (Rodina, manželstvo, láska blízkych) 

Božia láskavá odoslaná pomoc do duše môjho manžela, aby ma miloval a pekne sa ku mne správal.

www.liecitelka-laura.sk/news/bozia-laskava-odoslana-pomoc-do-duse-mojho-manzela-aby-ma-miloval-a-pekne-sa-ku-mne-spraval/

 

30.09.2023
BOŽIE MODLITBY (Oči, uši, zuby)
Modlitba k Bohu za odstránenie opuchu ďasien a zápalu v nich. 

www.liecitelka-laura.sk/news/modlitba-k-bohu-za-odstranenie-opuchu-dasien-a-zapalu-v-nich/

30.09.2023

BOŽIE MODLITBY (DÝCHANIE, IMUNITA, ALERGIE.)

Modlitba k Bohu za vyliečenie astmy spôsobenej krvným zápalom.

www.liecitelka-laura.sk/news/modlitba-k-bohu-za-vyliecenie-astmy-sposobenej-krvnym-zapalom/

28.09.2023
BOŽIE MODLITBY DEŤOM
Modlitba k Bohu na zastavenie silnej hnačky môjho dieťaťa.

www.liecitelka-laura.sk/news/modlitba-k-bohu-na-zastavenie-silnej-hnacky-mojho-dietata/

27.09.2023
RÔZNE ČLÁNKY
Moja poznanosť cirkvi.

www.liecitelka-laura.sk/news/moja-poznanost-cirkvi1/

25.09.2023 (Vaše otázky k Pánu Bohu) - vložené do Božie odpovede

Rodinné konštelácie.

www.liecitelka-laura.sk/news/rodinne-konstelacie/

21.09.2023

Božie modlitby (Ľadviny)

Modlitba k Bohu za odstránenie cysty z ľadviny.

www.liecitelka-laura.sk/news/modlitba-k-bohu-za-odstranenie-cysty-z-ladviny/

 

22.09.2023

Modlitba na zrušenie nesprávneho genetického kódu ktorý poškodzuje ľadviny.

www.liecitelka-laura.sk/news/modlitba-na-zrusenie-nespravneho-genetickeho-kodu-ktory-poskodzuje-ladviny/

21.09.2023

Božie modlitby (Ochrana pred zlom)

Božia láskavá ochrana pred zlými energetickými vibráciami.

www.liecitelka-laura.sk/news/bozia-laskava-ochrana-pred-zlymi-energetickymi-vibraciami/

Prihlásenie

BOH VÁM RADÍ

BOŽIA LEKÁREŃ

TV MARKÍZA - REFLEX